Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wygrana w plebiscycie najbardziej zawziętego klanu BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wygrana w plebiscycie najbardziej zawziętego klanu BW 22 Ankieta - średnia ocena: 7,1422 Ankieta - średnia ocena: 7,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Wygrana w plebiscycie najbardziej zawziętego klanu BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym uhonorować tym o to zaszczytnym tytułem najbardziej zawziętych, mściwych, psujących dobrą rozgrywkę, destabilizującą serwer poprzez kasowanie wszystkich kwadratów przeciwnika z r2, wśród graczy na wszystkich serwerach.

Ten tytuł otrzymali dzięki swojej zawziętości i uporze trwającym ponad pół roku.
Chciałbym prosić jeszcze o wstawienie koło nicku Mietka jakieś czaszki kościotrupa, bo lubuje się w kolekcjonowaniu różnego rodzaju dodatków.

Moim typem nr. 1 Jest klan PSD

Macie inne typy? Zapraszam do wypowiadania się w temacieSmile

__________________
R 2 Sir_Brutus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sir_brutus: 31-05-2011 19:33.

31-05-2011 19:32 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Deggial
Triple Ace


Data rejestracji: 03-07-2008
Postów: 155
Klan: D_M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz/Tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam wrazenie Brutek, ze mylisz zawzietosc z glupotaSmile
31-05-2011 20:12 Deggial jest offline Szukaj postów użytkownika: Deggial Dodaj Deggial do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli jedna strona uzyskuje na wojnie przewagę, to wgniata drugą stronę w ziemię i nie czeka aż się podniesie, pogódź się z tym Tongue .

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

31-05-2011 20:54 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Kantorus
Lord


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 273

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wgniatanie przeciwnika do ziemi w czasie wojny i zaraz po niej łupy wojenne to jedno, ale czystki etniczne, ciągłe prześladowania itd...to zdecydowanie drugie. Historia ludzkości dobrze zna takie przypadki i odpowiednio je piętnuje oraz nazywa.

Sława, honor i duma oczywiście należy się zwycięscy, ale przynajmniej godność należy się przegranym. Co zrobić gdy barbarzyństwo oraz tyrania to wszystko co może zaproponować na r2 PSD? Jak widać strach przed sadystą i jego grupowym nagminnym pastwieniem się jest na tyle skuteczny, że wielu graczy nie mogąc pokonać wroga, lub tylko obawiając się liczebnej siły, woli przyłączyć się do niego aby zyskać pozorny spokój. Pozorny spokój, bo trzeba jeszcze przez palce przepuszczać wszelkie brudne postawy i czyny wszystkich z PSD, a niejednokrotnie trzeba do tego przyłożyć własnej ręki.

Oczywiście przychylam się do uhonorowania PSD z R2 zaszczytnym tytułem najbardziej zawziętych, mściwych, psujących dobrą rozgrywkę, destabilizującą serwer poprzez kasowanie wszystkich kwadratów przeciwnika z r2, wśród graczy na wszystkich możliwych serwerach.
01-06-2011 10:01 Kantorus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kantorus Dodaj Kantorus do Listy kontaktów
Żubr
Ex-Team


images/avatars/avatar-24619.jpg

Data rejestracji: 28-08-2009
Postów: 348
Klan: PoSSeSSeD
Kraina: Moria
Skąd: Piekielna Kuźnia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prześladowania, czystki etniczne... Dodajmy jeszcze ludobójstwo i holokaust - będzie wymowniej.

Politykę jaką prowadzi PSD na r2 łatwo jest zrozumieć. Uzyskaliśmy przewagę nad przeciwnikiem, nie pozwólmy mu się podnieść. Jako, że ludzie zaczynają się kończyć na "starszych" moriach, stąd łatwiej o przewagę. Spalić dobrze rozbudowany klocek - 90% pewności, że nie zostanie on już odbudowany w takim samym stopniu jak przed jego kasacją.

Nie wiem w jakim celu to rozstrząsać i analizować, komuś jest źle na r2? Spokojnie można się przenieść na inną morię i po problemie.

Edit: lit

__________________

Gram bardzo rekreacyjnie, bardzo...
Trochę tmodowałem, tak troszkę, troszczkę...
Ex Tmod



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Żubr: 01-06-2011 11:39.

01-06-2011 11:37 Żubr jest offline Szukaj postów użytkownika: Żubr Dodaj Żubr do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm Tak sie zastanawiam i czytam to co napisaliście Smile Jestem Za! PSD i Oczka są najbardziej zawziętym klanem jeśli chodzi o wlepianie pustakow na r2.
Ale Sparta i okolice mogą odmienić swój los. Wystarczy ze sami będą pustakować swoje klocki ewentualnie niech pokasują swoje postacie Smile
A tak na poważnie... Polityka wg mnie normalna i pewnie jakby Sparta miala przewagę na serwerze to by robiła podobnie.

Pozdrawiam Smile

<supplier of Pustak>

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
01-06-2011 12:44 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
RE: Wygrana w plebiscycie najbardziej zawziętego klanu BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sir_brutus napisał(a)
Ten tytuł otrzymali dzięki swojej zawziętości i uporze trwającym ponad pół roku.


1. Jakie pol roku ?

akcja pustak start
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7f640c0a4d 2010-04-21 brainstorm vs Marheva PhoeObs vs Enterprise Wygrana vs 1

Wtedy ruszyla akcja kasowania kwadratow, a bralismy je masowo juz wlasciwie od lutego 2010.

2. Ponoc Wam to kompletnie nie przeszkadza ? Wiele razy juz to slyszalem Wink

3. Informacyjnie - od od dnia 2010.04.21 skasowalismy wedlug moich obliczen (moze to byc +-10) 236 kwadratow. Znaczy tyle wzielismy, kasacji uleglo maks 220 =p Co to jest w skali 19 tysiecznego serwera, kropla w morzu =p

W tym roku skasowac sie udalo 86 (vs 150 skasowanych przez 8 miesiecy zeszlego roku), wiec mozna przyjac, ze nasza msciwosc/zawzietosc oslabla.

A skoro juz poruszyliscie ten temat i odkrylismy ze stracilismy na systematycznosci, to trzeba bedzie podreperowac statystyki. Cele i zalozenia na ten rok to minimum 120% normy zeszlego. Za zwrocenie uwagi nalezaloby przyznac specjalna odznake Psdowskiego dreczyciela dla Brutusa (czy tylko mnie sie wydaje ze to masochizm ? Smile )

4. Ja zglaszam do nominacji Asylum. Wychodzi mi ze wreczylismy o 3 pustaki wiecej niz Psd przez te 14 miesiecy Wink

5. Przerobilismy juz wszelakie schematy kasowania (np. najlepsze kwadraty, najwieksi pyskacze, Gombek), wiec moze maly konkursik na nowy ? Czekamy na propozycje, w nagrode zwyciezca bedzie mogl skasowac 10 wybranych przez siebie kwadratow Spart =] A na koniec zachowac kwadrat najlepszego BOBa - Gombka, skonczyl juz budowac po ostatniej kasacji =p
01-06-2011 13:25
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

RE: Wygrana w plebiscycie najbardziej zawziętego klanu BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kantorus napisał(a)
Wgniatanie przeciwnika do ziemi w czasie wojny i zaraz po niej łupy wojenne to jedno, ale czystki etniczne, ciągłe prześladowania itd...to zdecydowanie drugie. Historia ludzkości dobrze zna takie przypadki i odpowiednio je piętnuje oraz nazywa.

Prędzej bym to porównał do bombardowania - jak chce się w ten sposób zniszczyć wrogi garnizon, to normalną rzeczą jest, że ginie przy tym wielu cywili.
cytat:
neMo napisał(a)
5. Przerobilismy juz wszelakie schematy kasowania (np. najlepsze kwadraty, najwieksi pyskacze, Gombek), wiec moze maly konkursik na nowy ? Czekamy na propozycje, w nagrode zwyciezca bedzie mogl skasowac 10 wybranych przez siebie kwadratow Spart =] A na koniec zachowac kwadrat najlepszego BOBa - Gombka, skonczyl juz budowac po ostatniej kasacji =p
Weź 10 rzutek, nazwij każdą nickiem jakiegoś spartanina, rzucaj po kolei w tarczę i pustakuj zgodnie z ruchem wskazówek zegara rotfl . Przy trafieniu w sam środek rzut należy powtórzyć xD.

EDIT: a moment to na razie wyszła kolejność :/, weź więcej rzutek i pustakuj tych pierwszych xD.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 01-06-2011 14:04.

01-06-2011 14:03 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lord_zul napisał(a)
Hmm Tak sie zastanawiam i czytam to co napisaliście Smile Jestem Za! PSD i Oczka są najbardziej zawziętym klanem jeśli chodzi o wlepianie pustakow na r2.
Ale Sparta i okolice mogą odmienić swój los. Wystarczy ze sami będą pustakować swoje klocki ewentualnie niech pokasują swoje postacie Smile
A tak na poważnie... Polityka wg mnie normalna i pewnie jakby Sparta miala przewagę na serwerze to by robiła podobnie.

Pozdrawiam Smile

<supplier of Pustak>



Szczerzę wątpię. Graj i daj grać innym, ot taka zasada dobrego gracza, a nie trolla Smile My poza tym nie płaczemy z powodu braku ludzi na serwerze [czytaj: płacz Dydu na forum w systemie gry] (spowodowanego przede wszystkim paleniem kwadratów i kosztami rytuału) .

@neMo:


@2: Ja mam to gdzieś, w dropeniu na dalekich i pielgrzymkach mi to nie przeszkadza, a krew i tak bez problemu zbiorę.
@3: tyle że aktywnie gra max 400 osób. To pewnie i tak za wysoka wartość.


Zapomniałem dodać - ja szacowałem, ze przez ten rok spaliliście 300 kwadratów, a z kolei na odbudowę każdego przypuszczam, że poszło niepotrzebnie 300k ludzi Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 01-06-2011 20:52.

01-06-2011 15:37 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kantorus napisał(a)
Jak widać strach przed sadystą i jego grupowym nagminnym pastwieniem się jest na tyle skuteczny, że wielu graczy nie mogąc pokonać wroga, lub tylko obawiając się liczebnej siły, woli przyłączyć się do niego aby zyskać pozorny spokój. Pozorny spokój, bo trzeba jeszcze przez palce przepuszczać wszelkie brudne postawy i czyny wszystkich z PSD, a niejednokrotnie trzeba do tego przyłożyć własnej ręki.

Aj tam aj tam Big Grin
Gdybyś był biedną sierotką, która po każdej przegranej walce zaczyna ronić krokodyle łzy, albo nie potrafił nic zmienić w swojej skuteczności to też byś uciekł do silniejszego, aby móc częściej wygrywać Smile ... Bo co innego mogłoby Ci przyjść do głowy, no co? He he Smile

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xclusiver: 01-06-2011 16:21.

01-06-2011 16:14 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
katskiller
Full Member


images/avatars/avatar-19119.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 73
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xclusiver napisał(a) Bo co innego mogłoby Ci przyjść do głowy, no co? He he Smile


Ja bym proponował włamanie się na konta osobom silniejszym i sprzedanie ich EQ Big Grin

Tylko trzeba być hakerkiem :/

A tak poważnie to ni w ząb nie rozumiem celu palenia pustaków. Odbijanie - OK logiczne kradnę kwadrat który jest lepszy od mojego ale ukraść komuś kwadrat żeby go spalić to już chamstwo i debilizm w czystej postaci. O marnotrawstwu czasu i surowców nie wspomnę...

Mówicie tu o przewadze nad przeciwnikiem... Jakiej znowu przewadze? Że niby co? Bonusy z budynków robią ze mnie killera? Owszem pomagają w pokonaniu gracza w pojedynku ale bez przesady że przesądzają o wyniku. Najważniejszy jest EQ kwadrat to sprawa drugorzędna... Dlatego nie kupuje tego głupiego uzasadnienia- "żeby przeciwnik nie zdobył przewagi"... Pff... Wielka mi przewaga... Przewagę zdobywa się treningiem i sprzętem ot i cała filozofia...

__________________
Wbrew pozorom BARDZO LUBIĘ KOTKI - wszelkiego rodzaju Smile
01-06-2011 18:34 katskiller jest offline Szukaj postów użytkownika: katskiller Dodaj katskiller do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sir_brutus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3. Informacyjnie - od od dnia 2010.04.21 skasowalismy wedlug moich obliczen (moze to byc +-10) 236 kwadratow.

A wiec przyjmując ok. 60 osób grających w white i black kazdy tracil po 4 chatySmile czyli 2 juz byly srednie a 3 na poziomie maks posteruku 12 i agencja 12 garnaik i hb podbnie... Tongue

Żalić się nie żale bo jak ludzie z PSD wiedza i z lipnego klocka daje radeSmile

Jedyne co chcailem zrobic to uhonorowac wasza ciężką pracęSmile

(podziwiam zapal w liczeniu oblegow itdSmile bylem tego ciekaw a nemo uswadomil mnieSmile

__________________
R 2 Sir_Brutus

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sir_brutus: 01-06-2011 19:58.

01-06-2011 19:55 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
SezieLowaty
Double Ace


Data rejestracji: 10-05-2011
Postów: 104
Klan: Fort Pułaski [REBEL]
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh psd kradnie i pali klocki a potem pierwsi z płaczem idą do systemu zwracając się do administracji że brakuje ludzi na serwie
odpowiedźcie sobie na pytanie jak mają być skoro kradniecie i palicie klocki sparty które chociaż rozbudowane nie są to ludzie w nich poszli bo sam posterunek przecie kosztuje

kradzież klocków zakazana nie jest bo wojna wojna ale po kiego *uja kraść i palić chwilę później ? myśl ta niepokoi moje krzetne oblicze i zastanawia po co takie rzeczy do administracji dajecie że ludzi nie ma skoro wszyscy w budynki
zresztą zeskanujcie topke rano w południe i wieczór a zobaczycie że rano mają dużo ludzi w południe mało bo klikanie w pośredniaczek a wieczorem ilość taka jak rano bo przycisk anuluj włączony
to jest właśnie psd które nie potrafi 'czysto' grać
hmm a może raczej.. nie umie?

i przez tych ludzi w pośredniaku z weny tematu odszedłem

__________________

R4 : Racuu
Klan: RED_SPARTA
01-06-2011 20:54 SezieLowaty jest offline Szukaj postów użytkownika: SezieLowaty Dodaj SezieLowaty do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sezielowaty Ty to sie lepiej nie wypowiadaj bo na mechanice gry i na samej grze znasz sie tyle co koza na całkowaniu.


A odnosnie plebiscytu. No coż , przez takie zabiegi jak robi nam szanowne psd gra na r2 staje sie coraz nudniejsza , bo co robic- ustawki + expy + pustak co miesiac, i tak w kołko, zadnych emocji, walki itd.

Mnie nadal zastanawia co Zrobi nasz " Skromny Krół Miecio" jak juz wybije wszystkich "wrogów" / Weźmie sie za uprawianie ogródka??? czy dobierze sie do dupy swoim "sojusznikom"


Cholera go wie, co nie zmieni faktu ze zarowno on jak i PSD przypomina mi obecna sytuacje w Polsce. Mietek- J.Kaczyński PSD + pochodne jego sekta pisowska która tanczy jak on jej zagra ,


ps. Nemos Ty zycia poza gra nie masz ze juz nawet liczysz skrupulatnie ile oblegów / pustaków sprzedaliscie??? Dla mnie to zaczyna być juz lekko chore życie tylko grą

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
01-06-2011 21:05 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katskiller napisał(a)
Mówicie tu o przewadze nad przeciwnikiem... Jakiej znowu przewadze? Że niby co? Bonusy z budynków robią ze mnie killera? Owszem pomagają w pokonaniu gracza w pojedynku ale bez przesady że przesądzają o wyniku. Najważniejszy jest EQ kwadrat to sprawa drugorzędna... Dlatego nie kupuje tego głupiego uzasadnienia- "żeby przeciwnik nie zdobył przewagi"... Pff... Wielka mi przewaga... Przewagę zdobywa się treningiem i sprzętem ot i cała filozofia...



Zobaczysz na czym polega ta przewaga, jak wejdą ewolucje Smile

Na razie temat pozostawiam otwarty, jak się zacznie niepotrzebny spam temat zamknę a poszczególni userzy zostaną obdarowani nagrodą niespodzianką

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

01-06-2011 21:12 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co zakładacie temat tego typu ? to sie nie nadaje do sali trofeum tylko bardziej pod ściane płaczu. to normalne że strona konfliktu, która wygrywa gnębi przegrywających, wy na miejscu PSD to samo byście robili. poza tym nie jednokrotnie pisaliście że wam to nie przeszkadza, swego czasu nawet mieliście opis na stronie klanowej tego typu "spartiata nie potrzebuje willi tylko pustaka i miecz pod głowe zamiast poduszki" (mniej więcej coś takiego).

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady
01-06-2011 22:28 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że tytuł jak najbardziej słusznie przyznany Smile

Co do samych ludzi chciałbym podac drobne szacunki:
220 spalonych klocków* 300 tys na odbudowę każdego(wg mnie wartość zaniżona i to sporo) do tego pustak nie produkuje ludzi liczę średnio przez rok(zaniżone znów) 40 klocków (znów zaniżone) które są nierozbudowane produkują o 200 ludzi na godzinę mniej niz powinny.

A więc 220*300 000 + 200*40*24*365=66 000 000 + 70 080 000=136 080 000 ludzi mniej na serwie Wink ]
rytek, zależnie od lokacji, to koszt załóżmy 125 tys ludzi przy osiągniętym limicie.
czyli spaliliście ludzi na 1088 rytuałów.

Oczywiście omje szacunki są zaniżone bo ludzi na niedobudowanych klocakch jest więcej+ koszt odbudowy klocka jest znacznie większy w szczególności pośredniaków więc nie uzyskuje sie praktycznie przyrostów ludzi takich jak były kiedyś. Wink

przy okazji strasznie długo na ostatniego pustaka czekałem.. czuję się niedoceniony Frown
a z gombkiem to naprawdę przeginacie XD on chyba z 30 pustaków zebrał w tym czasie XD

cytat:
DeathWarrior napisał(a)
po co zakładacie temat tego typu ? to sie nie nadaje do sali trofeum tylko bardziej pod ściane płaczu. to normalne że strona konfliktu, która wygrywa gnębi przegrywających, wy na miejscu PSD to samo byście robili. poza tym nie jednokrotnie pisaliście że wam to nie przeszkadza, swego czasu nawet mieliście opis na stronie klanowej tego typu "spartiata nie potrzebuje willi tylko pustaka i miecz pod głowe zamiast poduszki" (mniej więcej coś takiego).

mi to nie przeszkadza Smile wręcz śmieszy mnie to
Sparta nie robiłaby tego samego to Ci moge powiedzieć na 100%
Zresztą moglibyśmy teraz gnębić LCO czy inne podległe klany, tylko po co?
Widzisz na r5 też była wojna swego czasu a dziś nawet niektórzy po przeciwnych stronach osłonki sobie robią i ogólnie pomagają. Tak naprawdę problemem r2 jest postawa 2 osób trzymających władzę Wink gdyby nie to pewnie dziś sparta latałaby pomagać w expach do ng czy lco i na odwrót. Zresztą dla mnie osobiście nawet teraz nie byłby to problem iść pomóc w expie nawet osobie z psd pod warunkiem, żeby expa nie odbywała się w PSD/LCO/oczkach bo po prostu nikt by mnie tam nie przyjął Tongue zresztą sam niektórym osobom wysyłałem zaproszenia na expy Wink Niestety nie skorzystali bo by nie mogli wrócić potem... Frown

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 01-06-2011 22:40.

01-06-2011 22:31 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sir_brutus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DeathWarrior napisał(a)
po co zakładacie temat tego typu ? to sie nie nadaje do sali trofeum tylko bardziej pod ściane płaczu. to normalne że strona konfliktu, która wygrywa gnębi przegrywających, wy na miejscu PSD to samo byście robili. poza tym nie jednokrotnie pisaliście że wam to nie przeszkadza, swego czasu nawet mieliście opis na stronie klanowej tego typu "spartiata nie potrzebuje willi tylko pustaka i miecz pod głowe zamiast poduszki" (mniej więcej coś takiego).



Deathwarior nawet swojego zdania widac nie ma skoro powtarza poprzednikow (zreszta jak większość wyznawców jedynej słusznej prawdy), od siebie nie dodajac nic ciekawego wyliczenia blade naprawde pokazuja ogrom sytuacjiSmile

Wracajac do wyliczen nemo ze co to jest do 18 000 gracyz na serwoe to jest smieszne bo aktywnie grajacych osob jest kolo 400.. zreszta wystarczy zapytac administracje ile osob palci premke z r2 i pomonzyc maks 2 razySmile wyjdzie wszytko czarno na bialymSmile

__________________
R 2 Sir_Brutus
01-06-2011 22:56 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
SezieLowaty
Double Ace


Data rejestracji: 10-05-2011
Postów: 104
Klan: Fort Pułaski [REBEL]
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odezwał się Madmen który silnik o podstawie bw zna perfekcyjnie
powiedz mi proszę czy może nie mam racji ? jeśli nie mam udowodnij a jeśli mam nie wciskaj swoich pięciu groszy w zakamarek mojej schludnej wypowiedzi
Nie chce robić napinek lub coś w ten desen więc to mój ostatni tutaj post.. no chyba że wydarzy się coś zaistego to wypowiem się jeszcze z raz lub dwa nie więcej
aczkolwiek dodać muszę że na r5 przeciwne strony potrafią sobie pomoc o czym było wspominane
a tu, na r2 problem bo ''góra'' woli dopiec ''słabszym'' że to oni królują na serwerze a reszta po prostu wymieka jak w mitach państwa oblegające troje
a nóż widelec znajdzie się taki koń trojanski i skwituje na seru-mate postępowanie psd i ich podopiecznych dla których gra staje się czubkiem starożytnej faraonskiej piramidy Smile

__________________

R4 : Racuu
Klan: RED_SPARTA
01-06-2011 23:01 SezieLowaty jest offline Szukaj postów użytkownika: SezieLowaty Dodaj SezieLowaty do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blade69 napisał(a)
dla mnie osobiście nawet teraz nie byłby to problem iść pomóc w expie nawet osobie z psd pod warunkiem, żeby expa nie odbywała się w PSD/LCO/oczkach bo po prostu nikt by mnie tam nie przyjął Tongue zresztą sam niektórym osobom wysyłałem zaproszenia na expy Wink Niestety nie skorzystali bo by nie mogli wrócić potem... Frown
Z tego fragmentu wnioskuję, że wierzysz w dobrą wolę niektórych ludzi z drugiej strony barykady, która jest powstrzymywana przez szefostwo, ale zastanowiłeś się dlaczego Sparta jest w najlepszym razie obojętna dla większości LCO i nie dostaje już żadnego wsparcia? Wink Albo dlaczego Ci dwaj źli szefowie tak strasznie się do Sparty uprzedzili?

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

02-06-2011 00:32 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atomos napisał(a)
cytat:
Blade69 napisał(a)
dla mnie osobiście nawet teraz nie byłby to problem iść pomóc w expie nawet osobie z psd pod warunkiem, żeby expa nie odbywała się w PSD/LCO/oczkach bo po prostu nikt by mnie tam nie przyjął Tongue zresztą sam niektórym osobom wysyłałem zaproszenia na expy Wink Niestety nie skorzystali bo by nie mogli wrócić potem... Frown
Z tego fragmentu wnioskuję, że wierzysz w dobrą wolę niektórych ludzi z drugiej strony barykady, która jest powstrzymywana przez szefostwo, ale zastanowiłeś się dlaczego Sparta jest w najlepszym razie obojętna dla większości LCO i nie dostaje już żadnego wsparcia? Wink Albo dlaczego Ci dwaj źli szefowie tak strasznie się do Sparty uprzedzili?


Odpowiedź na twe pytanie jest prosta. Boją się. Kiedyś jak pomagałem znajomego w expie to już po chwili od mojego pojawienia się w klanie dostał "sugestię" od mithrandira, że może go to słono kosztować. Tak samo z propozycjami sparingów, nie bo psd będzie złe jak się dowie. Całą potęga psd zbudowana jest na strachu słabych psychicznie graczy bojących się o swoje domki. Dla nich po prostu wygodniej jest siedzieć cicho z podkulonym ogonem i słuchać rozkazów. Do tego propaganda psd działa świetnie, wręcz jestem pod wrażeniem, że można niektórym osobom tak wyprać mózgi i zamknąć oczy na pewne sprawy Wink Nie wiem jak nemos tego dokonuje ale jestem pod wrażeniem. Zresztą sama wojna była przez niego planowana z półrocznym wyprzedzeniem więc czegóż można innego oczekiwać od mistrza taktyki i manipulacji ludźmi, a mithrandir to chyba jego najlepszy uczeń chociaż to on niby teraz rządzi, to jednak swoją pozycję głównie zawdzięcza nemosowi.
02-06-2011 01:56 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blade69 napisał(a)
Odpowiedź na twe pytanie jest prosta. Boją się. Kiedyś jak pomagałem znajomego w expie to już po chwili od mojego pojawienia się w klanie dostał "sugestię" od mithrandira, że może go to słono kosztować.
No wiesz, Sparta już paru kretów wysyłała z pewnymi sukcesami do rywali, a także potrafiła po cichu zawiązać sojusze(nawet z EQ z którym kiedyś ostro walczyli) i przygotowywać się do wojny, więc takie otwarte przyjmowanie Spartan do klanu byłoby jak nadstawianie się i czekanie na kopa Wink .
cytat:
Blade69 napisał(a)
Nie wiem jak nemos tego dokonuje ale jestem pod wrażeniem. Zresztą sama wojna była przez niego planowana z półrocznym wyprzedzeniem więc czegóż można innego oczekiwać od mistrza taktyki i manipulacji ludźmi.
Hmm, ja mam wrażenie, iż wg neMo atak na OS miał półroczne opóźnienie xD. Przydałby się jakiś komentarz.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

02-06-2011 03:22 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atomos napisał(a)
Przydałby się jakiś komentarz.


Nie mam checi edukowac przeciwnikow. Nie przypominam sobie zebym na ostatnich mistrzostwach swiata, widzial w meczu Portugalia - Korea Północna (7:0), portugalczyka podchodzacego do przeciwnikow i tlumaczego co robia zle, ani nie przypominam tez sobie momentu w ktorym Portugalczycy stwierdzili "dobra - styknie nam, zostawmy juz chlopakow" (ostatnie bramki 86,88 ).

Mecz trwa, a my gramy do ostatniego gwizdka - tak bym podsumowal tylko te wszystkie teorie.

Na marginesie - jesli chodzi o sekciarsko-manipulacyjne socjo-techniki to numero uno r2 jest Xlusive. Tylko celuje w niskie intelektualnie grupy spoleczne, tak na oko max 80/90. Nie wiem czy taka grupa docelowa jest jego przemyslanym celem, czy przypadkowa i wynika to po prostu ze slabych umiejetnosci, ale obserwowanie z perspektywy i w dluzszym okresie czasu jego belkotu dostarcza nam sporo rozrywki Wink

Czy nie oftopujecie tutaj w wiekszosci ? Mial byc konkurs i w sumie to teraz nie wiem czy wygrywa Asylum czy Psd Wink

Ps. Policzcie teraz jeszcze ile ludzi by poszlo na budynki wyzej rozwiniete, nie 0-12, ale dajmy na to 14-19, bo do takiego poziomu doszlo masowo r5 (?).

Bylbym zapomnial - dolicz tez to, ze stracilismy 240 ofensywow = 240 ustawek, ile to odrodzonych mobow ? Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 02-06-2011 10:27.

02-06-2011 10:16
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zupełnie nie rozumiem, co ten wątek tutaj robi, powinien być raczej pod ścianą płaczu i proszę o przeniesienie go w stosowne miejsce.

Niechętnie wypowiadam się na forum, spora część naszych miłych przeciwników nie rozumie na czym gra 'Wojny Krwi' polega, a ja nie chciał bym ich za bardzo uświadamiać.

cytat:
Chciałbym uhonorować tym o to zaszczytnym tytułem najbardziej zawziętych, mściwych, psujących dobrą rozgrywkę, destabilizującą serwer poprzez kasowanie wszystkich kwadratów przeciwnika z r2, wśród graczy na wszystkich serwerach.


Zawziętych? Raczej systematycznych.
Mściwych? Raczej pamiętliwych.
Psujących dobrą rozgrywkę??? Rozgrywki nie da się zepsuć, pilnuje tego system gry.
Aaa... chyba, że chodzi o mentalność Kalego? No to tak. PSD przegrywa = dobra rozgrywka. PSD wygrywa = zła rozgrywka.

cytat:
Chciałbym prosić jeszcze o wstawienie koło nicku Mietka jakieś czaszki kościotrupa

Autor wątku ma mnie na myśli? Szacunek do przeciwnika lub choćby zwykła przyzwoitość wymaga kierowania wypowiedzi używając nicka adwersarza. To przekręcanie/wymyślanie co ma niby na celu? Poprawę samopoczucia? Żenujące.

cytat:
Sława, honor i duma oczywiście należy się zwycięscy, ale przynajmniej godność należy się przegranym.

Przeciwnikowi należy się szacunek. Godność się ma albo nie ma. Gdy przeciwnik jej nie ma, to niestety nawet PSD nie jest w stanie nic na ten temat poradzić.

"pragniemy poinformować, że każdy kwadrat mający jakiekolwiek korzenie z PSD-owskim frontem, czyli: PoSSeSSeD [PSD], PhoenixObsessed [Asylum] i Legion Czarnego Orła [L.C.O.] zostanie przez nas zezłomowany."
albo
"Nie posiadamy nic na czym mogło by nam zależeć, dlatego każdy kwadrat z PSD-owskiego frontu postaramy się spalić"
To cytaty z opisu klanu "Black Sparta". Tego typu wypowiedzi naszych miłych przeciwników pojawiają się od razu gdy poczują, że im się na chwilę odpuści. Więc skąd to zdziwienie, że nie mamy zamiaru tego robić? W grze chodzi o to by zdobyć i utrzymać przewagę. Starają się to robić wszyscy, którzy umieją grać. Powodem frustracji autora wątku jest po prostu to, że nam, jako drużynie, wciąż lepiej to wychodzi.

cytat:
mithrandir to chyba jego najlepszy uczeń chociaż to on niby teraz rządzi, to jednak swoją pozycję głównie zawdzięcza nemosowi

Czasem, przez przypadek, przeciwnikowi zdarzy się napisać coś, z czym mogę się zgodzić, choć też nie do końca.
Ani ja, ani neMo w PSD/Asylum nie rządzimy, tylko służymy.

Siląc się na pozostanie przy tym naciąganym temacie wątku: PSD i Asylum równie mocno dążą do (wspólnego) celu, ale Asylum jako mniejsze i przez to niejednokrotnie będące w trudniejszej sytuacji niż my miało okazję wykazać się wolą walki i niezłomnością, dlatego w kategorii niezłomni moim zdaniem trofeum należy się właśnie Asylum.
02-06-2011 10:47
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już chyba wszyscy co mięli typować typowali, temat przekształca się w spam.

Temat zamykam

edit: A jednak po prośbach co poniektórych przenoszę do misz-masza, i NA RAZIE pozostaje otwarty

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Grzesiu:): 02-06-2011 12:42.

02-06-2011 12:01 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rowniez stawiam na Asylum. Sa mlodsi i nie tak rozleniwieni jak my. Poza tym PSD to przeciez Prawie Samo Dobro rotfl

Oczywiscie niektorzy by chcieli, aby na r2 panowala wzajemna milosc i sielanka, aby serwer splywal miodem i mlekiem, a wszyscy sie kochali i zyli zgodnie. Niestety gra nazywa sie 'Wojnami krwi' i jako jedyni pilnujemy, aby rozgrywka choc troche pasowala do jej zalozen.

Nasz przeciwnik wykazuje sie jednak w przeciwienstwie do nas niekonsekwencja. To w koncu psujemy Wam rozgrywke czy nie? Potrzebne sa Wam do czegos kwadraty czy wrecz przeciwnie? To macie surowcow pod dostatkiem czy jednak ich brakuje na serwerze? Wypowiadacie sprzeczne opinie.

Mi sie temat bardzo podoba, w Misz-maszu chyba nikomu nie przeszkadza, a taki dialog zawsze urozmaica rozgrywke Wink

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
02-06-2011 13:06 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To teraz sobie przeliczajcie co sie stanie z serwerem:
PSD pali klocki sparty
Sparta zabiera nieaktywnym

Aktywnych graczy jest dajmy na to 800?

Aktualnie wiem co to znaczy szukac klocka, i wlasciwie jak ktos jest niaktywny miesiac to siedzi na pustaku, by zlapac sobie cos trzeba ubic goscia ktorego nie ma zaledwie kilka dni, i jest poza klanem.


Starszy serwer to dla mlodych przedewszystkim ustabilizowany rynek, dostepnosc kwadratow, farm, krwi, i ludzi przynajmniej dla mniejszych.


Pustakując masowo kwadraty dochodzimy do momętu gdy gracze sie kasują, nie ma napływu młodych, serwer upada a Mithrandir i podwórko zostaje robiąc ustawki w swoim gronie, własciwie to tez sie kasuje bo ile mozna farmic, bo bota do bw jeszcze nie ma, chociaz chodzą słuchy ze ktos wbil w silkroad legalnie 150Tongue


Wracajac do tematu, jest to swoista autodestrukcja, i ten serwer powoli bedzie wymierac jesli nic sie nie zmieni

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
02-06-2011 14:03 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ależ draco29a, nie żartuj... :-D
Serwer ma już kilka lat, my na nim te kilka lat jesteśmy, niezmiennie z tym samym podejściem do sprawy.
'Autodestrukcja', 'wymieranie serwera', 'kogo będziecie bić jak nas (wrogów) zabraknie?', 'zobaczycie skasujemy się i zostaniecie sami' i temu podobne brednie... to również od tych kilku lat słyszymy.
I co? Kraina ma się dobrze. My staramy się po prostu mieć lepiej niż pozostali :-)
I oby tak dalej, czego i nam i naszym miłym przeciwnikom życzę :-)
02-06-2011 14:22
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz to mowisz że płacze o brak ludzi,
płacze o brak itemow do łączeń,
etc
etc


to was nie dotyczy?Smile


Bo znajde kilka tematów tego typu gdzie wasi koledzy, klanowicze sie wypowiadają jak to im czegos brakuje.


W bw siedze od dawna na r2 moze z pol roku, znam realia i wiem jak powinna gra wygladac, nie jestem po zadnej ze stron bo majac ulamek punktow topki i tak niewiele bym mogł, ale jako gracz widze jak wyglada sprawa kwadratow, co do ludzi to narazie problemu nie mam, ale to kwestia poziomu prawdopodobnie

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
02-06-2011 14:47 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
heimdall
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

40. POGARDLIWI [PGRD] Skalpel 2009-04-23 10:46:57 1 / 37 521

To mój typ, tak trwać w tym stanie... bezcenne
02-06-2011 18:49
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wygrana w plebiscycie najbardziej zawziętego klanu BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH