Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Propozycja dla osób robiących wyprawy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja dla osób robiących wyprawy 15 Ankieta - średnia ocena: 5,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Propozycja dla osób robiących wyprawy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio wpadłem na taki pomysł, jak by tu uprzyjemnić grę tym osobom, co nie nastawiają się na ataki lecz na wyprawkowanie. Wiadomo, że wypraw można zrobić tylko określoną ilość i należy potem czekać na odnowienie się tej liczby. Wpadłem więc na taką propozycję, aby wprowadzić możliwość zamiany liczby ataków na wyprawy. Oczywiście nie może być tak prosto, dlatego można wprowadzić takie limity:
-za każde 2 czy 3 ataki można odnowić 1 wyprawę
-odnowić można tylko kilka wypraw dziennie( na przykład tylko 4 ), aczkolwiek to raczej nie jest dobry pomysł
-odnowienie wypraw może kosztować pewną liczbę PLN/krwi/kudzi

Nie wiem, czy już taka propozycja padła w tym dziale. Proszę o konstruktywny komentarz Smile

__________________
R14 - Sonny Psycho
01-01-2013 17:54 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

byly podobne propozycje ale liczba walk i wypaw na dzien (16/24) sie nie zmieni... BETON...

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
01-01-2013 17:56 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonny Psycho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi nie chodzi o zmianę maksymalnej ilości walk i wypraw, ale o liczbę dostępnych w danym momencie wypraw i ataków.

__________________
R14 - Sonny Psycho
01-01-2013 19:52 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Sylweerek
Triple Ace


images/avatars/avatar-24586.png

Data rejestracji: 17-07-2009
Postów: 219
Klan: Szpital!
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia IX
Skąd: ty mieszkasz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już było coś podobnego i nie przeszło i nie przejdzie.
BW to nie tylko wyprawki, ale i ataki i właśnie ma to na tym polegać, evo znikąd się też nie wezmą.

__________________
r7: -Nosferatu-
r14: RaStaMaN
01-01-2013 20:24 Sylweerek jest offline Szukaj postów użytkownika: Sylweerek Dodaj Sylweerek do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mi nie chodzi o zmianę maksymalnej ilości walk i wypraw, ale o liczbę dostępnych w danym momencie wypraw i ataków.


tak, wiem... ale nawet jak bedziesz chcial sobie zamienic 4 ataki na 1 wyprawe to dziennie wyjdzie 28 wypraw a 28>24 BETON... nic nie poradzisz Wink

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
01-01-2013 21:14 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
syczybobr napisał(a)
cytat:
Mi nie chodzi o zmianę maksymalnej ilości walk i wypraw, ale o liczbę dostępnych w danym momencie wypraw i ataków.


tak, wiem... ale nawet jak bedziesz chcial sobie zamienic 4 ataki na 1 wyprawe to dziennie wyjdzie 28 wypraw a 28>24 BETON... nic nie poradzisz Wink


Autorowi chodzi o taką sytuację, w której wykorzysta się wszystkie dostępne wyprawy (Pozostało wypraw: 0 / 24).
Autor tematu mógłby wtedy zamienić ataki na dodatkowe wyprawy i wyglądałoby by to tak: (Pozostało wypraw: 16 / 24)


Wydaje mi się że pomysł jest "Zawracaniem kijem Wisły"
BW zmierza dokładnie w przeciwnym kierunku. Świadczy o tych samo wprowadzenie ewo. Miało ono na celu promowanie ataków i graczy z wysokimi levelami.
Zamiana ataków na wyprawy nie pasuje do tego nurtu i mogłaby ponownie zdemotywować graczy do ataków.

__________________
R14 : Brzydall
02-01-2013 08:17 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
cytat:
syczybobr napisał(a)
cytat:
Mi nie chodzi o zmianę maksymalnej ilości walk i wypraw, ale o liczbę dostępnych w danym momencie wypraw i ataków.


tak, wiem... ale nawet jak bedziesz chcial sobie zamienic 4 ataki na 1 wyprawe to dziennie wyjdzie 28 wypraw a 28>24 BETON... nic nie poradzisz Wink


Autorowi chodzi o taką sytuację, w której wykorzysta się wszystkie dostępne wyprawy (Pozostało wypraw: 0 / 24).
Autor tematu mógłby wtedy zamienić ataki na dodatkowe wyprawy i wyglądałoby by to tak: (Pozostało wypraw: 16 / 24)


Wydaje mi się że pomysł jest "Zawracaniem kijem Wisły"
BW zmierza dokładnie w przeciwnym kierunku. Świadczy o tych samo wprowadzenie ewo. Miało ono na celu promowanie ataków i graczy z wysokimi levelami.
Zamiana ataków na wyprawy nie pasuje do tego nurtu i mogłaby ponownie zdemotywować graczy do ataków.


syczybobr przecież dobrze napisał.. Co z tego, że zamieni ataki na wyprawy, miało nie być więcej jak 24 wyprawy w dniu z premką i nie będzie, a jakby dało się tak zamienić, to 24+16 to jest 40, czyli 40 wyprawek w dniu, 0 ataków. Nosens.

__________________

r3 barthi
02-01-2013 09:39 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Propozycja dla osób robiących wyprawy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH