Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO sprzedaż » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony sprzedaż 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
GRYPA
Double Ace


images/avatars/avatar-5611.gif

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 117
Kraina: Necropolia III

sprzedaż Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Plastikowy Pierscien

sprzedającuy napisał tylko ze sprzedał. nie zamknął tematu. nie było oferty kt
składam na niego oficjalną skargę i liczę na porządną karę.

__________________
GRYPA

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GRYPA: 09-12-2007 18:59.

09-12-2007 18:19 GRYPA jest offline Strona domowa GRYPA Szukaj postów użytkownika: GRYPA Dodaj GRYPA do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cm było 1,5k a w grze zostało sprzedane za 1k nie wspominając o dość "szybkiej aukcji". Żadnych zgłoszeń nie było, więc interpretuję to jako push = 7 dni dla obu panów.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

09-12-2007 21:07 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie miałem całej sumy, sprzedający zgodził się na sprzedaż na raty?

__________________
;_)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tekjow: 09-12-2007 21:34.

09-12-2007 21:34 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
Jab0lek
Newbie


Data rejestracji: 07-07-2007
Postów: 3
Kraina: Necropolia II
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodzilem sie na raty , napisalem ze sprzedane czego wy jeszcze chcecie ?
druga czesc pr'kow zgodzilem sie aby dostac jutro wieczorem...
09-12-2007 22:44 Jab0lek jest offline Szukaj postów użytkownika: Jab0lek Dodaj Jab0lek do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A zgłosić sprzedaż ratalną? Jeśli nie zgłasza się takich rzeczy to ryzykuje się dostaniem tego co wy właśnie dostaliście niestety.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

09-12-2007 22:59 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Jab0lek
Newbie


Data rejestracji: 07-07-2007
Postów: 3
Kraina: Necropolia II
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

humm... zdarzylo mi sie to pierwszy raz prosze o jakies ostrzezenie albo anulowanie transakcji ale nie odrazu ban na tydzienFrown to samo dla gracza tekjow.
Nie da sie tego lagodniej potraktowac ??


p.s Premium ktore place i wyprawki mi przepadna ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jab0lek: 09-12-2007 23:02.

09-12-2007 23:01 Jab0lek jest offline Szukaj postów użytkownika: Jab0lek Dodaj Jab0lek do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

qrde...:| 5h temu kupiłem nowe premium i już mam tego żałować?;/
poza tym gram uczciwie, i tu i na r3
nie bylem karany ani razu
a teraz mam bana... naprawdę jest konieczny?

editt// Resztę PR za ring mogę spłacić nawet teraz, o ile ban zostanie ściągnięty.
Parę ataków, wypraw, zaliczony wilczy rotmistrz i się uzbierało...

__________________
;_)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tekjow: 09-12-2007 23:11.

09-12-2007 23:09 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
frankenstein
Newbie


Data rejestracji: 23-10-2007
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pushing - Przekazanie dóbr na inne konto "za darmo" (np. przedmiotów z usuwanego konta)..... Samo w sobie pisze .....
I w reg.handlu nie znalazłem nic co by kwalifikowało tą syt. do bana .Poza tym w temacie był wątek " sprzedane " .I nigdzie nie pisze ze , należy sie tłumaczyć komu sprzedałem i za ile (wiadomo że nie za darmo,więc nie ma push). I gdyby sytuacja sprawiła ze PAN grypa dał KT zanim by nastąpił wątek "sprzedany",to już inna sytuacja ... Może sie mylę , ale proszę pokazać choć jeden złamany regulamin handlu ( nie licząc ,nie zamkniętego tematu)....
Pozdro.....
10-12-2007 10:09 frankenstein jest offline Szukaj postów użytkownika: frankenstein Dodaj frankenstein do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurde noo... chyba wyjaśnione jest, że nie był to żaden pushing, żadne oszustwo
rozumiem, że nie oddawałbym tych 500 PR przez tydzień, dwa, czy więcej, ale mineło ledwo kilka godzin, nawet nie jeden dzień
poza tym nikt ciebie nie okłamywał, było powiedziane wprost, że miało być wszystko uregulowane w ratach, dobra, nasz błąd... szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że takie duperele trzeba zgłaszać
czy to takie zabawne niszczyć komuś miesięczna prace?? po kiego cholerę siedziałem godzinę(dwie?) i bezskutecznie próbowałem się zalogować? mogłem się przez czas pouczyć...
poza tym, jak się czyta czy to pręgierz, czy to skargi... tam to dopiero wałki kręcą...
a tu wszystko ładnie wytłumaczone, czarne na białym...
ściągniesz nam te nieuczciwe bany czy nie?
editt//
2. (R1,R3) Długoterminowe (od 7dni do maksymalnie 3 miesięcy) pożyczki LUB sprzedaż ratalna
czyli jak, bo już się gubię? jeżeli to była rata krótsza niż jeden dzień, ba! krótsza niż 12h, to też trzeba było zgłaszać?? zaczynam się powoli motać z tym "całym perfekcyjnym" regiem...
a czas leci dalej... wyprawki... ataki... to naprawdę takie przyjemne? bo ja się naprawdę hokejowo czuję;/

cytat:
Jab0lek napisał(a)
Wlasnie tez czytalem regulamin i dokladnie teego samego co "frankenstein" sie doczytalem Pushing - Przekazanie dóbr na inne konto "za darmo" (np. przedmiotów z usuwanego konta).....

Ja nie oddalem tego za darmo a dogadalem sie miedzy graczem tekjow ze w ratach. Wiec ban za push 7 dniowy jest troche nieuzasadniony. I prosilbym o zdjecie go ,a tak miedzy nami to kurde kasa marnowalem i co teraz...


jeżeli pragniesz tego, aby cię okłamywać, to żaden problem...
istnieje takie coś jak zniżka dla członków klanu, czyż nie?
a tak się składa, że gramy w jednym klanie;]

żyjesz panie admin w ogóle?? będzie jakaś... pozytywna reakcja??

__________________
;_)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tekjow: 10-12-2007 19:30.

10-12-2007 19:00 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
Jab0lek
Newbie


Data rejestracji: 07-07-2007
Postów: 3
Kraina: Necropolia II
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie tez czytalem regulamin i dokladnie teego samego co "frankenstein" sie doczytalem Pushing - Przekazanie dóbr na inne konto "za darmo" (np. przedmiotów z usuwanego konta).....

Ja nie oddalem tego za darmo a dogadalem sie miedzy graczem tekjow ze w ratach. Wiec ban za push 7 dniowy jest troche nieuzasadniony. I prosilbym o zdjecie go ,a tak miedzy nami to kurde kasa marnowalem i co teraz...
10-12-2007 19:04 Jab0lek jest offline Szukaj postów użytkownika: Jab0lek Dodaj Jab0lek do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

doczekam się jakiegoś odzewu? ile mam tu jeszcze sterczeć...
;/
sory, że popędzam, ale tez czasem muszę spać...
czy to ignorowanie? ma charakter złośliwy? jezeli nie ma pan czasu, poproszę kogoś innego o rozstrzygnięcie tego feralnego sporu:|

__________________
;_)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tekjow: 10-12-2007 22:59.

10-12-2007 22:54 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma charakteru złośliwego, po prostu napisałem już wszystko co chciałem napisać.

Skrócenie bana rozważę, ale pisanie w tym topiku na pewno tego nie przyspieszy Wink

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

10-12-2007 23:15 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ban jest nadany niesłusznie
nikt tu nikogo nie bajeruje, tak jak to miało już miejsce w innych sprawach...
jeżeli niezgłoszenie "przyjacielskiej" ( znam jabola od prawie 3 lat, w klanie gram z nim od początku r4) sprzedaży na raty( o la boga! co za oszustwo!) jest traktowane jako push, czyż nie podlega prawu takiego samego wytłumaczenie się z rzekomej próby oszustwa??
co do skrócenia długości bana... co mi to da, jeżeli jestem już pełen goryczy po niesłusznym ukamienowaniu?? tak tu się traktuje klientów? tych którzy co 25 dni wykupują konto premium, dzięki któremu tej grze i jej właścicielom się tak powodzi??
czy tylko ci, którzy grają całą rodziną, wstają razem o 3ciej nad ranem, żeby sprawdzić kursy na światowych giełdach przysługuje prawo do obrony? do ułaskawienia? aa, zapomniałem dodać, że mają wykupione premium na 1/4 roku...

Twoim obowiązkiem, jako Admina tego serwera jest nie tylko wymierzać kary, ale i sprawiedliwie osądzać! gdzie tu do hukejowego kija sprawiedliwość?!?!?!?!

__________________
;_)
10-12-2007 23:28 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
frankenstein
Newbie


Data rejestracji: 23-10-2007
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Nie ma charakteru złośliwego, po prostu napisałem już wszystko co chciałem napisać.

Skrócenie bana rozważę, ale pisanie w tym topiku na pewno tego nie przyspieszy Wink

A co tu jest do rozpatrywania , ban jest nie słuszny . Nie znam tych gości .Jedynie co złamał to nie zamknął tematuA ty masz stać na straży regulaminu.A nie wymyślać sobie ,czy też interpretować jak ci sie podoba..Każdy popełnia błędy nawet ....ale tu go nie było ,oprócz tego co ty popełniłeś . Trzeba tylko umieć przyznać sie i wyjść z podniesioną głową.....
11-12-2007 09:03 frankenstein jest offline Szukaj postów użytkownika: frankenstein Dodaj frankenstein do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zwłaszcza dlatego szkoda, że przez tego pana cała moja praca poszła na marne( powtarzam się chyba już powoli, no nie?)
ponad 20 zł, które wydałem także...
w jaki sposób można odzyskać nieuczciwie zbanowany kapitał??
hmm. a może jednak jeszcze da się jakoś rozwiązać ten problem?
tyle, że oprócz zdjęcia bana domagam się teraz jakiegoś zadośćuczynienia ;]

przy okazji chciałbym zapytać, jak idzie obserwacja osób wymienionych w poniższym temacie:
marekbula; Salwias; Bulik1234
Czy dalej szalóóóna rodzinka wstaje o 3.35.03 polskiego czasu, aby sprawdzić aktualny kurs producentów naklejek na banany na Sri Lance?
A może Korea Północna otworzyła się na Zachód? Może ta rodzina jest rodziną syjamską??
Żeby w takie bajdy wierzyć?? Rozumiem- pięknie zamaskowana ściema... Ale takie bajdy do cholery?! Z choinki się urwałeś?
Tak trudno przyznać się do błędu? Tam się przyznałeś, ale boże święty, jaki ŁACH wywołałeśBig Grin
Czy dalej pragniesz się kompromitować w oczach graczy i nie tylko jak myślę?
Czy wg Ciebie kłamstwo jest wartością wyższą od uczciwości?
Jeszcze raz pytam i czekeam na odpowiedź i nieco refleksji nad swoim działaniem...
Prześledź dogłębnie jeszcze raz temat, poczytaj wypowiedzi moje i innych.
Sory za nieco złośliwy charakter, ale i tak, uwierz mi, trzymam jeszcze nerwy dość mocno na wodze....
Czekam na odpowiedźi

__________________
;_)
11-12-2007 14:34 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten cały temat jest uknuty w stylu naszego cyrku sejmowego jakoś jak ja spylałem na raty albo ktoś mi to nie było tego cyrku <brawo> dla adminostwa

__________________

11-12-2007 19:33 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
Zamur
Double Ace


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 141
Klan: Plama
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Oława

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam to za bardzo krzywdzące i ..... śmieszne... karać tygodniowym banem za taką pier..... drobnostkę...

Myślę, że Pan Szeszej okazał się, delikatnie mówiąc... nadgorliwy i chyba przejęty rolą.



pozdrawiam..

__________________
ID: R1: 7337 R3: 252
w grze: ZAMUR

Wiadomości w grze


dla koneserów
lepiej nie wchodź

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zamur: 11-12-2007 19:56.

11-12-2007 19:47 Zamur jest offline Szukaj postów użytkownika: Zamur Dodaj Zamur do Listy kontaktów
Pelku102
Newbie


Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Przez długoterminową pożyczkę rozumie się pożyczkę trwającą od 7 dni do 3 miesięcy.
Przez sprzedaż ratalną - sprzedaż z wydłużeniem spłaty od 1 dnia wzwyż.
Należy wybrać czy jest to zaciągnięcie czy spłata pożyczki oraz wprowadzić dane dotyczące pożyczonych punktów i/lub przedmiotów. "

a on oddał te 500 pr tego samego dnia wieczorem i nie ma co tu mówić o zgłaszaniu pożyczki !!! jak by za takie cos bany dawać to by na BW grali sami bez rynku i admin ktory co jakiś czas wejdzie na konto !!!

__________________
r1 mirek1g

r3 Pelku

a tu coś za darmo
11-12-2007 21:05 Pelku102 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pelku102 Dodaj Pelku102 do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tzn nie oddałem, bo nie miałem okazji...
a jak widać- kolejne dowody na bezprawność danego bana;]
Szeszej, czekam na reakcje- zdjęcie natychmiastowe+ odszkodowanie za wiadomo co
Możemy to omówić na PRIV, pzdr

__________________
;_)
11-12-2007 21:13 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Nie ma charakteru złośliwego, po prostu napisałem już wszystko co chciałem napisać.

Skrócenie bana rozważę, ale pisanie w tym topiku na pewno tego nie przyspieszy Wink


Chyba dość dużo osób ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, więc poleciały warny.

Decyzję w tej sprawie już podjąłem, ban zostanie skrócony do 7 dni. W ramach prewencji przed spamem zamykam temat Wink

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-12-2007 22:47 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO sprzedaż

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH