Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Zwinkując z dystansem czyli drwal z nożem do rzucania » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zwinkując z dystansem czyli drwal z nożem do rzucania 15 Ankieta - średnia ocena: 8,2015 Ankieta - średnia ocena: 8,2015 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Zwinkując z dystansem czyli drwal z nożem do rzucania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drzewo... wszyscy wiedzą, że najlepiej rąbie się je siekierą Wink

Spróbowałem iść pod prąd i ścinać je nożykiem do rzucania.

A jako, że na r9 mamy wojnę to w cenie są umagi do zasięgu (co widać też po kwadracie Wink )
Dzięki temu i kilku upgrade'om eq osiągnąłem 834 zwinnności na drzewie.

EQ

3osobowe drzewa (żeby nie było za łatwo mam w składzie palniaka):
expa 1
expa 2
expa 3

niedługo spodziewam się zwiększenia zwinności o 15, co pozwoli mi na użycie do trójek kiltu.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
29-08-2016 10:08 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Shandril
Lord


images/avatars/avatar-12395.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 271
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: wziąć na wódkę??:P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahh te 90 z umagów ... Smile fajny build, kilku zwinkowców z dystansem Wink jest na moriach, ale w końcu ktoś wrzucił linki na forum Pleased Miałam duży problem przy sprawdzaniu innych ras z linkami, do każdego na pw trzeba pisać o wrzucenie :<
Masz z pewnością jedną z top wartości zwinki u dystansów, więc drzewka we 3 ścinają się bezproblemowo Pleased Gratulacje ogarnięcia eq i farta z umagami Big Grin

__________________

Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zua, jestem jeszcze lepsza chytry
29-08-2016 10:57 Shandril jest offline Szukaj postów użytkownika: Shandril Dodaj Shandril do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki Shan za dobre słowo Smile
Miło słyszeć to szczególnie od takiej znawczyni dystansu Pleased

BTW
Pierwsza expa z 849 zwinki
pierwszy talizman na 4 lvl

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 30-08-2016 11:52.

29-08-2016 13:08 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dyziek całkiem całkiem - do pełnego słów uznania postu brakuje tylko ostatniego pierdzionka do kolekcji - wtedy dam Ci dychę, póki co jeszcze oceny nie wystawie Tongue
Ogólnie sprzecik jak to sprzęcik - na r2 Arhon też drzewko zwinkuje także jak widać można, wystarczy chcieć - i już biała aż tak bardzo potrzebna nie jest.


Gratki - i czasem aktualizuj temacik żeby nie wymarł jak wszystko inne na tym forum.


Zdrówka :-)
29-08-2016 20:29 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilka dni temu zdobyłem odpowiednie runy i pojawił się kamień czasu lvl4 + mały bonus do krwi z umaga.

To pozwoliło osiągnąć mi 852 zwinki i tak dzisiaj wygląda to na drzewie:
852 zwinności

Bau,
Nietoperze są dobre na oblegi.
W przypadku zwinkowania najlepsza będzie młodość w połączeniu z behe4.
I może się skuszę na przetopienie celki na młodość.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 02-09-2016 10:49.

02-09-2016 10:48 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dyzio, tak zapytam - jest sens bawić się w przeróbkę celności na młodość? Znikoma różnica zwinności, a tylko kolejny wydatek tysięcy kd żeby dorobić neutrala pod celkę. Moim zdaniem lepiej po prostu zrobić nietoperza - zwinność niemal identyczna, a i dodatkowa suma dochodzi.

I takie pytanie - myślisz o pajęczym secie w celu przejścia na Agre duo? Z pająkiem dystans już bez problemu zduetuje drzewko nie tracąc przy tym dmg. Jednak czy warto się przerzucać na duety - każdy ma swoje osobiste zdanie, bo ja na R2 wolę robić w trio dając darmową asystę na expie - zrobiłem parę exp we 2 i wszystkie weszły bez problemu,a przechodząc na duet tylko pozbawiam kogoś asysty.
03-09-2016 19:45 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bau,

Znasz sytuację na r9 Wink nie będę się więc pewnie bawił w młodość chyba że przejściowo w drodze do nietoperza.

O pająkach na razie nie myślę, priorytetem jest skończenie oblegowego bo trochę się zastał.
W kolejnym kroku pewnie będę upgradował spaczki pod 1v1. Mam całkiem niezłe ustawienie na 1v1 i udało mi się dojść do 124 wygranych w sezonie.

Jeżeli chodzi o duety to pająk pozwoli na to zupełnie spokojnie ale szybciej zrobię 4 lvl behe niż sensowne pająki Wink
Poza tym trio na ten moment zupełnie mi wystarcza.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
03-09-2016 21:22 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejna zmiana.
Elfie szorty nocy zamienione na kilt.
Z drugim ssakiem w ekipie, który odpala otchłań dmg wychodzi zadowalający.

expa

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
06-09-2016 13:47 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisiaj wpadła ostatnia brakująca runa do Behemota4:

teraz wygląda to tak:
skan

za 450 evo będę mógł odpalać otchłań ciszy

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 22-10-2016 14:14.

22-10-2016 13:53 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kminiliście coś ze skórą na agre?

Bo dając jej z 70 zmniejszycie mu chyba kryta do 1%

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
22-10-2016 14:30 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Trova
Kminiliście coś ze skórą na agre?

Bo dając jej z 70 zmniejszycie mu chyba kryta do 1%

jesli szansa na kryta u mobow jest taka sama jak na necro to 60-65 wystarczy. przy 52 skory dostawalem kryta raz na 3 ekspy

dyzio, jakie masz plany na umagi?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-10-2016 14:41 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trova,

Na agre skóra mi nie potrzebna - zwinkowanie + otchłań jest pewniejsze.
Może na wyższych mobach będzie zastosowanie dla skóry.

Szerlok,
Jako, że na r9 jest wojna to umagi podporządkowane są wojnie.
Tak naprawdę to mam tylko 1 umag, warty uwagi a i tak szału nie robi: +35 sposta, +200 krwi.
Teraz szukam czegoś zamiast 1k hp. Później pewnie będę zamieniać 20 dmg.
Na razie od urodzin bw nic nie zamieniłem :/

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
22-10-2016 15:00 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dyzio nie wiem ile trzeba na zwinkowanie, ale 760 zwinki nie styknie? Bo coś koło tego byś chyba miał bez zwinki, a skóra + aura da więcej hp i zero krytyków moba

Teraz mob może uderzyć i tak,a to zazwyczaj jest śmiertelny cios

Tak pytam, bo chciałbym sprawdzić jak się spisuje nowa skóra właśnie na mobach drugiej mapy, a linków coś mało

Edit : dół
No chyba że tak :p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 22-10-2016 19:11.

22-10-2016 16:52 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Dyzio nie wiem ile trzeba na zwinkowanie, ale 760 zwinki nie styknie? Bo coś koło tego byś chyba miał bez zwinki, a skóra + aura da więcej hp i zero krytyków moba

Teraz mob może uderzyć i tak,a to zazwyczaj jest śmiertelny cios

Tak pytam, bo chciałbym sprawdzić jak się spisuje nowa skóra właśnie na mobach drugiej mapy, a linków coś mało


760 zwinki starcza na drzewo w 5, nie w 3 Wink
22-10-2016 17:15 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie,
dochodzą przecież evo i 90 kocich.
Przed Behe4 miałem 856 zwinki na expie w szortach.
Dzisiaj jeszcze mam asystę to wrzucę linka z Behe4 i na kilcie

EDIT:
To drzewo z wczoraj, już na Behemocie 4
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6401927b11

Trova, 850 zwinki mam na kocich. Jakbym dał skórę zamiast kocich to nie będę zwinkował (nawet jak znowu ubiorę szorty zamiast kiltu).
W mojej opinii skóra dla zwinkujących drzewo jest bez sensu.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 23-10-2016 10:41.

22-10-2016 19:15 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilka dni temu skończyłem evo do run.
Ostatnia była runa duszy (żółta).

Czekałem na nią mocno - trzecia była ognia (czerwona), ale wybrałem ją przed projektem zwinkowania Agry. Żółta na 4 lvl pozwala mi na dołożenie otchłani ciszy.

Tak teraz wyglądają expy:
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=85b969f480

Dmg już zadowalający.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
04-11-2016 08:23 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W ramach ciekawostek. Mój nowy rekord dmg na rundę

48435 w rundę

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
30-11-2016 08:41 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z ciekawości - ile możesz maksymalnie wykręcić sumy na oblężeniach? Przypuszczam, ze obecnie wbijasz do nich na skórze bestii lub w mocy krwi/wyssaniu?
01-12-2016 10:56 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio chodzę w takim ustawieniu



Mi przypadło atakowanie na górze więc cały czas wbijam na kocich.
Nie jest to oczywiście max, który mogę wyciągnąć ale tak jest ok Smile

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
02-12-2016 12:16 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To znowu podbiję, jako że wpadliśmy na siebie na arenie 3v3.

1. Ile masz już run na 4 poziomie, bo doliczyłem się minimum 7, zgadza się? ;]
2. Jak dużym błędem było moje wbicie nie na max sumie z max możliwymi wpływami, czyli coś około 1100 zwinności + 340 sposta? Ty mnie trafisz, reszta Twojego składu niekoniecznie Tongue
15-12-2016 21:29 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blind,

1. Zgadza się nam 7 run na 4 lvl. 2xczerwona, 2xzielona (mam tam też 3x3 lvl ale nie składam na razie), wczoraj weszła 2ga niebieska na 4ty lvl, 1xżółta.
Żółte to największy problem - mógłbym złożyć 2gą na 4ty lvl ale zostałbym wtedy bez 2x3lvl więc jest to bez sensu.
Od początku run wyleciały mi tylko 62 żółte. Chociaż to i tak lepiej niż zakłada rozkład. U mnie żółte na tą chwilę to 17% wszystkich run.

2. Przy braku 3go chyba nawet zwinka by Wam nie pomogła Wink

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
16-12-2016 07:13 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Shandril
Lord


images/avatars/avatar-12395.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 271
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: wziąć na wódkę??:P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ave Smile jak tam po loteriach? Wpadło coś czy jak zwykle bieda z nędzą Pleased zmiany w eq w związku z tym, czy nic? Na trędowatym r5 już tracę nadzieję na zlepienie pająka Pleased (no jednego mam ułożonego, ale to ze składników z kilku lat Smile ) i nb - coś ciekawego? Interesuje mnie glaaki na 4lvl cichego łowcy obecnie Big Grin

__________________

Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zua, jestem jeszcze lepsza chytry
09-01-2017 13:58 Shandril jest offline Szukaj postów użytkownika: Shandril Dodaj Shandril do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shan,
Po loteriach jest potencjał na drugiego nietoperza ale na razie aukcja została cofnięta.
Ja na razie nawet nie myślałem o pająku - nie ma takiej potrzeby.

Glaakiego mam tylko takiego z NB
glaaki

Za rzadko jest robiony - bez NB nie ma sensu. Ciekawa opcja z 4 lvl cichego łowcy, do przemyślenia Wink

Runy całkiem dobrze lecą, na tą chwilę 4 lvl wyglądają u mnie tak:
czerwone - 2 szt
zielone - 3 szt.
niebieskie - 2 szt.
żółte - 1 szt.

Edit:
Bonusowy link z dzisiaj:
targowisko 52158 w rundę - 4 lvl
To mój nowy rekord i jednocześnie pierwszy raz gdy przebiłem 50k

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 10-01-2017 10:09.

10-01-2017 08:18 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawiązując do loterii.
Po pewnych perypetiach udało mi się kupić:
Legendarny Doskonały Jastrzębi Sygnet Nietoperza (+5)
Także po trzech loteriach jastrzębi set mam kompletny.

Build na drzewo się nie zmienił, nadal używam jastrzębia celności, 4 zwinki więcej Smile
Drzewa lecą non stop niestety i na razie nie zanosi się na zmianę tego - cały czas takie same trio.
Przykładowe trio drwali

Nowego nietoperza używam oczywiście na oblegach (lecą cały czas na r9) i w buildach pod zasięg.
Tutaj przykładowe ustawienie oblegowe. (kwadrat w trakcie transferu do klanu top2 Wink )

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
08-02-2017 10:32 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mały update Smile
Wojna na r9 się skończyła. Wróciliśmy więc do mozolnego klepania exp.
Co prawda z szubienicy przenieśliśmy się na obelisk ale to nic nadzwyczajnego.
Przykładowy kwartet z moim dosyć ładnym występem - Obelisk

W ostatnim kwartale nastawiłem się na 1v1 i wykręciłem mój nowy rekord zwycięstw w sezonie - Wygrane (łącznie): 138 (76 %)
Nie wiem jak na innych serwerach to wygląda ale ja jestem zadowolony z tego wyniku Pleased

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
05-10-2017 08:59 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1350 sumy wystarczy na kazda babe? to slaby ten nowy specjal Tongue

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
05-10-2017 09:08 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjal nie jest słaby. A sumę mogę już tylko umagami podnosić więc na razie tyle musi wystarczyć Smile

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
06-10-2017 09:07 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 78dyzio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z fuzją i wygaśnięciem linków proszę o zamknięcie.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 07-12-2017 20:42.

07-12-2017 20:41 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Zwinkując z dystansem czyli drwal z nożem do rzucania

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH