Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » moc krwi jak dziala na krytyka ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony moc krwi jak dziala na krytyka ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
asumotto
Double Ace


Data rejestracji: 22-07-2008
Postów: 147
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

moc krwi jak dziala na krytyka ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moc krwi - każdy poziom arkana zwiększa +2 szczęście, +0,75% szansy na trafienie krytyczne.


skoro podnosi szanse na cios krytyczny 0,75% to przy 25mocy = 18,75% szansy


ale teraz pytanie :


moc podnosi tez szczescie o 2=1pkt czyli jest to = 50 szczescia


50 szczescia = 10% szansy na krytyk dodatkowo


czy podczas liczenia szansy na uderzenie krytyczna brane sa oba parametry pod uwagę ?

czyli np: 41% + 18,75 + 10 = 69,75%(70% w zaokrągleniu )


WIEM I NIE BIORE POD UWAGE ROŻNICY SZCZESCIA MIEDZY GRACZAMI NP: ŁM . KULTYSTA.

INTERESUJE MNIE TYLKO CZY BRANE SA POD UWAGE OBA PARAMETRY KTORE DAJE MOC KRWI.

__________________
"nie martw się ,że czasem przegrasz...bez krytyka to i Pudzian nie wygra"
15-01-2012 13:31 asumotto jest offline Szukaj postów użytkownika: asumotto Dodaj asumotto do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

15-01-2012 13:33 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest jak napisałeś. DODATKOWO szczęście zwiększa Ci samą szansę na trafienie przeciwnika, a jemu ją obniża Wink
Maks chyba 99 % na trafienie możesz mieć Wink
15-01-2012 16:15
rapier
Lord


images/avatars/avatar-24861.jpg

Data rejestracji: 25-09-2008
Postów: 364
Klan: PINK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: ByDGoszcz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skąd te 99%? Wg tutka max trafienia to 90% plus szczęście/5, czyli jak mamy 50 lucka, a przeciwnik zero to mamy max 100% szans na trafienie, przeciwnik ma max 80%

__________________
R6-rapier
R7-rapier
15-01-2012 21:46 rapier jest offline Szukaj postów użytkownika: rapier Dodaj rapier do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rapier napisał(a)
skąd te 99%? Wg tutka max trafienia to 90% plus szczęście/5, czyli jak mamy 50 lucka, a przeciwnik zero to mamy max 100% szans na trafienie, przeciwnik ma max 80%


maks. realne trafienie to 99% - kiedyś coś sushi o tym wspominał... nie chce mi się tego szukać xD
15-01-2012 21:53
wiara
Double Ace


images/avatars/avatar-22928.jpg

Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 125

RE: moc krwi jak dziala na krytyka ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
asumotto napisał(a)


ale teraz pytanie :


moc podnosi tez szczescie o 2=1pkt czyli jest to = 50 szczescia


50 szczescia = 10% szansy na krytyk dodatkowo





Skoro temat nie został jeszcze zamkniety, chciałbym zapytac, bo mam wątpliwości.

Gdzie jest podane, ze 5 szczescia to 1% do krytyka?
W tutku szukałem i nie znalazlem takiej odpowiedzi, prosze o wyjasnienie tej kwestii
20-02-2012 16:47 wiara jest offline Szukaj postów użytkownika: wiara Dodaj wiara do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p...%C4%99%C5%9Bcie

Nie 5 szczęścia to 1% kryta

Tylko każde 5 pkt szczęścia różnicy między walczącymi przekłada się na 1% krytyka dla tego kto ma szczęścia więcej.

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

20-02-2012 16:57 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
wiara
Double Ace


images/avatars/avatar-22928.jpg

Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 125

RE: moc krwi jak dziala na krytyka ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
asumotto napisał(a)



WIEM I NIE BIORE POD UWAGE ROŻNICY SZCZESCIA MIEDZY GRACZAMI NP: ŁM . KULTYSTA.

INTERESUJE MNIE TYLKO CZY BRANE SA POD UWAGE OBA PARAMETRY KTORE DAJE MOC KRWI.



Twoja odpowiedź nie ma sensu, napisał, że nie bierze tego pod uwagę.
Nastepny proszę
20-02-2012 20:10 wiara jest offline Szukaj postów użytkownika: wiara Dodaj wiara do Listy kontaktów
asumotto
Double Ace


Data rejestracji: 22-07-2008
Postów: 147
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez asumotto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ma sens jak najbardziej.

dla uproszczenia o co mi chodzi nie biore wymienionych postaci do obliczenia % na trafienie krytyczne.

postaci wymienione posiadają bazowe szczescie k+5 lm +10 szczescia.

dodatkowo z tutorialu::

Bonusy wynikające ze szczęścia:

PKT 6 z tutorialu:
Różnica szczęścia pomiędzy postaciami w czasie walki zwiększa szansę na trafienie krytyczne według wzoru:
Szansa na trafienie krytyczne = (Szczęście A - Szczęście B)/5 * 1%
(gdzie A i B to gracze) Nie należy zapominać, że szansa na trafienie krytyczne po uwzględnieniu wszystkich modyfikatorów wynosi max 85%

mi głownie chodzilo o Expedycje a odpowiedz Caena jest twierdzaca wiec wszystko jasne.

__________________
"nie martw się ,że czasem przegrasz...bez krytyka to i Pudzian nie wygra"
20-02-2012 20:41 asumotto jest offline Szukaj postów użytkownika: asumotto Dodaj asumotto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » moc krwi jak dziala na krytyka ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH