Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zmiany w systemie ŁPC - final - dyskusja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 7 8 [9] 10 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiany w systemie ŁPC - final - dyskusja 45 Ankieta - średnia ocena: 3,9645 Ankieta - średnia ocena: 3,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
mozesz zablokowac na 22500 Tongue

co do pytania twardego z poprzedniej strony: chyba musisz wyzerowac lub zmienic lokacje, ja pare tygodni temu zmienilem lokacje, bo nie chcialem przekraczac 12,5k

szkoda, ze o tej zmianie mlotkow nie wiedzialem dwa tyg temu, gdy wplacalem ich jakos 70 :/


dokladnie to samo wczoraj pisalem na czacie, auto blokowanie przy 24999 jest bez sensu, ten sam efekt jest juz na 22501 tyle ze trzeba blokowac recznie

i ad przyciskow w wiadkach, poprzedni nastepny - tez jest odwrotnie niz powinno byc

kazda wiadomosc ma date i czas pojawienia sie, wiec nastepna to ta ktora przyszla pozniej, a nie ta ktora przyszla wczesniej

oba zagadnienia to detale, ale fajnie by bylo gdyby jednak zostaly poprawione Big Grin

ogolnie patch mocno na +,z tym ze nie rozwiazuje problemu losowania wkolko tego samego umagu przy max lpc i i tak bedziecie sie musieli tym w przyszlosci zajac

pzdr
15-06-2017 19:17 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilgeforz2 napisał(a)
i ad przyciskow w wiadkach, poprzedni nastepny - tez jest odwrotnie niz powinno byc

kazda wiadomosc ma date i czas pojawienia sie, wiec nastepna to ta ktora przyszla pozniej, a nie ta ktora przyszla wczesniej

Sami jesteście odwrotniBig Grin
Proponuję obczaić sobie jakiegokolwiek klienta poczty (ew. przez panel www) - w każdym przypadku, gdzie jest sortowanie malejące po dacie, kliknięcie w "następna" skutkuje przejściem do następnej wiadomości na liście (czyli tej niżej, ergo starszej), bo jakoś tak się przyjęło, że w językach europejskich (czy jak je tam nazwać) czytamy z lewej do prawej i - co w omawianym przypadku najistotniejsze - Z GÓRY NA DÓŁ...
Reasumując: wszystko jest tak, jak być powinno (standard przyjęty i używany od lat), a nie odwrotnie (jak Wam się wydaje)...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

15-06-2017 19:52 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam pytanie czy zablokowanie zdobywania lpc blokuje rowniez zdobywanie lpc dla lokacji z premi dziennych? bo jak nie to powinno byc to szybko naprawione..

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
17-06-2017 14:18 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
a ja mam pytanie czy zablokowanie zdobywania lpc blokuje rowniez zdobywanie lpc dla lokacji z premi dziennych? bo jak nie to powinno byc to szybko naprawione..


a co się pojawia w bugach i systemie od wprowadzenia patcha?

nie, nie blokuje

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-06-2017 15:15 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Velden
Newbie


Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 8
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem blokada powinna blokować także pkt łpc, które otrzymujemy z dziennych bonusów, gdyż jeżeli ktoś chce zablokować (bo ma ich bardzo dużo np 12k i nie chce ich więcej) to jest po prostu stratny, jeśli event dzienny daje mu bonus, który mu się nie przyda.

Chyba że jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego
18-06-2017 18:11 Velden jest offline Szukaj postów użytkownika: Velden Dodaj Velden do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jak mam wszystkie sloty zadowalające umagi to KaWu nie mogę zakładać? W moim przypadku tak jest i już na KaWu nie mam jak chodzić - gdzie mam zdobywać repe? Zrobicie , żeby można blokować zmianę umaga czy już KaWu u mnie odpada odpalanie ?

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
19-06-2017 08:51 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz 16 slotow, 8 aktywnych umagow i 8 slotow, w ktorych bedzie losowac umaga

mozesz robic 8 lokacji bez zadnego problemu

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
19-06-2017 09:52 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
masz 16 slotow, 8 aktywnych umagow i 8 slotow, w ktorych bedzie losowac umaga

mozesz robic 8 lokacji bez zadnego problemu



Mam wszystkie 16 slotów zajętych. Więc nie mam gdzie chodzić . Ponawiam pytanie - Mam KaWu z głowy już teraz?


Do osoby niżej. Czy coś Ciebie kosztuje ,że byłaby zablokowana możliwość losowania umaga? Chyba nie. Mam 8 bojowych i 8 lucka i nie mam zamiaru tego zmieniać . Więc pytanie do Konrada lub SM czy wprowadzicie możliwość blokowania umaga Czy nie ?

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MistrzR8: 19-06-2017 12:04.

19-06-2017 11:24 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zwolnij osiem rezerwowych, bo od tego one sa, zeby nie kisic w nich umagow a szukac jakiegos do przypisania

ewentualnie mozesz zdobyc repe z obla jak tak bardzo nie podoba ci sie system, ktory dopuszcza posiadanie osmiu umagow, nie szesnastu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
19-06-2017 11:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MistrzR8 napisał(a)

Mam 8 bojowych i 8 lucka i nie mam zamiaru tego zmieniać


To nie zmieniał i nie rób kw

przypominam wam, bo chyba już zapomnieliście

Drugi slot nie służy do złapania umaga i żonglerki nim, tylko drugi slot służy do wyszukiwania docelowego umaga, mając średni założony na sobie

dać wam i po 4 sloty na lokacji, to będzie mało i będziecie chcieli więcej

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
19-06-2017 12:16 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@

dobrze gada dac mu wodki

a powaznie BYLO WALKOWANE PRZEZ ADMINISTRACJE JUZ PARE RAZY
DODATKOWE SLOTY NIE SA PRZEZNACZONE NA DODATKOWE UMAGI A NA SZUKANIE NOWYCH
jelsi uzywasz ich jako dodatkowe umagi to TWOJ WYBOR i przestan plakac prosze

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
19-06-2017 13:11 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najwięksi spamerzy się zlecieli i nic do mojego pytania nie wnoszą .
Jakoś żaden z wyżej piszących ( spamujących ) nie piszę na moje pytanie. Mam przypisane główne umagi dodatkowe też są oki na wszystkich slotach to teraz znaczy , że jeden element gry dość ważny( podstawowy) mam już z głowy. Nie pisze nic o trzecich , czwartych slotach tylko pytam się czy dało by się zablokować w drugim slocie losowanie umaga - może nawet nie dawać punktów ŁPC ale żeby dawało chociaż repe.

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
20-06-2017 11:06 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostales odpowiedz na swoje pytanie, ale go po prostu albo nie chcesz zrozumiec albo nie umiesz zrozumiec. DRUGI SLOT jest do szukania umagow. To, ze masz fajne umagi na drugich slotach, to jest tylko i wylacznie Twoj problem. Nic Tobie nie stoi na przeszkodzie zeby zakladac kw.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-06-2017 11:10 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, nie mozna. taka odpowiedz jest wystarczajaco jasna?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-06-2017 17:58 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedynym wyjściem jest zrezygnowanie z jednego zapasowego umaga, i na tej lokacji wbijanie wolnych ŁPC oraz repki Wink Takze nie musisz rezygnować z KW, wręcz przeciwnie - możesz mieć 140 lucka z 7 zapasowych umagów i wolną droge do farmy ŁPC oraz repa. Według mnie to dobry kompromis, szczególnie że mówisz ze masz komplet dobrych umagów głównych.

__________________
r18 nick: woycieh
20-06-2017 18:50 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
nie, nie mozna. taka odpowiedz jest wystarczajaco jasna?

To jest spam a nie odpowiedz. Szkoda czasu na czytanie.

Pewnie zrobię tak jak kolega @woycieh pisze i jest to jakieś rozwiązanie . Poczekam jak większość będzie miała taki sam problem .

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
21-06-2017 05:48 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MistrzR8 napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
nie, nie mozna. taka odpowiedz jest wystarczajaco jasna?

To jest spam a nie odpowiedz. Szkoda czasu na czytanie.

Pewnie zrobię tak jak kolega @woycieh pisze i jest to jakieś rozwiązanie . Poczekam jak większość będzie miała taki sam problem .


Czy Ty jesteś, przepraszam bardzo, debilem, czy tylko takiego udajesz? Bo szkoda czasu tracić na czytanie tego co Ty piszesz... a tym bardziej odpowiadać na takie bzdury... i nikt mi tego czasu nie odda... :<

cytat:
Trova napisał(a)
przypominam wam, bo chyba już zapomnieliście

Drugi slot nie służy do złapania umaga i żonglerki nim, tylko drugi slot służy do wyszukiwania docelowego umaga, mając średni założony na sobie


Czytaj do znudzenia, aż zrozumiesz, bo to jest, generalnie, proste. A napiszę i ja raz jeszcze: drugi slot służy do szukania umaga, a nie trzymania jakiegoś i rotowania z docelowym. Jeśli masz full, to już Twój problem, nie administracji.

Eh, powinni przy rejestracji na forum wprowadzić jakiś test na iloraz inteligencji, by wykluczyć takich jak 'kacik' czy 'mistrzr8'...

__________________

Envy

21-06-2017 12:40 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwiększcie ilość zdobywanych wolnych punktów łpc bo tak jak jest teraz to dalej na jakiś fajny umag będzie trzeba czekać do usranej śmierci.

__________________
R1 : ID 21327


09-07-2017 17:11 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cichy46 napisał(a)
Zwiększcie ilość zdobywanych wolnych punktów łpc bo tak jak jest teraz to dalej na jakiś fajny umag będzie trzeba czekać do usranej śmierci.


Wydaje Ci się, mi zebranie potrzebnych ŁPC zajmie jakies 900 dni tylko.
09-07-2017 21:45 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
Cichy46 napisał(a)
Zwiększcie ilość zdobywanych wolnych punktów łpc bo tak jak jest teraz to dalej na jakiś fajny umag będzie trzeba czekać do usranej śmierci.


Wydaje Ci się, mi zebranie potrzebnych ŁPC zajmie jakies 900 dni tylko.


Jak ty liczysz to i co liczysz że ci wyszło 900 dni ?? !!

Jeśli masz 12500 ŁPC możesz wszystko ulepszyć na maxa.

Jeśli masz zamkniętą lokację dostajesz 20% wolnych ŁPC, licząc że masz już przekroczone 22500 ŁPC możesz zamknąć lokację bo i tak wypada 2/4 dmg.

Wiec licząc 250 ŁPC(minimum) za umag 2/4 dmg z tego 20% = 50 wolnych ŁPC

12500 / 50 = 250 dni ( licząc że masz 0 ŁPC na lokacji gdzie tak się nie da) A dochodzą z logowań wolne ŁPC dodatkowo do lokacji za logowanie też dostaje się ŁPC.

Wiec licząc średnio w ciągu roku uzbiera się na 2 albo 3 lokacje do ulepszenia super umaga,pod warunkiem że będziemy ładować jak wyżej w przykładzie.

A nawet licząc inaczej to spokojnie zdobywając super umag na jakiejś lokacji i robiąc cały rok inne lokacje nazbierasz za 365 dni na ulepszenie tego umaga na maxa.

Wy byście chcieli wszystko od razu, a potem jest płacz że nie ma co robić, żeby zrobić coś nowego itd. Potem Admini zamiast poprawić coś co jest żeby wszystko grało, zamiast rozwiązać problemy z którymi borkają się gracze, i gdy one nie są robione odchodzą od gry to muszą zajmować się właśnie wymyślaniem i wprowadzaniem nowych rzeczy.
10-07-2017 12:39 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
Cichy46 napisał(a)
Zwiększcie ilość zdobywanych wolnych punktów łpc bo tak jak jest teraz to dalej na jakiś fajny umag będzie trzeba czekać do usranej śmierci.


Wydaje Ci się, mi zebranie potrzebnych ŁPC zajmie jakies 900 dni tylko.


Jak ty liczysz to i co liczysz że ci wyszło 900 dni ?? !!

Jeśli masz 12500 ŁPC możesz wszystko ulepszyć na maxa.

Jeśli masz zamkniętą lokację dostajesz 20% wolnych ŁPC, licząc że masz już przekroczone 22500 ŁPC możesz zamknąć lokację bo i tak wypada 2/4 dmg.

Wiec licząc 250 ŁPC(minimum) za umag 2/4 dmg z tego 20% = 50 wolnych ŁPC

12500 / 50 = 250 dni ( licząc że masz 0 ŁPC na lokacji gdzie tak się nie da) A dochodzą z logowań wolne ŁPC dodatkowo do lokacji za logowanie też dostaje się ŁPC.

Wiec licząc średnio w ciągu roku uzbiera się na 2 albo 3 lokacje do ulepszenia super umaga,pod warunkiem że będziemy ładować jak wyżej w przykładzie.

A nawet licząc inaczej to spokojnie zdobywając super umag na jakiejś lokacji i robiąc cały rok inne lokacje nazbierasz za 365 dni na ulepszenie tego umaga na maxa.

Wy byście chcieli wszystko od razu, a potem jest płacz że nie ma co robić, żeby zrobić coś nowego itd. Potem Admini zamiast poprawić coś co jest żeby wszystko grało, zamiast rozwiązać problemy z którymi borkają się gracze, i gdy one nie są robione odchodzą od gry to muszą zajmować się właśnie wymyślaniem i wprowadzaniem nowych rzeczy.



Mam 7100 ŁPC. Do ulepszenia umaga potrzebuje 12500 łpc.

Inna lokacja na której łapie Wolne LPC to obecnie 2100 ŁPC. ( nie mam innych powymieniane na bojowe).

Więc średnio dostaje 2/3 wolne ŁPC na KW.
Wiec jak Ty liczysz 365 dni * 3 ŁPC ( wiadomo bedzie rosła wartośc i zacznie wpadać po 4-5 łpc) ale nadal masz koło 1500/2000 Wolnych ŁPC. Czyli nawet nie 50% tego co mi jest potrzebne.

Zakładasz ze kazdy ma 1 lokacje na której ma 25k ŁPC. i To Twój podstawowy Błąd. Bo jak ktoś ma ponizej 5000 ŁPC na jakimś KW to łapanie WOLNY ŁPC jest dramatycznie Wolne. Ja zbieram teraz 17-25 ŁPC Wolnych Tygodniowo. Więc nijak to się ma do Twoich obliczen

Chociaż teraz wpadną i Wolne ŁPC i ŁPC na lokacji to może nie 900 ale koło 500 Dni zajmie mi zebranie 5k Wolnych ŁPC

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 10-07-2017 14:54.

10-07-2017 14:52 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Kath
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2015
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko w tym miesiacu 500 wolnych pktow oraz 450 dla slumsow i 500 za cpn
w zeszlym 700 dla kuzni i 150 dla wszystkich
wczesnej 700 dla MB i 125 dla wszystkich

chyba nie jest tak zle jak Tongue
Nikt przeciez nie zmusza do ciaglych zmian i utraty pktow Tongue

*na r17

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kath: 10-07-2017 21:12.

10-07-2017 21:08 Kath jest offline Szukaj postów użytkownika: Kath Dodaj Kath do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
up i jescze pare razy up

podalem tabelke na ktorej liczylem od 750 lpc na lokacji to daje niecale 12 miesiecy do wbicia maxa xzyli 22500k lpc (przez ten czas robiac minimalnie tylko dostaniesz jakies 2,2k wolnych lpc a pozniej blokujesz lokacje i dostajesz 50 wolnych lpc codziennie, wiec w miesiac - 30x50=1.5k wolnych lpc
max do ulepszenia to pewnie potrzebne 10k lpc wiec:
10k - 2,2k= 7,7k
7,7k/50=154 dni czyli jakies 5 miesiecy...

wychodzi wiec niecale poltorej roku i to liczac od 750 lpc na lokacji i tylko min zdobywane i bez zadnych dodatkowych bonusow za logowanie itd
z tym wszystki czego nie policzylem mysle max rok jesli nie krocej bo kazdy dodatkowy lpc w pierwszym etapie skraca bardzo duzo okres zbierania

wiec gdzie te 900 dni?
nawet 500 nie wyszlo po min ilosci zbiorki...

Załącznik:
png przyrost lpc.png (82,01 KB, 294ściągnięć)


__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
10-07-2017 21:28 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
up
up i jescze pare razy up

podalem tabelke na ktorej liczylem od 750 lpc na lokacji to daje niecale 12 miesiecy do wbicia maxa xzyli 22500k lpc (przez ten czas robiac minimalnie tylko dostaniesz jakies 2,2k wolnych lpc a pozniej blokujesz lokacje i dostajesz 50 wolnych lpc codziennie, wiec w miesiac - 30x50=1.5k wolnych lpc
max do ulepszenia to pewnie potrzebne 10k lpc wiec:
10k - 2,2k= 7,7k
7,7k/50=154 dni czyli jakies 5 miesiecy...

wychodzi wiec niecale poltorej roku i to liczac od 750 lpc na lokacji i tylko min zdobywane i bez zadnych dodatkowych bonusow za logowanie itd
z tym wszystki czego nie policzylem mysle max rok jesli nie krocej bo kazdy dodatkowy lpc w pierwszym etapie skraca bardzo duzo okres zbierania

wiec gdzie te 900 dni?
nawet 500 nie wyszlo po min ilosci zbiorki...


Ale co Ty liczysz? ja tu widze LPC minimalne za umaga a nie WOLNE LPC.

Przy normalnych ŁPC się z Tobą zgodzę. Przy wymaksowanej Lokacji to 5 miesiecy, czyli 154 dni.

samo dobicie do 25000 zajmie mi przy obecnej ilości LPC ( bez bonusów dziennych ) jakies koło

223 udanych KW ( wiadomo jak wpadnie wczesniej 2/4 czy 2k hp to łpc skoczą szybciej) Jednak samo dobicie do 25k + wbicie +5k łpc to ponad 370 dni ( nie każde KW sie przecież uda). No i dodatkowo po osiągnieciu 25k ŁPC, jak wpadnie 2/4 dmg z fajnym 2 umagiem to wiadomo że te LPC sie skasuje.

a Niecałe półtorej roku to jakby nie było koło 500 dni przecież nieSmile

a i maks to 24500 a nie 22500. tak na marginesie
10-07-2017 23:17 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik tłumaczy Ci, że:

- dobijasz do 22500 i potem blokujesz lokację.

- Po takim "wymaksowaniu" jednej lokacji farmisz na niej WŁPC.

W żadnym razie nie będzie wtedy trzeba 900 dni.

Podsumowując:
- matematyka - 1
- dramaturgia - 6

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


11-07-2017 10:44 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
Podsumowując:
- matematyka - 1
- dramaturgia - 6


Rekomendowana ścieżka kariery - internetowy troll dla partii politycznych Wink

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-07-2017 10:47 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kacik tłumaczy Ci, że:

- dobijasz do 22500 i potem blokujesz lokację.

- Po takim "wymaksowaniu" jednej lokacji farmisz na niej WŁPC.

W żadnym razie nie będzie wtedy trzeba 900 dni.

Podsumowując:
- matematyka - 1
- dramaturgia - 6


masz racje. Wystarczy 500Smile Fajnie ze zajmujesz sie trollowaniem graczy zamiast ratować swoją gre i naprawiać to co schrzaniłeś wczesniejSmile
Widać priorytetySmile

Ps. Fajnie tez ze zakladasz ze przez 150 udanych KW przy ponad 22500 lpc. Nie wypadnie zaden umag warty zostawienia goSmile To już wiemy że Twoje testy z podwójny umagami były sciemą?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 11-07-2017 12:10.

11-07-2017 12:09 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
To już wiemy że Twoje testy z podwójny umagami były sciemą?

To akurat gracze wiedzieli od początku, poza tym wcześniej było mówione o endgame'owych umagach, nie o podwójnych, pewnie jak przeprowadził pierwsze "testy" postanowił inaczej zinterpretować własne wypowiedzi;d

Swoją drogą Konrad musi strasznie narzekać w robocie na nudę, skoro zamiast zastosować proste rozwiązania (np. zablokowanie umaga i możliwość zbierania łpc potrzebnych do ulepszenia zamiast tworzyć nową kategorię "wolne łpc") ciągle Sushi wynajdujesz mu nowe bzdurne zadania, które mało co rozwiązują. Bo np. w dalszym ciągu na slumsach można i 50k łpc uzbierać i nie trafić żadnego umaga endgame'owego godnego tej nazwy, ponieważ gra w żaden sposób nie nagradza za wytrwałość w tym aspekcie. Rozwiązanie tego wcale nie wydaje się trudne: uzbierałeś 24999 łpc to od 25k rośnie szansa na drugi umag, od kolejnego progu na trzeci. Nawet to nie zagwarantuje, że w przeciągu 2 lat NA SLUMSACH wylosuje się 2/4 dmg, 1 atak, 2k hp (taki przykład). A co tu mówić o targu czy cytce, gdzie na tych lokacjach gracz w tym samym czasie może z 2x mniej umagów wylosuje?

Temat poprawy zbierania umagów można było zamknąć już dawno, sam się dziwię, że chce Wam się tak w tym babrać.
11-07-2017 13:41 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi się nie podoba jak działa system dla maluszków. Uważam, ze pierwszy umag powinien być aktywowany bez straty ŁPC. Aktualnie mam na każdej lokacji jakieś umagi, ale żaden aktywny, bo szkoda tracić kilka, kilkanaście tysięcy punktów na denne umagi.

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
29-07-2017 09:39 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up


hmmm ale my mielismy to samo
wiec dlaczego masz miec latwiej?
tu musisz pomyslec taktycznie

wlasnie popolniasz blad nie biorac pierwszego lepszego umaga na lokacjach - przynajmniej polowie zeby juz dostac dopalke z nich a druga polowe mozesz klepac dluzej i do tych slabych wrocic pozni9ej
pezez czas co bedziesz klepal inne lpc tam sie samo uzbiera min z 1-2 k

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
29-07-2017 10:01 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 7 8 [9] 10 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zmiany w systemie ŁPC - final - dyskusja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH