Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
Przepychanki słowne przepychankami słownymi, ale to już jest "lekka" przesada...
» Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przepychanki słowne przepychankami słownymi, ale to już jest "lekka" przesada... 10 Ankieta - średnia ocena: 1,0010 Ankieta - średnia ocena: 1,0010 Ankieta - średnia ocena: 1,0010 Ankieta - średnia ocena: 1,0010 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Przepychanki słowne przepychankami słownymi, ale to już jest "lekka" przesada... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój ID: 268046
zgłaszany ID: 266194, kanał publiczny 19:49 (x2), 1 sierpnia

Czy ten psychopata* (bo nie wiem kim trzeba być, żeby ubolewać nad tym, że kogoś nie zalało na amen) w ww. msg życzył mi śmierci?Oo

Gdyby były jakieś wątpliwości co do kontekstu, to proszę rzucić okiem na msg z 29. lipca z godz. 15:25 (+ dodatkowo msg z 15:07 z tego samego dnia, gdzie przyznaje się do prowokacji) - oczywiście msg te są już po terminie, więc umieszczam je tu stricte informacyjnie, żeby dopełnić obrazu całości.

Poproszę o adekwatny (a nie tradycyjne już 1440 minut na odczepnego) wymiar kary dla tego smyka, który mentalnie ewidentnie gdzieś się zagubił.



PS *wg sjp.pwn.pl słowo to nie jest ani obraźliwe, ani wulgarne (żeby znowu nie było jakiegoś naciąganego jak plandeka na Żuku warna dla mnie za rzekomą obrazę, a nie zwyczajne stwierdzenie faktu na podstawie tego, co zostało przez niego do mnie napisane)

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

02-08-2023 19:14 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahaha

Jak już Sephi będziesz przeglądać te "groźby " sprawdź jak bla obraża w wiadomościach innych graczy pisząc, że on tylko stwierdza fakty. A w tych wiadomościach z lipca sam grozi jeżdżeniem po kraju i "ustawianiem" takich jak ja i inni. Nie zacytuję dokładnie, ani nie podam godziny, bo nie siedzę całe życie na bw i nie zapisuje screenów. Mam wiele ciekawsze życie niż on.
02-08-2023 21:51 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2.08 godz. 21.43 i 21.44 obraża od "obsrancow" I w dalszym ciągu to kontynuuje. A przecież to on taki pokrzywdzony.
02-08-2023 21:55 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Człowiek Lasu napisał(a)
A w tych wiadomościach z lipca sam grozi jeżdżeniem po kraju i "ustawianiem" takich jak ja i inni. Nie zacytuję dokładnie, ani nie podam godziny

Zatem cię wyręczę, bo po raz kolejny łżesz jak pies (ale czego można oczekiwać po zwykłym prowokatorze i trollu).

cytat:
29.07
Blacula 15:11 -> skoro niektore kozaczki w necie nie potrafia zamknac ryja i zajac sie gra to beda banowani do skutku
Blacula 15:12 -> a ja nie mam zamiaru jezdzic po kraju za jakimis mentalnymi gowniarzami i ich ustawiac
Blacula 15:13 -> jest regulamin, jest op, nie potrafi jeden z drugim sie zamknac, to dostaje czape




cytat:
Człowiek Lasu napisał(a)
bo nie siedzę całe życie na bw i nie zapisuje screenów. Mam wiele ciekawsze życie niż on.

To wiele wyjaśnia, pewnie dlatego co chwilę prowadzisz na KP tak ożywione rozmowy na mój temat z innymi prowokatorami twojego pokroju.



__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

02-08-2023 22:04 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja z tymi screenami to żartowałem, ale widzę Ty serio prowadzisz archiwum xD utwierdzam się tylko w przekonaniu, że życie realne u Ciebie nie istnieje Big Grin a przykłady są nie te, bo niżej były lepsze. Nie pozdrawiam cyberludzi Wink
02-08-2023 22:07 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I te jego ciągle pisanie do wszystkich na kp, którzy ośmielą się skomentować jego prowokacje o spotkaniach twarzą w twarz to nie podchodzi pod groźby dotyczące życia?

Od kilkunastu lat ktoś taki zatruwa bw i pozostaje bezkarny tylko przez to, że dużo krzyczy na forum.
02-08-2023 23:08 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co ty ciągle z jakimiś groźbami dot. życia?
Ja chce po prostu twarzą w twarz spotkać się z tymi, którzy co chwilę ubliżają mi na KP. W miejscu publicznym, w biały dzień. Niech powiedzą mi osobiście co mają do powiedzenia, co będą się męczyć klepaniem w klawiaturę.
Twarzą w twarz można też spotkać się np. w sądzie. Wtedy też będziesz bredził coś o groźbach dot. życia?

Czekaj... A może ty o tych groźbach bredzisz tak dlatego, że ty i twoi cumple doskonale zdajecie sobie sprawę, że gdybyście w rl robili komuś dla was obcemu taką oborę, jaką robicie na KP, to mogłoby się to dla was skończyć w zgoła inny sposób, niż jakimś śmiesznym banem w symbolicznym wymiarze i dlatego tak ciągle się boicie o te swoje marne tyłki?
Innymi słowy doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, w jaki chamski i ordynarny sposób wobec mnie się zachowujecie (niektórzy z was od lat, bo administracja nadal nie widzi powodów do bana dla kilku ciągle tych samych prowodyrów, którzy już nawet bez krępacji przyznają się na KP do prowokowania mnie wiedząc, że administracja i tak takie wyznania oleje) i stąd te obawy.

Tak czy owak to ja na KP napisałem gdzie mieszkam, a to dość małe miasto, więc to raczej ja mógłbym (powinienem?) obawiać się was, a nie wy mnie. Tymczasem...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 02-08-2023 23:49.

02-08-2023 23:22 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się zastanawiam co tu się odjaniepawla.......

Czytam:
cytat:
"mój ID: 268046
zgłaszany ID: 266194, kanał publiczny 19:49 (x2), 1 sierpnia"


Teraz zacytuję KP:
cytat:
DeWu 2023-08-01 19:49:04 -> @Blacula dzisiaj pada w całym kraju szkoda, że nie zalało
DeWu 2023-08-01 19:49:13 -> Twojej piwnicy


No dobra to jeszcze ten kontekst.

cytat:

DeWu 2023-07-29 15:07:43 -> Hahaha wiedziałem, że Cię wreszcie odpalę xD
DeWu 2023-07-29 15:25:52 -> Poszedł schować się w piwnicy, bo mu dokuczają xD


Teraz zerknęłam w regulamin działu.....

cytat:
Skargi które możemy tutaj składać:

1. wulgarne / bardzo obraźliwe wiadomości w grze lub groźby odnoszące się do zdrowia/życia.
- w przypadku wulgarnych i/lub obraźliwych ważne są tylko przez 7 dni od wysłania wiadomości
groźby - przez 30 dni
treści z ShoutBox'a - 48h
- skargi dotyczące obraźliwych wiadomości na forum - nie są brane pod uwagę (są brane tylko w przypadku groźby dotyczącej życia lub wielu mocnych wulgaryzmów)
2. kradzież/niespłacona pożyczka (również niedotrzymanie warunków wygranej licytacji)
3. nieregulaminowe treści w profilu (wulgaryzmy, rozmiar tekstu, obrazek itp)
4. nieregulaminowy nick postaci
5. spam - wysyłanie wielu niepotrzebnych wiadomości(np dziesięciokrotne szpiegowanie jedno po drugim) lub reklam itp
6. włamanie na konto (także podszywanie się pod właściciela konta lub inne oszustwa przy wymianach kont)


I teraz poproszę o konkrety. Gdzie tu jest cokolwiek nieregulaminowego? Bo poza tą przysłowiową przepychanką to ja nie widzę tu groźby.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

03-08-2023 00:45 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blabucla notorycznie korzystając z różnych "podchodów" prowokuje ludzi. Niejedno krotnie pisze gdzie mieszka "zaprasza na męską rozmowę", a potem wyzywa innych od "obsrańców" bo nie chcą do niego przyjechać "pogadać" oczywiście.

Narzeka że Op stosuje podwójne standardy a zapomina że sam się chwalił że ma stałego bana, bana na IP a gra bo są powszechnie dostępne metody zmiany IP i obejścia takich banów.


Hipokryzja, sam zgłosił bodajże Tchnienie że ten wrzucił link z piosenkami majacymi wulgaryzmy, ale sam nie widzi problemu jak wrzuci kawałek naszpikowany wulgaryzmami (nie nie mam linków, dowodów bo nie są mi one potrzebne).


Dojarzałe pociski:
"Blacula 23:05 -> psia pompa to cie zrobila, dlatego tylko szczekac potrafisz"
Serio dorosły chłop i wrzuca w swoje gówno burze rodzine? (tak nie znam kontekstu bo ucieło, dalej jak pisaliście "twoja stara" itp nie cytuje bo obupólnie sobie już tak dogadywaliście). Wrzucam tylko twoją wypowiedź bo większości gównoburz to ty jesteś wspólnym mianownikiem, poszczególne inne osoby które pozwalają sobie wejść w taką gównoburze nie ustępują Ci "jakością pocisków".




Niezależnie czy ktoś tam obraził wtedy blacule czy nie. Dla mnie osobiście SB publiczne zbrzydło i skutecznie on zmniejsza populacje która ma ochote tam zaglądać. Bo jak już się odzywa to albo spamuje swoimi zakupami albo próbuje wywołać gównoburze zrobić z siebie pokrzywdzonego bo ktoś się odpali i będzie go wyzywać i jak ma taki nastrój to próbuje robić z siebie ofiarę.


Ja tylko mam do was refleksje. Nie możecie sobie dać spokój? Jedni olewać i nie dawać się podpuszczać, a ty Blacula przestać celowo podgryzać aby wywoływały się gównoburze. Ludzie wolą spokojny czat gdzie mogą sobie na luzie popisać na różne tematy, a nie zostać zaspamowani jak wylosowany ktoś się odpali na jakiś tekst Blaculi.
Czat nie musi być family friendly ale nie róbmy trzody. Chcecie się wyzywać, zgłaszać sobie jakie obiekcje zróbcie to może na priv albo w jakimś wątku na forum.

Tak pewnie będzie +1, ale to takie moje przemyślenie bo ten czat w grze na r1 powoli traci sens.
03-08-2023 07:35 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grizzly napisał(a)
Blabucla notorycznie korzystając z różnych "podchodów" prowokuje ludzi. Niejedno krotnie pisze gdzie mieszka "zaprasza na męską rozmowę", a potem wyzywa innych od "obsrańców" bo nie chcą do niego przyjechać "pogadać" oczywiście.

NIE ŁŻYJ!
Zabawne, że podchodów i prowokacji swoich cumpli jakoś nie widzisz.
Poproszę cytat, w którym choć raz napisałem coś o "męskiej rozmowie". Biały dzień, miejsce mocno publiczne, kamery, ochroniarze, a ty pieprzysz coś o "męskiej rozmowie". Nie wstyd ci publicznie robić z siebie takiego głupka?
Nie wyzywam, tylko traktuje twoich cumpli z wzajemnością (o czym nieco niżej).


cytat:
Grizzly napisał(a)
Narzeka że Op stosuje podwójne standardy a zapomina że sam się chwalił że ma stałego bana, bana na IP a gra bo są powszechnie dostępne metody zmiany IP i obejścia takich banów.

PO RAZ KOLEJNY ŁŻESZ JAK PIES!
Ja natomiast słyszałem jak się chwalisz, że robisz lody na centralnym (podobno pistacjowe są najsmaczniejsze). Oczywiście nie mogę w żaden sposób tych twoich przechwałek udokumentować (bo nie), ale pamiętam jak rozpływałeś się podczas opowiadania o twoich metodach łączenia składników.
Nie masz ABSOLUTNIE żadnych dowodów na poparcie swoich kłamliwych wyrzygów, ale ważne że kolejna głupota na mój temat poszła w eter i będzie żyć własnym życiem, powtarzana jak mantra przez tych kilku oszołomów, co nie?
Rzekomo mam stałego bana, i to nawet na IP, a mimo tego mam konto na R1 od ok. 5. lat, na które w miarę regularnie się loguję... Hm, coś ta twoja koślawa teoryjka, naciągnięta jak plandeka na Żuku, kompletnie nie trzyma się kupy.
ZATEM Z TEGO MIEJSCA POPROSZĘ SEPHIROTH O KRÓTKĄ ODPOWIEDŹ (TAK lub NIE) NA PYTANIE: CZY OBECNIE MAM LUB KIEDYOLWIEK WCZEŚNIEJ MIAŁEM BANA NA IP NA BW? TAKIEJ INFORMACJI, NA MOJE WYRAŹNE ŻYCZENIE I ZA MOIM PRZYZWOLENIEM, CHYBA UDZIELIĆ MOŻESZ, PRAWDA?chytry
A co, może nie są to podwójne standardy? Gdybym ja na KP napisał któremuś oszołomowi coś w stylu "dzisiaj burze w całym kraju szkoda, że piorun nie rąbnął w twoje auto", to już po chwili byłaby złożona skarga na mnie i jeszcze tego samego dnia miałbym bana stałego (nie wiem konkretnie za co, ale liczę na bujną wyobraźnię pomarańczowych)...


cytat:
Grizzly napisał(a)
Hipokryzja, sam zgłosił bodajże Tchnienie że ten wrzucił link z piosenkami majacymi wulgaryzmy, ale sam nie widzi problemu jak wrzuci kawałek naszpikowany wulgaryzmami (nie nie mam linków, dowodów bo nie są mi one potrzebne).

Powiedz no, ty jesteś jakiś opóźniony czy co? Bo jeśli tak, to może po prostu zbyt surowo cię traktuję, za co w takim razie przepraszam.
Uwaga, tłumaczę po raz kolejny i ostatni zarazem, więc jeśli któryś oszołom nadal nie załapie, trudno, widocznie taki jego los.
Czy kiedykolwiek zgłosiłem za cokolwiek kogoś, kto nigdy w żaden sposób nie atakował mnie wcześniej personalnie na KP/KK/PW? NIE! Mało tego, osoby które przeze mnie wyhaczyły bany (np. nobody albo Skeleton), bynajmniej nie za darmo, gdy się zreflektowały i napisały do mnie na PW przepraszając za swoje penisowe zachowanie, nigdy więcej nie były przeze mnie zgłaszane, nawet gdy na KP pozwalały sobie na WIELE (ale nie wobec mnie). Nigdy też między mną a takimi osobami nie było więcej jakichkolwiek niesnasek, bo od tego magicznego punktu, w którym nastąpiły przeprosiny, zaczęliśmy normalnie ze sobą rozmawiać. Niemniej jednak, żeby tego typu sytuacje mogły mieć miejsce, to oszołomy musiałyby mieć to, co mieli ww. Ske czy nobody, a czego oszołomy ewidentnie są pozbawione: mózgu, honoru i odwagi potrzebnej do uderzenia się w pierś i przeproszenia za swoje zachowanie. W nadmiarze mają za to źle pojmowanej dumy, która im na to nie pozwala.
Kontynuując: czy kiedykolwiek zgłosiłem za cokolwiek kogoś, kto od lat co chwilę o coś do mnie się przypieprza, z reguły w chamski, obelżywy i wulgarny sposób sugerujący, że nie ma zamiaru przestać? TAK! I NADAL BĘDĘ TO ROBIŁ, NIE STRICTE DLATEGO, ŻE OSZOŁOMY ŁAMIĄ REGULAMIN, TYLKO DLATEGO ŻE OSZOŁOMY ZALAZŁY MI ZA SKÓRĘ I BEZCZELNIE ROBIĄ TO NADAL PRZEKONANI O SWOJEJ BEZKARNOŚCI (wystarczy spojrzeć na kolejny brak bana i głupkowate pytania pani operator gdzie tam jest groźba - gróźb nie ma, jest za to życzenie komuś śmierci)!
Tradycyjnie już dowodów brak, ale sobie pogadam, pewnie ktoś niezorientowany uwierzy. Pozwól zatem, iż kolejny raz cię oświecę. Kawałkiem, który zalinkowałem na KP, był "CJALIS - FAJTER". W całym tekście jest 6 wulgaryzmów, z których jeden pojawia się 4-krotnie w refrenie (gdyż, tu niespodzianka, refren powtarza się 4x). Natomiast twój cumpel wrzucił - jak to trafnie ująłeś - "kawałek naszpikowany wulgaryzmami", który już nawet na miniaturce miał wulgi (+ kilkanaście kolejnych w tekście). Widzisz różnicę? A sorry, zapomniałem, że masz problemy ze wzrokiemBig Grin


cytat:
Grizzly napisał(a)
Dojarzałe pociski:
"Blacula 23:05 -> psia pompa to cie zrobila, dlatego tylko szczekac potrafisz"
Serio dorosły chłop i wrzuca w swoje gówno burze rodzine? (tak nie znam kontekstu bo ucieło, dalej jak pisaliście "twoja stara" itp nie cytuje bo obupólnie sobie już tak dogadywaliście). Wrzucam tylko twoją wypowiedź bo większości gównoburz to ty jesteś wspólnym mianownikiem, poszczególne inne osoby które pozwalają sobie wejść w taką gównoburze nie ustępują Ci "jakością pocisków".

KOLEJNY AKAPIT, KOLEJNE ŁGARSTWO I KOLEJNE ROBIENIE KURTYZANY Z LOGIKI!
Jak zwykłe: "kontekstu nie widziałem, bo mi ucięło, w takim razie wrzucę tylko wypowiedź Bla... wyrwaną z kontekstu, żeby pasowało mi do tezy i żeby ci, którzy nie znają genezy tej całej chryi ciągnącej się od lat byli przekonani, że to tylko i wyłącznie Bla jest tym złym"Big Grin
Słuchaj, skoro faktycznie masz tak potężne problemy ze wzrokiem, to polecam udać się do specjalisty, skoro wypowiedź swojego mentalnego cumpla jakiś dziwnym przypadkiem przeoczyłeś. Którą? Pozwól, że cię wyręczę, ślepcze.
cytat:
Malylobuz 23:01 -> Ty blazo xD a czy ja cos do ciebie psia pompo napisalem?

Godziny msg jakoś tak przeczą twojej kolejnej teoryjce, gdyż to nie ja pierwszy zwyzywałem twojego cumpla od ww., tylko potraktowałem go z wzajemnością.
Nadal będziesz szedł w zaparte i stał przy zdaniu, że gdy ktoś sobie po mnie jeździ, to mam zamknąć ryj, nic się nie odzywać i sobie na to pozwalać?


cytat:
Grizzly napisał(a)
Niezależnie czy ktoś tam obraził wtedy blacule czy nie.

Ano tak, to czy ktoś mnie obraził czy nie jest kompletnie nieistotne. Ważne natomiast jest to, że w końcu zostałem sprowokowany do takiego stopnia, w którym puściły mi nerwy i komuś się oberwało, bo został potraktowany z wzajemnością.
Długo jeszcze będziecie mnie tak dehumanizować? Dlaczego pytam? Bo zachowujecie się jak rasowi faszyści, ot co...


cytat:
Grizzly napisał(a)
Ja tylko mam do was refleksje. Nie możecie sobie dać spokój? Jedni olewać i nie dawać się podpuszczać, a ty Blacula przestać celowo podgryzać aby wywoływały się gównoburze. Ludzie wolą spokojny czat gdzie mogą sobie na luzie popisać na różne tematy, a nie zostać zaspamowani jak wylosowany ktoś się odpali na jakiś tekst Blaculi.

Powiedz to swoim cumplom, kto wie, może ciebie posłuchają i w końcu - twierdząc jakich to ważnych i przełomowych rzeczy dokonują w swoich wspaniałych życiach (bo oni przecież je mająBig Grin a ja, wg nich, nie), zajmą się tym, a nie notorycznym pieprzeniem na mój temat na KP (nawet w sytuacji, gdy coraz częściej nie odzywam się tam np. przez miesiąc)rotfl





PS Skoro z ciebie taki prawilny, uczciwy, kryształowy i przestrzegający zasad gracz Grizzly (uważający się tu za jakiś moralny kompas, który jest pierwszy to strofowania innych), to powiedz: dlaczego w pewnym okresie korzystałeś jednocześnie z kilku kont na forum?chytry Zdajesz sobie sprawę, że za coś takiego jest ban w grze? Taka "trochę" hipokryzja z twojej strony...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 03-08-2023 15:55.

03-08-2023 15:50 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
a54
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zabawne czytać jak ktoś, kto ciągle nagina prawdę, kreuje rzeczywistość i wreszcie zwyczajnie kłamie zarzuca innym nieprawdę. Kłam dalej, kłamco.

edit. jeszcze bardziej zabawne jest czytać te wynurzenia po akcji zaprezentowanej dzisiaj ( po uprzednim umawianiu się z Dragonem...), a że się umawiałeś na małe tete a tete to sam widziałem, bo potwierdzenie Twojego przybycia było na KP. Jak również późniejsze negowanie tegoż w czasie zawieruchy w godzinie 16.15 - 16.20

edit 2. Zdaje się, że przez autora zgłoszenia jakiś czas wcześniej została zgłoszona skarga za nazwanie go "debilem" przez Bercika... a tutaj w treści zgłoszenia dragon zostaje nazwany psychopatą... oba określenia są określeniami w nomenklaturze medycznej odwołującymi się do danego schorzenia, ale...
MORALNOŚĆ KALEGO bije w oczy. Ktoś może być przedstawiany jako psychopata, ale broń boże stwierdzić że ktoś inny jest debilem. Zaraz się okaże, że jak napiszę że "B" ma grypę to dostanę zgłoszenie o obrazę... W mojej prywatnej ocenie, bez zamiaru ubliżania: tchórzliwy zakłamany prowokator.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez a54: 03-08-2023 17:14.

03-08-2023 16:18 a54 jest offline Szukaj postów użytkownika: a54 Dodaj a54 do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bla , po pierwsze ..
Ja napisalem " xD" ty zaczynales mnie obrazac wiec pal wroty - obrona musi byc... Jak Sephi moze , niech sprawdzi bedzie miec czarno na bialymWink
Po drugie to wlasnie ty namawiasz do spotkan i chcesz zeby ktos ci cos powiedzial prosto w twarz takze zastanow sie co piszesz hipokrytoWink a jak ktos sie godzi to obsrywasz zbroje - taka otto ciekawostkaWink )
A po trzecie to ty pierwszy mnie zwyzywales , pare minut wczesniej przed tym co napisalem do ciebie "psia pompo"Wink bodajze od szmaciarzy to bylo jezeli dobrze pamietamWink a najlepsza obrona jest atak - z tego co mi wiadomoWink


Wniosek - robisz wiecznie z siebie ofiare losu , a wlasnie to ty jestes jednym wielkim problemem


Edit1. Zapomnialem ze masz zrzuty ekranWink wez wklej wszystko od mojego pojawienia sie na sb czyli od "XD" Wink )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez (L)obuz: 03-08-2023 16:47.

03-08-2023 16:40 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pokaż konto z którego korzystałem jako multi na forum Smile



W twoim przykładzie jest że łobuz Cie nazwał X a ty że jego robiła X to chyba różnicą że ktoś Ciebie nazywa X a ty kogoś rodziców.



Co do braku dowodów czy to że nie widziałem wiadomości łobuza. Nie zbieram historia czatu, a sam czat był przepełniony i ta wiadomość była pierwsza/druga widoczna. Wiadomość lobuza już znikła.
03-08-2023 17:19 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grizzly napisał(a)
Pokaż konto z którego korzystałem jako multi na forum Smile

Nie dość, że masz problemy ze wzrokiem, to jeszcze z pamięcią... Za co cię tak pokarało?
Anyway, mówisz i maszSmile
Przekazanie pożyczki na konto administracji
Konto założone w lipcu 2020, ostatnio aktywne w kwietniu 2021, ID w poście zgadza się z obecnie przez ciebie używanym. Natomiast konto z którego piszesz zostało założone w 2018 i korzystasz z niego do dziś, jak widać.
To tylko jedno twoje konto (kto wie, może jest ich znacznie więcej, ale to może stwierdzić tylko SOP, gdyż ma do tego odpowiednie narzędzia), na które trafiłem przypadkiem, bo... tak zabawnie się składa, że wyżej linkowany wątek jest na pierwszej stronie działu skargi R1rotfl

Właśnie stałeś się najlepszym przykładem mojego zachowania (które wyjaśniłem w poprzednim poście) - o tych multi wiedziałem od co najmniej zeszłego roku, ale jako że wtedy jeszcze rozmawiałeś ze mną normalnie (czy to na PW czy na KP), to olałem temat. Niemniej jednak z ostatnich tygodniach sytuacja znacząco się zmieniła, bo przyłączyłeś się do tej bandy łysego na jednego i i zacząłeś bredzić tak samo jak oni. Sam więc jesteś sobie winien.


cytat:
Grizzly napisał(a)
W twoim przykładzie jest że łobuz Cie nazwał X a ty że jego robiła X to chyba różnicą że ktoś Ciebie nazywa X a ty kogoś rodziców.

Skoro rodzice nie nauczyli go szacunku do innych ludzi (o czym świadczą liczne przechwałki na KP o jego kibolskich akcjach w których brał udział), to nie zasługują na mój szacunek co najmniej tak samo, jak on.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 03-08-2023 17:56.

03-08-2023 17:54 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
a54
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro rodzice nie nauczyli go szacunku do innych ludzi (o czym świadczą liczne przechwałki na KP o jego kibolskich akcjach w których brał udział), to nie zasługują na mój szacunek co najmniej tak samo, jak on

No, To się chłopie zapędziłeś...

W zgłoszeniu zarzucasz dragonowi psychopatię, całkowicie nie rozumiejąc co to oznacza lub, co gorsza, z rozmysłem przeinaczając znaczenie tego terminu. Póki co to Ty prowokujesz innych do zachowań niekoniecznie odpowiednich, generujesz coraz to nowe konflikty i inicjujesz nowe. I o ile to, jako działanie standardowego i doświadczonego trolla jeszcze jestem w stanie przyjąć, to wycieczki osobiste do rodzin innych użytkowników są dla mnie - prostego człowieka - niedopuszczalne. Parafrazując wypowiedź Kukiza: "Panie B.... Jestem synem jednej Matki. Powiem Panu, że gdyby potraktował Pan Ją w tak perfidny sposób jak rodziców Małegołobuza to żadna ochrona nie ocaliłaby Pańskiej grzywy a la 'młody konsomolec'"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez a54: 03-08-2023 18:22.

03-08-2023 18:11 a54 jest offline Szukaj postów użytkownika: a54 Dodaj a54 do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam wybielać się nie mam zamiaru. Cisnę trolla za jego zachowanie. Jest dla mnie obiektem żartu bo na to zasługuje swoimi wypowiedziami jak kłamstwami którymi raczy ludzi. Zawsze ucieka od odpowiedzi na pytania przy których polegnie i stara się skręcić w drugą stronę, tak by wyszło na jego. To, że obraża mnie w jakiś tam sposób, to mnie to nie rusza. Po mnie może sobie jechać ( na zdrowie mu) ale jeśli do wymiany pomiędzy mną a nim wtyka rodzinę to jest skończoną (wiadomo czym)... Rodzina jest świętością nawet rodzina największego wroga. Ot taka światowa zasada.


Co do tego co już było napisane o zaproszeniach na rozmowy przez Pana B... zgodziłem się i skończyło się tak jak przewidywałem, nieobecnością Pana B.... ale czego oczekiwać po kimś kto oczekuje atencji ?


Dla mnie temat zamknięty. Cytując pewnego artystę " Czas pokazał, kto jest kto. Czas weryfikuje krwawo"
03-08-2023 18:33 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
cytat:
Grizzly napisał(a)
Pokaż konto z którego korzystałem jako multi na forum Smile

Nie dość, że masz problemy ze wzrokiem, to jeszcze z pamięcią... Za co cię tak pokarało?
Anyway, mówisz i maszSmile
Przekazanie pożyczki na konto administracji
Konto założone w lipcu 2020, ostatnio aktywne w kwietniu 2021, ID w poście zgadza się z obecnie przez ciebie używanym. Natomiast konto z którego piszesz zostało założone w 2018 i korzystasz z niego do dziś, jak widać.
To tylko jedno twoje konto (kto wie, może jest ich znacznie więcej, ale to może stwierdzić tylko SOP, gdyż ma do tego odpowiednie narzędzia), na które trafiłem przypadkiem, bo... tak zabawnie się składa, że wyżej linkowany wątek jest na pierwszej stronie działu skargi R1rotfl

Właśnie stałeś się najlepszym przykładem mojego zachowania (które wyjaśniłem w poprzednim poście) - o tych multi wiedziałem od co najmniej zeszłego roku, ale jako że wtedy jeszcze rozmawiałeś ze mną normalnie (czy to na PW czy na KP), to olałem temat. Niemniej jednak z ostatnich tygodniach sytuacja znacząco się zmieniła, bo przyłączyłeś się do tej bandy łysego na jednego i i zacząłeś bredzić tak samo jak oni. Sam więc jesteś sobie winien.


No widzisz tu masz rację. Zwracam Ci rację. Nie pamiętam co wtedy było że założyłem drugie konto. Ale widzisz ja potrafie się przyznać do błędu. A ty usprawiedliwiasz swoje wyzywanie rodziców tym że wg Ciebie kogoś źle wychowali


Ale w sumie sephi może jeszcze sprawdzić czy korzystałem z dwóch kont w jednym okresie czy może do jednego utraciłem/nie miałem czasowo dostępu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grizzly: 03-08-2023 18:41.

03-08-2023 18:38 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a54 napisał(a)
No, To się chłopie zapędziłeś...

Niby w czym? Mam mieć szacunek do ludzi, którzy wychowali patusa (bo IMHO bycie kibolem = bycie patusem)?


cytat:
a54 napisał(a)
W zgłoszeniu zarzucasz dragonowi psychopatię, całkowicie nie rozumiejąc co to oznacza

Skoro całkowicie nie rozumiesz, co to oznacza...

cytat:
psychopata
1. «człowiek cierpiący na psychopatię»
2. «o kimś, kto zachowuje się niezgodnie z przyjętymi normami i budzi lęk w otoczeniu»

https://sjp.pwn.pl/sjp/psychopata;2572963.html

Serio, bronisz typa, który życzy mi tego, żeby zalało mnie (czyli krótko mówiąc śmierci) albo moją piwnicę (czyli żebym poniósł straty materialne)? Zastanowiłeś się choć przez moment nad tym, co mógłabby poczuć osoba, której dom faktycznie ucierpiał w powodzi i np. straciła dorobek życia, a przeczytałaby takie "życzenia" (czy też ubolewania) napisane przez jakiegoś oszołoma na kanale publicznym? Czym innym, jak psychopatycznym zachowaniem, jest życzenie komukolwiek takich "atrakcji" w życiu?


cytat:
a54 napisał(a)
są dla mnie - prostego człowieka

W tym z tobą ten jeden raz wyjątkowo się zgodzę - jesteś prosty.


cytat:
a54 napisał(a)
"Panie B.... Jestem synem jednej Matki. Powiem Panu, że gdyby potraktował Pan Ją w tak perfidny sposób jak rodziców Małegołobuza to żadna ochrona nie ocaliłaby Pańskiej grzywy a la 'młody konsomolec'"

Czy ty właśnie wystosowałeś pod moim adresem groźbę karalną? Wzbudziłeś we mnie lęk swoim niezgodnym z przyjętymi normami zachowaniem... Też jesteś psychopatą? W palestrze o tym wiedzą?

Że tak pozwolę sobie zacytować:

cytat:
a54 napisał(a)
No, To się chłopie zapędziłeś...


__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 03-08-2023 18:49.

03-08-2023 18:42 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
a54
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I znowu się, chłopie, zapędziłeś...

Cytat nie jest groźbą karalną. jakkolwiek byś nie kreował rzeczywistości, w polskim prawodawstwie nie jest. Ja tylko cytowałem i jakkowiek byś nie kombinował - zapraszam na salę rozpraw. Z chęcią zobaczę jak ponosisz koszta procesowe. To raz. Dwa - samo sugerowanie że grożę Ci podpada pod pomówienie (234 k.k.) ale muszę coś wyjaśnić - wszystkie twoje bzdury o pozwach i takich tam idiotyzmach świadczą o totalnej, całkowitej i zupełnej nieznajomości polskiego systemu sądownictwa... zastraszasz w ten sposób niezorientowanych graczy bo sam nie znasz realiów ani procedur. Wiesz ty człowieku ile trwa postępowanie cywilne w Polsce? Albo czy wogóle sprawa zostanie przez sąd rozpoznana?
I wreszcie... psychopatia to schorzenie a nie termin określony w sjp... więc poczytaj o niej. Zwłaszcza że w ciągu ostatnich 20 lat mocno się zmieniła definicja. I Ty podpadasz pod nią jak ulał...... Jeszcze raz. Nie słownik języka polskiego. To jest choroba. Więc źródła medyczne.

edit. I tak, jestem prostym człowiekiem. Potwierdzam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez a54: 03-08-2023 19:06.

03-08-2023 19:05 a54 jest offline Szukaj postów użytkownika: a54 Dodaj a54 do Listy kontaktów
a54
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit2. Czytanie ze zrozumieniem to ciężka sprawa, ale jeszcze raz powoli, skrupulatnie i jasno przedstawię żebyś zrozumiał a nie nadinterpretował:

W zgłoszeniu zarzucasz dragonowi psychopatię, całkowicie nie rozumiejąc co to oznacza

każdy w miarę ogarnięty człowiek rozumie iż Ty, zarzucając dragonowi, nie rozumiesz... nawet znaki interpunkcyjne to wyraźnie pokazują... rozumienie czytanego tekstu to dla Ciebie niecodzienna sprawa ja sądzę.....

Sephi, zamknij, daj warny, to już naprawdę nie ma sensu....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez a54: 03-08-2023 19:22.

03-08-2023 19:21 a54 jest offline Szukaj postów użytkownika: a54 Dodaj a54 do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bla jak widać nie rozróżnia cytatu od słów wypowiedzianych przez kogoś kto użył cytatu. Tak samo jak nie rozróżnia zadanego pytania od życzenia rzekomej śmierci czy jak to nazwał utraty majątku.

Pani Op jak widać wszyscy są (tu i na kp) przeciwko temu graczowi. Przypadek? Nie sądzę. Od lat robi z siebie ofiarę i próbuje zbanować całe r1 za zwykłe "xD" napisane na kp.
03-08-2023 19:24 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak.... Wszyscy źli, tylko bla taki dobry, poszkodowany, biedny.... Ale kiedy pojawia się na KP to tylko zamęt i prowokacje sieje.....

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
03-08-2023 20:27 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Człowiek Lasu napisał(a)
Bla jak widać nie rozróżnia cytatu od słów wypowiedzianych przez kogoś kto użył cytatu.

Aha, czyli gdy np. cytat z filmu (powiedzmy z "Pulp Fiction", gdy Marsellus Wallace wyjaśnia Butchowi Coolidge'owi co stanie się z Zedem, który przed chwilą zgwałcił go analnie) ktoś opakuje w cudzysłowie i w tej formie skieruje do konkretnej osoby w odpowiedzi na jakąś jej odzywkę do niej, sugerując tym samym, że może tę osobę spotkać to samo, to wszystko jest OK, bo to był tylko cytat?
No nie ma siły, to przeszłoby w sądzie jak nic...


cytat:
Człowiek Lasu napisał(a)
Tak samo jak nie rozróżnia zadanego pytania od życzenia rzekomej śmierci czy jak to nazwał utraty majątku.

Często tak w żartach życzysz innym nieszczęść w życiu?


cytat:
Człowiek Lasu napisał(a)
Pani Op jak widać wszyscy są (tu i na kp) przeciwko temu graczowi. Przypadek? Nie sądzę. Od lat robi z siebie ofiarę i próbuje zbanować całe r1 za zwykłe "xD" napisane na kp.

Wszyscy czyli kto? Dosłownie kilku oszołomów na krzyż, których można zliczyć na palcach góra dwóch rąk (i jeszcze wolne palce zostaną)? Faktycznie, normalnie całe R1...
Jakim w ogóle prawem wypowiadasz się za wszystkich? Najwidoczniej kompletnie nie jesteś świadomy faktu, co gracze nieudzielający się na KP (bo zwyczajnie nie chcą mieć do czynienia z co niektórymi oszołomami), ale za to czasem piszący do mnie na PW, sądzą o waszym zachowaniu. Nie będę cytował w jak "ciepłych" słowach o was się wyrażają, bo od strzała zarobiłbym bana na forumowe konto.
Od lat, to mnie kilku oszołomów notorycznie nęka na KP, a administracja niczego z tym nie robi, mimo że swego czasu takie zachowania zaczęli nazywać po imieniu (griefing).


cytat:
apostata napisał(a)
No tak.... Wszyscy źli, tylko bla taki dobry, poszkodowany, biedny.... Ale kiedy pojawia się na KP to tylko zamęt i prowokacje sieje.....

Na KP to ja nawet nie mogę spokojnie napisać, że coś kupię, bo zaraz pojawiają się jakieś zaczepki, więc skończ bredzić.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 03-08-2023 22:09.

03-08-2023 20:27 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
a54
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie ma siły, to przeszłoby w sądzie jak nic...

Zapraszam.
03-08-2023 20:33 a54 jest offline Szukaj postów użytkownika: a54 Dodaj a54 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Posmamowaliśmy sobie... Nie uzyskałam odpowiedzi na zadane pytania. Zainteresowanie było większe by odpisywać innym - ZAMYKAM.

Macki opadają.....


cytat:
ZATEM Z TEGO MIEJSCA POPROSZĘ SEPHIROTH O KRÓTKĄ ODPOWIEDŹ (TAK lub NIE) NA PYTANIE: CZY OBECNIE MAM LUB KIEDYOLWIEK WCZEŚNIEJ MIAŁEM BANA NA IP NA BW? TAKIEJ INFORMACJI, NA MOJE WYRAŹNE ŻYCZENIE I ZA MOIM PRZYZWOLENIEM, CHYBA UDZIELIĆ MOŻESZ, PRAWDA?chytry


Nie wiem.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

03-08-2023 23:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
Przepychanki słowne przepychankami słownymi, ale to już jest "lekka" przesada...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH