Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY reset evo? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony reset evo? 39 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

reset evo? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yo! Dlaczego da się zresetować tatuaże, ale już ewolucji nie?

Powiedzmy, ze chcę zmienić sobie z białasa na palniaka (na wysokich progach punktowych postacie, ktore robily codziennie ataki i tak pewnie maja wymaxowane podstawowe evo, ale powiedzmy, że maluch, albo osoba, która nie klikała ich codziennie) i potrzebuje zmienić też ewolucje - da się zmienić rasę nawet już... wydaję mi się, że wyzerowwanie evo, albo jakiejś ścieżki byłoby super opcją w stronę graczy, którzy szukają nowych wrażeń.


Powiedzmy - ja mam powbijane losowo potęgi, harmonijny poziom, pamięć przodków etc - po prostu nie było co dodawać wówczas i co robić z punktami, teraz jest, więc chciałbym wyzerować niektóre i po prostu dodać sobie do bardziej dla mnie użytecznych. I to wydaję mi się w miarę logiczne.


Nie wiem czy są jakieś argumenty przeciwko - może mi podacie, bo ja w zasadzie nie mogę na żaden wpaść.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez delordione: 13-04-2017 13:14.

13-04-2017 13:13 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

RE: reset evo? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
delordione napisał(a)
Yo! Dlaczego da się zresetować tatuaże, ale już ewolucji nie?


Bo tatuaż możesz mieć tylko jeden, a evo wszystkie

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
13-04-2017 13:55 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Balti
Member


Data rejestracji: 13-02-2017
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest debilne że nie można ich skasować. Grałem na r18 palniakiem. Wpadło parę rzeczy do białej 1h więc przerobiłem rase pod biała 1h. TYLKO EVO WSZYSTKO PSUJE BO NIE MOŻNA ICH ZRESETOWAĆ
13-04-2017 14:04 Balti jest offline Szukaj postów użytkownika: Balti Dodaj Balti do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ALE MOŻNA ZBIERAĆ DALEJ. A JAK WPADNIE CI LEPSZA EPICKA BIAŁA TO JUŻ BĘDZIESZ MIAŁ EVO DO BIAŁEJ. POZDRAWIAM.

__________________

13-04-2017 14:16 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny argument, ktory sie pojawial w takich tematach brzmi "nie po to ja przez 130 lat klikalem ataki zeby miec wszystko na max zeby kazdy inny mial to, czego w danej chwili potrzebuje"

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-04-2017 14:44 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Autor tematu Temat rozpoczęty przez delordione
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, ale dalej to nie jest żaden kontrargument do mojej opinii:

resetowanie ewolucji byloby kolejnym sposobem na jakieś wyzwanie dla graczy - osiągnąłem wszystko w danej ścieżce lub znudziło mi się, zmieniam tautaż, resetuje ewolucje - gram dalej, cieszę się z gry.


Tak nie powinno być?
13-04-2017 16:21 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogło by wejść z kosztem 90 dni premium i możliwością resetowania 1 raz w roku. Inaczej nie ze względu na wiadome ułatwienia w danych "okresach" gry i możliwość ustawiania się pod aktualnie najlepszy możliwy build na dany poziom.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
13-04-2017 16:34 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Balti
Member


Data rejestracji: 13-02-2017
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by KR33P
ALE MOŻNA ZBIERAĆ DALEJ. A JAK WPADNIE CI LEPSZA EPICKA BIAŁA TO JUŻ BĘDZIESZ MIAŁ EVO DO BIAŁEJ. POZDRAWIAM.



argument z ciach wyjęty. Mogę zbierać dalej.... Super zmieniłem rase zmieniłem eq nie moge zmienić evo. BO MOGE ZBIERAĆ DALEJ.

.q#$^^...W... ALBO ZRÓBCIE TAK ŻEBY NIE BYŁO ŻADNYCH ZMIAN , ALBO JAK ROBICIE ZMIANY TO RÓBCIE JE W KAŻDYM ASPEKCIE TEJ GRY. A NIE BO NIE BO NIE I CYCEK Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 13-04-2017 20:37.

13-04-2017 17:34 Balti jest offline Szukaj postów użytkownika: Balti Dodaj Balti do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. WINCY CAPSA.
2. Nie ma problemu z relatywnie szybkim wbiciem evo, prócz evo do run, Skażenia, Potęgi i ewentualnie Piętna Demona.
Z czego pierwsze trzy musi robić każdy build.

Które evo są ekskluzywne dla białej? Ścięgna? Piętno?

Zrobienie Ścięgien wymaga miesiąca atakowania wliczając bonus do evo za nagrody dzienne.
Easy. Piętno oczywko ciężej, ale to nic dziwnego bo ignor jest bardziej wartościowy niż 20 zwinki.

Ale dejta mie reset bo teraz mi nie idzie w tej dropniętej białej bo nie mogie, nie mogie, nie dam rady, nie robiłem ścięgien i tera bida niemożebna jest. Dejta reset, bo mi poczebny.


Idąc dalej tym tokiem rozumowania że można wszystko resetować, czekam aż zaczniesz postulować że należy po przypisaniu umaga zostawić punkty ŁPC na lokacji BO PRZECIE MOŻNA INNE RZECZY RESETOWAĆ!!!!11

/ed

Naprawdę łechce mojego ego to, że przeczytałeś wszystkie moje posty żeby móc wyrazić swoje zdanie o nich. Smile

__________________

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 13-04-2017 19:46.

13-04-2017 18:34 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Autor tematu Temat rozpoczęty przez delordione
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę moderatorów o ukaranie użytkownika Kr33P za absolutny brak merytorycznej dyskusji, co można również wywnioskować z ilości jego, jakże bezużytecznych, postów na tym forum.


Co do tematu - zgadzam się, raz na pół roku oraz konkretna ilość premium mogłaby być ok. Można byłoby też cofać dane ewolucje kosztem np punktów reputacji lub punktów rozwoju - na morii te drugie nie odgrywają aż takiej roli.
13-04-2017 18:39 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rasy też nie dało się zmieniać, poza potępieniem, administracja mówiła że nie będzie takiej opcji, a jednak weszło

za odpowiednią ilość premki i już, nikt nie będzie przecież żonglował evo za np. 90 dni premium
13-04-2017 21:22 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciez bylo tlumaczone tyle razy
EVO NIE POWINNO SIE RESETOWAC BO ZNIEGO KORZYSTALES PZRZEZ X CZASU JAK INNI ZBIERALI NA INNE
przyklad evo z ignorem - wy sobie wbiliscie i mogliscie duzo szybciej zakladac itemy i szybciej sie rozwijac a inni wiedzieli ze latwosc bedzie potzrebna tylko przez krotki okres do czasu wbicia odpowiedniego lvla i zbierala na inne wazniejsze evo meczac sie do czasu osiagniecia odp poziomu
wiec dlaczego teraz masz miec mozliwosc resetu? bedzie to oznaaczalo ze dostales pzrewage wczesniej i teraz dostaniesz koeljny raz

placzkiiiiiiiiiiiii

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
13-04-2017 22:43 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem również evo nie powinno się resetować. Szkoda, bo baaaardzo byłoby mi to obecnie na rękę Big Grin No ale uważam że jednak nie powinno. Głównie dlatego że jak już tu ktoś pisał - możesz, i prawie na pewno będziesz miał wszystkie. Kwestia tylko tego które najpierw a które potem. A rzeczy takie jak tatuaż i rasa nie - wybierasz tylko jedno, dlatego dobrze że istnieje możliwość zmiany (i jednocześnie mechanizm zapobiegający zbyt częstemu i "lekkiemu" robieniu tego), tak by nie trzeba było zaraz usuwać postaci i robić następnej, chcąc się przekwalifikować na inny typ broni (co na ogół wynika z przyczyn niezależnych od graczy - nowych patchów, sprawiających że dane elementy tracą/zyskują na wartościowości/skuteczności).

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
13-04-2017 23:47 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Autor tematu Temat rozpoczęty przez delordione
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak na razie żaden z argumentów mnie nie przekonał Big Grin Zmiana rasy jest dużo większą opcją, która wpływa na rozgrywkę, mimo to jest w grze dostępna i nie widzę, by ktoś jej nadużywał bo są blokady - które tak samo chce, żeby administracja tutaj wprowadziła.
14-04-2017 00:21 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana rasy? wciąż możesz być tylko jedną rasą w danym momencie

tatuaż? wciąż możesz mieć tylko jeden tatutaż

evo? wciąż możesz mieć wszystkie

dlatego nie będzie resetu

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
14-04-2017 00:43 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo bym chciał....bo 2-3 razy byłem na granicy i zmarbowalem EwoSmile


Ale jak mówili wyżej....z czasem można mieć wszystkie, więc na nie bym zaglosowal
14-04-2017 00:53 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Autor tematu Temat rozpoczęty przez delordione
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin haha no to tym bardziej - skoro można mieć i tak z czasem wszystkie, to dlaczego nie reset? Komu ma to przeszkadzać jako dodatkowa opcja premium raz na 90 czy 180 dni kosztem nie wiem powiedzmy 90, 60, 120 dni premki? Big Grin

Totalnie nie rozumiem Waszego rozumowania, może dlatego, że nie korzystam z żadnych wspomagających substancji zaburzających myślenie.
14-04-2017 01:58 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
delordione napisał(a)
Big Grin haha no to tym bardziej - skoro można mieć i tak z czasem wszystkie, to dlaczego nie reset.

I to próbujemy ci przez cały czas wpoić do głowy. Jak grochem on ścianę...

Ile maksymalnie możesz mieć tatuaży na sobie naraz?
Czy możesz mieć więcej jak jedną rasę naraz?

Nie dla resetowania ewolucji, bo z czasem zdobędziesz wszystkie evo...

__________________
R14 - Sonny Psycho
14-04-2017 08:59 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaraz by kazdy wymaxował evo do run bo teraz jest najbardziej potrzebne.
wedłu mnie nie powinno byc chyba ze tracisz 30% uzbieranych ewo

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


14-04-2017 09:12 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
NotKili
Member


Data rejestracji: 17-12-2016
Postów: 49
Klan: BH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też się kiedyś łudziłem, że skoro została dodana możliwość zamiany rasy, którą można podciągnąć pod maxowanie potrzebnych w danej chwili właściwości postaci, poprzez wykorzystanie w początkowej fazie gry.. środku i tzw. End game" bonusów rasowych i arkan
To znajdzie się luka na przekonanie BWteam o przeprowadzenie ewentualnej ankiety tak lub nie. O "resecie evo" a nawet wprowadzeniu tego pomysłu w życie.


jednak, chyba ten pomysł nie przejdzie .. taką dostałem odpowiedź Smile


cytat:
Witam,
w tej sprawie wielokrotnie było pisane na forum:
- nie będzie takiej opcji.

Punkty ewolucji można zbierać bez końca dlatego nie ma konieczności ich resetowania. Jak ktoś chce może po prostu uzbierać na nowe ewolucje.
Resetowanie pozwalałoby na natychmiastowe maxowanie potrzebnych w danej chwili ewolucji bez konieczności zdobywania kolejnych punktów evo.

Opcję resetu dodajemy tylko jak wybranie danej opcji definitywnie zamyka inne ścieżki rozwoju przed graczem.

Pozdrawiam SM




smutne, ale prawdziwe Smile
Pozdrawiam
KILI!
14-04-2017 09:53 NotKili jest offline Szukaj postów użytkownika: NotKili Dodaj NotKili do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
delordione napisał(a)
Big Grin haha no to tym bardziej - skoro można mieć i tak z czasem wszystkie, to dlaczego nie reset? Komu ma to przeszkadzać jako dodatkowa opcja premium raz na 90 czy 180 dni kosztem nie wiem powiedzmy 90, 60, 120 dni premki? Big Grin

Totalnie nie rozumiem Waszego rozumowania, może dlatego, że nie korzystam z żadnych wspomagających substancji zaburzających myślenie.

To dobrze, bo byłoby to dla ciebie samobójstwem, skoro nawet bez nich wypisujesz takie rzeczy Smile

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
15-04-2017 01:17 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Carnivor

+ 1 ostrzeżenie

spam

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

15-04-2017 07:44 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te wasz typowe Januszowe podejście z sortu - Jak ja nie potrzebuje, to inni też nie będą mieli.
Pomyślcie o tym, że z takiej opcji nie jedna osoba by skorzystała płacąc 30, 60 albo i 90 dni premium. Premium to hajs dla administracji, administracja ma pieniądze to i prace nad grą przybierają na tempie. Przecież to z kilometra widać, że Bloodwars nie przynosi takich zysków jakie powinno dlatego ta gra tak wolno się rozwija, nie wierzę, że Bloodwars to główny chlebodawca sushiego i konrada, nie mogą poświęcać temu projetkowi tyle czasu ile by chcieli. Im więcej opcji premium - tych nie ingerujących przesadnie w rozgrywkę - tym lepiej DLA NICH a co za tym idzie i DLA NAS.
Ty nie skorzystasz z takiego resetu? Okej, ale skorzysta XXX innych osób na czym i TY summa summarum skorzystasz.

Zmiany rasy też kiedyś PRZENIGDY miało nie być, a jednak jest.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez repe: 15-04-2017 15:18.

15-04-2017 15:16 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Repe czy do Ciebie dotrze to co powiedział administrator, twórca tej gry???

Napisał sam, że nie będzie resetu EVO, bo evo możesz mieć wszystkie, trzeba tylko czasu

masz nawet wiadomość od niego parę postów wyżej

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
15-04-2017 16:20 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Repe, właśnie nie chcemy patologii jaką by to niosło, gdyby można było sobie zmieniać te ewolucje, przez co tak naprawdę potrzebować znacznie mniejszej ilości punktów evo w stosunku do tych którzy nie płaciliby dodatkowego hajsu za resety.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
15-04-2017 16:26 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Repe czy do Ciebie dotrze to co powiedział administrator, twórca tej gry???

Napisał sam, że nie będzie resetu EVO, bo evo możesz mieć wszystkie, trzeba tylko czasu

masz nawet wiadomość od niego parę postów wyżej



Gdyby mi się chciało szukać, to znalazłbym Ci także wielokrotne cytaty o tym, że nie będzie zmiany rasy. Gram w tą gre od początku jej istnienia i pamiętam takie kwestie Smile



Chodzi mi po prostu o czysto ekonomiczne podejście do gry. Gra robi hajs to się w grę inwestuję więcej czasu, więcej czasu zainwestowane w grę to lepsza gra. Reset evo nie wprowadziłby żadnego wypaczenia w rozgrywkę, wyolbrzymiacie. Komuś nudzi się gra, chciałby zmienić rase - może, tatuaż - może, ale napotka problem kilku miesięcy farmy evo by to miało ręce i nogi. Pozwólcie graczom przeżywać drugą i trzecią młodość na tym serwerowym cmentarzysku Smile
15-04-2017 17:16 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech bedzie reset evo pod warunkiem tak jak ktos wyzej napisał tracisz 30% evo.
15-04-2017 17:43 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie. Albo jakaś inna odczuwalna strata, ale na pewno NIE ZA HAJS. Tego tylko brakuje żeby się z tego zrobiło kolejne królestwo gimbusów co premkę ładują z telefonów taty.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
15-04-2017 18:17 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo 30% straty evo i 90 dni premki aby i Admini cos z tego mieli i mozna resetowac codziennie nawet Wink
15-04-2017 18:25 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi pisał, że nie chcą wysysać z nas kasy, za premke to na 100% nie wejdzie

Poza tym z evo jest tak, że trzeba myśleć co się robi, a nie lecieć na pałę

dajesz to co potrzeba, robisz konkretny plan postaci i tego się trzymasz
Ja byłem przeciwny zmianie rasy, bo to też jest zbyt wielkie ułatwienie (jaka rasa jest najlepsza w danym momencie, to się na taka zmienię)

co jest straszną głupotą

SKoro ktoś gra białą, to niech nią gra, póki nie zrobi evo pod palną

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
15-04-2017 18:39 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY reset evo?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH