Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sklep Bw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sklep Bw 8 Ankieta - średnia ocena: 8,008 Ankieta - średnia ocena: 8,008 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie takze sklep niczym nie zacheca w obecnej chwili. Brelok, smycz czy kubek kupilabym na pewno.

Czytajac ten temat przypomnialam sobie zdarzenie sprzed 2 tyghodni. Bylam na koncercie, a jak wiadomo na koncertach kapele sprzedaja koszulki, plyty i inne gadzety. Obok tych wymienionych wyzej znalazlam puzzle (1000szt).

Wracajac do tematu, gdyby w sklepie byly puzzle to na 100% nabylabym je.

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
11-12-2011 17:42 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fretkomaniak napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
he he Big Grin pewnie tak



teraz potrzeba chętnego do zorganizowania petycji i listy potrzebnych rzeczy do sklepu


zgłaszam Cię :3




to nie do końca dobry pomysł Big Grin moje imię nie jest jeszcze dobrze "rozpowszechnione" (spójrz na mój starz) i ktoś widząc że ja założyłem taki temat nawet nie go nie przeczytał Big Grin


tak więc sugeruję że potrzeba kogoś "silniejszego" i bardziej "rozpoznawalnego"

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
11-12-2011 17:49 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sklep Bw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH