Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (12): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny 79 Ankieta - średnia ocena: 8,0079 Ankieta - średnia ocena: 8,0079 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MORIA..


uwazam, ze jezeli ten pacz nie jest jedna wielka sciema, to wiekszego shitstormu na forum jaki nadejdzie nie mozesz sobie wyobrazic..

Zacznie sie placz wszystkich non-LM, ze nikt ich nie chce na MB, TH zabrac po surowce/repke bo kazdy bedzie wolal wziac 3x LM aby przy odrobinie szczescia zaliczyc cala lokacje..

Polaczenie CR+LM, WD+LM bedzie jedyna sluszna droga, zeby katowac loakcje co drugi dzien..

dalej zas rozbije sie o balans, lub jego brak
27-03-2015 16:51
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
A co z r1???

1. Kiedy naprawicie zły system naliczania w rankingu aren 1/1? Na R1 z uwagi na istnienie resetów system powinien zostać przebudowany tak by duzi gracze mogli walczyć z mniejszymi, mającymi więcej wygranych walk. Często jest tak, że duży gracz nie ma w ogóle srebra bo walczy ze ścisłą czołówką i mimo przegranych nie spada w dół rankingu. Na r1 jest 90% graczy po kilku resetach. Są mali więc nie można z nimi powalczyć mimo, że mają lepsze staty, grają kilka lat dłużej i mają lepszy sprzęt. Koszą wszystko. Istne eldorado...Frown

2. Co z "krwią życia" u KULTYSTÓW??? - dając nam 23 punkty życia na rundę zakpiliście z graczy grających tą rasą. Kiedy coś z tym zrobicie?

3. Majestat na r1 jest przegięty.

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f0f2549c3e

tak wyglądają walki na r1. Wystarczy ubrać szamana by zabrać cały klocek. Takich walk mam zapisanych od zatrzęsienia. Gra przestała być grywalna a wy nic z tym nie robicie...

DLACZEGO NA WSZYSTKICH SERWERACH ZROBILIŚCIE KOREKTY DOTYCZĄCE PUNKTU 2 I 3 A R1 OLALIŚCIE?

4. Z przykrością muszę wspomnieć też o udupieniu na r1 białasów walczących bronią demoniczną... Przy umagach do defa który jest bardzo szczodrze rozdawany w kw ataki i obrona demonami nie ma sensu.
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3916342211
klepanie się po kilkanaście punktów obrażeń nie ma sensu. Demony nie omijają obrony. Gracze zbierający pr (demony kosztowały kilka milionów pr) na sprzęt przez całe lata teraz wystawiają wszystko za kilka tysięcy...
Palniakom wystarczy krew na głowę i db ak (bez orchy) by wygrać walkę.
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f7fa9d95d4
takich przykładów i błędów na r1 jest sporo... Życzyłbym sobie by Team zrobił najpierw z tym porządek a dopiero wprowadzał nowinki. A co do nowinek to... będą testy dla r1 czy znowu wrzucicie wszystko na żywioł wbijając nam kolejny gwóźdź do trumny..?


Pozdrawiam.


Z przykrością muszę powiedzieć drogi kolego, że jesteś mocno naiwny myśląc, że administracja cokolwiek w tym temacie zrobi.

Ja osobiście daję sobie czas do końca roku bez premki aby dropnąć jakiegoś epika, które wszystkim noopom lecą jak mi pałki. Później kończę ten nierówny pojedynek.

Niektórzy mają już całe epickie sety - ja niestety ani jednego epika który miałby jakieś bojowe zastosowanie.

__________________

27-03-2015 17:57 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem ciekawy czy beda jakies bonusy setowe wynikajace z EPICKICH setów.

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

27-03-2015 18:16 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moczyk napisał(a)
A ja jestem ciekawy czy beda jakies bonusy setowe wynikajace z EPICKICH setów.


mam nadzieje że nie, bo niektózy mieli by za dobrze Smile

swoją drogą, wolałbym poprawić to co jest do poprawienia niż czekać na runy które pewnie będzie się zbierało kolejnych kilka lat żeby miały sens a i tak będą rozczarowaniem dla połowy graczy lub większości jak mają się epiki.

wolałbym by poprawiono np. arkana na r1, umagi z kw, fair drop epików - bo na chwile obecną są os które mają 1 epik grywalny, a druga os zaś ma dwa ep eq białe i palne, gdzie tu fair drop

to na razie tyle

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

27-03-2015 18:33 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Cuban 2.0
Junior Member


Data rejestracji: 04-03-2011
Postów: 24

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Balans klanowych punktów sezonowych
Obecny algorytm naliczania punktów sezonowych zostanie zastąpiony nowym wzorem, który bardziej promuje aktywność graczy.
Pełen wzór: 50/max_możliwych_graczy_w_klanie * ilość_dołączonych


makks mozliwych graczy w klanie ... co autor mial na mysli?
...czy to znaczy ze klany ktore sa "pelne" majace 50 graczy na 50 miejsc beda zdobywac wiecej punktow sezonowych niz takie w ktorych jest powiedzmy 30 graczy na 50 miejsc?
czy ten max tyczy sie tego ilu graczy w klanie jest i moglo dolaczyc? tzn na 50 miejsc jest 30 graczy, 30 wbilo do klanowej czyli jest max?

moze nie umiem czytac ze zrozumieniem i ktos mi to wylozy jakos logicznie proszeTongue
27-03-2015 19:35 Cuban 2.0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cuban 2.0 Dodaj Cuban 2.0 do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

maksymalna mozliwa to liczba jaką mieści lider (zależna od jego poziomu)

50 dzielisz przez ten limit i mnozysz razy ilosc wbitych.

lider miesci 30 osob i wbija 30? 50/30 * 30 = 50 pkt sezonowych

lider miesci 50, wbija 50 50/50 * 50 = 50 sezonowych

lider miesci 50, w klanie jest 45, wbija 40 50/50 * 40 = 40 pkt sezonowych

lider miesci 40 w klanie 30 wbija 30 50/40 * 30 = 38 punktow sezonowych

zrozumiałe?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adek007: 27-03-2015 19:42.

27-03-2015 19:41 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
Cuban 2.0
Junior Member


Data rejestracji: 04-03-2011
Postów: 24

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adek007 napisał(a)
@up

maksymalna mozliwa to liczba jaką mieści lider (zależna od jego poziomu)

50 dzielisz przez ten limit i mnozysz razy ilosc wbitych.

lider miesci 30 osob i wbija 30? 50/30 * 30 = 50 pkt sezonowych

lider miesci 50, wbija 50 50/50 * 50 = 50 sezonowych

lider miesci 50, w klanie jest 45, wbija 40 50/50 * 40 = 40 pkt sezonowych

lider miesci 40 w klanie 30 wbija 30 50/40 * 30 = 38 punktow sezonowych

zrozumiałe?


DziekiSmile
tak wlasnie podejrzewalem i tego sie obawialem w sumie niestety...

uwazam sposob naliczania punktow za nie do konca przemyslany...

bo w takim razie co ze starszymi serwerami gdzie gracze maja juz swoje lvl i 50 miejsc w klanie, ale nie zbijaja sie w klany po 50 osob, bo na przyklad wola bardziej powiedzmy kameralna gre lub po prostu chca miec czestszy dostep do do wyzszych stref, czy tez jest kilka klanow po 50 osob i jeden mniejszy itp itd

wtedy taki sposob naliczania jak zaproponowany obecnie jest krzywdzacy, bo zdobywasz na koniec sezonu mniej zlota, mniej dropisz, mniej sie chce grac, konczysz gre i wtedy klan zdobywa mniej zlota, miej dropi, miej chce sie grac itd

punty sezonowe powinny byc przyznawane nie za to ilu graczy w klanie moze byc, a za to ilu jest i dolaczylo do areny klanowej. Dopiero wtedy mozna mowic o prawidlowym promowaniu aktywnosci puntami sezonowymi...
27-03-2015 20:01 Cuban 2.0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cuban 2.0 Dodaj Cuban 2.0 do Listy kontaktów
Kubastu-
Full Member


Data rejestracji: 06-08-2013
Postów: 62
Kraina: Necropolia X
Skąd: r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze moja propopozycja przejscia KW awansem doczekala sie realizacji.

A nawet dziekuje nie powiedznieli :p

__________________
r16 - Kubastu

http://r16.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=16713
27-03-2015 20:02 Kubastu- jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubastu- Dodaj Kubastu- do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
MORIA..


uwazam, ze jezeli ten pacz nie jest jedna wielka sciema, to wiekszego shitstormu na forum jaki nadejdzie nie mozesz sobie wyobrazic..

Zacznie sie placz wszystkich non-LM, ze nikt ich nie chce na MB, TH zabrac po surowce/repke bo kazdy bedzie wolal wziac 3x LM aby przy odrobinie szczescia zaliczyc cala lokacje..

Polaczenie CR+LM, WD+LM bedzie jedyna sluszna droga, zeby katowac loakcje co drugi dzien..

dalej zas rozbije sie o balans, lub jego brak


Nic dodac nic ujac
27-03-2015 20:35 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kubastu- napisał(a)
Widze ze moja propopozycja przejscia KW awansem doczekala sie realizacji.

A nawet dziekuje nie powiedznieli :p


dzienki

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

27-03-2015 20:35 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Tasiek
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 52
Klan: Samurai
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomo o której godzinie wystartuje ten nowy serwer?
27-03-2015 21:50 Tasiek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tasiek Dodaj Tasiek do Listy kontaktów
john-5
Forum Ace


images/avatars/avatar-22622.jpg

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 98
Klan: Dark Power of Space
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzadko sie wypowiadam w takich tematach ale normalnie krew człowieka zalewa jak czyta te posty.
Odnoszę wrażenie że dla niektórych ta gra to całe życie bo są ciągłe płacze ze tu za mało ze tu za dużo, ze inni dropia a ja nie.

Ludzie ogarnijcie sie, gra jest taka a nie inna i jeśli chcecie w nia grac to grajcie na jej zasadach anie tylko narzekacie.

Gra sie rozwija co jest bardzo pozytywne a to czy wszystkim to będzie pasować czy nie to juz inna sprawa.

Ja osobiście gram już z 6 lat jak nie więcej i dosłownie 2 razy miałem na prawde wartościowego dropa ale to nie powód zeby zaraz płakać.

Jest jak jest i tzreba sie z tym pogodzić, nie moze być tak ze każdy bedzie "fajny" bo wtedy gra straci sens.

__________________
r 10 Garota
r 11 A LUCKY BEGGAR
r 14 Amaranthine
r 16 Born Villain
r 17 Iskariota
r 18 Garota
27-03-2015 21:59 john-5 jest offline Szukaj postów użytkownika: john-5 Dodaj john-5 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moczyk napisał(a)
A ja jestem ciekawy czy beda jakies bonusy setowe wynikajace z EPICKICH setów.


Myślę, że nie będzie. Epickie itemy mają taką moc, że nie ma sensu dodatkowo jeszcze boostować postaci epickim setem

cytat:
Dyzma2222 napisał(a)
A czy to nowe moby czy po prostu "upasione" dotychczasowe?


nowa mapa, nowe stwory. Widziałem tą mapę, jest mega!

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
Bau napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nowości BW TEAM
1 Kwietnia 2015
Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować Was o nadchodzących zmianach:


I tyle w temacie w kwestii tych patchów.


Dajcie sobie już spokój z takimi odpowiedziami.
W samym 2014 roku naliczyłem 17 patchy. Jedne mniejsze inne większe i też updaty gry wchodziły od kwietnia. Widać pierwsze 3 miesiące roku są bardzo pracowite dla Administracji.
Wszystko miało wejść po runach, a dostaniemy jeszcze spory patch przed nimi, z tego co SM pisał to runy są w trakcie kodowania, a patch był pisany w między czasie (a przynajmniej fix dla KW - coś pomyliłem poprawcie Smile ).

Mnie dziwi jednak otwarcie nowego serwera. Sporo graczy o niego pyta to fakt, ale w temacie Co sądzicie o takim serwerze? i tak prawie 70% osób zadeklarowało, że nie chce grać na nowym serwerze lub nie na takim jaki przedstawia Administracja.
Cóż to ich gra, ich pomysł i ich pieniądze, pewnie z r18 będzie "jak zawsze" 3 miesiące cudo, a potem do śmieci Smile Zostaną Ci którym coś dropnie na xxxx założonym koncie, klan składał się będzie z 2ch osób i ich 20 kont, ale nadzieja matką głupich jak to się mówi, więc sprawdzimy co z tego wyjdzie Smile

Nie wiem czy nie doczytałem, czy nie zrozumiałem, ale skoro to serwer rodzinny (...) to czy z jednego urządzenia mogą zalogować dwie postacie na oddzielnych przeglądarkach? Czy tylko jedno konto w tym samym czasie online?


Zauważ, że ankieta jest wśród obecnych graczy, którzy opowiedzieli się, że nie widzą potrzeby gry na kolejnym serwerze. Ale prawda jest taka, że nowy serwer otwierany jest by przenieść dotychczasowych klientów, ale by przyciągnąć nowych graczy. Gdy przyjdzie ktoś chętny na grę w BW, to zazwyczaj decyduje się na najnowszy serwer, wiedząc że tam będzie najaktywniejsza rozgrywka.

Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia po co SM pisał o 1 kwietnia. Ta data nic nie mówi, nie stanowi, że coś wtedy zostanie wprowadzone, a sieje zbędny zamęt - gracze mogą myśleć, że to jakiś wkręt.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-03-2015 23:16 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Guglus
Double Ace


Data rejestracji: 17-10-2009
Postów: 140
Klan: RoM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W końcu uiści się moje marzenie, zrobię klan stworzony tylko i wyłącznie z moich kont Big Grin

__________________
Guglus

gram online: http://www.zagraj.republika.pl
27-03-2015 23:28 Guglus jest offline Szukaj postów użytkownika: Guglus Dodaj Guglus do Listy kontaktów
Marky
Member


images/avatars/avatar-16793.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
john-5 napisał(a)
Rzadko sie wypowiadam w takich tematach ale normalnie krew człowieka zalewa jak czyta te posty.
Odnoszę wrażenie że dla niektórych ta gra to całe życie bo są ciągłe płacze ze tu za mało ze tu za dużo, ze inni dropia a ja nie.

Ludzie ogarnijcie sie, gra jest taka a nie inna i jeśli chcecie w nia grac to grajcie na jej zasadach anie tylko narzekacie.

Gra sie rozwija co jest bardzo pozytywne a to czy wszystkim to będzie pasować czy nie to juz inna sprawa.

Ja osobiście gram już z 6 lat jak nie więcej i dosłownie 2 razy miałem na prawde wartościowego dropa ale to nie powód zeby zaraz płakać.

Jest jak jest i tzreba sie z tym pogodzić, nie moze być tak ze każdy bedzie "fajny" bo wtedy gra straci sens.


Czyli że co mamy się na wszystko zgadzać jak leci i się nie odzywać albo nie grać? nie no toś zasunął "poradę życiową" w sumie bardziej do rzyci. Ludzie mają jak najbardziej prawo do wyrażania swojej opinii nawet w formie narzekania w sumie taki sport nasz narodowy Tongue a jeśli chodzi o rozwój gry to po to jest społeczność zgromadzona wokół tejże gry aby pomóc ją rozwijać i wpływać na jej kształt gdyż BW to rodzaj produktu przeznaczony właśnie dla nas czyli klienta (bez nas nie ma BW), oczywiście wszystko w granicach rozsądku bez szaleństwa i ułańskiej fantazji ale opinie i sugestie nie krzywdzą a wręcz pomagają, głównie te konstruktywne ale i z "gorzkich żalów" idzie wyłuskać konkretną informację czy nastawienie do danych elementów.
Więc nie ma co nakazywać ludziom się zamykać, zresztą jak cię krew zalewa to nie czytaj, bo omdlejesz jeszcze z jej braku Tongue nic na siłę. I na koniec tego wywodu nie dla każdego fajne jest to co dla Ciebie jest fajne i na odwrót jest to rzecz gustu.

Co do godziny startu serwera to często była podawana wcześniej różnie to bywało bo były opóźnienia i przeciążenia serwera. Także w przybliżeniu chociaż jakieś wąskie ramy powinni podać gdyż na pewno docenią to ludzie pracujący. Czekam na info Big Grin

Dołączam się także do poprawy dropu epików.

a na sam koniec uważam że ŁM wcale nie będzie miał tak cudownie na wielopoziomowym KW kultek będzie miał o niebo lepiej z regeneracją Tongue

__________________
r10 -> KiraX
r14 -> Drake Dragonborn
r16 -> MarkyZ

coś kupiłem? coś sprzedałem? napisz w grze i najlepiej złóż offe tak będzie szybciej
jeśli za drogo? to zawsze można negocjować.
27-03-2015 23:35 Marky jest offline Szukaj postów użytkownika: Marky Dodaj Marky do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
cytat:
Moczyk napisał(a)
A ja jestem ciekawy czy beda jakies bonusy setowe wynikajace z EPICKICH setów.


mam nadzieje że nie, bo niektózy mieli by za dobrze Smile

swoją drogą, wolałbym poprawić to co jest do poprawienia niż czekać na runy które pewnie będzie się zbierało kolejnych kilka lat żeby miały sens a i tak będą rozczarowaniem dla połowy graczy lub większości jak mają się epiki.

wolałbym by poprawiono np. arkana na r1, umagi z kw, fair drop epików - bo na chwile obecną są os które mają 1 epik grywalny, a druga os zaś ma dwa ep eq białe i palne, gdzie tu fair drop

to na razie tyle


ja mam tylko epickie szorty inkow
tak palki noze itp

fair drop
a jeden koles 3 epixkie runy na dupe zdropil juz

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

28-03-2015 00:33 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
smieciarz
Triple Ace


Data rejestracji: 22-05-2009
Postów: 193
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jednak to nie jajaj z okazji 1 kwietnia....
Od:
Piątek, 27 Marca 2015 21:45BWTeam <no-reply-62OBR@bwteam.eu>
użyj adresu...

Temat:
Nowości BW TEAM - Patche, runy, r18 - serwer rodzinny


sopracowali by inne serwery a nie kolejny otwierają....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez smieciarz: 28-03-2015 01:05.

28-03-2015 01:05 smieciarz jest offline Szukaj postów użytkownika: smieciarz Dodaj smieciarz do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za stary chyba jestem by rozumieć ten shit.
3 lata płakania dystansu o balans dystansu, który można było rozwiązać w 15min jednym przywiązaniem dmg.stat. Efekt - duetowanie dresów na HL przez LM trzymającego palec w dupie
3 lata płakania o balans KW. Efekt - boost do rolowania umagów dla LM, ciut mniejszy dla CR.
5 lat płakania o nową mapę ekspedycyjną. Efekt - może będzie pod choinkę 2015.
Balans aren klanowych - serio ktoś z graczy na to patrzy? Szacun.
R18 serwer rodzinny - no w pytę rozwiązanie by w ciągu 3-5 miesięcy ściągnąć premkę od kilkuset osób a później mieć kolejne warzywo.

"Dlatego moja osobista prośba: postarajmy się być dla siebie mili i uprzejmi, zarówno w grze jak i na forum..." Taki dialog mi przychodzi na myśl:
- Dzień dobry. Miło zapytuję, czy kiedykolwiek planujecie wziąć się wreszciedo roboty a nie pieprzyć z byle gównem po kilka lat?
- Dzień dobry. Uprzejmie odpowiadam, że proszę nas pocałować w dupę.
- Dziękuję za miłą odpowiedź. Dobranoc.
- Uprzejmie proszę. Dobranoc.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cerbin: 28-03-2015 01:43.

28-03-2015 01:42 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
R18 – serwer rodzinny
Wiele osób zadawało nam pytanie: kiedy otworzycie kolejny serwer. Ten czas właśnie nadszedł. Postanowiliśmy w praktyce spróbować innego podejścia do kwestii uczciwości w grze i całkowicie zaufać Wam, graczom.
Na serwerze R18 nie będą obowiązywały ograniczenia związane z multikontami oraz zasiadaniem. W praktyce oznacza to, że będziecie mogli grać z dowolną osobą, lub kilkoma osobami, na tym samym urządzeniu, a operator nie będzie tego weryfikował.
UWAGA! Będziemy ze szczególną uwagą śledzić Wasze działania w zakresie handlu i eliminować wszelkie próby oszustw.
Dane serwera:
silnik – Nekropolia 2
handel – Tylko aukcyjny
patch antynajemniczy – brak
operator - Szeszej

sugerowałbym jeszcze co dwa lata reset, wtedy wszystkie problemy rozwiązane xD w dwa lata zrobi się ledwie żywy trup, ukróci się męki dalej grającym jednostkom i da frajdę nowym, bo kolejny start na równi ze wszsytkimi i nie trzeba będzie już zwiększać iczby r. można też jakieś konkursy tak jak ten z xboxem.

co do istotniejszych spraw niż jakieś noobnekro, to fajna sprawa z tym kox patchem, choć za niegługi czas zostanie wypłakane by hp regenerowało się przed rozegraniem każdego kolejnego poziomu. to jest pewne info xDD

patch dystansa - w końcu Smile

balans aren klanowych - zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale prawdopodobnie wysiłek był ponad nadchodzące efekty.

runy - co to? Big Grin na boże narodzenie lub następną wielkanoc. biorąc pod uwagę to ile już lat się tym zajmujecie, to są optymistycznie terminy. fajnie będzie jak w końcu to dostaniemy, przez piewszy miesiąc trzeba będzie załatać wiele dziur Tongue

hejt co niektórych - dziwę się jeśli oczekiwaliście jakichkolwiek innych efektów, przecież gracie w to x lat, a dalej naiwni i liczący na niemożliwe rotfl

ogólnie patch taki sobie, ale pozytywnie, dzięki za info

edit:
wisienka na torcie to ta ankieta: Co sądzicie o takim serwerze?

255(56,17%) głosów za tym by był nowy serwer. w tym 138(54,12% z 255) osób zagłosowało, że zagrałoby na takim serwerze(z czego 37, 68%(52/138) tylko po to by zobaczyć jak tam jest), a 117(45,88%) chciałoby normalnego serwera. no takie marne te procenty, a jeszcze gorzej wygląda statystyka osób chcących grać na dokładnie takim serwerze wśród wszystkich głosujących, bo jest to jedynie 18,94% Big Grin

ergo ankieta, to pic na wodę. może to uświadomi coś tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą... a co miałoby uświadomić, to już nie sprecyzuję, bo jeśli ktoś potrzebuje bym to zrobił, to dla takich osób nie ma nadziei Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 28-03-2015 06:40.

28-03-2015 06:24
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.122
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)


cytat:
Dyzma2222 napisał(a)
A czy to nowe moby czy po prostu "upasione" dotychczasowe?


nowa mapa, nowe stwory. Widziałem tą mapę, jest mega!



Mocniejsze od Kronosa? Bo nie wiem czy kasować się czy jeszcze poczekać Big Grin

Patch Kox Kw zapowiada się fajnie Smile

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



28-03-2015 10:22 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypominam, warto spojrzeć na datę, warto sobie przypomnieć ile osób ubyło na serwerze w tym czasie Wink
Patch ratunkowy albo END GAME na Morii

No więc jak to się ma do WEGE Blood wars ?
Brak jakiejkolwiek zmiany ratującej przed WEGE, ba! teraz poprzez załóż kw -> zaproś all ŁM robisz całą lokację! BRAWO! tego trzeba żeby gra żyła Big Grin

moje umagicznienia z cytadeli, niech mi ktoś wyjaśni ALGORYTM działania łaski pana, przecież to loteria jest taka sama jak było na początku!

Cytadela
1 WPŁYWY +35
2 szansa trafienia krytycznego +10 %
3 SZCZĘŚCIE +10, szansa trafienia krytycznego -2 %
4 obrażenia wszystkich broni +7
5 obrona postaci +6 na każde 4 poziomy postaci (60 pkt łaski pana)
6 obrażenia wszystkich broni +7, SIŁA -2 (4 pkt łaski pana)
7 obrona postaci +100, SIŁA -4 (13 pkt łaski pana)
8 SZCZĘŚCIE +5, ZWINNOŚĆ -4 (3 pkt łaski pana)
9 szansa trafienia krytycznego +10 %, ODPORNOŚĆ -4 (13 pkt łaski pana)
10 SZCZĘŚCIE +7, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ -4 (8 pkt łaski pana)
11 CHARYZMA +20, obrażenia wszystkich broni +5 (15 pkt łaski pana)
12 CHARYZMA +35 (25 pkt łaski pana)
13 CHARYZMA +20, SZCZĘŚCIE -1 (10 pkt łaski pana)
14 obrona postaci +3 na każde 4 poziomy postaci, WYGLĄD -2 (34 pkt łaski pana)
15 PKT KRWI +80 (10 pkt łaski pana)

Punkty łaski pana: 658

__________________
Big Grin

28-03-2015 10:31 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

newsletter przyszedl na skrzynke wiec raczej nie prima aprilis...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
28-03-2015 13:33 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Korghan
Member


images/avatars/avatar-25007.gif

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 33
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Oczywiście wraz z patchem wejdzie wiele mniejszych poprawek i zmian, o których przekonacie się w grze lub wiecie z innych tematów.


Czy tylko mnie interesuje jakie to będą te tajemnicze mniejsze poprawki i zmiany ?

__________________
R15 -> Vector

28-03-2015 14:42 Korghan jest offline Szukaj postów użytkownika: Korghan Dodaj Korghan do Listy kontaktów
Indywidualista
Triple Ace


Data rejestracji: 04-10-2012
Postów: 167
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: PDM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie jakaś niespodzianka Big Grin I Eksperyment na otwartym pacjencie :/

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5
100..500 - 20
500..1k - 50
1k..5k - 100
5k..10k - 500
10k..50k - 1K
50k..100k - 5K
100k..500k - 10K
500k..1kk - 50K
1kk..5kk - 100K
5kk... - 500K
28-03-2015 14:48 Indywidualista jest offline Szukaj postów użytkownika: Indywidualista Dodaj Indywidualista do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Korghan napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Oczywiście wraz z patchem wejdzie wiele mniejszych poprawek i zmian, o których przekonacie się w grze lub wiecie z innych tematów.


Czy tylko mnie interesuje jakie to będą te tajemnicze mniejsze poprawki i zmiany ?


ostatnio byly zglaszane dwa bugi aren klanowych na r17, bug shoutboxa gdziestam indziej - zapewne o tego typu rzeczy chodzi

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

28-03-2015 15:24 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Cobrra
Member


Data rejestracji: 27-02-2012
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli ten kox patch na kw jeżeli to nie pryma-aprilis to w końcu noc bohaterów na KW będzie miała znaczenie, ewenty min przeciwników na kw i max przeciwników ( a także wykorzystanie krwi życia)
Pytanie czy jeżeli załóżmy mamy noc boh. i wbijamy krew życia to możemy w kolejnej lokacji zregenerować życie do poziomu z którym zaczynaliśmy czy do maximum?
28-03-2015 15:34 Cobrra jest offline Szukaj postów użytkownika: Cobrra Dodaj Cobrra do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

RE: Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stawiam kratę albo nie dwie kraty browarów na to, że run nie będzie w tym roku. Ktoś podejmuje zakład? chytry
28-03-2015 16:32 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a po co komu kolejna denne necro przecie te serwery to pre alfa prawdziwego BW jakim jest moria
28-03-2015 18:42 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
Bysiorewiczek
Member


images/avatars/avatar-4675.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 30
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cobrra napisał(a)
Pytanie czy jeżeli załóżmy mamy noc boh. i wbijamy krew życia to możemy w kolejnej lokacji zregenerować życie do poziomu z którym zaczynaliśmy czy do maximum?


Wydaje mi się że noc bohaterów będzie działać w ten sposób że nie walczysz sam tylko ze stadem ziomów (zawsze masz pełną krew wtedy), więc życie będzie się samoczynnie regenerować na każdym nowym etapie także że zawsze będzie startować z pełnym.

Swoją drogą ciekawa sprawa czy jak ktoś zginie na nocy bohaterów na pierwszym etapie to, czy cudownie odrodzi się na następnym? Bo biorąc pod uwagę nockę powinien mieć pełne hpkiWink

__________________
Groźny to ja jestem ale tylko przez internet Big Grin
-----
tuptup r14
Skarbów r15
28-03-2015 22:00 Bysiorewiczek jest offline Szukaj postów użytkownika: Bysiorewiczek Dodaj Bysiorewiczek do Listy kontaktów
Gacuśa
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2015
Postów: 1
Skąd: BBB

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R18 No git to zagramy ! <<<<< pozdrawiam Gacuś
29-03-2015 00:24 Gacuśa jest offline Szukaj postów użytkownika: Gacuśa Dodaj Gacuśa do Listy kontaktów
Strony (12): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.6.2, runy, r18 - serwer rodzinny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH