Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » 56838 ; r7:721 ; r11:42 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 56838 ; r7:721 ; r11:42 23 Ankieta - średnia ocena: 6,8723 Ankieta - średnia ocena: 6,87
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

56838 ; r7:721 ; r11:42 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

56838
Login top1
Postać GorącaPałka

r7
721
Login mariusznet7
Postać Mido

r11
42
Login ocza
Postać GorącaPałka

recydywa na forum, ponad 7 zablokowanych kont (wcześniej znaleziono tylko 2, teraz resztę)
ban stały

Super Kleszcz
Dropiarka
MilionDolarów
KrólHenryk
LolekzGrama
HeniekRastaman
BosskiKrak
czarnymurzunxD


aktualnie:
PuszekOkruszek

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-12-2010 08:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja już nie mam siły
czy to taki prezent na mikołajki? jak tak to pocieszny.. naprawdę..
pozwolę sobie coś wyjaśnić
tylko proszę mi kolejny raz już konta nie blokować na forum tylko wyjaśnić jedna sprawę raz a porządnie
tu jest ostatni ban za recydywę który miałem na 3dni
3181 ; r6:56838 ; r7:14170

i już mowię ze to nie z mojej strony zaszła pomyłka tylko z waszej
po zbanowaniu moich kont na 3dni napisałem zaraz do Ciebie na PW ze nie miałem 2zbanowanych kont na forum tylko wiecej lecz nie dostałem od Ciebie żadnej odpowiedzi a pisałem z tą sprawa ze 2 razy bo nie chciałem mieć żadnego kolejnego zamieszania w tej sprawie
jak już niektorzy wiedza kiedyś grali w BW też moi rodzeni bracia mieli Swoje konta na forum/wgrze gdy je pobanowali to grać przestali... i z tego względu mam zbierać ich kosy??
no przepraszam gdybym jeszcze nie pisał do Pana z tym ze było wiecej pobanowanych kont na forum to ok. może bym jakoś przebolał ale tak to nie moge
pisałem to z tego względu bo mi kumpel powiedział ze potem mogą być kolejne nieporozumienia i to była 1 sprawa

druga to taka że gram fer nie pushuje nie mam żadnych multikont staram sie grać jak najczyściej nawet jak grałem na r8 to starałem sie nie przeżucać PR z konta na konto wystarczy popatrzeć na konto z r6 GorącaPałka przecież tyle serca i czasu co ja w nie włożyłem to chyba żadne z kont tyle nie dostało
3000 pielgrzymek przy 100pkt to jest naprawde dużo
prosze o cofniecie bana, naprawde prosze Smile tak na Mikołajki

Ce ja już miałem z Tobą tyle przygód ze sie w głowie nie mieści fakt że niektóre bany które dostałem były jak najbardziej słuszne ale teraz gdy gram czysto staram się jak potrafie to i za nic dostaje bana...

prosze administracje o tą szanse odblokowania kont
jeśli sie nie uda kończe z BW definitywnie

tylko mam ostatnią prośbę prosze Zwrócić itemy Spółkowe na r6 Graczowi MAGIL albo odblokować mi na 1/2h konta na BW i sam to zrobię:
Dobry Pajeczy Naszyjnik Sztuki
Dobrzy Przyjacielski Nóż/Pałka
Doskonała Mistyczna Pałka Imperatora
Dobra Runiczna Spódnica
Dobry Runiczny Gorset
Dobra Runiczna Opaska
Doskonały Pierścień Szaleńca
Doskonała Spaczona Bransoleta Koncentracji


jeszcze raz.. naprawde porsze o odblokowanie
zawsze gdy mi sie zaczyna powodzić musi się wydarzyć coś złego wczoraj zacząłem dropić na r11 - pah! a tu dzisiaj ban..

prosze o ułaskawienie

prosze.. popatrz...ja staram sie udzialeć, zmieniać coś w tej grze pisze posty i czesciowo przez nie dostawałem bana
ale ja tak poprostu lubie grać w tą grę i prosze nie odbierajcie mi tej przyemności Smile :
to tylko przykład...
Dwór Pana Ciemności- propozycja nowej wyprawy (2 Propozycje: Unikaty/Kamienie Ulepszeń)

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez PuszekOkruszek: 06-12-2010 12:50.

06-12-2010 12:18 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli widać znaczną poprawę gracza to czy trzeba aż tak go karać?

regulamin regulaminem, ale można by odstąpić od niego na podstawie ułożenia się z prokuraturą Tongue

dajcie mu może ostatnią szansę?

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
06-12-2010 13:42 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
Kostuszek3
Lord


images/avatars/avatar-19897.jpg

Data rejestracji: 04-05-2010
Postów: 409
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
recydywa na forum, ponad 7 zablokowanych kont (wcześniej znaleziono tylko 2, teraz resztę)


He he wczesniej znaleziono tylko dwa ;P Frajerze placiles za premke, pewnie w tym miesiacu nie wykupiles premium to sie CE obudzil i dal Ci stalke Tongue

Ogolnie smiech na sali na dawanie tych banów za konta na forum Smile
Dajecie je według własnego widzimisia.
Ostatnio ktoś coś tam do mnie sapał to napisałem gdzie trzeba z podanymi nazwami kont (a mial 5 zbanowanych) Reakcja jak zawsze powalająca Pleased Hmm ale tak myślę- żyjemy w Polsce więc nie ma co wymagać zbytnio. Sam w pracy radośnie gram sobie w BW, ogólnie się leniąc, więc czemu mam więcej wymagać od OP`a Smile
Ja płace premium dzięki czemu CE ma na chlebek, a jak CE płaci za pieczywko i opłaca podatki to kasiorka idzie na moje konto Big Grin Tak tak CE zemsta jest słodka!

Wracając do tematu
Szkoda że dostałeś banika, zresztą dlatego że byłeś aktywny na forum. Tutaj tak jest- lepiej się nie wychylaj bo w łeb dostaniesz.
Ale tego, że prosiłeś CE to Ci nie wybaczę.

Jak ja dostanę banika ślicznego to podziękuje swoim sposobem Big Grin

No ale ja się tu rozpisuje, a to w końcu Ty dostałeś bana...

UWOLNIĆ PUSZKA OKRUSZKA!!



Drogi C47

Po 5 minutach od napisania posta dałeś mi ostrzeżenie
(Wiadomość od C47, dnia 06-12-2010 13:52)
Ale jak przychodzi do zbanowania kogoś, to niełaska odpisać na zgłoszenie??!!


Puszek sraj na BW i ciesz się z życia

__________________
Wsadź sobie swój KiRRF w... Big Grin
Big Grin Napinki Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kostuszek3: 06-12-2010 13:57.

06-12-2010 13:47 Kostuszek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kostuszek3 Dodaj Kostuszek3 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdyby nie to, że wtedy były wykryte tylko 2 konta to byś miał już dawno bana stałego

a tak miałeś jeszcze dużo czasu na tych kontach, chociaż nie powinieneś

a po aktualnym widać, że niczego sie chyba nie nauczyłeś bo masz 3 ostrzeżenia...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-12-2010 13:53 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie Spokojnie..
wiem że w niektórych z was mam oparcie Smile ale nie ryzykujcie warnami jak chcecie grać na swoich kontach Smile

cytat:
gdyby nie to, że wtedy były wykryte tylko 2 konta to byś miał już dawno bana stałego a tak miałeś jeszcze dużo czasu na tych kontach, chociaż nie powinieneś a po aktualnym widać, że niczego sie chyba nie nauczyłeś bo masz 3 ostrzeżenia...


to dlatego że udzielam się na forum..
jestem w stanie obiecać że nie bedę zaglądał tu wogole (na forum)
jeśli moje konta zostana odblokowane lub dostane w miare łagodną karę

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PuszekOkruszek: 06-12-2010 15:33.

06-12-2010 14:05 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
BAN xD
Double Ace


images/avatars/avatar-17599.jpg

Data rejestracji: 18-03-2010
Postów: 111
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o odblokowanie konta na zwrot mojego luca co pozyczylem koledze...


Dobry Pajeczy Naszyjnik Sztuki
Dobrzy Przyjacielski Nóż/Pałka
Doskonała Mistyczna Pałka Imperatora
Dobra Runiczna Spódnica
Dobry Runiczny Gorset
Dobra Runiczna Opaska
Doskonały Pierścień Szaleńca
Doskonała Spaczona Bransoleta Koncentracji

__________________
"Aukcja kończy się 24h po zaoferowaniu CM + zasada 5 min."
06-12-2010 18:01 BAN xD jest offline Szukaj postów użytkownika: BAN xD Dodaj BAN xD do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kradzieże, pożyczki, oddawanie przedmiotów - przeczytaj zanim pożyczysz przedmiot!

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-12-2010 19:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no to jest paranoja Ce oddajcie mu nasze spółkowe itemy!
to chyba normalne że zadna pożyczka nie była zgłaszana skoro te itemy są społkowe prosze o zwrócenie Magilowi jego itemów
ludzie staram sie zalatwiać takie sprawy spokojnie ale z niektórymi sie k...rde nie da.. -.-
wiecie jak podwyższyć ciśnienie...

prosze o tą jedną szanse poprawiłem się już dawno a i tak jest coś nie tak Ce moge Ci obiecać ze nie zobaczysz juz ani jednego mojego posta na forum jeśli dasz mi tą jedyna ostatnia szanse
przecież nic strasznego nie zrobiłem a mało tego jeszcze próbowałem wyjaśnić całą sprawę a nie za wszelką cenę wszystko ukryć ;/

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PuszekOkruszek: 06-12-2010 19:28.

06-12-2010 19:24 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
Takisobie
Forum Ace


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GorącaPałka
http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=56838
Data dołączenia 2010-06-23 21:45:30

od tego czasu logował się na część kont (ja dobrze widziałem na 5) można to łatwo sprawdzić
proszę zwrócić uwagę, że logowania były najwyżej na 2 konta w tym samym
okresie za pozostałe konta nie powinien dostać bana były tworzone w czasie
jak miał inne konto. po zmianie konta w grze zmienił konto na forum,

tak robią ludzie, żeby nie być kojarzonymi ze starymi postaciami.

w regulaminie jest :

c. 2 lub więcej aktywnych kont użytkownika - blokada kont
d. recydywiści (drugie lub kolejne blokowane konto użytkownika) -

blokada konta, ban na numer IP, ban w grze od 3 dni do stałego (2: 3

dni, 3: 7 , 4: 14 , 5: 30 , 6: 60 , 7..: stały).

ale jest też wpis:
POWYŻEJ PODANE CZASY TO PODSTAWOWY WYMIAR KARY, W UZASADNIONYCH
PRZYPADKACH OPERATOR MA PRAWO ZMNIEJSZENIA LUB ZWIĘKSZENIA KARY.


co znaczy aktywne konta ? czy jak ktoś nie wchodził na konto przez rok
to konto jest aktywne ? według mnie nie jest aktywne !!!

napiszę łagodnie jeżeli chodzi o banowanie to banujcie za przekręty nie
za głupoty za ilość kont na forum, no nie przesadzajmy !!!

złamał regulamin ale można Go potraktować łagodniej proponuję dać bana
od 20 do 30 dni, proszę złagodzić karę

zresztą już wcześniej dostał bana, pozostałe konta nie powinny się wliczać do
kary

jeżeli już kara to za maksymalnie 5 kont czyli maks 30 dni

__________________
ID: 9415
06-12-2010 21:15 Takisobie jest offline Szukaj postów użytkownika: Takisobie Dodaj Takisobie do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba w żadnej grze nie ma takiej opcji ze za bana na forum dostaje bana w grze
Ce... naprawde nastąpiła poprawa mojej postaci
nie wiem czego aż tak nie lubisz tych graczy
kiedyś jak zaczynałeś prace byłeś jeszcze w miare spoko ale teraz to robisz wszystko zeby udupić kogoś na przymus
bo twoje ambicje nie pozwalaja Ci sie przyznać do błędów "Skoro mam Admina Moge wszystko"
wiem stary ze wcale sobie tym nie pomagam piszac tak do Ciebie ale popatrz sobie sam.. na sowje stare posty z 2006 byłeś całkiem inny a teraz to starasz sie robić tak by zepsuć komuś to co włożył w tą gre.. no ok. gdyby dostał bana za multikonto(na którym sam bym operował paroma postaciami, pushowałbym to nawet bym sie już nie odezwał) albo za nadmierne używanie wulgaryzmów, wyzywanie administratorów a ja..
gram sobie spokojnie rozwijam sobie postać i za to ze popełniałem błedy na forum cierpi moja postać w grze

i jeszcze raz przepraszam naprawde i chce grać w tą gre bo ta gra sprawia mi przyjemność a Ty jeśli mozesz nie odbieraj mi jej Smile

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PuszekOkruszek: 07-12-2010 13:00.

07-12-2010 12:59 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak można mówić o poprawie skoro masz 3 ostrzeżenia...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-12-2010 15:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
neerczys
Double Ace


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 136
Klan: Pogromcy
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
jak można mówić o poprawie skoro masz 3 ostrzeżenia...



Normalnie

Warny są dawane za totalne pierdoły... Rozdajecie je jak rozdaje się cukierki w Halloween

faktycznie, np. za złamanie regulaminu pręgierza, który jest po to by nie zaśmiecać tematów z banami i dać możliwość wytłumaczenia przez gracza i odpowiedzi operatorom...
07-12-2010 17:11 neerczys jest offline Szukaj postów użytkownika: neerczys Dodaj neerczys do Listy kontaktów
Takisobie
Forum Ace


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
jak można mówić o poprawie skoro masz 3 ostrzeżenia...


też mam 2 ostrzeżenia rotfl Big Grin , za zabranie tu głosu

a co mi tam Tongue , kiedyś znikną Tongue

i o czym to świadczy ? według mnie o niczym, czasem trzeba zabrać głos Big Grin

a jedno ma za dużą sygnaturę, faktycznie spore przestępstwo

__________________
ID: 9415
07-12-2010 22:30 Takisobie jest offline Szukaj postów użytkownika: Takisobie Dodaj Takisobie do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce a teraz to przynajmniej jedno konto powinienem mieć zbanowane na 30dni max
przeczytaj wypowiedz i sprawdz odnoszac sie do regulaminu

cytat:
Takisobie napisał(a)
GorącaPałka
http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=56838
Data dołączenia 2010-06-23 21:45:30

od tego czasu logował się na część kont (ja dobrze widziałem na 5) można to łatwo sprawdzić
proszę zwrócić uwagę, że logowania były najwyżej na 2 konta w tym samym
okresie za pozostałe konta nie powinien dostać bana były tworzone w czasie
jak miał inne konto. po zmianie konta w grze zmienił konto na forum,

tak robią ludzie, żeby nie być kojarzonymi ze starymi postaciami.

w regulaminie jest :

c. 2 lub więcej aktywnych kont użytkownika - blokada kont
d. recydywiści (drugie lub kolejne blokowane konto użytkownika) -

blokada konta, ban na numer IP, ban w grze od 3 dni do stałego (2: 3

dni, 3: 7 , 4: 14 , 5: 30 , 6: 60 , 7..: stały).

ale jest też wpis:
POWYŻEJ PODANE CZASY TO PODSTAWOWY WYMIAR KARY, W UZASADNIONYCH
PRZYPADKACH OPERATOR MA PRAWO ZMNIEJSZENIA LUB ZWIĘKSZENIA KARY.


co znaczy aktywne konta ? czy jak ktoś nie wchodził na konto przez rok
to konto jest aktywne ? według mnie nie jest aktywne !!!

napiszę łagodnie jeżeli chodzi o banowanie to banujcie za przekręty nie
za głupoty za ilość kont na forum, no nie przesadzajmy !!!

złamał regulamin ale można Go potraktować łagodniej proponuję dać bana
od 20 do 30 dni, proszę złagodzić karę

zresztą już wcześniej dostał bana, pozostałe konta nie powinny się wliczać do
kary

jeżeli już kara to za maksymalnie 5 kont czyli maks 30 dni


poza tym jak już mowiłem to nie z mojej winy mam bana stałego bo jak pisałem do Ciebie to nawet nie raczyłeś do mnie odpisać a CHCIAŁEM WYJAŚNIĆ TĄ SPRAWE, wiec uznałem to za rzecz nieważna skoro administrator tego nie bierze pod uwage,
wczesniej znalezłeś tylko 2 konta co było nie moim błędem lecz Twoim ja chce Ci tylko uświadomić że nie tylko ja robię błędy bo wszystkim się one zdarzają
i gdybyś raczył mi wtedy odpisać na wiadomość to bym dostał bana na 30 dni za 5 kont a nie teraz stałego

a tu prosze konta które wtedy powinny być zbanowane:
link do starej recydywy:
( 31-08-2010 17:16 data zbanowania)
3181 ; r6:56838 ; r7:14170

KrólHenryk
Ostatnio aktywny: 20-12-2009 18:24
LolekzGrama(konto brata)
Data Rejestracji: 20-12-2009
HeniekRastaman
Ostatnio aktywny: 20-12-2009 12:52
BosskiKrak(konto brata)
Data Rejestracji: 30-01-2009
czarnymurzunxD(za pierwsze konto o ile dobrze wiem kary sie nie dostaje) Pleased
Data Rejestracji: 16-12-2008

albo tak jak napisał takisobie dostałem teraz bana za tamte konta (które juz miałem wczesniej zbanowane) wiec nie powinny sie wliczac do kary albo w jedna albo w 2 strone no chłopie ja sie tak łatwo nie dam zrobić w bambuko
naprawde chce odzykać te konta a ty tylko mi utrudniasz, moge podać wilele innych argumentów
Ce jeszcze raz Cie prosze zreszta napisałem Ci PW
odblokuj mi chociaz jedno z tych kont na którym mi najbardziej zależy i nie róbmy takiego zamieszania na forum




to jest tak jakbym założył konto na jakimś servie na dzień przed banem i dostał na nie bana
ale jak już je założe po tym jak mi zbanowałeś konto to już bedzie OK.
no moim skromnym zdaniem to jest bez sensu i jakiej kolwiek logiki

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PuszekOkruszek: 08-12-2010 10:08.

07-12-2010 22:42 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie można zmieniać kont na forum
nowe można tworzyć tylko po zablokowaniu dostępu do starego

z tego co piszecie każdy by mógł miec multum niezablokowanych kont, bo przy 3ch ostrzezeniach zakładali by nowe konto

więc ze zwykłej logiki wychodzi, że nie można tak robić

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-12-2010 11:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku ze zmianą regulaminu forum dot recydywy na forum oraz obietnicą poprawy złożoną przez autora, odblokowuję wybrane przez niego konto na r6
56838
Login top1
Postać GorącaPałka

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-01-2011 12:28 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejne konto:
Nieaktywny


r3
62740
Login Kostuszek3
Postać Kostuszek

r6
56838
Login top1
Postać GorącaPałka

r14
3626
Login thinalqua
Postać Zouza

30 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-07-2011 17:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Invicta
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2010
Postów: 1
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro gracz o Nicku nieaktywny na forum dostał już wczesniej bana za recydywe na forum odbywajac przy tym kare to aktualny stan jego recydyw powinien wynośić od 2 do 7 dni (można wziac pod uwage tamte konta) ale bez przesady żeby dawać za kolejne nastepne konto bana na 30dni, pisze też również w jego imieniu bo wczesniej Nieaktywny był na urlopie i nie miał jak sie skontaktowac z administracja - teraz narazie nie bedzie zakładał konta na forum i jeśli nie macie nic przeciwko to bedzie kontaktował sie z wami przez moja osobe pozdrawiam

__________________
r6 Semper Fidelis
r14 Cherlie
22-07-2011 17:59 Invicta jest offline Szukaj postów użytkownika: Invicta Dodaj Invicta do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8 zablokowanych kont na forum to naprawdę sztuka

regulaminy ma pewnie gdzieś i się do nich nie stosuje
dlaczego mamy iść mu na rękę i przy kolejnym zablokowanym koncie dawać niższą karę skoro powinien dostać nawet bana stałego, może to by go coś nauczyło...


może założyć nowe konto bez konsekwencji, ale nie może na nim łamać regulaminu (przynajmniej nie tyle by dostać kolejnego bana)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-07-2011 19:03 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PorzeczkowyKról
Forum Ace


Data rejestracji: 27-07-2011
Postów: 94
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam żadnego regulaminu daleko w poważaniu jak to nazwaleś C47
moje warny były chyba ( z tego co pamietam) za to że nie zamknąłem tematów... albo zrobiłem to nie tak jak powinienem

sory ale nie jestem jakimś nołlajfem i nie siedze przed tym kompem 24/7 i nie śledze systematycznie co się dzieje w regulaminie raz dostałem warna za to że wystawiłem wiecej niż 7 przedmiotów na aukcji 2 raz chyba za to że nie mogłem zamknac tematu (co zgłosiłem do t moda w którymś z działow na r14 (teraz jest tam strasznie dużo tych aukcji, sprzedaży przedmiotów i człowiek który zazwyczaj nie zaglądał na działy kupie/sprzedam może się pogubić)) a raz dostałem właśnie że nie zamknąłem temat ( z mojej winy bo zapomniałem)

dobra Ce.. może po części masz racje ale za tamte konta odbyłem już kare i według mnie kara powinna być niższa, powinienem mieć wyzerowane konto(co chodzi o recydywy)
ciesze się że nie dostałem stałki ale mimo to uważam że kara jaką dostałem jest za wysoka.
powinienem dostać od 14 do max 20 dni a nie bana na miesiąc za jedno zbanowane konto (od tamtego czasu), wiem że źle czasami robie ale coż jestem tylko człowiekiem

licze na to że zmniejszycie troche tą karę bo już pewien czas pokutuje Smile (np. jeszcze 5 dni bana od dzisiaj)
wogole byłem zdziwiony że dostałem bana bo akurad byłem na 10 dniowym urlopie i poprosiłem kuzyna aby sprawdził jak tam moje konta a on mi mowi że mam bana... to sie troche zdziwiłem i najpierw głowiłem się za co...
poza tym sądzę że raczej sam tak szybko tej recydywy nie wygryleś tylko ktoś Ci podpowiedział

no nic życzę miłej wakacyjnej pracy i liczę na odpowiedź

__________________
r18 Rubin
r16 Rubin
27-07-2011 13:14 PorzeczkowyKról jest offline Szukaj postów użytkownika: PorzeczkowyKról Dodaj PorzeczkowyKról do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PorzeczkowyKról napisał(a)
nie mam żadnego regulaminu daleko w poważaniu jak to nazwaleś C47
moje warny były chyba ( z tego co pamietam) za to że nie zamknąłem tematów... albo zrobiłem to nie tak jak powinienem

sory ale nie jestem jakimś nołlajfem i nie siedze przed tym kompem 24/7 i nie śledze systematycznie co się dzieje w regulaminie raz dostałem warna za to że wystawiłem wiecej niż 7 przedmiotów na aukcji 2 raz chyba za to że nie mogłem zamknac tematu (co zgłosiłem do t moda w którymś z działow na r14 (teraz jest tam strasznie dużo tych aukcji, sprzedaży przedmiotów i człowiek który zazwyczaj nie zaglądał na działy kupie/sprzedam może się pogubić)) a raz dostałem właśnie że nie zamknąłem temat ( z mojej winy bo zapomniałem)

dobra Ce.. może po części masz racje ale za tamte konta odbyłem już kare i według mnie kara powinna być niższa, powinienem mieć wyzerowane konto(co chodzi o recydywy)
ciesze się że nie dostałem stałki ale mimo to uważam że kara jaką dostałem jest za wysoka.
powinienem dostać od 14 do max 20 dni a nie bana na miesiąc za jedno zbanowane konto (od tamtego czasu), wiem że źle czasami robie ale coż jestem tylko człowiekiem

licze na to że zmniejszycie troche tą karę bo już pewien czas pokutuje Smile (np. jeszcze 5 dni bana od dzisiaj)
wogole byłem zdziwiony że dostałem bana bo akurad byłem na 10 dniowym urlopie i poprosiłem kuzyna aby sprawdził jak tam moje konta a on mi mowi że mam bana... to sie troche zdziwiłem i najpierw głowiłem się za co...
poza tym sądzę że raczej sam tak szybko tej recydywy nie wygryleś tylko ktoś Ci podpowiedział

no nic życzę miłej wakacyjnej pracy i liczę na odpowiedź


No nic naraże sie, ale jest takie powiedzonko "nieznajomość prawa nie zwalnia Cię z jego przestrzegania"
To samo co bys powiedział policjantowi, że zabiłeś go bo zapomniałeś, że nie wolno.


cytat:
może założyć nowe konto bez konsekwencji, ale nie może na nim łamać regulaminu (przynajmniej nie tyle by dostać kolejnego bana)


Wystarczyło się do tego zastosować, znalezc te 10 min na przeczytanie regulaminu forum i dodatkowe 5 min by sobie zapisać najważniejsze pkty o których Ci zapomnieć nie wolno.

Co do kary olaboga to juz 8 kont zablokowanych.... a regulamin faktycznie zmienia się co dwa dni ;/

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

27-07-2011 13:33 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » 56838 ; r7:721 ; r11:42

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH