Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Postać : Volfking » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Postać : Volfking
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Propolis
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 14

Postać : Volfking Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2011-05-22 ok godz 21:44 było włamanie na moje konto

Login: Romel
Postać: Volfking

Konto odkupiłem od byledopiatku
który uprzedził mnie w tej aukcji:

konto na sell za 10k

Postać została zresetowana mimo moich wiadomości do włamywacza.
Obecny nick postaci: Anatoli Padro

Proszę o interwencję w tej sprawie.

R8 Falvick

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Propolis: 24-05-2011 22:47.

24-05-2011 22:38 Propolis jest offline Szukaj postów użytkownika: Propolis Dodaj Propolis do Listy kontaktów
Corosie
Ex Team


Data rejestracji: 30-09-2008
Postów: 196

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to znaczy, że konto odkupiłeś? Jest jakaś informacja na forum, o przejęciu przez Ciebie konta? Jeśli nie, to nie bardzo mam w co interweniować.
28-05-2011 21:51 Corosie jest offline Szukaj postów użytkownika: Corosie Dodaj Corosie do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Postać : Volfking

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH