Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO 3524 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 3524 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shard
Triple Ace


images/avatars/avatar-15346.gif

Data rejestracji: 09-06-2008
Postów: 155
Klan: Illuminati
Kraina: Moria III
Skąd: Gubin/Zielona Góra

3524 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zgłaszającego : 3524

Do żadnego oddania konta nie doszlo... mnie bynajmniej nic nie wiadomo.. a tu hasło nie działa.... mail nie działa...
03-10-2014 00:48 shard jest offline Szukaj postów użytkownika: shard Dodaj shard do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 3524
Postać shard

zablokowane do wyjaśnienia

ID 4894
Postać maoo

włamanie

ban stały

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-10-2014 00:59 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Asiatka
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2014
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UFF Bucu całe szczęście ze zachowalam wiadomosci od Shardzika na R17 Big Grin , moze wyjasnie

Oddal on hasło itp Virionowi liderowi Klanu Shadow który miał konto komus przekazac , przekazał mi , no i sobie chciałam grać skoro otrzymałam konto to zmieniłam hasło i maila , chciałem tez zmienic nicka ale mi dałes bana , a obrazili sie bo udałam się do innego klanu a nie chciałem grac w klanie Viriona , sa kłamcami i to oni zasługują na kare !!


tutaj wrzuam dowód

http://wrzucaj.net/5Va

mam na R17 tę wiadomosc na koncie Smile zgodnie z tym jak pisał odezwalam sie do Viriona i dał mi konto Smile , pozdrawiam kłamców i oszustów

__________________
xxxxxxxxxxxx
03-10-2014 01:19 Asiatka jest offline Szukaj postów użytkownika: Asiatka Dodaj Asiatka do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przejęcie konta nie zostało zgłoszone

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-10-2014 01:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
shard
Triple Ace


images/avatars/avatar-15346.gif

Data rejestracji: 09-06-2008
Postów: 155
Klan: Illuminati
Kraina: Moria III
Skąd: Gubin/Zielona Góra

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shard
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie napisałem, że daje ci konto i nie potwierdziłem tego faktu na forum. Tyle w temacie.... to, że ktoś miał pasy nie znaczy że oddanie konta miało zajść bez mojego udziału finalizacji.

Pozdrawiam
03-10-2014 01:27 shard jest offline Szukaj postów użytkownika: shard Dodaj shard do Listy kontaktów
Asiatka
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2014
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dałeś passy Virionowi i on miał decydowac komu da , oddał mi Smile chwile wczesniej piszesz ze do zadnego oddania konta nie doszło , jak to nie doszło skoro we wiadomosci do mnie piszesz ze dałes passy konto Virionowi i on ma przekazac dalej ? spoko ja nie musze grac mam inne konto , ale wy jestescie po prostu nieuczciwymi handlarzami kont , i MAM NADZIEJE DRODZY ZE OPERATOR ZABLOKUJE TO KONTO NA WIEKI

A ja jestem mistrzyni Hackingu ! ledwo klawiaturę obsługuje ale zmieniłam haslo maila no cuda na kiju !! najpierw oddaja pozniej sie obrazaja i handlują kontami na bw , dramat

__________________
xxxxxxxxxxxx

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asiatka: 03-10-2014 01:32.

03-10-2014 01:30 Asiatka jest offline Szukaj postów użytkownika: Asiatka Dodaj Asiatka do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regulamin oraz Warunki Umowy

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione. Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim.

Regulamin Wymiany Kont

11. Zabronione są wszelkie okresy próbne, wymagania (np. pozostanie w klanie) itp - podanie haseł jest równoznaczne z oddaniem konta

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-10-2014 01:30 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Asiatka
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2014
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I oni mi podali hasła i ze mam grac , Bucu jakim to trzeba byc hakerem by złamac hasla maila kto to potrafi ja ? ja nawet dobrze klawiatury nie potrafi obsługiwac , dali mi konto do gry , myslalam ze to uczciwi ludzi a to zwykli handlarze oszusci i klamcy

Regulamin Wymiany Kont

11. Zabronione są wszelkie okresy próbne, wymagania (np. pozostanie w klanie) itp - podanie haseł jest równoznaczne z oddaniem konta

zgadza sie tutaj wszystko , dali hasla konto ale kazali by grac w ich klanie , gdy zmieniłam klan pomawiają o kradzież konta , przeciez to sa powazne oskarżenia !!!


http://wrzucaj.net/5Va scren z tego co mi pisał ten kłamca wiadomosc jest na koncie na R17 do wgladu operatorow

__________________
xxxxxxxxxxxx

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Asiatka: 03-10-2014 01:35.

03-10-2014 01:33 Asiatka jest offline Szukaj postów użytkownika: Asiatka Dodaj Asiatka do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta odblokowane.

Nie ma mowy o włamaniu, skoro jest dowód na to, że konto zostało oddane. Liczy się sam fakt przekazania hasła.

Nową właścicielkę uprasza się o załatwienie wszelkich formalności i z głowy

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-10-2014 10:47 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO 3524

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH