Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Nowości i ogłoszenia (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=7)
-- Nowości (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=26)
--- 2. Cofnięcie zmiany w potępionego. (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1331611)


Postował SushiMaker w 22-06-2016 o13:26:

  2. Cofnięcie zmiany w potępionego.

Od teraz gracz, który się potępi będzie miał 7 dni na ANULOWANIE swojej decyzji.
Po anulowaniu potępienia przywrócona zostanie oryginalna rasa postaci.
Gracz nie będzie mógł się ponownie potępić korzystając z tej opcji.

Dodatkowo postaraliśmy się ustalić oryginalne rasy jak największej liczby z Was. Oznacza to, że każdy kogo rasę udało nam się ustalić otrzyma możliwość powrotu do swojej oryginalnej rasy, w ramach powyższego limitu 7 dni na anulowanie decyzji.



Postował sil123 w 22-06-2016 o13:37:

 

Bez opisu, nie.

"Zmień BEZPOWROTNIE rasę na Potępionego"

BEZPOWROTNIE

SM+1.


EDIT: Gdzie tu widzisz spam?



Postował Tasiek w 22-06-2016 o14:01:

 

a nie lepiej dać jakąś fiolkę uleczającą z potępionego i dać możliwość cofania dowolną ilość razy? cenę ustalić na poziomie 1000 evo



Postował M&M's w 22-06-2016 o14:05:

 

kompletnie bezsensu pomysl , jednorazowe cofniecie ok ale nie do przesady



Postował Kuuuba w 22-06-2016 o14:11:

 

każdy kto się potępiał widział na co się pisze więc zdecydowanie nie.



Postował Janca w 22-06-2016 o14:13:

 

Jak mniemam planujecie pozbawić najmniejszego sensu talizman Życie i Śmierć i dlatego dajecie tę opcję?

Proponuję co innego - nie niszczcie ŻiŚ, przynajmniej nie w pve to cofanie rasy nie będzie potrzebneSmile



Postował SushiMaker w 22-06-2016 o14:27:

 

cytat:
M&M's napisał(a)
kompletnie bezsensu pomysl , jednorazowe cofniecie ok ale nie do przesady


Przecież właśnie będzie jednorazowe...



Postował Cerbin w 22-06-2016 o14:29:

 

Olać jednorazowość i anulowanie. Dać zmianę za premkę raz na 180/360 dni i uj.

SM - SKUP SIĘ.
zmieniam rasę na Po, bo jest fajna
administracja tnie Po, by nie była fajna
gram niefajną rasą i klnę w pizdu administrację.
Myśl.
Premka raz na 180 za 180 i robię Ci przelew na 3 dychy, można za to żyć i kochankę mieć.


edyta. AAAA, czyli można będzie się potępiać dowoli za 180 (zmiana rasy) ale tylko jednorazowo jest anulowanie for free? No, zaczynacie myśleć.



Postował SushiMaker w 22-06-2016 o14:41:

 

cytat:
Cerbin napisał(a)
Olać jednorazowość i anulowanie. Dać zmianę za premkę raz na 180/360 dni i uj.

SM - SKUP SIĘ.
zmieniam rasę na Po, bo jest fajna
administracja tnie Po, by nie była fajna
gram niefajną rasą i klnę w pizdu administrację.
Myśl.
Premka raz na 180 za 180 i robię Ci przelew na 3 dychy, można za to żyć i kochankę mieć.


edyta. AAAA, czyli można będzie się potępiać dowoli za 180 (zmiana rasy) ale tylko jednorazowo jest anulowanie for free? No, zaczynacie myśleć.


Ten punkt dotyczy "zadaniowej" zmiany rasy w potępionego.



Postował KanarkiKikkers w 22-06-2016 o14:55:

  RE: 2. Cofnięcie zmiany w potępionego.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Od teraz


Od teraz czyli od wprowadzenia patcha w ~sierpniu?



Postował Wilku2222 w 22-06-2016 o15:52:

 

tak There od wejscia tego Smile



Postował Nosferek w 22-06-2016 o16:03:

 

To ja napiszę to co już kiedyś pisałem:

cytat:
Nosferek napisał(a)
A jak już tę zmianę wprowadzicie, to tak jak to nigdy nie miało być wprowadzone tak samo nie wprowadzajcie setu z arkanami potępionego - nocny łowca i groza.

Jak tak zrobicie to gwarantuję, że deficyt potępionych i grozy (a na wyższe mapy a2 ze 3 są potrzebne) tak umili wszystkim grę, że więcej kasacji będzie z tego powodu niż z wyimaginowanej chęci zmiany rasy Smile .



Postował Grax33 w 22-06-2016 o16:54:

  RE: 2. Cofnięcie zmiany w potępionego.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Od teraz gracz, który się potępi będzie miał 7 dni na ANULOWANIE swojej decyzji.
Po anulowaniu potępienia przywrócona zostanie oryginalna rasa postaci.
Gracz nie będzie mógł się ponownie potępić korzystając z tej opcji.

Dodatkowo postaraliśmy się ustalić oryginalne rasy jak największej liczby z Was. Oznacza to, że każdy kogo rasę udało nam się ustalić otrzyma możliwość powrotu do swojej oryginalnej rasy, w ramach powyższego limitu 7 dni na anulowanie decyzji.



sushi a powiedz ty mi po kiego się mam zmienić na r1 znowu w kultystę skoro znerfiłeś tą rasę do roli bitej owcy w ciemnej dżungli pełnej mięsożerców..? chytry

Wrzucisz path i nim minie 7 dni muszę szybciutko kliknąć zmianę rasy wiedząc, że nie zrobiłeś nic by podnieść tą rasę z klęczek??? Roll Eyes To jest żart. Prawda???Big Grin

Jak ty to widzisz chłopie. Weź mi napisz bo normalnie nie ogarniam... Big Grin

PROPONUJĘ NAJPIERW ZROBIĆ BALANS I DOPIERO POTEM WPROWADZIĆ SWÓJ POMYSŁ DO GRY.

Pozdrawiam.



Postował Szerlok w 22-06-2016 o16:57:

 

a co będzie, gdy potępiony zmieni rasę za premkę?



Postował janangowski w 22-06-2016 o17:33:

 

Bardzo dobry pomysł na odwrót rasy ,



Postował kacik w 22-06-2016 o19:33:

 

nieeeeeeee

decydujac sie na zmiane na potepa kazdy wiedzial ze nie bedzie mozna tego cofnac

i co i admini znow zrobili ludzi w balona
bo wielu sie nie potepialo bo nie bylo mozliwosci odwrotu

kolejny pomysl jak mlotki .......



Postował kasss w 22-06-2016 o19:44:

 

dla mnie super pomys szkoda że jednorazowo , ja z chęcią jestem na tak i już bym się cofnęla bo to jednak pomyłka byla a i dodam że mogłaby wejść odpłatnie na stałe
typu 50 dni premki za zmianę Tongue



Postował Sherisa w 22-06-2016 o20:24:

 

Ja jestem za. Miałam zakończyć grę, dlatego się potępiłam, ale gram dalej i bardzo żałuje, że to zrobiłam Big Grin

Powrót na starą rasę będzie wybawianiem, ale wiadomo, jednorazowo Smile Takie moje zdanie



Postował barti93 w 22-06-2016 o20:47:

 

Przepraszam bardzo, ja się męczę grając łapaczem i nie zmieniam się na potępionego bo jest taki opis: "Zmień BEZPOWROTNIE rasę na potępionego" a teraz każda osoba, która zmieniła wcześniej rasę na potępionego by przejść trudne początki gry, ma możliwość cofnięcia tej zmiany..

Dno i kilo mułu te wasze pomysły.

Bezpowrotnie, to jest bezpowrotnie i tyle.



Postował M&M's w 22-06-2016 o21:51:

 

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
M&M's napisał(a)
kompletnie bezsensu pomysl , jednorazowe cofniecie ok ale nie do przesady


Przecież właśnie będzie jednorazowe...


sushi moja wypowiedz kierowana była do pana wyżej ... pomysł mi się podoba, czy go wprowadzicie to już wasza sprawa , jak nie to płakać nie będę choć nie raz żałuje że się potępiłem



Postował Carnivor w 23-06-2016 o02:37:

 

Fakt, ciężko tu znaleźć dobre wyjście... Odtępniania się, moim zdaniem nie powinno być w ogóle, "widziały gały co brały" - ale z drugiej strony właśnie, to co brały, sporo się zmieniło. Proponuję potraktować Potępionego tak jak pozostałe rasy Wink Przynajmniej póki runy nie przestaną być wersją beta.



Postował kacper-l w 23-06-2016 o15:27:

 

Mi się wydaje, że w takim razie należy magazynować zdublowane epiki, bo skoro na potępionego miało się zmieniać bezpowrotnie to jest tylko kwestią czasu kiedy wejdzie handel epikami.



Postował KR33P w 23-06-2016 o15:50:

 

O ile jeszcze mogę się przychylić do opcji zmiany rasy, to ta propozycja wydaje mi się mało sensowna. Chcesz grać potępem - potęp się i graj. Masz bonus w postaci arkan, których nie ma w setach biżu. A to brzmi mi ja jakiś test ride, bez sensu. Popełniłeś błąd, wybierając tę rasę - ok, możesz zmienić ale będzie miało to swój koszt - 180/360 dni premium.



Postował Grax33 w 23-06-2016 o17:28:

 

cytat:
Cerbin napisał(a)
Olać jednorazowość i anulowanie. Dać zmianę za premkę raz na 180/360 dni i uj.

SM - SKUP SIĘ.
zmieniam rasę na Po, bo jest fajna
administracja tnie Po, by nie była fajna
gram niefajną rasą i klnę w pizdu administrację.
Myśl.
Premka raz na 180 za 180 i robię Ci przelew na 3 dychy, można za to żyć i kochankę mieć.


edyta. AAAA, czyli można będzie się potępiać dowoli za 180 (zmiana rasy) ale tylko jednorazowo jest anulowanie for free? No, zaczynacie myśleć.


Zmieniłeś rasę na potępa bo jest fajna... Lub raczej dlatego, że administracja zgnoiła twoją oryginalną rasę...

Ja to widzę tak:
Administracja tnie potępa świadomie by nie był fajny... W końcu większość z was i tak się nie skasuje i wywali 180 dni premki na zmianę rasy (30 zł darowizny).
Wszyscy będą szczęśliwi (sushi najbardziej bo mu interes ruszy.;d ) aż do kolejnego rychłego przycięcia którejkolwiek rasy i wszyscy wywalą kolejne 180 dni premium na zmianę rasy bo tamta będzie już nie fajna. Serwery upadają i jakoś trzeba wiązać koniec z końcem. Prawda? chytry

Beta będzie trwać do końca tej gry... Ludzi jest coraz mniej i będzie ich ubywać bo Team zaczął na hurra zdzierać z graczy pln-y. Wszystko jest obłożone podatkiem (premką.) Pytam się jakie to uczucie kasować nas za coś co nam się należy jak psu buda? Płacimy premkę (30 złotych) Wszystkie inne dodatkowe opłaty w grze to nic innego jak celowe podbijanie abonamentu za "darmową" grę.

Może czas sushi napisać jak to jest naprawdę... Może nie nazywaj tego "dobrowolną opłatą" i wnieś obowiązkową opłatę za grę w wysokości 50 zł. Zapłacisz od tego podatek i nasza gospodarka ruszy do przodu.Big Grin I wtedy w tej grze wszyscy będą mieli odblokowane deluxe, skrócenia zmiany rasy, evo itd... I wtedy jeśli zrobicie taki numer jaki odwalacie obecnie z obcinaniem arkan, talków itd gracz zażąda zwrotu pln-ów jakie wydał na ten tytuł...
Wink


Nie szanujecie graczy i jeszcze próbujecie im wciskać, że te dodatkowe opłaty są dla nich prezentem od was z okazji urodzin gry??? rotfl rotfl rotfl

Pozdrawiam i życzę kolejnych pomysłów na ułatwienie nam gry bez konieczności podnoszenia ukrytych opłat.Wink



Postował stm w 25-06-2016 o10:26:

 

Widzę, że niektorzy gracze chcą zmieniac rasy za darmo i najlepiej codziennie Big Grin ...to jest dopiero porażka :/



Postował M&M's w 26-06-2016 o09:02:

 

kiedy to wejdzie w życie ?



Postował Szerlok w 26-06-2016 o10:16:

 

glupi czy troll? patch urodzinowy wejdzie w urodziny



Postował Konrad w 28-06-2016 o09:28:

 

cytat:
Administracja tnie potępa świadomie by nie był fajny... W końcu większość z was i tak się nie skasuje i wywali 180 dni premki na zmianę rasy (30 zł darowizny).

W ciągu 7 dni od wejścia patcha będziesz mógł cofnąć zmianę w Potępionego. Potem masz nieograniczoną czasowo jedną darmową zmianę rasy, więc możesz sobie zmienić na co tylko chcesz, kiedy tylko chcesz. Co do Twojej oceny naszych intencji, to pominę to milczeniem, bo nawet nie warto tego komentować.

cytat:
Ludzi jest coraz mniej i będzie ich ubywać bo Team zaczął na hurra zdzierać z graczy pln-y. Wszystko jest obłożone podatkiem (premką.) Pytam się jakie to uczucie kasować nas za coś co nam się należy jak psu buda? Płacimy premkę (30 złotych) Wszystkie inne dodatkowe opłaty w grze to nic innego jak celowe podbijanie abonamentu za "darmową" grę.

Czy ktokolwiek Cię do czegokolwiek przymusza? Płacisz premkę 30 zł czyli tyle samo co 10 lat temu, mimo że dzisiaj te pieniądze mają zupełnie inną wartość nabywczą niż wtedy (z samej inflacji o połowę mniejszą, nie licząc innych czynników mikro i makroekonomicznych). Moglibyśmy podnieść cenę premki i dać te usługi za darmo ale nie każdy ich potrzebuje. W ten sposób sam możesz sobie wybrać ile płacisz za premium w zależności od tego, w jaki sposób grasz i ile chcesz poświęcić na to czasu. A nie, poczekaj, przecież Tobie się wszystko należy, prawda?

cytat:
I wtedy jeśli zrobicie taki numer jaki odwalacie obecnie z obcinaniem arkan, talków itd gracz zażąda zwrotu pln-ów jakie wydał na ten tytuł...

Taki mechanizm istnieje chyba tylko w Twojej głowie Smile
Gdyby jakiekolwiek sądy traktowały poważnie tego typu "roszczenia" to właściwie żadna gra nie mogłaby w żaden sposób ewoluować - wersja 1.0 byłaby ostateczna i niezmienialna. A potem byś narzekał, że nie ma zmian.



Postował Gregorian w 28-06-2016 o09:52:

 

Akurat co do premki to nawet nie powinniście się wypowiadać. Jest z nią tak jak na wyborach w niektórych krajach... niby dajecie wybór, ale wyjście jest tylko jedno. Albo grasz i płacisz premkę + bierzesz wszystkie skrócenia, albo nie grasz bo nie ma sensu.

Druga sprawa to może i kolega wyżej nie ma pojęcia o prowadzeniu gry, ale wy podobno macie. Jednak wprowadzanie coraz to nowe zmiany, przez które ludzie uciekają zamiast przychodzić.

Nowe zmiany pozwolą ściągnąć trochę dodatkowej kasy zanim ta gra upadnie. I mam wrażenie, że to wszystko zmierza w tym kierunku. Dać kolejne możliwości za premkę, na które ludzie się rzucą zaraz po wprowadzeniu i już tylko zacząć odkładać do czasu aż gra umrze śmiercią naturalną. I tego, że niektórzy gracze piszą sami, że coś powinno być za premkę to nawet nie skomentuję.

Aż przychodzi mi na myśl powiedzenie z niedawnej konferencji Blizzarda, które brzmiało:
"Wy myślicie, że czegoś chcecie, ale my wiemy że tak naprawdę nie chcecie".
W wyniku czego po prostu dostajemy to co najłatwiej (najmniejszym kosztem) uda się zrobić. A domniemana fuzja serwerów nie nastąpi nigdy.

Nie dziwię się frustracji graczy. Sam wydałem na tą grę kupę kasy. I o ile jeszcze gra sprawiała mi przyjemność nie widziałem w tym nic złego. Ale obecnie gra nie oferuje już nic. Ani kontentu, ani radości z gry, ani żadnej przyszłości. Każda kolejna zmiana jest gorsza od poprzedniej.

Pozdrawiam i życzę lepszych decyzji w przyszłości.



Postował Konrad w 28-06-2016 o10:21:

 

cytat:
Aż przychodzi mi na myśl powiedzenie z niedawnej konferencji Blizzarda, które brzmiało:
"Wy myślicie, że czegoś chcecie, ale my wiemy że tak naprawdę nie chcecie".

Wiesz, co jest najlepsze? Że każdy kto kiedykolwiek kierował jakąkolwiek grą się z tym zgodzi Smile
Nie oznacza to bynajmniej, że jedni są mądrzejsi od drugich. Po prostu patrzą na grę z innej perspektywy i mają względem niej inne oczekiwania.


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH