Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Nowości i ogłoszenia (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=7)
-- Nowości (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=26)
--- Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1318782)


Postował 78dyzio w 26-03-2015 o19:27:

 

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
kris23 napisał(a)
cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mid=22165&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )


No tak, było. Ale na becie Nożyk Wilka nie miał 3 dodatkowych ataków. Był testowany tylko z dopałem do DMGa i wcale źle nie wychodził w porównaniu do niessaków na driadzie. A tu z kapeluszu administracja daje mu 3 ataki? Nie zapominajmy , że suf wilka ma większy dmg niż driada , w dodatku po patchu dostaje aż 50 DMGa dodatkowego oraz 3 ataki! To jakaś parodia. SSAk na łsie teraz to będzie jakiś potwór. Beta była kupe czasu, mogli wrzucić Nożyk Wilka z trzema atakami, zobaczyłbyś co by na takim Nożyku robiły ssaki. Masakra , bez komentarza.


Rumci nie pisz glupot. Wilk mial ataki. Roznica miedzy wilkiem a driada byla taka:
driada miala kryt i moda kryta
wilk mial duzy boost do dmg

Wejdz sobie na bete, tam sa caly czas bronie nie zmienione



Postował kris23 w 26-03-2015 o19:30:

 

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
kris23 napisał(a)
cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


jak nie bylo a to:


http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mid=22165&key=f291c42606

(nie mój link wiec jak zostanie usuniety to juz nie moja wina Big Grin )


No tak, było. Ale na becie Nożyk Wilka nie miał 3 dodatkowych ataków. Był testowany tylko z dopałem do DMGa i wcale źle nie wychodził w porównaniu do niessaków na driadzie. A tu z kapeluszu administracja daje mu 3 ataki? Nie zapominajmy , że suf wilka ma większy dmg niż driada , w dodatku po patchu dostaje aż 50 DMGa dodatkowego oraz 3 ataki! To jakaś parodia. SSAk na łsie teraz to będzie jakiś potwór. Beta była kupe czasu, mogli wrzucić Nożyk Wilka z trzema atakami, zobaczyłbyś co by na takim Nożyku robiły ssaki. Masakra , bez komentarza.



tak zgadzam sie że bedzie mial niezly dopał (wkońcu wilk jest najwyzej w tabeli jakosci wiec dziwne zeby byl słabszy niż driady ) lecz tez ssak nie ma jak innaczej zwiakszyc obrażeń sporównaniem do innych ras (nie licze WZ bo on nie wystepuje na dystansie)


ale nie zgodze sie z tym ze nie byl testowany bo był
http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mid=21878&key=a819318eee

wlasnie na tym eq z linku poprzedniego



Postował Bobs Kils w 26-03-2015 o19:36:

 

Podczepiam się pod co pisał toldo. Bo jak to bd właśnie z takim czymś:
Idę w 3 osoby na lokacje mała brama 1 lvl idę w 3 osoby, i powiedzmy mam szczęście i dochodze do 3 lvl ale jestem tylko ja bo moim koledzy padli w 1 i 2 rundzie to jak to bd z przeciwnikami ? Losuje mi dodatkowych za to że jestem sam ?
Proszę o jakieś objaśnienie co i jak Smile

dzięki z góry

pozdrwaiam

Bobs Kils



Postował Magico w 26-03-2015 o19:39:

 

Jezus, co za ciach.

Naprawdę liczycie na to, że runy w sposób magiczny nagle ożywią tę grę? Patch (parę zmian dla broni dystansowych?) testowany przez n miesięcy?

A może byście się wzięli w pierwszej kolejności za umierające serwery? Gdzie gra po 100 paru graczy aktywnie i nie widać szans na poprawę? Naprawdę macie klapki na oczach?

+1 za wulga



Postował Gibonek w 26-03-2015 o19:50:

 

toc to wkręt.. 1 kwietnia....

+1 za spam



Postował mrdrozdek w 26-03-2015 o19:50:

 

A kiedy ten nowy server ?



Postował Trova w 26-03-2015 o19:52:

 

cytat:
Gibonek napisał(a)
toc to wkręt.. 1 kwietnia....


taaaa, epiki też wkręt bo były 1 kwietnia? kw nie pamiętam, ale chyba też były na 1 kwietnia



Postował kfiecio w 26-03-2015 o20:01:

 

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
Podczepiam się pod co pisał toldo. Bo jak to bd właśnie z takim czymś:
Idę w 3 osoby na lokacje mała brama 1 lvl idę w 3 osoby, i powiedzmy mam szczęście i dochodze do 3 lvl ale jestem tylko ja bo moim koledzy padli w 1 i 2 rundzie to jak to bd z przeciwnikami ? Losuje mi dodatkowych za to że jestem sam ?
Proszę o jakieś objaśnienie co i jak Smile

dzięki z góry

pozdrwaiam

Bobs Kils


Nie ma kary za chodzenie samotne. Za przekroczony lvl dla lokacji są dolosowywani przeciwnicy i spodziewam się ze jeżeli na wyższej lokacji przekraczam lvl to tez nam dolosuje, tylko czy dolosuje nam też za martwych już kolegów?

I czy założyciel musi przeżyć żeby losować następny lvl? Nie ma o tym mowy wiec spodziewam się ze nie, a może powinien?



Postował migreena w 26-03-2015 o20:09:

 

cytat:
Neodo napisał(a)
1 kwietnia - prima aprilis


Coś mi się wydaje, że info o epikach też było 1 kwietnia, a jednak ! Smile



Postował Raghveir w 26-03-2015 o20:14:

 

cytat:
kfiecio napisał(a)
Nie ma kary za chodzenie samotne. Za przekroczony lvl dla lokacji są dolosowywani przeciwnicy i spodziewam się ze jeżeli na wyższej lokacji przekraczam lvl to tez nam dolosuje, tylko czy dolosuje nam też za martwych już kolegów?

I czy założyciel musi przeżyć żeby losować następny lvl? Nie ma o tym mowy wiec spodziewam się ze nie, a może powinien?


Nie ma?

cytat:
Changelog napisał(a)
v. 1.4.0 23 listopada 2011
Ekspedycje / Król Wzgórza: przeciwnicy będą skuteczniej walczyli z graczami w małych składach. Ma to zapobiec 1-2 osobowym ekipom wybijającym niskopoziomowych przeciwników, ograniczając tym samym ich dostępność dla graczy o niższych poziomach. Na serwerach typu Necro przeciwnicy otrzymają bonus do trafienia oraz obrażeń odwrotnie proporcjonalny do zapełnienia lokacji. Na serwerach typu Moria przeciwnicy otrzymają dodatkowo ignorowanie obrony (tylko dla bardzo małych składów).


Żaden późniejszy patch tego nie wyeliminował, za to było sporo różnych nerfów mobów.



Postował Dwim w 26-03-2015 o20:36:

 

cytat:
Magico napisał(a)
Jezus, co za gówno.

Naprawdę liczycie na to, że runy w sposób magiczny nagle ożywią tę grę? Patch (parę zmian dla broni dystansowych?) testowany przez n miesięcy?

A może byście się wzięli w pierwszej kolejności za umierające serwery? Gdzie gra po 100 paru graczy aktywnie i nie widać szans na poprawę? Naprawdę macie klapki na oczach?



Tak, proponuję wziąć się najpierw za to i pozamykać te serwery. - 80% płaczu na forum Big Grin



Postował Mysterio w 26-03-2015 o20:37:

 

Dobry pomysł, solidne zmiany, grunt że coś się zmienia, a nie ciągle jest stara bida. Całkowity plus dla adminów za pracę nad ulepszaniem gry Wink



Postował OSEKWRC w 26-03-2015 o20:44:

  RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015

Pozdrawiam
SM



Hahahahhahahhahahahahahahah


+1 za spam



Postował Sir Death w 26-03-2015 o20:49:

 

cytat:
Rumci napisał(a)
3 dodatkowe ataki dla Noża Wilka - przecież o tym nie było mowy? z dopałem + 50 dmga to jakiś żart będzie....GOD MODE dla SSAKów którzy na łsach tak już mają GOD MODE.

BETA było tak długo otwarta a nie wrzuciliście takiej konfiguracji do testowania. Przecież SSAKI na Wilku bez ataków robiły podobny DMG jak inne rasy na Driadzie, a co dopiero gdy wilk dostał 3 ataki, o których nigdy nie było z Waszej strony mowy , ani nie było to testowane na becie.

Masakra jakaś.


dodatkowe ataki byly przypisane do noza nie do sufa.
na driadzie ssaki sa w plecy do pozostalych ras poniewaz arkana nie wnosza wartosi dodanej ( poza niewielkim wplywem lucka na uniki), bylo juz o tym pisane.



Postował Rumci w 26-03-2015 o21:04:

 

Macie rację. Zwracam honor. Przez to oczekiwanie i zamieszanie z tym patchem wszystko mi się pokręciło. Tongue



Postował DiakonII w 26-03-2015 o21:09:

 

Czekałem na tę wiadomość ...
Może wreszcie powstanie nowy silny serwer, gdzie wszyscy zaczną z równymi szansami i od razu z świadomością na temat epików Smile
Mam nadzieję że ten nowy serwer będzie wolny od jadu i niesnasek i że będzie można świetnie się tam bawić.
Mam nadzieje spotkać tam wielu fajnych graczy z klanu 69 na r14 który stał się mega syfnym serwerem... niech sobie zarasta a famfik z przydupasami niech podlewa tam chwasty Big Grin

Pozdrawiam

Torqemada Coteaz Big Grin



Postował Dyzma2222 w 26-03-2015 o21:25:

 

A czy to nowe moby czy po prostu "upasione" dotychczasowe?



Postował mlesniak w 26-03-2015 o21:29:

 

Nie wiem czy pytanie to padlo ale czy kazde kolejne poziomy kw na (kox kw) bedzie liczone 3h ? czy z automatu poleci poprostu? czy to bedzie rozgerywane automatycznie czy bedzie trzeba pojedynczo to odpalac? i czy bedzie to ponosilo jakies koszty?



Postował Trova w 26-03-2015 o21:35:

 

cytat:
mlesniak napisał(a)
Nie wiem czy pytanie to padlo ale czy kazde kolejne poziomy kw na (kox kw) bedzie liczone 3h ? czy z automatu poleci poprostu? czy to bedzie rozgerywane automatycznie czy bedzie trzeba pojedynczo to odpalac? i czy bedzie to ponosilo jakies koszty?


Padło to pytanie, ale nie ma jeszcze odpowiedzi, a by się przydała, bo to istotne info ;D

póki co wiemy, że dodakowe pkt krwi nie beda zabierane jak i hajs na jednorazy, to taki bonus bedzie jak sie uda przejsc
prawdopodobnie bedzie to automatyczne i mi sie wydaje, że nie bedzie trzeba czekac kolejnych 3h, tylko bedzie to instant ;p ale trzeba potwierdzenia ze strony SM lub Konrada



Postował Bellator w 26-03-2015 o21:54:

 

Z ankiety dotyczącej nowego serwera wywnioskować idzie gołym okiem, że ludziom do szczęścia nie jest potrzebny nowy serwer.

cytat:

Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 199 43.83%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 117 25.77%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 86 18.94%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 52 11.45%
Łącznie: 454 głosów 100%


70% ludzi oceniło pomysł za zły lub jak kto widzi... umiarkowanie ciekawy.

Lepszym byłoby chyba połączenie ze sobą co niektórych bo brak ludzi na serwerze jest odczuwalny.

Co do kox kw to piły będą kosić, reszta graczy może mieć problem z wyższymi lokacjami lejąc lokację po lokacji o ile życie nie będzie regenerowane. Regenerowanie hp co 2 lokację może by ułatwiło tym '' koksom '' nie posiadającym pił co robią same robotę.

Ogólnie miło patrzeć, że coś się rusza, wolno bo wolno, ale zawsze do przodu.



Postował Karwan w 26-03-2015 o22:05:

 

Dopowiem jeszcze co do KW.

Wyszło w tym patchu na jaw, że punkty zdobywane są tylko punktami "widmo".
Śmiem mocno twierdzić, że nie ma żadnej zależności między ilością punktów, a wpadającymi umagami.


Tym patchem wyraźnie to zostało potwierdzone.

Chłopaki mają temat na forum, gdzie po 500 + punktów zdobywają umag +3 do wyglądu.

Sam teraz mam sporo punktów i nie widzę żadnej zależności....



Postował nithrom w 26-03-2015 o22:07:

 

cytat:
Bellator napisał(a)
Z ankiety dotyczącej nowego serwera wywnioskować idzie gołym okiem, że ludziom do szczęścia nie jest potrzebny nowy serwer.

cytat:

Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 199 43.83%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 117 25.77%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 86 18.94%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 52 11.45%
Łącznie: 454 głosów 100%


70% ludzi oceniło pomysł za zły lub jak kto widzi... umiarkowanie ciekawy.

Lepszym byłoby chyba połączenie ze sobą co niektórych bo brak ludzi na serwerze jest odczuwalny.

Co do kox kw to piły będą kosić, reszta graczy może mieć problem z wyższymi lokacjami lejąc lokację po lokacji o ile życie nie będzie regenerowane. Regenerowanie hp co 2 lokację może by ułatwiło tym '' koksom '' nie posiadającym pił co robią same robotę.

Ogólnie miło patrzeć, że coś się rusza, wolno bo wolno, ale zawsze do przodu.



Zawsze masz nupie do kwadratu krew życia...

musisz obrażać innych?



Postował Bellator w 26-03-2015 o22:15:

 

cytat:
nithrom napisał(a)
cytat:
Bellator napisał(a)
Z ankiety dotyczącej nowego serwera wywnioskować idzie gołym okiem, że ludziom do szczęścia nie jest potrzebny nowy serwer.

cytat:

Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 199 43.83%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 117 25.77%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 86 18.94%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 52 11.45%
Łącznie: 454 głosów 100%


70% ludzi oceniło pomysł za zły lub jak kto widzi... umiarkowanie ciekawy.

Lepszym byłoby chyba połączenie ze sobą co niektórych bo brak ludzi na serwerze jest odczuwalny.

Co do kox kw to piły będą kosić, reszta graczy może mieć problem z wyższymi lokacjami lejąc lokację po lokacji o ile życie nie będzie regenerowane. Regenerowanie hp co 2 lokację może by ułatwiło tym '' koksom '' nie posiadającym pił co robią same robotę.

Ogólnie miło patrzeć, że coś się rusza, wolno bo wolno, ale zawsze do przodu.



Zawsze masz nupie do kwadratu krew życia...


nie każdy gra kultkiem a i z gwiezdnym na większe lokację może być i tak problem z zasięgiem koksiku z zaplecza.

Każdy pomysł w temacie jest godny przeanalizowania i nie musisz mnie pouczać bo mam pewnie większy staż w tej grze i daję sobie radę sam.



Postował nithrom w 26-03-2015 o22:34:

 

Nom, właśnie widać jaki masz staż, skoro musisz wbijać na kocich/łowcy, by mieć zasięg na kw xD




A sam patch bardzo dobry i cieszy mnie rozwiązanie adminów co do kw. W sumie chyba kiedyś coś takiego proponowałem albo było proponowane Smile Zmotywuje ludzi do kombinowania, by nie iść tylko w dmg, ale i przeżywalność. No i w końcu roboty nie będą jedyną słuszną farmą. Patch jest ciut za późno, ale ważne że jest Smile


ps. To jest już nudne. Admini zawsze pierwszego piszą prawdę i jeśli coś ma być pierwszego, to będzie... a ludzie nadal zawsze uważają, że to kant xD



Postował Argrim w 26-03-2015 o22:41:

 

Bardzo fajne zmiany, wielki plus Smile



Postował Marky w 26-03-2015 o23:09:

 

To że 1 kwietnie nie jest równoznaczne z informacja napisaną 1 kwietnia nie ma co nad interpretować że to tylko żart do tej pory wszystko co miało być na 1 kwietnia się sprawdzało toteż wierzę iż informacja jest prawdziwa ewentualnie łykam info jak młody pelikan Tongue dlatego pytałem o której godzinie rusza r 18.

Co do KW to na logikę następne lvl będą od razu po sobie z automatu bez czekania no bo jaki byłby sens i jakie ułatwienie gdyby co lvl trzeba by było czekać ok 3h. Więcej wiary w ekipę. Smile



Postował Cerbin w 26-03-2015 o23:13:

  RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.



Postował Xerter w 26-03-2015 o23:46:

  RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny

cytat:
Cerbin napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.


Aha, czyli łapaczowi będzie regenerować hp?



Postował Sherlock w 26-03-2015 o23:50:

 

z tego, co sie orientuje, patch kw nie ma na celu ulatwic farmienia cytki tylko ma ulatwic zdobywanie umagow/lpc hlvlom na niskich lokacjach



Postował _KING_ w 26-03-2015 o23:50:

  RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny

cytat:
Xerter napisał(a)
cytat:
Cerbin napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Gracz po ukończeniu wybranego poziomu KW będzie miał 70% szansy, że rozegrany zostanie kolejny poziom KW oraz 70% na kolejne poziomy aż do zakończenia lokacji lub porażki.

Kolejny poziom KW jest rozgrywany BEZ REGENERACJI punktów życia.

SM

No, to bycie łapaczem będzie jeszcze fajniejsze.
Fajnie.


Aha, czyli łapaczowi będzie regenerować hp?


Na starcie ma go 1,5-2x więcej niż niełapacz.


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH