Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
-- Misz-Masz (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=35)
--- pyt. do administracji związane z odnawianiem wypraw i ataków podczas awrii serwera (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=278060)


Postował Cypo w 31-01-2008 o08:59:

  pyt. do administracji związane z odnawianiem wypraw i ataków podczas awrii serwera

mianowicie, teraz naszła mnie taka myśl, gdyż w momencie wystąpienia dzisiejszej awarii r2, miałem 15/16 ataków i 23/24 wypraw, o godz. 9:00 będzie 16/16 i 24/24, czy jeżeli nie uporacie sie z tym do 10, to ataki i wyprawy które dochodzą co godzine przepadają???? czy poprost odnawianie ich jest że tak powiem zawieszone???

Dziękuje



Postował neMo w 31-01-2008 o10:29:

 

Mysle ze sie odnawiaja, a w zwiazku z tym rodzi sie pytanie - jakie straty ponosza gracze ? Bo to ze straty sa widac golym okiem !

Policzmy, 180 dni premium kosztuje 30 zł, czyli jeden dzien to 0.16 złocisza. Zastanawiam sie jak to podzielic pomiedzy wyprawy i ataki. Uznajmy na potrzeby naszych obliczen, ze traktujemy je rowno - wychodzi 8 groszy sa warte ataki i 8 groszy wyprawki w dany dzien.

No to teraz juz z gorki, latwo sobie policzyc ze jezeli serwer padnie na 1 godzine, to administracja jest nam z tego tytulu winna 0,33 grosza x 2 (nie zapominajmy ze sa wyprawki i ataki !), czyli w sumie 0,66 grosza za kazda godzine gry.

Placa minimalna jest aktualnie w granicach 850 (?) zł i powiedzmy ze pracujemy 23 dni w miesiacu bez nadgodzin i premi zadnej. Daje nam to 37 zl na dzien, 4,6zl na godzine, 0,076 zl na minute, 0,12 grosza na sekunde. Czyli godzina serwera to dokladnie 5,5 sekundy pracy przy minimalnym wynagrodzeniu.

Panowie i Panie nie dajmy sie tu oszukiwac. 5,5 sekundy pracy piechota nie chodzi. To prawdopobnie okolo pol rzutu lopata, lub wylozenie na polke towaru sztuk jedna (np batonik Prince-Polo ktory bardzo lubie), tak wiec nie mozna powiedziec ze to malo !

O stratach moralnych nawet nie wspominam, bo moglibysmy puscic ten serwis puscic z torbami, gdyby przed sadem 18 tysiecy graczy rozplakalo sie i zaczalo opowiadac jak to godzina bez bw zmienia zycie czlowieka (slyszalem ze samobojstwa sie juz rozpoczely...).

Czekam na stanowisko administracji, jak zamierzaja zrekompensowac nam te straty (ze mna mozecie sie dogadywac przez pw na forum, przyjmuje : Pr, Kamienie, Dobre itemy (najlepiej od dobry +3), Dodatkowe dni premium (ale musi ich byc duzo !)).

Mam nadzieje ze sytuacja zostanie wyjasniona polubownie, zebym nie musial tu juz wiecej pisac.



Postował szyszkojad w 31-01-2008 o10:36:

 

cytat:
II. Gra BloodWars-WojnyKrwi jest bezpłatną grą dostępną za pośrednictwem sieci Internet. BW Team nie ponosi odpowiedzialności za utracone dane, trudności z dostępem do gry, błędy programowe i inne czynniki wpływające na przebieg i jakość gry.


Zwracać nie muszą, ale może coś z dobrego serca dadzą Wink .



Postował Konrad w 31-01-2008 o10:57:

 

neMo, muszę niestety zniszczyć twoje kalkulacje, bo 30zł to kwota brutto, a płaca minimalna brutto od nowego roku to ponad 1.1k pln Smile



Postował hei_ w 31-01-2008 o11:07:

 

Nemo dobrze napisal , 1126 brutto , czyli netto na reke to jest około 850 zl ;]



Postował Setech w 31-01-2008 o11:50:

 

Tyle rze niektuzy dostaja kieszonkowe od taty, 20 zyli miesiecznie, a tu jusz zmienia gruntownie obraz sytuacji.
I straty zwiazane z pzestojem serweruw sa wiekrze Frown



Postował Sejan w 31-01-2008 o12:17:

 

Zapominacie jeszcze o jednej bardzo ważnej rzeczy! przecież pieniądze zamrożone w niedziałającym premium w normalnych warunkach można by było zainwestować! Biorąc pod uwagę spory wzrost gospodarczy i dobre warunki do inwestowania na rynkach wschodzących można spokojnie przyjąć, że moglibyśmy wyciągnąć ponad 20% zysku MINIMUM! nawet odejmując 5% stopę inflacji zostanie nam 15% czystego zarobku! Czyli gdybyśmy nasze 0,66 grosza zainwestowali zamiast trzymać je zamrożone w niedziałającym nie z naszej winy(to bardzo ważne!) serwerze, to mielibyśmy nie 0,66 tylko 0,759 grosza. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to ogromna różnica!

Dlatego proszę, nie - ŻĄDAM! odszkodowania, najlepiej w pr, kamykach i darmowym bezstratnym resetowaniu tatuaży. Dni premium nie potrzebuję, bo mam je za darmo. Co nie zmienia faktu, że inni nie mają więc moje roszczenia co do poniesionych strat są jak najbardziej słuszne.

Na koniec dodam, że ja także cyt:"naleze do typu ludzie nienormalnych , i bede zakladal w sądzie tyle spraw , az w koncu którąs wygram !" ( 1)źródło w przypisie). Więc drżyjcie Admini, bo wasza arogancja się wreszcie skończy!


1) źródło: Moje konto



Postował Cypo w 31-01-2008 o13:07:

 

ja tam żadnego zadośćuczynienia nie żądam, choć nie ukrywam, że fajnie byłoby odzyskać te kilka wyprawek, temat założyłem wyłącznie w celu doinformowania sie Smile



Postował HIKAREK w 01-02-2008 o21:43:

 

cytat:
Sejan napisał(a)
Zapominacie jeszcze o jednej bardzo ważnej rzeczy! przecież pieniądze zamrożone w niedziałającym premium w normalnych warunkach można by było zainwestować! Biorąc pod uwagę spory wzrost gospodarczy i dobre warunki do inwestowania na rynkach wschodzących można spokojnie przyjąć, że moglibyśmy wyciągnąć ponad 20% zysku MINIMUM! nawet odejmując 5% stopę inflacji zostanie nam 15% czystego zarobku! Czyli gdybyśmy nasze 0,66 grosza zainwestowali zamiast trzymać je zamrożone w niedziałającym nie z naszej winy(to bardzo ważne!) serwerze, to mielibyśmy nie 0,66 tylko 0,759 grosza. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to ogromna różnica!

Dlatego proszę, nie - ŻĄDAM! odszkodowania, najlepiej w pr, kamykach i darmowym bezstratnym resetowaniu tatuaży. Dni premium nie potrzebuję, bo mam je za darmo. Co nie zmienia faktu, że inni nie mają więc moje roszczenia co do poniesionych strat są jak najbardziej słuszne.

Na koniec dodam, że ja także cyt:"naleze do typu ludzie nienormalnych , i bede zakladal w sądzie tyle spraw , az w koncu którąs wygram !" ( 1)źródło w przypisie). Więc drżyjcie Admini, bo wasza arogancja się wreszcie skończy!


1) źródło: Moje konto

To ze jestem idiotą to nie powód zeby mnie cytowac XD !


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH