Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał byś zagrać na serwerze r18 opisanym w temacie?
Nie, nie mam potrzeby gry na nowym serwerze 206 43.01%
Nie, chciał bym zagrać na nowym serwerze ale uważam że będzie tu mnóstwo oszustw 122 25.47%
Tak, brakuje mi/nam takiego serwera 94 19.62%
Tak, ale tylko żeby zobaczyć jak będzie się na takim serwerze grało 57 11.90%
Łącznie: 479 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Co sądzicie o takim serwerze? 57 Ankieta - średnia ocena: 4,1157 Ankieta - średnia ocena: 4,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DropMistrz
Newbie


Data rejestracji: 24-03-2015
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez ta ankieta to bzdura.
Wiekszosc glosow pochodzi od sfrustrowanych graczy ktorzy aktualnie graja dlatego tyle glosow jest na nie.
Malo osob ktore nie graja zaglada na forum.
Nowy serwer wyczekuje juz wiele miesiecy ja jak i moji bracia koledzy, koledzy kolegow i tez nowi koledzy kolegow ktorzy uslysza od nich o tej grze.
Nowy serwer to jakby tchnienie powietrza pod gasnacy plomien.

Ta gra jest najlepsza gra na swiecie KOZAK rozbudowaną i najmniej oplacalna mikroplatnosciami.
Inne gry to dopiero czysta monotonia.. chyba nie graliscie w bitefight albo monstersgame.. w gladiatusie za rubiny mozna murzyna sobie nawet chyba kupic juz i moze nawet pizze sobie zamowic do domu TYLE JEST TYCH MIKROPLATNOSCI! a wy sie czepiacie ciagle tworcow bo dac wam dlon a ciagniecie reke i nogi nawet.

NOWY SERWER. I nie sluchajcie tych co mowia "nie" bo to starsi "wkurzeni" gracze.
Ci co chca zagrac nie wiedza o tym temacie.
24-03-2015 21:50 DropMistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: DropMistrz Dodaj DropMistrz do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym sobie pograł na serwerze.... Moria - bezaukcyjna, tzn zadnego handlu poza złomem, co wydropisz/skleisz to Twoje, tyle ze zbrojownia nieograniczona i wieksze zk klanowe

__________________
nick w grze: danielm
24-03-2015 22:19 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A w sumie to jest mi już tak wszystko jedno, że pewnie bym zagrał Tongue
25-03-2015 10:17 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
mstopro
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2015
Postów: 14
Kraina: Necropolia
Skąd: świdnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć wróciłem tutaj do gry po wieloletniej przerwie tj. 5-6 lat.
Grałem wcześniej na r1 i teraz też założyłem tam konto. Moim skromnym zdaniem serwer bardzo martwy nie dzieje się kompletnie nic wszyscy tylko roluja i dropia, roluja i dropia. Wyobrażałem sobie, że bedzie wygladalo to troszke inaczej po tylu latach skoro widze, ze niektorzy graja w to juz 8-9 lat ! Mam nadzieje ze zrobicie cos na tym serwerze nowego aby znow mogl zaczac zyc, aby ludzie mieli motywacje do gry. Najbardziej w r1 podoba mi sie jego prostota, to ze nie ma za duzo kombinacji wszystko czysto i przejzyscie. I jeszcze jedno pytanie odnosnie epikow czy kiedykolwiek wejdzie jakis handel nimi czy cos w tym rodzaju? Pozdrawiam mstopro
11-07-2015 08:28 mstopro jest offline Szukaj postów użytkownika: mstopro Dodaj mstopro do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Handel epikami na pewno nie wejdzie i bardzo dobrze .
11-07-2015 09:42 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamknę ten stary temat, bo archeologia jakaś się zaczęła.
Serwer stoi od kwietnia

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
11-07-2015 12:37 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Co sądzicie o takim serwerze?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH