Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Korgan » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Korgan
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Korgan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Korgan
Postać Korgan_666

recydywa na forum, 2 zbanowane konta
3 dni

Korgan
Korgan_666

aktualne:
Korg4n

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-06-2008 17:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Korg4n
Member


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 37
Klan: B-K
Kraina: Necropolia II
Skąd: nie chcesz wiedziec xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie Ce sam sie przyznałem do błedu czy nie mozna skrocic ??

__________________
R3 Korgan_666
29-06-2008 18:06 Korg4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Korg4n Dodaj Korg4n do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma takiej możliwości

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-06-2008 20:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Korg4n
Member


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 37
Klan: B-K
Kraina: Necropolia II
Skąd: nie chcesz wiedziec xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej Ce nie pisał bym teraz(gdy gram) jesli nie byłbym uczciwy. Chociaz o 1 dzien bardzo cie prosze.....zwroc uwage na moja postawe moralną i skroc tego bana.



pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy


Ce odpisz łaskawie moze co ??

__________________
R3 Korgan_666

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Korg4n: 29-06-2008 22:58.

29-06-2008 20:47 Korg4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Korg4n Dodaj Korg4n do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już odpisałem...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-06-2008 23:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Korg4n
Member


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 37
Klan: B-K
Kraina: Necropolia II
Skąd: nie chcesz wiedziec xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz co niemam ochoty na takie gierki więc prosze o skrócenie bana gdyż jestem odpowiedzialnym i uczciwym graczem tego konta. Następnym razem (i niech to wszyscy zapamietają) za czasów BANOWANIA C47 niech nikt nie przyznaje sie do popełnienia błedy gdyż i tak dostaniecie pełnowymiarową karę za "zbrodnię"... Ce wiesz, że poprzedni ban wynikał z prowokacji i że oprócz mojego honoru przyznania się do błęu nic na mnie nie masz. Jestem uczciwy aż zanatto i teraz już wiem gdzie naprawdę popełniłem błąd a nie było to doprowadzenie do zbanowania forumowego konta.



Pozdrawiam



A to potwierdzenie mojej uczciwości przyznając sie do zbanowanych kont






Wiadomość do C47, dnia 29-06-2008 16:38
Recydywa

Chce poinformować szanownego pana C47, że posiadam dwa zbanowane konta na forum. W zwiazku z tym proszę o obniżoną karę za recydywę. Naprawde Było to za czasów mojego noobostwa i jeśli sie da zapomnijmy o sprawie i prosze byś skasował te dwa zbanowane konta.


Z poważaniem Korgan_666





A pozatym zrobiłem jak nakazał Konrad:
(dostałem to gdy moje pierwsze konto zostało zablokowane)



Jeśli konto zostało zablokowane, to nie zostaje odblokowane. Należy w
takim przypadku założyć nowe.

Pozdrawiam,
Konrad

__________________
R3 Korgan_666

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Korg4n: 29-06-2008 23:50.

29-06-2008 23:22 Korg4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Korg4n Dodaj Korg4n do Listy kontaktów
Korg4n
Member


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 37
Klan: B-K
Kraina: Necropolia II
Skąd: nie chcesz wiedziec xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zwróciłeś uwagi na moją edycję wiec pisze tego posta...


Przez wiadomość Konrada "dostałem pozwolenie" na założenie konta bez ponoszenia odpowiedzialności. Tak to rozumiem bo wydaje mi się, że szanowny Konrad nie zachęcał by mnie do popełnienia wykroczenia.

__________________
R3 Korgan_666
30-06-2008 00:01 Korg4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Korg4n Dodaj Korg4n do Listy kontaktów
zal_pl
Full Member


images/avatars/avatar-12491.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 73
Klan: [PERWERSI] & [-Kodex-] <3
Kraina: Necropolia II
Skąd: Koszalin :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Korg4n napisał(a)
Hej Ce nie pisał bym teraz(gdy gram) jesli nie byłbym uczciwy. Chociaz o 1 dzien bardzo cie prosze.....zwroc uwage na moja postawe moralną i skroc tego bana.



pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy


Ce odpisz łaskawie moze co ??


hehehe ty to masz problemy ciesz sie ze to tylko 3 dni a nie jak inni maja 30 dni Big Grin pzdr


__________________



30-06-2008 00:36 zal_pl jest offline Szukaj postów użytkownika: zal_pl Dodaj zal_pl do Listy kontaktów
Korg4n
Member


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 37
Klan: B-K
Kraina: Necropolia II
Skąd: nie chcesz wiedziec xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wypowiadaj się dzieciaku w mojej sprawie, bo nie ty tu jesteś od tego. Nie cieszę się z trzech dni, gdyż tabela to:


zbanowane:

1-2dni
2-3dni
3-10dni
4-20dni
5-50dni
6-60dni
7-stały


Jak widać zasłużyłem na wyrok lecz powinna być też inna tabelka "łagodząca wyrok" jeśli gracz przyznaje sie do popełnienia błędu.



Teraz podam jej przykład:

1-0dni
2-1dzień
3-8dni
4-18dni
5-45dni
6-55dni
7-60dni
8-stały(bo to już przesada)

__________________
R3 Korgan_666

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Korg4n: 30-06-2008 10:03.

30-06-2008 10:00 Korg4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Korg4n Dodaj Korg4n do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Korgan

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH