Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (444): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony World Of Tanks 49 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

World Of Tanks Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat założony dla społeczeństwa BW które łączy się ze sobą grając w nowe (no może już nie tak całkiem nowe) MMO "World Of Tanks"


___________________

Pogrywa ktoś?
A może posiada ktoś konto premium i własny pluton? Big Grin
Chętnie dołączę Big Grin

A tak w ogóle to po prostu wymieniamy się doświadczeniem, wrażeniami, osiągnięciami etc.

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

08-05-2011 22:33 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mod i nie wie, że takie reklamy są tu nielegalne?? chyba??:p

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
08-05-2011 22:39 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bedzie banik... oj bedzie...

__________________

08-05-2011 22:45 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sherem*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest reklama Smile
Nie wychwalam ani nie krzyczę: DOŁĄCZCIE! - bo i beta jest już zamknieta.

Po prostu pytam czy ktoś pogrywa. Smile

Podaje przykład innego, podobnego tematu:

League of Legends

Heh Roll Eyes
A tu poniżej podaję link do tematu który jest reklamą - stworzoną za pozwoleniem administracji forum.

Zapraszam do wsparcia strony internetowej www.pimpmycomp.pl Smile

Jest różnica?

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sherem*: 08-05-2011 22:52.

08-05-2011 22:46 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sherem* napisał(a)
To nie jest reklama Smile
Nie wychwalam ani nie krzyczę: DOŁĄCZCIE! - bo i beta jest już zamknieta.

Po prostu pytam czy ktoś pogrywa. Smile

Podaje przykład innego, podobnego tematu:

League of Legends



interpretacja pojecia "reklama" jest bardzo... ze tak powiem... elastyczna...Smile )) innymi slowy... wszystko zalezy od czyjegos "widzi mi sie"...Wink

i dzieki za informacje, ze beta juz zamknieta... znaczy, ze wszystko smiga teraz juz na pelen gwizdek...Smile

__________________

08-05-2011 22:49 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
kuszu
Member


Data rejestracji: 09-03-2007
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a pogrywam w WoT
nick rolek
teraz śmigam t32 z armatą 105mm
ekipa na 100% i dałem im naprawianie które już mam na jakieś 83%
co do spostrzeżeń to takie że niemieckie tigery i rosyjskie ISy częsciej rykoteszuja niż amarykańskkie Txx

co do premki tam, zastanawiam sie bo wołają nie małych pieniązków
jak sie zdecyduje to chętnie kogoś przygarnę do ekipy bo mam kumpla z T29 i ktoś polskojęzyczny w taemie by sie przydał(najlepiej arty, niszczyciel lub scaut)

jakby co pisz na priv w grze albo na forum

__________________
r14 marry_jane84

C47 napisał "po co jest regulamin gry skoro mało kto go czyta... "
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=501376&hilight=kuszu
14-05-2011 03:42 kuszu jest offline Szukaj postów użytkownika: kuszu Dodaj kuszu do Listy kontaktów
Tygrysek123456
Lord


images/avatars/avatar-21106.jpg

Data rejestracji: 20-12-2009
Postów: 360
Klan: ZD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja w to gram. Artylerią ale nie pamiętam jaką bo dawno nie grałem.

W razie czego pisać można się zgadać na małą partyjkę.

__________________
W poszukiwaniu konta na r1 Big Grin
14-05-2011 09:58 Tygrysek123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tygrysek123456 Dodaj Tygrysek123456 do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja właśnie ściągnąłem ;P

Skoro da się grać artylerią to... po prostu uwielbiam w takich grach (w tym CoH itp) dawać ostrzał artylerii. Uwielbiam to w każdej postaci Big Grin

__________________

14-05-2011 16:15 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie

czy jak mam drzewko no powiedzmy USA (tak samo mają Niemcy u Rosja) i do jednego pojazdu dochodzą 2 strzałki (np. u Rosjan dla tego Object 212 co jest po su-14, do "objectu" dochodzi strzalka od su14 i od s-51 ) to oznacza to, że żeby mieć dostępny pojazd muszę rozwinąć obie ścieżki czy tylko jedną z nich?

__________________

24-05-2011 18:36 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystarczy iść jedną drogą

najlepiej z takim samym czołgiem (czyli jak chcesz czołg ciężki a droga idzie też od średniego to lepiej od ciężkiego, potrzeba mniej doświadczenia)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-05-2011 19:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gierka w klimatach WoT

http://www.youtube.com/watch?v=RtZNHusQsVg

mi sie wydaje co namniej ciekawe

mial ktos juz z tym jakeis doswiadczenei moze i sie podzieli wrazeniami?

__________________

02-06-2011 19:39 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pogrywam od czasu do czasu, obecnie męczę się ze sklepowym T-28 i tęsknie spoglądam na kolejne w drzewku KV. oprócz tego w garażu kurzą sie BT-7 i SU-18, na lepsze czasy czekają Marder II, M3 i PZ III A Wink

__________________


R4-> krecik
06-06-2011 21:10 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mjm napisał(a)
pogrywam od czasu do czasu, obecnie męczę się ze sklepowym T-28 i tęsknie spoglądam na kolejne w drzewku KV. oprócz tego w garażu kurzą sie BT-7 i SU-18, na lepsze czasy czekają Marder II, M3 i PZ III A Wink


Ja obecnie mam:
1.Su-85B (chętnie bym został przy AT-1... su dostaje takie tiery ze robię nim mniej niż tamtym AT...eh...pięknie się at gra...)
2. M3-Lee
3. M7 Priest (patrzę z utęsknieniem na T92 Big Grin )

__________________

06-06-2011 21:55 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gah, poddaje się z tym BT-7 :/
scoutowanie w tej grze nie ma dla mnie najmniejszego sensu. albo gram "prawidłowo" (jadę trochę przed główna kolumna, zaznaczam gości, żeby moi nie wpadli w zasadzkę, wycofuje się, powtarzam do skutku) i nie mam z tego prawie żadnego exp, bo gra daje go tylko za pierwsze 'podświetlenie' wroga, albo lecę na złamanie karku na linie wroga licząc, ze uda mi się wyminąć wszystkich na prędkości i ubić jakieś arty. tylko co z tego, że podświetlę im pół drużyny, jak ciężcy nie zdarza dojechać, a arty zdarzy wystrzelić raz, może dwa, zanim 'podświetleni' znikną z radaru, a ja po minucie gry zamienię się w kupkę kopcącego złomu... ehh.. męczę póki co tego T-28, ale sklepowa armata to żal i rozpacz, biorąc pod uwagę moich przeciwników, a coś rozsądnego kosztuje 4k exp Frown

__________________


R4-> krecik
11-06-2011 21:41 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mjm napisał(a)
gah, poddaje się z tym BT-7 :/
scoutowanie w tej grze nie ma dla mnie najmniejszego sensu. albo gram "prawidłowo" (jadę trochę przed główna kolumna, zaznaczam gości, żeby moi nie wpadli w zasadzkę, wycofuje się, powtarzam do skutku) i nie mam z tego prawie żadnego exp, bo gra daje go tylko za pierwsze 'podświetlenie' wroga, albo lecę na złamanie karku na linie wroga licząc, ze uda mi się wyminąć wszystkich na prędkości i ubić jakieś arty. tylko co z tego, że podświetlę im pół drużyny, jak ciężcy nie zdarza dojechać, a arty zdarzy wystrzelić raz, może dwa, zanim 'podświetleni' znikną z radaru, a ja po minucie gry zamienię się w kupkę kopcącego złomu... ehh.. męczę póki co tego T-28, ale sklepowa armata to żal i rozpacz, biorąc pod uwagę moich przeciwników, a coś rozsądnego kosztuje 4k exp Frown


scaut dostaje polowe expa z trafien podswietlonych

czym dluzej sie trzymasz i czym wiecej oberwie tym wiecej masz exp

__________________

11-06-2011 22:00 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kupiłem właśnie działo 85mm do T-28

Crying <- łzy szczęścia

__________________


R4-> krecik
12-06-2011 16:55 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mjm napisał(a)
kupiłem właśnie działo 85mm do T-28

Crying <- łzy szczęścia


ja będę miał łzy szczęścia jak kupie m-41 (jeszcze jakies 15k expa)

a właśnie

po co w ogóle w tej grze jest możliwość "przeszkolenia" załogi?

Czy kupimy pojazd bez załogi i przeszkolimy naszych na 50 i 75% czy kupimy z załogą 50% i doszkolimy do 75% wychodzi to samo.

System załogi jest totalnie bez sensu w takim razie. Na m7 priest mam załogę na 85% i nic z nimi nie zrobię jak wymienię arty. Bezsens

__________________

12-06-2011 17:15 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak masz np 100% i przeszkalasz załogę ze średniego na średni to masz coś koło 85%, za darmo

dodatkowo zostają u nich dodatkowe treningi jeżeli je zrobiłeś (kamuflaż itp)

nie mówiąc jeszcze o medalach zdobytych przez nich, warto trzymać starych wyjadaczy, miło się później spogląda na dużą ilość medali Wink


póki co mam dwa 6lvl i dwa 5lvl, mogę kupić też jeszcze jeden lvl6, ale trzymam starą załogę na starym czołgu bo wszystkie będę miał elitarne ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-06-2011 17:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko medale to chyba przypisane do konta a nie tylko do załogi ;P gdzieś to czytałem

__________________

12-06-2011 18:25 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do konta też, ale sprawdzając statystyki danego czołgisty widać tylko to co on zdobył Wink

w glównym medale nie znikną po usunięciu czołgisty (co i tak się robi bo czasem nie wszystkich można przenieść bo się nie mieszczą)

dodatkowo jak np. w nowym czołgu jest o 1 miejsce więcej to warto dokupić za te (chyba) 20k szkolenie do 75% by miał mniejszą stratę do reszty

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-06-2011 21:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Achtung!
Viking


images/avatars/avatar-21766.jpg

Data rejestracji: 07-05-2010
Postów: 618
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytając wasze posty coraz intensywniej zastanawiam się nad pograniem w tą grę, mógłby mi ktoś "opowiedzieć" w skrócie o co biega, jaki jest cel, czy gram z innymi, żywymi ludziami? ;p
12-06-2011 22:30 Achtung! jest offline Strona domowa Achtung! Szukaj postów użytkownika: Achtung! Dodaj Achtung! do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podpisuje się do Achtunga ;p

__________________

12-06-2011 22:41 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najprościej rzecz ujmując, MMO w którym siadamy za sterami czołgu/artylerii z okresu 1930-1950. Póki co dostępne są maszyny sowietów, szkopów i jankesów, ale ma być więcej Smile
Jeździmy, nawalamy do innych graczy, zajmujemy bazy, zbieramy xp i kase za które upgrade'ujemy nasz czołg bądź kupujemy lepszy.

żeby lepiej skumać, o co chodzi i z czym to sie je, polecam sobie rzucić okiem ja jakiegoś FAQ i/lub odpalić sobie na youtube jakiś gejmplej których jest dość sporo Wink

__________________


R4-> krecik
12-06-2011 23:24 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i jeszcze coś czego nie pokazuje gameplay pokazany przez kolegę wyżej. Może było mówione, ale nie mam czasu teraz słuchać.

Jak cię zniszczą możesz opuścić bitwę i rozpocząć nową innym czołgiem. Exp i kasę dostaniesz normalnie tyle, że możesz spokojnie grać już kolejnym. Czołg który jest w bitwie jest zablokowany w garażu do czasu zakończenia bitwy, więc nei mozesz go wybrać.

__________________

13-06-2011 05:02 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10k xp i 240k creditów do KV... ehh, cholerna sesja, pograc nie daja Frown

__________________


R4-> krecik
13-06-2011 19:43 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mjm napisał(a)
10k xp i 240k creditów do KV... ehh, cholerna sesja, pograc nie daja Frown


taa.... Evil

dzisiaj socjologia polityki, a za tydzien encyklopedia prawa... Evil

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dragonas123: 13-06-2011 20:42.

13-06-2011 20:41 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę po nazwie(KV), że nie masz włączonej polskiej wersji, wybiera się to przed włączeniem gry, jest flaga narysowana i zmienia się na polski Smile
wtedy jest tak jak powinno, czyli KW (od nazwiska twórcy)


mam już odkryte KV-3, mogę też odkryć KV-1S (ale czekam na odkrycie haubicy za 127k Wink )
kupiłem też teraz KV-13 z którego szybko można przejść do IS (24k exp) lub do T-43

w KV nie bierzcie dużych dział (122,152), najlepsze jest 107mm

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-06-2011 23:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem, że poprawnie jest KW (od woroszyłowa), ale przyzwyczaiłem się już do haseł angielczyków (typu 'it's a critical hit', 'it went right through') i nie chce mi się uczyć polskich odpowiedników- np. jak mi krzykną 'trafiliśmy go' czy co tam krzyczą w polskiej wersji, to nie wiedziałbym, czy zniszczyłem mu jakiś moduł czy po prostu penetracja, a tak wiem od razu Tongue

KV (KW) mnie interesuje o tyle, że po przerobieniu drzewka jak ktoś będzie takowe posiadał z wieżyczką KV-2, dostaje za free miejsce w garażu i KV-2 z załogą na 100% (co zresztą tyczy się też paru innych modeli Wink

no i of kors ta armata 107 mm 8)

__________________


R4-> krecik
14-06-2011 15:56 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ile waży instalka?

i jakie ma wymagania? Jak LoL? BF HERO?

__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 14-06-2011 16:42.

14-06-2011 16:41 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://game.worldoftanks.eu/update

1,8 GB, najnowsza wersja
na przełomie czerwiec-lipiec ma być patch, kilkaset mega pewnie



System requirements:

Minimum system requirements for the game client:

Operating system: Windows XP/Vista/7

Processor (CPU): Intel from 2.2 GHz or equivalent AMD Family

(RAM): minimum of 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7

Free hard disk space: At least 3.5 GB

Video Card: Shader Model 3.0 GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c

Sound Card: DirectX 9.0c compatible Internet connection speed: at least 128 Kbps.




co do KV, to niby czytałem to ale nie zwróciłem uwagi
w KV mam wszystko oprócz haubicy (jeszcze ze 100k exp ;d)
KV-3 mogę kupić w każdej chwili, więc pewnie kupię przed następnym patchem, tyle że będę musiał sprzedać KV-1S Wink
może wtedy miałbym dwa dodatkowe sloty w garażu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-06-2011 17:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (444): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH