Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (33): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny 137 Ankieta - średnia ocena: 6,53137 Ankieta - średnia ocena: 6,53
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bruce_lee napisał(a)
Co do Morii się nie wypowiadam ale hipotetycznie zakładając, odpalacie server BETA z silnikiem Necro 2. Zakładamy również że są podobne wymagania do wzięcia udziału w losowaniu miejsc na owym serwerze.

co z funkcjami konta premium na Becie? będą aktywowane na czas testów czy będzie trzeba normalnie wykupić konto premium?



Sadze ze beda aktywowane, w koncu tam bedziemy robili cos dla administracji (a pozniej i dla nas) i tak mi sie zdaje, ze bedzie wlaczone premium wtedy, zeby szybciej mozna bylo ewentualne bledy wylapac Wink

__________________
r3/r4 TRaiNe
17-06-2011 22:42 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
co z funkcjami konta premium na Becie?


oby było i to z dużym zapasem, bo warto przetestować podmianę lidera (a ta miała być za dni premium jeśli dobrze kojarzę)
17-06-2011 22:47
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja osobiście jestem rozczarowana aktem 3.

Budynki klanowe, interfejs, nowe zadania - to atrakcje na miesiąc dwa - a dalej nie ma pomysłu jak zachęcić graczy z topki do gry i rozwijania postaci.

Na razie to się nie opłaca - im większy poziom postaci - tym mniejsza motywacja do gry - farmić wąskie grono graczy, wyprawki z malejącą szansą, moby wypadające zbyt silne aby je ubić po pewnym czasie itd.

Na krótką metę jest granie na nowszych serwerach lub reset postaci, aż się nie wbije człowiek w topkę i znowu to samo.

Moim zdaniem błędnym kołem są wyprawki z malejącą szansą - to wykańcza wszystkie serwery ...

Pozbyć się ich i niech dropy są losowane przy atakach - im silniejszy przeciwnik - tym większe prawdopodobieństwo wpadnięcia lepszego dropu - [taki luźny pomysł] lub jakoś je gruntownie zreformować.

Akt 3 w zapowiedzianej wersji - to jak ratowanie Grecji z ich zapaści finansowej.
Dużo pracy i wysiłku - a skutek krótkotrwały.

Jednak dzięki i za to - lelszy rydz ...

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
17-06-2011 23:38 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duszeek napisał(a)
Na krótką metę jest granie na nowszych serwerach lub reset postaci, aż się nie wbije człowiek w topkę i znowu to samo.

Chodź na r2. Nim dojdziesz do tzw. 'topki' to będziesz miała zajęcie na cały Akt3, a może i część Aktu4 :-) A przy tym mnóstwo radości z gry z fajnymi wampirami. Tzn. nie wiem jak w innych klanach...

cytat:

Moim zdaniem błędnym kołem są wyprawki z malejącą szansą - to wykańcza wszystkie serwery ...

Nie znam się, ale to chyba specyfika Necro, na Morii chyba nikt sobie głowy czymś takim jak malejąca szansa na wyprawach nie zawraca.
17-06-2011 23:57
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duszeek napisał(a)
Moim zdaniem błędnym kołem są wyprawki z malejącą szansą - to wykańcza wszystkie serwery ...


Zobaczylem, pomyslalem - oh r1 ?

Zerknalem w siga "Nick w grze: R1 Timerka"

Czemu Wy - ludzie bezuzyteczni w jakiekolwiek formie poza klikaniem wyprawek na maks sznasie, ludzie z r1, wypowiadacie sie za inne serwery ? Wink
18-06-2011 00:04
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

[*]postaci graczy zostaną sklonowane i przeniesione na losowe kwadraty (nierozbudowane) w 5 strefie,
[*]UWAGA! Osoby, które będą udostępniać swoje konto BETA dla innych graczy otrzymają bana stałego zarówno na konto beta jak i konto główne!! Beta ma na celu przetestowanie zmian i zbalansowanie ich, a nie spojlerowanie gry innym,
[*]przyspieszona zostanie: budowa budynków, budowa budynków klanowych oraz przyrost zasobów,

UWAGA! Celem serwera jest sprawdzenie działania i balansu: budynków klanowych, taktyk klanowych, taktyk indywidualnych oraz wszystkiego co wiąże się z budynkami klanowymi.


Wszystko pięknie wygląda, tylko jedno drobne pytanie:
skąd na serwerze z 100 postaci gracze mają wytrzasnąć surowce (zwłaszcza ludzi) do budowy kwadratów, czy też budynków klanowych.
Czy ten problem zostanie jakoś uwzględniony?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
18-06-2011 06:05 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
cytat:
Duszeek napisał(a)
Moim zdaniem błędnym kołem są wyprawki z malejącą szansą - to wykańcza wszystkie serwery ...


Zobaczylem, pomyslalem - oh r1 ?

Zerknalem w siga "Nick w grze: R1 Timerka"

Czemu Wy - ludzie bezuzyteczni w jakiekolwiek formie poza klikaniem wyprawek na maks sznasie, ludzie z r1, wypowiadacie sie za inne serwery ? Wink


Grałam też na innych serwerach - i znam opinie innych graczy na nich - czas szybko płynie a problem pozostał ...

Cytujecie mnie - wtrącacie swoje 3 grosze ale nic ciekawego do dyskusji nie wnieśliście ... ja zresztą też nie ... Wink

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
18-06-2011 07:07 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

[*]postaci graczy zostaną sklonowane i przeniesione na losowe kwadraty (nierozbudowane) w 5 strefie,
[*]UWAGA! Osoby, które będą udostępniać swoje konto BETA dla innych graczy otrzymają bana stałego zarówno na konto beta jak i konto główne!! Beta ma na celu przetestowanie zmian i zbalansowanie ich, a nie spojlerowanie gry innym,
[*]przyspieszona zostanie: budowa budynków, budowa budynków klanowych oraz przyrost zasobów,

UWAGA! Celem serwera jest sprawdzenie działania i balansu: budynków klanowych, taktyk klanowych, taktyk indywidualnych oraz wszystkiego co wiąże się z budynkami klanowymi.


Wszystko pięknie wygląda, tylko jedno drobne pytanie:
skąd na serwerze z 100 postaci gracze mają wytrzasnąć surowce (zwłaszcza ludzi) do budowy kwadratów, czy też budynków klanowych.
Czy ten problem zostanie jakoś uwzględniony?


Ty się o to nie martw, tak trudno by było dorzucić + x surowca jako przycisk w becie, lub zwiększyć o typu 1000% wartości produkcyjne budynków na placu budowy?

__________________

18-06-2011 08:11 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duszeek napisał(a)
cytat:
neMo napisał(a)
cytat:
Duszeek napisał(a)
Moim zdaniem błędnym kołem są wyprawki z malejącą szansą - to wykańcza wszystkie serwery ...


Zobaczylem, pomyslalem - oh r1 ?

Zerknalem w siga "Nick w grze: R1 Timerka"

Czemu Wy - ludzie bezuzyteczni w jakiekolwiek formie poza klikaniem wyprawek na maks sznasie, ludzie z r1, wypowiadacie sie za inne serwery ? Wink


Grałam też na innych serwerach - i znam opinie innych graczy na nich - czas szybko płynie a problem pozostał ...

Cytujecie mnie - wtrącacie swoje 3 grosze ale nic ciekawego do dyskusji nie wnieśliście ... ja zresztą też nie ... Wink


Ariusie ma byc szybszy przyrost surowcow... gdzies mi to chyba miglo w tym temacie..., albo zrobia tak jak poprzednik pisal - czasowo serwer bedzie przyspieszony o 1000% Smile

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


18-06-2011 09:15 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duszeek preciez dostaniesz evo, ktoe dodaja + dla dropeow, a pepaszam trzeba obic ataki wiec zdobedziesz tochep kt i poleca ci % ale to staszne jest ;/
18-06-2011 09:20 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Aessalion
Viking


Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 721
Klan: Undeads
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

[*]przyspieszona zostanie: budowa budynków, budowa budynków klanowych oraz przyrost zasobów,



Wszystko pięknie wygląda, tylko jedno drobne pytanie:
skąd na serwerze z 100 postaci gracze mają wytrzasnąć surowce (zwłaszcza ludzi) do budowy kwadratów, czy też budynków klanowych.
Czy ten problem zostanie jakoś uwzględniony?


Dziwne, ale sam zacytowałeś fragment który odpowiada na Twoje pytanie rotfl

Szkoda tylko że nie będzie evo, no ale trudno...
Zastanawiam się o ile to opóźni wejście a3, który miał być w wakacje a okaże się że wyjdzie najwcześniej po wakacjach, oby nie studenckich ^^ Między innymi przez wprowadzanie bety, o której Sushi pisał nie tak dawno że prawie na pewno nie będzie.

Jeśli idzie o liderów klanów top 3, to rozumiem że najpierw pojawi się zakładka zgłoszeń, następnie zgłaszamy się i będzie informacja kiedy będzie losowanie? tzn kiedy system wyłoni osoby które "z urzędu" trafią na betę razem z tymi z losowania? Ponieważ ranking pływa gdy ludzie latają po klanach, również na granicznych pozycjach w ranku może się coś zmienić Smile I dobrze byłoby wiedzieć kiedy wołać owieczki do klanu żeby przypadkiem nie wylecieć z bety Tongue

I czy jeśli któryś z liderów nie zgłosi się to szansę ma dostać się np. lider 4 klanu w ranku? Podobnie w klasyfikacji gdzie jakiś np. top 1 się nie złosi? Np. przez to że stwierdzi że np. są wakacje i ma rodzinę/wyjazd/chomika? Czy też dobieranie osób w miejsce tych niechętnych będzie w inny sposób?

__________________
r9 - Aessalion

Awake... for all is dying, even the dead

We are our Past failing to come back

All of us visionaires
with a rope around our neck

18-06-2011 11:22 Aessalion jest offline Szukaj postów użytkownika: Aessalion Dodaj Aessalion do Listy kontaktów
Dafit
Lord


images/avatars/avatar-63.jpg

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 322
Klan: PARAD0X
Kraina: Moria III

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
indywidualne taktyki walki wybranych bohaterów (trwają finalne prace nad nimi)
[


A to co to jest? nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na ten temat (możliwe ze źle szukałem)

Bym był wdzięczny za uzyskane informacje Big Grin

__________________

18-06-2011 14:09 Dafit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dafit Dodaj Dafit do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aessalion napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

[*]przyspieszona zostanie: budowa budynków, budowa budynków klanowych oraz przyrost zasobów,



Wszystko pięknie wygląda, tylko jedno drobne pytanie:
skąd na serwerze z 100 postaci gracze mają wytrzasnąć surowce (zwłaszcza ludzi) do budowy kwadratów, czy też budynków klanowych.
Czy ten problem zostanie jakoś uwzględniony?


Dziwne, ale sam zacytowałeś fragment który odpowiada na Twoje pytanie rotfl


Nawet kilkunastokrotne zwiększenie przyrostu surowców nie rozwiązuje problemu setki osób naraz, jednocześnie budujących kwadraty od zera (i to w przyspieszonym tempie) przy całkowitym braku farm.

Ariusowi nie chodzi o tok rozgrywki w późniejszych fazach, tylko słusznie pyta o warunki początkowe.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

18-06-2011 15:50 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co za problem ustawic wysokie wartosci poczatkowe ?

dzieki susz za info - szkoda ze moria Roll Eyes

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
18-06-2011 15:56 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Akrome napisał(a)
a co za problem ustawic wysokie wartosci poczatkowe ?

dzieki susz za info - szkoda ze moria Roll Eyes


Żaden problem, jeśli się wie i pamięta żeby to zrobić. Dlatego właśnie się o tym pisze tutaj Tongue

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

18-06-2011 16:01 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Angus123
Newbie


Data rejestracji: 12-06-2011
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duszeek napisał(a)
Moim zdaniem błędnym kołem są wyprawki z malejącą szansą - to wykańcza wszystkie serwery ...

Chłopak sie zna na rzeczy , z tym zmniejszaniem szansy na udaną wyprawę przy wyzszym lvl to pięta achillesa tej gry . Grywam na necro i pare razy kasowałem postacie bo nabiłem lvle i dochodziłem do momentu ze było ok. 5% na udaną daleką w eq wyprawkowym i nici z dropów . A dorobic sie pełnego eq bojowego i wyprawkowego z samych ataków i exp , bez dropienia to mozna sie zajechać . Mozę kiedyś admini coś z tym zrobią ;p
19-06-2011 02:11 Angus123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Angus123 Dodaj Angus123 do Listy kontaktów
Sakra
Triple Ace


images/avatars/avatar-19986.jpg

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 171
Klan: SABRETOOTH SQUIRREL+NTK, LoS
Kraina: Necropolia V; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie po to ładuję miliony w sprzęt i trening, żeby teraz drop był lepszy. W tym tempie to wkrótce nasze znaleziska będą warte tyle co nic. Wykończycie handel i bedzie taki zastój jak na starych serwach.

__________________

r7:Rakas
r10:Sakar - Kliknij, aby złożyć ofertę

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sakra: 19-06-2011 12:59.

19-06-2011 12:59 Sakra jest offline Szukaj postów użytkownika: Sakra Dodaj Sakra do Listy kontaktów
katskiller
Full Member


images/avatars/avatar-19119.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 73
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możliwym byłoby stopniowe wprowadzanie zmian w BW?

Chodzi mi o rozbicie aktu III na kilka patchy. Czyli w jednym dostalibyśmy ewolucje w drugim budynki klanowe w trzecim taktyki indywidualne itd.

Może i wprowadziłoby to czasowy dysbalans w grze ale chyba byłoby lepiej stopniowo poznawać nowości aktu trzeciego niżeli dostać wszystko na raz i zgłupieć z ogromu opcji...

Tym sposobem admini dostaliby więcej czasu na dopracowanie elementów gry które mają dopiero wejsć a gracze przestaliby wyczekiwać i spamować na forum.

__________________
Wbrew pozorom BARDZO LUBIĘ KOTKI - wszelkiego rodzaju Smile
19-06-2011 20:08 katskiller jest offline Szukaj postów użytkownika: katskiller Dodaj katskiller do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katskiller napisał(a)
Możliwym byłoby stopniowe wprowadzanie zmian w BW?

Chodzi mi o rozbicie aktu III na kilka patchy. Czyli w jednym dostalibyśmy ewolucje w drugim budynki klanowe w trzecim taktyki indywidualne itd.

Może i wprowadziłoby to czasowy dysbalans w grze ale chyba byłoby lepiej stopniowo poznawać nowości aktu trzeciego niżeli dostać wszystko na raz i zgłupieć z ogromu opcji...

Tym sposobem admini dostaliby więcej czasu na dopracowanie elementów gry które mają dopiero wejsć a gracze przestaliby wyczekiwać i spamować na forum.


A3 bedzie podany w 2 porcjach z tego co wiem ^^ Pierwszy to bedą evo i coś tam jescze (chyba budynki) a 2 czesci Kuznia iiiiii sam już nie wiem Big Grin Gdzies to napisane było/jest
19-06-2011 20:15 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
wargh
Full Member


Data rejestracji: 29-07-2008
Postów: 50
Klan: ExpMob
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy się martwicie o balans w A3, kiedy brak takiego balansu nawet w A2. Są straszne dysproporcje między tatuażami. Dlatego mnie interesuje nie to jakie będą nowe budynki i opcje dla klanów, ale jakie będą wzmocnienia A3 dla konkretnych tatuaży?
Niektóre są obecnie tak uprzywilejowane, że aż się niezdrowo na to patrzy (wszystkie tatuaże co bazują w jakiś sposób na ZWINNOŚCI - masa CR'ów bijących minimum 6x1100+ oraz shurikenowców z uderzeniem co najmniej 12x450-600 - gdzie w obu przypadkach i tak podałem niższą siłę uderzenia - bo są osobnicy odpowiednio bijący po 1500+ i po 700+). Nie wspominając o tym, że opierając się na zwinności unikają ciosów mobów na ekspedycjach - czyli chodzą na nie w mniejszych grupach i tym samym szybciej się rozwijają (ja nie widziałem, żadnego przypadku unikania ciosów spowodowanego dużą ilością spostrzegawczości - jeśli tak jest proszę mnie sprostować). Najistotniejsze w tym pytaniu jest, czy tatuaże świetne dostana tak samo dużo w wyniku zmian jak te średnie i słabsze? Niby Sushi coś powiedział, że niby nie... Może więcej konkretów na ten temat? Bo jeśli to jest tak policzone, że każdy dostaje to samo... to świetne będą jeszcze lepsze, a słabsze dostana... byle co w ogólnym rozliczeniu.
Płacz zwinkowców (przy oblężeniach) został uwzględniony i teraz na dobrą sprawę snajper i rewolwerowiec (najczęściej wybierane tatuaże dla palnej) są mało co warte na oblężeniach. Teraz wygrywa klan mający najwięcej zwinkowców i shurikenów. O ile snajper jeszcze jako tako daje rade na ekspach to rewolwerowiec wygląda nawet tam gorzej...
Najfajniejsza jest obecnie dysproporcja dla tatuaży przy samej lokacji broni... im wyżej się ją wbija to więcej się dostaje... w teorii oczywiście... pistoleciki dostają... +2/3 uderzenia Smile Nawet w samej palnej jest jawna niesprawiedliwość... snajperowi dochodzi siła uderzenia, krytyk i spostrzegawczość (o tatuażach opartych 1/2 ręcznej zwince i shurikenach chyba nie muszę wspominać). Wszędzie liczy się suma cech... (oblężenia, ekspy, ataki, obrona) jako jedne ze ścieżek rozwoju tatuaże oparte na rewolwerach nie mają tutaj żadnej możliwości rozwoju... snajperzy mają je ograniczone...
Czy patrząc na te wszystkie dysproporcje administracja ma to zamiar wyprostować poprzez A3? Czy tylko wprowadzić kolejne zabawki dla shuri - CR'ow? Bo jeśli tak... to cóż... ale dla mnie A3 będzie tylko miłym, chwilowym chwytem marketingowym...
19-06-2011 20:38 wargh jest offline Szukaj postów użytkownika: wargh Dodaj wargh do Listy kontaktów
Dafit
Lord


images/avatars/avatar-63.jpg

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 322
Klan: PARAD0X
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
(ja nie widziałem, żadnego przypadku unikania ciosów spowodowanego dużą ilością spostrzegawczości - jeśli tak jest proszę mnie sprostować)

to popatrz na link niżej rotfl

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=92285898&key=e1b0802859

__________________

19-06-2011 20:46 Dafit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dafit Dodaj Dafit do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wargh napisał(a)
Wy się martwicie o balans w A3, kiedy brak takiego balansu nawet w A2. Są straszne dysproporcje między tatuażami. Dlatego mnie interesuje nie to jakie będą nowe budynki i opcje dla klanów, ale jakie będą wzmocnienia A3 dla konkretnych tatuaży?
Niektóre są obecnie tak uprzywilejowane, że aż się niezdrowo na to patrzy (wszystkie tatuaże co bazują w jakiś sposób na ZWINNOŚCI - masa CR'ów bijących minimum 6x1100+ oraz shurikenowców z uderzeniem co najmniej 12x450-600 - gdzie w obu przypadkach i tak podałem niższą siłę uderzenia - bo są osobnicy odpowiednio bijący po 1500+ i po 700+). Nie wspominając o tym, że opierając się na zwinności unikają ciosów mobów na ekspedycjach - czyli chodzą na nie w mniejszych grupach i tym samym szybciej się rozwijają (ja nie widziałem, żadnego przypadku unikania ciosów spowodowanego dużą ilością spostrzegawczości - jeśli tak jest proszę mnie sprostować). Najistotniejsze w tym pytaniu jest, czy tatuaże świetne dostana tak samo dużo w wyniku zmian jak te średnie i słabsze? Niby Sushi coś powiedział, że niby nie... Może więcej konkretów na ten temat? Bo jeśli to jest tak policzone, że każdy dostaje to samo... to świetne będą jeszcze lepsze, a słabsze dostana... byle co w ogólnym rozliczeniu.
Płacz zwinkowców (przy oblężeniach) został uwzględniony i teraz na dobrą sprawę snajper i rewolwerowiec (najczęściej wybierane tatuaże dla palnej) są mało co warte na oblężeniach. Teraz wygrywa klan mający najwięcej zwinkowców i shurikenów. O ile snajper jeszcze jako tako daje rade na ekspach to rewolwerowiec wygląda nawet tam gorzej...
Najfajniejsza jest obecnie dysproporcja dla tatuaży przy samej lokacji broni... im wyżej się ją wbija to więcej się dostaje... w teorii oczywiście... pistoleciki dostają... +2/3 uderzenia Smile Nawet w samej palnej jest jawna niesprawiedliwość... snajperowi dochodzi siła uderzenia, krytyk i spostrzegawczość (o tatuażach opartych 1/2 ręcznej zwince i shurikenach chyba nie muszę wspominać). Wszędzie liczy się suma cech... (oblężenia, ekspy, ataki, obrona) jako jedne ze ścieżek rozwoju tatuaże oparte na rewolwerach nie mają tutaj żadnej możliwości rozwoju... snajperzy mają je ograniczone...
Czy patrząc na te wszystkie dysproporcje administracja ma to zamiar wyprostować poprzez A3? Czy tylko wprowadzić kolejne zabawki dla shuri - CR'ow? Bo jeśli tak... to cóż... ale dla mnie A3 będzie tylko miłym, chwilowym chwytem marketingowym...


1. Unikanie ataków dzięki spostrzegawczości
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e1b0802859
Czemu tak sie dzieje? Bo wiekszośc mobów atakuje na bazie broni białej, gdzie potrzebna jest zwinka aby trafiac.
2. Sushi przecież powiedział że a3 i evo zmienią grę o 360 stopni ( rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl :rotlfSmile wiec może nagle rewo dostaną mega kopa Wink Poza tym zwinkowanie mobów nie jest wcale takie latwe. Z tego co wiem to głownie robia to tylko zabójcy z lvl większym niż 90, snajper bije moby jak leci do 80lv, potem też nie radzi sobie wcale najgorzej. Widzisz crów bijacych 6x1.1k? A to heca, bo standart cr ma 5 ataków, wz daje cien i ma 6 ataków. 1.1k? Nosens, pojedyńcze wypadki dzieki świetnemu eq. Standart cr bije po 700
19-06-2011 20:47 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dafit napisał(a)
cytat:
(ja nie widziałem, żadnego przypadku unikania ciosów spowodowanego dużą ilością spostrzegawczości - jeśli tak jest proszę mnie sprostować)

to popatrz na link niżej rotfl

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=92285898&key=e1b0802859


To bardziej mijanie na Zwince Tongue , wklej moze link typowego SPOTA a nie sumy dystansowej...

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


19-06-2011 20:58 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Makalele
Lord


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 367
Klan: Khan
Kraina: Moria II
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Petrusek napisał(a)
cytat:
Dafit napisał(a)
cytat:
(ja nie widziałem, żadnego przypadku unikania ciosów spowodowanego dużą ilością spostrzegawczości - jeśli tak jest proszę mnie sprostować)

to popatrz na link niżej rotfl

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=92285898&key=e1b0802859


To bardziej mijanie na Zwince Tongue , wklej moze link typowego SPOTA a nie sumy dystansowej...


To uniki na spoście, xr jako jedyny atakuje jak typowy palniak, więc przy omijaniu jego ataków liczy się spost.

Oczywiście na rewo się nie wyciągnie w życiu takiego sposta, bo sam siur daje z +25 czy coś w tym stylu, poza tym ten robot był mega mały..

Tak więc wargh, vin, waszka, ja i reszta palniaków 1h na r5 możemy się już zacząć przerabiać na dystans/białą bo co dalej to gorzej będzie.

Evo nie zmienią dysproporcji, chyba że jakieś by były tylko dla danego tatka/broni to może wtedy tak Wink

__________________
Wszystko o akcie 3!
19-06-2011 21:19 Makalele jest offline Szukaj postów użytkownika: Makalele Dodaj Makalele do Listy kontaktów
wargh
Full Member


Data rejestracji: 29-07-2008
Postów: 50
Klan: ExpMob
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AvarI napisał(a)
1. Unikanie ataków dzięki spostrzegawczości
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e1b0802859
Czemu tak sie dzieje? Bo wiekszośc mobów atakuje na bazie broni białej, gdzie potrzebna jest zwinka aby trafiac.

Bardzo fajne i mi się podoba ten link, jedno ale... 250 sposta... trochę sporo... dla rewo nie do osiągnięcia w żadnym razie... dla snajpera... z kompletem dsk+ itemów (czyli koło mojego poziomu to standard) i wysoko wbitą łowiecka... albo dla potępionego z arkan... mi ogólnie chodziło, tak czy inaczej o rewo... on nie ma szansy na nic takiego na pewno... No i ogólnie ładny link pokazujący niedokoksowanego shurikena o czym pisałem wcześniej - wiem na r9 to akurat megaKox, ale nieco słabszych co też dają radę można by napewno też znaleść.
cytat:
AvarI napisał(a)
2. Sushi przecież powiedział że a3 i evo zmienią grę o 360 stopni ( rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl :rotlfSmile wiec może nagle rewo dostaną mega kopa Wink Poza tym zwinkowanie mobów nie jest wcale takie latwe. Z tego co wiem to głownie robia to tylko zabójcy z lvl większym niż 90, snajper bije moby jak leci do 80lv, potem też nie radzi sobie wcale najgorzej. Widzisz crów bijacych 6x1.1k? A to heca, bo standart cr ma 5 ataków, wz daje cien i ma 6 ataków. 1.1k? Nosens, pojedyńcze wypadki dzieki świetnemu eq. Standart cr bije po 700

Zwinkowanie mobów jest powszechne na kilku mobach, a ja tam pamiętam, że na pewno załatwiało się tak golema (więc raczej nie tylko 90 lvl).
Ja mam lvl 94 więc patrze tych w pobliżu... akurat mam 2xWZ co tak jadą i nie idzie im to jakoś słabiej niż podałem... są oni w okolicach top10, dalej mi się nie chce patrzeć... Nawet 5 ciosów po te 1100 to jakoś nie jest problem... bo takich to mogę wymienić też kilku... Wspomnieć mogę, że ja również nie należę do tych najsłabszych jeśli chodzi o rewolwerowców (są dwaj mocniejsi na serwerze, choć chyba nie mają tak urozmaiconego sprzętu jak ja). Po prostu porównuje się do ludzi na podobnych poziomach. Uderzenie krytyczne CR'a którego można uznać za dobrego zabija (albo prawie zabija) jednym ciosem całe Punkty Życia osoby o porównywalnym poziomie (czy to jest sprawiedliwy balans?). U mnie to właśnie około 1100-1300. Balans A2 (wcześniej też) powoduje, że rewo ma zawsze mniejszą sumę od zwinkowca (CR) i jeszcze od razu dostaje od niego 1 cios i schodzi, podobnie się ma z Shurikenami/Zabójcami... w sumie tu tylko potrzeba 2-3 dobrych ciosów. Jakiekolwiek oblężenia i Areny dla rewolwerowca w A2 to masakra. Na ekspedycje trzeba chodzić w tłumie.
Mnie ciekawi po prostu, czy te A3... umożliwi wreszcie w miarę równą grę? Bo przechodzenie na CR/Shuriken mnie nie bawi. Nie po to 3 lata gram rewolwerowcem, żeby to teraz zmienić (mam nadzieję, że administracja zerknie od tej strony na balans w A3, bo niektórymi tatuażami gra przypomina... przepraszam za porównanie, ale sikanie pod wiatr... Smile ).

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wargh: 19-06-2011 21:40.

19-06-2011 21:25 wargh jest offline Szukaj postów użytkownika: wargh Dodaj wargh do Listy kontaktów
Tauros
Full Member


Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 73
Klan: Wladcy mroku [WLADCY]
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

patrząc z realnego punktu widzenia ( choć nie wiem czy tak tu można ) to palniaki powinni swoje wszystkie ataki wykonywać pierwsi. Dlaczego ? bo zanim jakiś białas dobiegnie to palniak powinien wystrzelić wszystko co ma. To własnie powinna być ich przewaga a zarazem balans.
19-06-2011 23:17 Tauros jest offline Szukaj postów użytkownika: Tauros Dodaj Tauros do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tauros napisał(a)
Dlaczego ? bo zanim jakiś białas dobiegnie to palniak powinien wystrzelić wszystko co ma. To własnie powinna być ich przewaga a zarazem balans.


Żeby wystrzelić musisz widzieć cel.
A skąd masz pewność, że zabójca nie zakradnie się zręcznie i bezszelestnie od tyłu i nie właduje kosy w plecy palniakowi?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
19-06-2011 23:19 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Tauros
Full Member


Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 73
Klan: Wladcy mroku [WLADCY]
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Tauros napisał(a)
Dlaczego ? bo zanim jakiś białas dobiegnie to palniak powinien wystrzelić wszystko co ma. To własnie powinna być ich przewaga a zarazem balans.


Żeby wystrzelić musisz widzieć cel.
A skąd masz pewność, że zabójca nie zakradnie się zręcznie i bezszelestnie od tyłu i nie właduje kosy w plecy palniakowi?


Jeśli to palniak atakuje to raczej nikt mu się za plecami nie zakradnie ale masz racje jeśli to białas atakuje to to sie zgadzam z Tobą. Ale chociaż w tych atakach powinno zostać to zbalansowane.

I jeszcze jeden pomysł mi wpadł do głowy Wink
Jeśli ktoś zostaje zraniony czyli w przypadku bw ma mniej życia, to taki osobnik powinien zadawać mniejszy damage, gorzej trafiać i gorzej unikać. Jeśli by właczyćdo tego pierwszą propozycje to gdyby palniak atakował pierwszy to odejmie troche punktów życia dajmy na to Cr'owi a co za tym idzie cr zadaje mniejsze obrażenia przez co palnik ma wieksze szanse na wygranie co z koleji prowadzi do balansu Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tauros: 19-06-2011 23:40.

19-06-2011 23:22 Tauros jest offline Szukaj postów użytkownika: Tauros Dodaj Tauros do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, ciekawy pomysł. A gdyby tak białasy i dystanse korzystały z sumy przy ustalaniu inicjatywy, a palniaki z podwójnej spostrzegawczości?

EDIT: białasy dostały zmodyfikowany test spadania ataków, palniaki mogłyby to dostać, najbardziej zaspostowany snajper, Żubr: Palna 1h - kolejny płacz temat? miałby z okiem kota inicjatywę 466 Xclusiv na 99 poziomie wyciągał http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d8b71fbac3 462. Od razu były balans płci.

EDIT: a może w tych taktykach będzie coś podobnego? :>

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 20-06-2011 01:05.

20-06-2011 00:40 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
kreatura
Triple Ace


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm, taki luźny pomysł: ciekawie by było, zupełnie chyba bez specjalnego kombinowania (jeden dodatkowy set biżuterii), dorobić w A3 możliwość używania arkan innych ras z A2. W końcu ewolucja to ewolucja :-). Chociaż na pewno najpierw poczekajmy co dadzą właśnie evo.

__________________
Skończyłem grę
R6:KreaturaOburęczna
R10:Larwa
R11:knut
20-06-2011 10:36 kreatura jest offline Szukaj postów użytkownika: kreatura Dodaj kreatura do Listy kontaktów
Strony (33): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH