Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Kw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kw
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Soter5
Member


Data rejestracji: 15-03-2011
Postów: 30
Kraina: Moria III; Moria IV
Skąd: f

Kw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 21188
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2b0462a01c


Ciekawi mnie dlaczego nie dostałem reputacji mimo iż wbiłem na kw po północy i mam odhaczoną asystę na dzisiaj
21-02-2017 02:31 Soter5 jest offline Strona domowa Soter5 Szukaj postów użytkownika: Soter5 Dodaj Soter5 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Soter5: c YIM Account Name of Soter5: d Zobacz profil MSN Soter5
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety brak raportu. Ale zgaduję, że straciłeś więcej pkt życia niż zadałeś obrażeń.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-02-2017 08:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nalezy pamietac takze, ze regen hp nie neguje obrazen jakie Twoja postac dostala, dlatego w wielu przypadkach nawet mimo "full hp" repy nie ma. No ale to taki domysl bez raportu to sobie mozna;P

__________________

21-02-2017 08:32 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam Smile

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


11-03-2017 08:49 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Kw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH