Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13/R15 bardzo prosze o pomoc w rozwoju postaci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony bardzo prosze o pomoc w rozwoju postaci
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mustapha
Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 33

bardzo prosze o pomoc w rozwoju postaci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostalem takie konto i mam powazny problem, nie da sie atakowac, ani szpiegowac po lepszy klocek
na ekspy zbyt slaba postac i tez nie ma z kim chodzicFrown moze ktos doswiadczony ma jakis pomysl?
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c3fa60e757
jeszcze do atakow db5 aksamitne szorty przemytnika
stan kamieni
K. krwi 146
K. serca 29
K. życia 18
K. przemiany 7
K. duszy 7
nic ciekawego w zbrojowni nie ma poza tymi przemytnikamiFrown
czy tylko kasacja mnie czeka?

__________________
r6 - luckyman7 (oddane)
r6 - Sephiroth
r15 - Castiel
19-03-2014 19:55 Mustapha jest offline Szukaj postów użytkownika: Mustapha Dodaj Mustapha do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać nie wygląda źle. Na ekspy sie nadaje, tylko u nas glównie roboty chodzą, a na roboty jednak dla Ciebie za wcześnie.

Montuj sobie powoli tytany celności/młodości, bo tu chyba najbardziej kulejesz, i pamiętaj - roboty jeszcze nie, ale szlachty myślę że spokojnie. Znajdź sobie jakąś groze do pomocy czy dwóch na swoim poziomie i jedziecie Smile

to wydaje sie najsensowniejszym pomysłem, podłapiesz kamieni, stały exp i spoko.
Powoli zabieraj się też za montowanie przyjacielskich pn zdobywcy i zemsty na ataki, do tego sygnety i łańcuch młodości, dzięki czemu złapiesz sporo wpływów na wszelkiego rodzaju palników i juz stał dopływ evo gwarantowany.

Noo i przerób szorty na elfie.



Po tym wszystkim mozesz myśleć nad nowymi PNkami, ale na razie te Twoje powinny wystarczyć Smile

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


20-03-2014 08:56 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13/R15 bardzo prosze o pomoc w rozwoju postaci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH