Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=8)
-- System gry (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=29)
--- NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1336562)


Postował Hornet87 w 16-07-2017 o22:47:

 

@up i @upup

No dokładnie, jakoś wczoraj wieczorem był dobry jastrzębi amu lewity na aukcji, już go licytowałem. Siedziałem z dziewczyną w gościach i co jakiś czas pilnowałem aukcji aż zobaczyłem, że ktoś go przebija przed końcem, a po chwili kolejne przebicie.

Już wiedziałem, że na unikat pod ten temat już się zasadziło kilku innych cwaniaczków, takich w sumie jak ja, tyle, że nie mogłem dalej licytować i amu poszedł do kogoś. Zapewne do kogoś, kto będzie za chwilę bardzo popierał ten temat. Teraz jak otwieram aukcję, to widzę 0 unikatów na niskiej jakości. Maluchy co kupiły db lekkie speedy czy dsk demon kastety czegoś tam zacierają ręce, tak samo Ci, którzy widząc ten temat masowo skupili te przedmioty.

Wydaje mi się, że za chwilę nie będą one w obrocie więc nie myślcie, że to ożywi handel. Naprawdę myślicie, że ktoś znajdzie unikat i go sprzeda? Za ile? Na ile wycenicie dobre tygrysie nocki?
100k? 500k? 10kk? 50kk? Rodzi się tutaj paradoks, który zresztą opisałem tutaj:

Dobre Tygrysie Spodnie Nocy

No powiedzcie ile te spodnie są warte? Niech mi ktoś mądry powie, że nie jest to pewien paradoks, no proszę. Na teraz są warte tyle, ale w sumie mogą być bezcenne, ale nie muszą. Zależy co takiego powie Sushi jak wróci z wojny parawanowo-okopowej.

Ja naprawdę nie jestem w stanie...hmm chociaż jestem, inaczej. Rozumiem, że za tym tematem będą Ci, którzy zebrali sobie takiej niskiej jakości unikaty za grosze i gdyby ten temat wszedł, mieliby eldorado. To jest jasne. Gdybym sam miał takie przedmioty, zacząłbym zastanawiać się czy to nie byłoby dla mojej postaci dobre i czy nie sprawiłoby, że odsadziłbym resztę. [Gadanie o wysokim koszcie w runach wsadzam między bajki i tych, co grają weekendowo i wydaje im się, że 4 runy lvl 4 to kosmiczny koszt]. Inna sprawa, że nie plułbym tak na wszystkich, wiedząc, że to temat pode mnie, ale też pod degradację rozgrywki. Nie wiem w sumie co bym wybrał. Moja silna postać w upadającej grze czy może dalsza aktywność i budowa lepszej gry. Tylko mówię, nie ma żadnych logicznych + tego pomysłu, jeżeli ktoś nie używa logiki kalego. Jeśli ktoś nie ma teraz eq, to niech sobie pomyśli jak będzie się czuł, kiedy wyda kilkanaście run na lvl 4 i wbije sobie coś na epik orchę albo epik speeda i epik demon korbę, a w tym czasie Ci co mają te unikaty, porobią sobie tygrysie speedy, elfie nocki, epik demon korby zemsty i inne cuda. I jak zawsze obudzicie się z ręką w nocniku, że nie wycwaniliście się w porę. Szansa kupienia unikatów będzie tylko w klanie. Ale zapytajcie swoich kolegów jak często wpada im db tygrysi speed czy db giętkie/krwawe nocki. Dalej są to rzadkie przedmioty. Ich wartość jest niska, bo mają TERAZ słaby dopał, gorszy od przedmiotu na poziomie leg dsk.

No kurde, w tej grze miało wszystkiego brakować, repy, krwi, ludzi, prów, pln, złomu, umagów, dropów. Nie wiem dlaczego gra rozwinęła się tak, że jedni mają kosmiczne epickie eq, inni nie mają prawie żadnego endowego epika, ale gra sama w sobie poza eq nie nastręcza już żadnych braków i kombinowania. Złapanie mocnych [nie endowych] umagów i bicie każdego mpba na mapie to pestka. Repa leci jak z kranu, mniejsi muszą tylko pokombinować we własnym zakresie. Jeden atak na silnego gracza i ma się full krew i ludzi. PLN ze skarbów i przedmiotów - w bród.

Czego więc brakuje?

Graczy.



Postował Szerlok w 17-07-2017 o11:49:

 

widze jeszcze jedna wade tego pomyslu, o ktorej nikt nie wspomnial

nie bedzie eq dla maluchow

zlom przestanie byc kupowany, bo bogata topka bedzie miala lepsze cele dla swoich pr. maluchy nie beda miec pr na rosnace ceny sensownego eq... ktorego przeciez nikt nie wyrzuci do okazji. niskie jakosciowo przedmioty beda im przebijane, nastepnie wbijane do leg i wyzej na wlasny uzytek lub dalsza odsprzedaz



Postował Trova w 17-07-2017 o12:51:

 

Ja bym zabronił ulepszania do epika, tylko do leg dsk, epiki się dropi i niech się dropi, a ulepszać by się ulepszało do leg dsk max, wtedy można by było sobie eq podbudować, ale wciąż najlepsze by były epiki, które trzeba by było sobie wydropić



Postował Wełen w 17-07-2017 o13:01:

 

Jeżeli nie byłoby możliwości ulepszania do epików, to cały pomysł byłby bez sensu, bo masę osób blokuje nie to, że nie ma eq na rynku, tylko że nie lecą im epiki.

A eq dla maluchów i tak i tak będzie.



Postował michal_alton_ w 17-07-2017 o14:37:

 

cytat:
Originally posted by Hornet87
@up i @upup

No dokładnie, jakoś wczoraj wieczorem był dobry jastrzębi amu lewity na aukcji, już go licytowałem. Siedziałem z dziewczyną w gościach i co jakiś czas pilnowałem aukcji aż zobaczyłem, że ktoś go przebija przed końcem, a po chwili kolejne przebicie.

Już wiedziałem, że na unikat pod ten temat już się zasadziło kilku innych cwaniaczków, takich w sumie jak ja, tyle, że nie mogłem dalej licytować i amu poszedł do kogoś. Zapewne do kogoś, kto będzie za chwilę bardzo popierał ten temat. Teraz jak otwieram aukcję, to widzę 0 unikatów na niskiej jakości. Maluchy co kupiły db lekkie speedy czy dsk demon kastety czegoś tam zacierają ręce, tak samo Ci, którzy widząc ten temat masowo skupili te przedmioty.

Wydaje mi się, że za chwilę nie będą one w obrocie więc nie myślcie, że to ożywi handel. Naprawdę myślicie, że ktoś znajdzie unikat i go sprzeda? Za ile? Na ile wycenicie dobre tygrysie nocki?
100k? 500k? 10kk? 50kk? Rodzi się tutaj paradoks, który zresztą opisałem tutaj:

Dobre Tygrysie Spodnie Nocy

No powiedzcie ile te spodnie są warte? Niech mi ktoś mądry powie, że nie jest to pewien paradoks, no proszę. Na teraz są warte tyle, ale w sumie mogą być bezcenne, ale nie muszą. Zależy co takiego powie Sushi jak wróci z wojny parawanowo-okopowej.

Ja naprawdę nie jestem w stanie...hmm chociaż jestem, inaczej. Rozumiem, że za tym tematem będą Ci, którzy zebrali sobie takiej niskiej jakości unikaty za grosze i gdyby ten temat wszedł, mieliby eldorado. To jest jasne. Gdybym sam miał takie przedmioty, zacząłbym zastanawiać się czy to nie byłoby dla mojej postaci dobre i czy nie sprawiłoby, że odsadziłbym resztę. [Gadanie o wysokim koszcie w runach wsadzam między bajki i tych, co grają weekendowo i wydaje im się, że 4 runy lvl 4 to kosmiczny koszt]. Inna sprawa, że nie plułbym tak na wszystkich, wiedząc, że to temat pode mnie, ale też pod degradację rozgrywki. Nie wiem w sumie co bym wybrał. Moja silna postać w upadającej grze czy może dalsza aktywność i budowa lepszej gry. Tylko mówię, nie ma żadnych logicznych + tego pomysłu, jeżeli ktoś nie używa logiki kalego. Jeśli ktoś nie ma teraz eq, to niech sobie pomyśli jak będzie się czuł, kiedy wyda kilkanaście run na lvl 4 i wbije sobie coś na epik orchę albo epik speeda i epik demon korbę, a w tym czasie Ci co mają te unikaty, porobią sobie tygrysie speedy, elfie nocki, epik demon korby zemsty i inne cuda. I jak zawsze obudzicie się z ręką w nocniku, że nie wycwaniliście się w porę. Szansa kupienia unikatów będzie tylko w klanie. Ale zapytajcie swoich kolegów jak często wpada im db tygrysi speed czy db giętkie/krwawe nocki. Dalej są to rzadkie przedmioty. Ich wartość jest niska, bo mają TERAZ słaby dopał, gorszy od przedmiotu na poziomie leg dsk.

No kurde, w tej grze miało wszystkiego brakować, repy, krwi, ludzi, prów, pln, złomu, umagów, dropów. Nie wiem dlaczego gra rozwinęła się tak, że jedni mają kosmiczne epickie eq, inni nie mają prawie żadnego endowego epika, ale gra sama w sobie poza eq nie nastręcza już żadnych braków i kombinowania. Złapanie mocnych [nie endowych] umagów i bicie każdego mpba na mapie to pestka. Repa leci jak z kranu, mniejsi muszą tylko pokombinować we własnym zakresie. Jeden atak na silnego gracza i ma się full krew i ludzi. PLN ze skarbów i przedmiotów - w bród.

Czego więc brakuje?

Graczy.



Wystarczy zabrać repe I krew z kw. Przy codziennych expach wróci kombinowanie z ustawkami, wbijanie do obli żeby repa była, NAJEMNICZENIE. No i zdobycie run na 4 poziomie to nie będzie tak hop hop jak nie będzie za co stawiać exp. Jednocześnie oblegi to nie będzie taki automat, wbić i zapomnieć.
Ale pomysł i tak jest do bani, handel niskimi itemami umrze całkowicie. Kto przy zdrowych zmysłach sprzeda item słabej jakości ale z mocnymi prefami/surfami jak będzie można to podnieść. Jeśli to wprowadzać to tylko od nowych serwerów. Starym i tak to nie pomoże zdobyć ludzi a spowoduje tylko odpływ następnych jak się okaże że się narobiło cwaniakow którzy wykorzystali opieszalosc administracji.



Postował kryczTRYBSON w 17-07-2017 o16:04:

 

jestem na tak, wprowadzać w życie i niech się coś w koncu zacznie dziać w tej grze



Postował Durex_Play w 17-07-2017 o18:16:

 

Moim zdaniem jak by powstal zwykł serwer taki jak byly kiedyś byla by to lepsza gra bo sprawiala radość szło cos dropnac kupic sprzedac ale to już moje zdanie a wy dalej epiki 2.0 xd oblężenia byly częściej a tak to jest nuda i kazdy sobie klika bo klika xp



Postował r14Lookas w 17-07-2017 o21:33:

 

cytat:
Durex_Play napisał(a)
Moim zdaniem jak by powstal zwykł serwer taki jak byly kiedyś byla by to lepsza gra bo sprawiala radość szło cos dropnac kupic sprzedac ale to już moje zdanie a wy dalej epiki 2.0 xd oblężenia byly częściej a tak to jest nuda i kazdy sobie klika bo klika xp



Dokładnie. Stworzyć taki serwer i po kłopocie. Sam bym zagrał tak jak 6 lat temu. To była najlepsza część całego BW. Bez głupich pomysłów adminów i marudzących graczy Wink



Postował aivo w 19-07-2017 o09:25:

 

Dobry pomysł. W końcu będzie pomysł co robić z runami po zdobyciu 4 run 4 poziomu z każdego koloru a to już niedługo....



Postował pborow w 19-07-2017 o19:35:

 

jestem w 100% przeciw podnoszeniu jakości przedmiotów. to już jest przesada



Postował kurak26 w 20-07-2017 o07:18:

 

cytat:
Trova napisał(a)
Ja bym zabronił ulepszania do epika, tylko do leg dsk, epiki się dropi i niech się dropi, a ulepszać by się ulepszało do leg dsk max, wtedy można by było sobie eq podbudować, ale wciąż najlepsze by były epiki, które trzeba by było sobie wydropić



A co mam zrobić taki gracz jak ja ponad 5.000 udanych pielg w a3 i jedyny drop jaki nie został zezłomowany to epik obręcz krwi - owszem trafiam nawet 5-6 epików w ciągu dnia ale emagnum, e kasajace cos to nie endowe eq....


system podbijania daje opcję po latach gry coś uzbierać, ale sklejenie pełnego eq do walki przy totalnym bezdropiu to jednak chwile zajmie



Postował guess_who? w 21-07-2017 o10:41:

 

@kurak

nie jestes sam... ja mysle ze taki craft to bdb pomysl ALE dal bym pewne ograniczenia w stylu: przedmiot moze byc ulepszony max 2x czyli np : z db demonicznego kastetu mozna zrobic max leg db
a z leg db podstawa to min do podniesienia na epika

ograniczy to kosmiczne ceny jakie obecnie uzyskuja db/dsk przedmioty na starszych necro

edit:

przy crafcie celowo bym pominal leg zwykla podstawe z przejscia z db --> leg db



Postował sil123 w 21-07-2017 o11:47:

 

cytat:
kurak26 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Ja bym zabronił ulepszania do epika, tylko do leg dsk, epiki się dropi i niech się dropi, a ulepszać by się ulepszało do leg dsk max, wtedy można by było sobie eq podbudować, ale wciąż najlepsze by były epiki, które trzeba by było sobie wydropić



A co mam zrobić taki gracz jak ja ponad 5.000 udanych pielg w a3 i jedyny drop jaki nie został zezłomowany to epik obręcz krwi - owszem trafiam nawet 5-6 epików w ciągu dnia ale emagnum, e kasajace cos to nie endowe eq....


system podbijania daje opcję po latach gry coś uzbierać, ale sklejenie pełnego eq do walki przy totalnym bezdropiu to jednak chwile zajmie


Akurat Trova to osoba z podobną sytuacją do Ciebie.

Na R6 ma jednego grywalnego bojowego epika i to z ekspy Big Grin

Jak dla mnie ulepszanie do epików to też za dużo...

PS. Skoro wprowadzać chcecie klejenie z Morii, to może od razu tatuaże machniecie? Big Grin



Postował Wełen w 21-07-2017 o12:17:

 

Ta, ograniczyć, a potem nadal narzekać, że handel jest martwy...



Postował Trova w 21-07-2017 o12:58:

 

cytat:
kurak26 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Ja bym zabronił ulepszania do epika, tylko do leg dsk, epiki się dropi i niech się dropi, a ulepszać by się ulepszało do leg dsk max, wtedy można by było sobie eq podbudować, ale wciąż najlepsze by były epiki, które trzeba by było sobie wydropić



A co mam zrobić taki gracz jak ja ponad 5.000 udanych pielg w a3 i jedyny drop jaki nie został zezłomowany to epik obręcz krwi - owszem trafiam nawet 5-6 epików w ciągu dnia ale emagnum, e kasajace cos to nie endowe eq....


system podbijania daje opcję po latach gry coś uzbierać, ale sklejenie pełnego eq do walki przy totalnym bezdropiu to jednak chwile zajmie


Co ma zrobić taki gracz? to samo co ja, wyciągnąć 100% ze swojej postaci

wpadła mi kiedyś epicka tygrysia orcha, z racji iz mam leg dsk i leg db szbkie pn to się nadała

całe EQ mam leg dsk/leg db oprócz klaty i wciąż się łudzę robiąc te 24 pielgi dziennie, że kiedyś wpadną mi epickie szybkie PN albo kastety, albo w ogóle cokolwiek epickiego wartego zostawienia w zbrojce

gdybym miał farta do droba i wydropił całe EQ, zamiast kupić (gdybym nic nie kupił, to bym mógł latać co najwyżej w pałkach ze sklepu) to bym miał teraz chyba top trening na r6

ale niestety inni dawali w tren, ja musiałem dawać w EQ, bo nic nie dropiło

A mimo to, uważam, że ulepszanie do epika, który jest end game, powinno być zabronione

skoro się je dropi, to niech zostanie drop, ulepszenie do leg dsk w zupełności wystarczy
i tak wzmocnisz postać jak masz pecha, bo ze śmieć przedmiotów zrobisz sobie dobre EQ

ale nie najlepsze możliwe



Postował Hornet87 w 21-07-2017 o13:30:

 

Powiedz więc co się stanie z nie-epickim dropem na Necro. Ile będzie warta np. leg dsk demon PN, skoro maluch co kupił sobie dobrą demon pn precyzji zrobi sobie z niej leg dsk? Ile będą warte leg dsk szorty nocy, skoro za 200k ktoś sobie kupił dobre tygrysie?

Nie mówię o tym, że ktos sobie wbije i sprzeda, bo nawet jak się je przypisze do postaci, to zwyczajnie nikt już nie będzie płacił takich prów za przedmioty, skoro można je będzie wydropić na poziomie dobrym i sobie wbić.

Czy naprawdę nie widzisz, że pomysł w żaden sposób nie jest reformowalny i nie ma sensu nad nim tam deliberować.

Gdyby taki pomysł wrzucił jakiś gracz w systemie, zostałby zjechany, temat miałby same łapki w dół, a mod by to zamknął po 1 dniu tekstów typu "nie róbmy z Necro Morii", "może jeszcze frytki do tego"

A tutaj ludzie siedzą i procedują nad głupim pomysłem tylko dlatego, że wrzucił go sushi i ma przez to szansę wejścia. Obojętnie od tego jak się komu wydaje, że będzie miał super epickie eq, najlepszą postać na serwerze, to będzie inaczej, będzie tylko i wyłącznie totalne zatrzymanie gry, spłaszczenie rozgrywki, znaczna patologia w handlu [0 wartościowych przedmiotów na aukcji śmieszne ceny albo zaporowe], sprzedawanie tylko swoim znajomym w klanie. Ja np. gdy wydropię dobrą pajęczą apaszkę lewity, jeśli nie znajdę kupca w klanie to powieszę ją jakiemuś nieaktywnemu w handlu albo zachomikuje na 1 półce na długi czas. Na pewno nie będę za małe pry zbroił swoich wrogów w unikaty, bo domyślam się, że op nie ogarnie sytuacji, gdzie dobre pająki lewity będą chodzić po 10-15kk, prawda?



Postował Szerlok w 25-07-2017 o11:44:

 

historia cen leg dsk demon kastetów na r6:

Legendarny Doskonały Demoniczny Kastet Mocy 10 6 205 317 2017-01-26
21:50:07 Aukcja zgłoszona do operatora
Legendarny Doskonały Demoniczny Kastet 15 3 959 870 2016-11-06
11:46:28 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Demoniczny Kastet 14 3 771 304 2016-03-15
09:58:58

dziś był kolejny i przekroczył 11m. czy w świetle tej propozycji to jest dobra cena, czy aukcja do ścięcia? z tego co wiem to cena byłaby jeszcze wyższa, ale licytującym skończyły się pr



Postował Patolog1908 w 03-08-2017 o11:35:

 

Ok.
Lecz tylko itemy DROPNIETE Po wprowadzeniu patcha.
Teraz ludzie mają sety pochowane i to kozackie a na tym stadium gry na starszych serwerach mają również runy na 4 lvl i w dół w takiej ilości że dogonienie topki będzie zwyczajnie nie możliwe przez lata. Chcecie dobrze a znowu dajecie boost dla najlepszych a reszta niech czeka. Nie tędy droga.



Postował sil123 w 03-08-2017 o12:50:

 

Rzuciliście tematem i cisza? Kilka stron komentarzy już było, może powiecie w końcu jak tam teraz sytuacja z ewentualnym wprowadzeniem tego? Bo to, co samo rzucenie pomysłu zrobiło na aukcji, to masakra



Postował SushiMaker w 03-08-2017 o13:34:

 

cytat:
sil123 napisał(a)
Rzuciliście tematem i cisza? Kilka stron komentarzy już było, może powiecie w końcu jak tam teraz sytuacja z ewentualnym wprowadzeniem tego? Bo to, co samo rzucenie pomysłu zrobiło na aukcji, to masakra


Wysłuchaliśmy komentarzy i na razie wstrzymaliśmy się z pracą nad tym rozwiązaniem bazując na bardzo mieszanym odbiorze przez graczy. Tak jak wcześniej pisałem to jest propozycja a nie funkcjonalność w produkcji.



Postował Dwayne w 03-08-2017 o17:11:

 

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Rzuciliście tematem i cisza? Kilka stron komentarzy już było, może powiecie w końcu jak tam teraz sytuacja z ewentualnym wprowadzeniem tego? Bo to, co samo rzucenie pomysłu zrobiło na aukcji, to masakra


Wysłuchaliśmy komentarzy i na razie wstrzymaliśmy się z pracą nad tym rozwiązaniem bazując na bardzo mieszanym odbiorze przez graczy. Tak jak wcześniej pisałem to jest propozycja a nie funkcjonalność w produkcji.



Moim zdaniem, należało by na tę spojrzeć w nowej perspektywie narzuconej przez spłaszczenie dropa.
Na aukcjach jest po paru dniach o wiele więcej przedmiotów i co całkiem niezłych.
Możliwość ulepszenia itemów dodatkowo spowoduje, że będzie można trochę bardziej zaplanować rozwój postaci a nie liczyć na ślepy los.



Postował SPFY w 03-08-2017 o21:52:

 

SushiMaker Craft tak ale nie w ten sposób. Pomyślcie poważnie nad wprowadzeniem esencji w zadaniach dziennych z której będzie można czarować epickie itemy. Regularne logowanie i zbieranie esencji nagrodzone np po roku czasu możliwością craftu. Niech to bedzie ostatnia lub przedostatnia nagroda w miesiącu wtedy ten kto się loguje codziennie ma możliwość tworzenia. I tyle w temacie.



Postował Dynia w 04-08-2017 o01:11:

 

Dobry Jastrzębi Pierścień Młodości
SPRZEDAJ (14 250 PLN)
EKWIPUJ
Legendarna Dobra Krwawa Czapka Pasterza
SPRZEDAJ (99 900 PLN)
EKWIPUJ
Legendarna Dobra Śmiercionośna Koszulka Orchidei
SPRZEDAJ (226 800 PLN)
EKWIPUJ
Dobra Krwawa Kurtka Orchidei
SPRZEDAJ (79 500 PLN)
EKWIPUJ
Dobra Jastrzębia Apaszka Koncentracji
SPRZEDAJ (16 875 PLN)
EKWIPUJ
Dobry Słoneczny Pierścień Nietoperza
SPRZEDAJ (24 750 PLN)
EKWIPUJ
Doskonały Tytanowy Amulet Lewitacji
SPRZEDAJ (20 000 PLN)

Kurde podropiło mi i nie wiem czy spekulować na aukcji czy może kisić?
Szkoda być w plecy potem ;p



Postował Light Hill w 04-08-2017 o12:24:

 

Liczby Konradzie... dsk lepszy od legendy zwykłej, a dsk legenda lepsza i cenniejsza od epika którego prawdopodobniej znajdziesz.

Nie na tych zasadach.



Postował CRUZ123 w 04-08-2017 o12:31:

 

Cieszę się, że nie wejdze Smile



Postował baczas w 04-08-2017 o12:33:

 

patrząc na to co się dzieje w tej grze wprowadźcie kupowanie epickich przedmiotów każdego rodzaju za prki. Do tego chcecie doprowadzić....najlepiej za premke bo wtedy bwteam zarobi.
Od 8-9 lat opłacam preme dropie co bw da i jakoś gram top 1 nie jestem ale w 50 się trzymam. Gra na necro opiera się na dropie ekspie itp. zmieniając to zjebiecie całą gre.



Postował twardy w 04-08-2017 o12:35:

 

Czy w takim razie wraz ze splaszczeniem dropa zwiekszyliscie maksymalna ilosc lucka jaka ma wplyw na drop legendy? Przypomne tylko, ze itemy legendarne weszly do gry 9 lat.



Postował northway w 04-08-2017 o17:18:

 

Jak maluch (75 lvl) na r3/4 jestem BARDZO za bo będę miał super eq po wbiciu na epickie. No i wreszcie będą prki za sprzedać bo no db Jastrząb= dostanę na waciki, po patchu z podbijaniem cena na 100% wzrośnie.

Jako "powiedzmy koks" (121lvl) średnio mi się to podoba bo małym wkładem i tańszym wkładem ludzie będą mieć super eq, chociaz wreszcie bym miał epik nocki i speed bo dropa brak. Jest kilka unikatow które mają słaba jakość. Po patchu przybędzie kilku koksow jeśli będą mieli runy i nie pozbyli się np db tygrysich nocek-mamy kilka takich na fuzyjnym i parę innych unikatow

Podsumowując : jestem na tak, % nawet maluchy łatwo maksuja więc z ostatnim patche do dropa będą w stanie w końcu zarobić trochę Pr, a nie wegetacja zlomowa



Postował bimbher w 05-08-2017 o18:55:

 

Pomysł jest dobry i powinno się go wprowadzić mieszane opinie są tylko dlatego że część osób ma albo specjalnie kupiła itemy które można ulepszyć a reszta nie ma i nie kupywała takich itemów dla tego jest przeciwna takiemu rozwiązaniu.


Dobrym rozwiązaniem było by także przeprowadzenie ankiet na serwerach aby dowiedzieć się co naprawdę ludzie o takim pomyśle sądzą.

Przydałaby się także jakakolwiek informacja na temat epików v2 oraz tworzenia przedmiotów możliwe że jakby taka informacja była to inaczej by ludzie patrzyli na ten pomysł.

Natomiast brak jednoznacznego stanowiska czy wejdzie czy nie wejdzie, jak jest w sprawie handlu epikami powoduje tylko duże spekulacje cenowe przedmiotów niskiej jakości zwykły/dobry oraz opinii wśród graczy że jest to push.

Pytanie jest takie co w tej sytuacji ma zrobić operator gdy


db xx item xx jest warty 50k
leg dsk 15-30kk+
epicki jest bezcenny (endowy)

Bo skoro jest taka informacja i nikt temu nie zaprzeczył to spekulacje cenami na pewno będę i operator nie powinnien takich aukcji cofać obcinać ani banować za nie bo będzie działał na szkodę graczy czy to kupującego czy sprzedającego



Postował guess_who? w 05-08-2017 o19:35:

 

skoro nie wprowadzicie patcha TO CO Z CENAMI ZA PRZEMIOTY DB/DSK ktore zostaly sprzedane za wrecz chore ceny po ukazaniu sie tego temnatu ? wystarczy zobaczyc aukcje r3/4 za jakie ceny zostaly skupowane przedmioty typu db lekkie nocki db jastrzebie lewitacji czy slonka

wychodzi na to ze byl to push i nalezy cofnac(uciac) pr za te aukcje.


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH