Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza cz.2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza cz.2 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Obraza cz.2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID zgłaszanej 10103
ID zgłaszającego : 10118
http://r3.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=1583849&type=2

Zaraz po otrzymaniu bana na konto z ID 20 wysyła obraźliwą klanówkę do całego klanu.

Przy serwerze fuzyjnym wszystkie konta danego gracza, który dopuścił się przewinienia powinny otrzymywać identyczną karę - inaczej jak na powyższym przykaądzie gracz nie ma czasu na właściwy odpoczynek i dalej ubliża.


Oraz czat główny :

12:07

EDIT :

12:58
13:04 ciąg dalszy bez mojej ingerencji..
13:06

Myślę, że 5 dni nałożonych na ID20 i brak nałożenia na drugą postać pokazało, że odpoczynek powinien być nieco dłuższy.

Każdorazowo przeglądając Skargi widać recydywę i brak poprawy. PATRZĄC NA INNE SERWERY WIDAĆ,ŻE POSTAĆ TA NA KAŻDYM MA PRZEBOJE.

__________________
R4 Freya

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez DeineSchwester: 07-06-2017 13:08.

07-06-2017 12:11 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, mój błąd, który zaraz naprawię:

ID 10103
Postać Madziorka

ID 20
Postać Teraxulka

Po 10 dni licząc od teraz

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

07-06-2017 15:29 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
MagdaZach
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 50
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na kazdym sa skargi na mnie bo tacy ograniczeni jak ty sa na kazdym serwie!!!

__________________

Teraxulka

09-06-2017 20:56 MagdaZach jest offline Szukaj postów użytkownika: MagdaZach Dodaj MagdaZach do Listy kontaktów
MagdaZach
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 50
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostrzeżenie

Witaj MagdaZach,

Otrzymałeś upomnienie od Szeszej.
Powód: Offence ()
Temat: Obraza cz.2

Obsługa Forum.

Jaja sobie Szeszej ze mnie robisz??

__________________

Teraxulka

10-06-2017 01:22 MagdaZach jest offline Szukaj postów użytkownika: MagdaZach Dodaj MagdaZach do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza cz.2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH