Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Proszę o wyjaśnienie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Proszę o wyjaśnienie 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pretorian
Member


Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 29
Klan: Mammoth Slayers
Kraina: Necropolia V

Proszę o wyjaśnienie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=caec75483f
Rozumiem trochę przyciąć no ale bez przesady. Item bardzo dobry z tego co wiem kilka osób licytowało. Jeśli naprawdę ma być tyle okrojone prosiłbym o cofnięcie aukcji. I druga sprawa zostałem okrojony o 656 000 pr, a nie 656pr jak pokazuje raport.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pretorian: 23-04-2017 17:19.

23-04-2017 17:05 Pretorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Pretorian Dodaj Pretorian do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot został zredukowany do ceny rynkowej.

__________________

24-04-2017 07:55 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Gwiezdny : WYGLĄD +8, pozwala używać arkana Krew Życia, PKT KRWI +4 %


Doskonały Gwiezdny Amulet
Amulet
Cechy: WYGLĄD +8, PKT KRWI -10 %, SZCZĘŚCIE +4
Wymagania: POZIOM: 50
Cena: 126 000 PLN ; Cena sprzedaży: 63 000 PLN


Dobry Gwiezdny Amulet Krwi
Amulet
Cechy: WYGLĄD +6, SZCZĘŚCIE +3
Wymagania: POZIOM: 64
Cena: 132 000 PLN ; Cena sprzedaży: 66 000 PLN


Na czerwono zaznaczona różnica.

Po to się kupuje leg dsk elementy żeby mieć mniejszy minus do krwi przy wbijaniu.

Taka wskazówka - krew życia jest chyba po skórze bestii najczęściej używana w 3v3, bardzo często również w kw, do tego praktycznie zawsze na expach na NB.

Kupując ten amulet masz 6% kary krwi skasowane, nie musisz szukać leg dsk elementów, możesz kupić zwykłe gwiezdne pierścionki w cenie złomu a efekt masz i tak lepszy niż z leg dsk setu!!!
Nadal uważasz, że unikatowy item wyrównałeś do ceny rynkowej? Ci co go licytowali są debilami, czy może jednak obiektywnie widzą jego wartość?



cytat:
adagio napisał(a)
Po pierwsze
Gracz kupił go dwa dni wcześniej za 2,5k

Dobry Gwiezdny Amulet Krwi 6 2 554 2017-04-18
21:00:21

Po drugie od kwoty 200k, do kwoty 666k mieliśmy 5 przebić


Po trzecie Legendarny Doskonały Gwiezdny Krawat został sprzedany za 10k

Legendarny Doskonały Gwiezdny Krawat 5 10 474 2017-02-17
19:41:18


Po czwarte koszt leg dsk gwiezdnych pierścieni, to około 40-50k, a zwykłego gwiezdnego krwi, nie widziałem na aukcji, wiec ciężko kupić go za złom

Jedyne co faktycznie może się nie zgadzać to wysokość redukcji cenu, którą ze względu na zainteresowanie można podwyższyć do 50k

Odwołanie od mojej decyzji osoba zainteresowana może napisać do SOpa. (dla jasności, to nie jest Nosferek)



A ty nadal nie widzisz, że kupując leg dsk set i tak nie uzyskasz takiego efektu jak przy zwykłym secie z tym amuletem?

A i dziękuję za pokazanie kto tu rządzi i wlepienie warna, za to że pokazałem jak bardzo się w swoim ścięciu mylisz. Niech żyje przemoc i agresja!

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 24-04-2017 10:47.

24-04-2017 08:41 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze
Gracz kupił go dwa dni wcześniej za 2,5k

Dobry Gwiezdny Amulet Krwi 6 2 554 2017-04-18
21:00:21

Po drugie od kwoty 200k, do kwoty 666k mieliśmy 5 przebić


Po trzecie Legendarny Doskonały Gwiezdny Krawat został sprzedany za 10k

Legendarny Doskonały Gwiezdny Krawat 5 10 474 2017-02-17
19:41:18


Po czwarte koszt leg dsk gwiezdnych pierścieni, to około 40-50k, a zwykłego gwiezdnego krwi, nie widziałem na aukcji, wiec ciężko kupić go za złom

Jedyne co faktycznie może się nie zgadzać to wysokość redukcji cenu, którą ze względu na zainteresowanie można podwyższyć do 50k

Odwołanie od mojej decyzji osoba zainteresowana może napisać do SOpa. (dla jasności, to nie jest Nosferek)

__________________

24-04-2017 09:39 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
AtakSeKlikamWbW
Junior Member


Data rejestracji: 11-01-2017
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tego całego adiago nie znałem ale widzę że to taki sam idiota jak cała reszta typu szeszej i buc

brawo dla opów !!! w taki łatwy sposób można zniszczyć nawet przyjemną grę przeglądarkową


//ban
24-04-2017 16:53 AtakSeKlikamWbW jest offline Szukaj postów użytkownika: AtakSeKlikamWbW Dodaj AtakSeKlikamWbW do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Proszę o wyjaśnienie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH