Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sklep Bw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sklep Bw 8 Ankieta - średnia ocena: 8,008 Ankieta - średnia ocena: 8,008 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krysiaczek napisał(a)
cytat:
Sonszajn napisał(a)
cytat:
Basti napisał(a)
A jak mają czerpać zyski skoro nic zaoferować nie mogą?jedna koszulka w pięciu rozmiarach i tyle.Być może po prostu im się to nie opłaca gdyż wielkość popytu okazuje się zbyt mała aby coś robić więcej w tym kierunku.Miło by było mieć jakąś hmmm "pamiątke"ale niekoniecznie koszulkę...


fakt, też uważam, że te koszulki nie są trafione, może inny wzór bardziej by schodził i zgodzę się z Tobą, smycz do kluczy, kubek , brelok, coś z tych rzeczy bardziej bym kupiła niż te koszulki Smile



a ja mam zakupiona koszulke, ale oczywiscie chetnie bym kupil jakis kubeczek i DUUZZYY plakat BW na sciane Wink


a tak na powaznie to chyba to sie nie stanie .... "zarzad" ma inna robote narazie ;-]


Ty jesteś facet, a Wy to sie tak lansujecie w tych koszulkach , kobieta raczej tego nie wdzieje, ja mam może jedną, i chodzę w niej czasami po mieszkaniu jak sprzątam Tongue Kubek , smycz to co innego Tongue

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

27-08-2011 08:33 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja generalnie z innej bajki , chętnie zagrałbym w bw , np w wersji planszowej lub karcianej... coś ala kultowa Magia i miecz czy fabularna typu Dreszcz ...i zanim zostanę zakrzyczany uprzedzam ze to tylko moje subiektywne życzenie , ale podejrzewam iz bylo by to ciekawe skoro jest Doom czemu i nie bw Big Grin

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

27-08-2011 18:56 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie powiem, dosyć ciekawa propozycja Wink . Tylko trzeba by znaleźć kogoś, kto by to wszystko zrobił: Wymyślił fabułę, zrobił grafikę i jakieś inne bzdety. Pomysł jest niezły, tylko raczej nie ma kto go zrealizować.

__________________

27-08-2011 18:59 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barx napisał(a)
Nie powiem, dosyć ciekawa propozycja Wink . Tylko trzeba by znaleźć kogoś, kto by to wszystko zrobił: Wymyślił fabułę, zrobił grafikę i jakieś inne bzdety. Pomysł jest niezły, tylko raczej nie ma kto go zrealizować.


właśnie , z realizacja problem a szkoda, może jednak wspólnymi silami Wink .......gracze rzucają rożne pomysły , dotyczące gry itp. jak by to połączyć ... kto wie Big Grin inna sprawa to koszty ,ale pomarzyć można

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

27-08-2011 19:05 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez troucer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcesz zagrac w gre fabularna oparta na bw?? jaki masz problem slyszałem ze w takie gry gra sie w sieci za pomocą forum... a o ile mi sie wydaje to jestem właśnie na forum... o i to nawet forum o bw!... no to juz zakładaj temat w offtopic i grajBig Grin inni napewno sie przyłączą;D gry pabularne to interaktywne ksiazkiBig Grin zero kart i plansz zero nakładu finansowego;D
27-08-2011 20:36 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
troucer napisał(a)
chcesz zagrac w gre fabularna oparta na bw?? jaki masz problem slyszałem ze w takie gry gra sie w sieci za pomocą forum... a o ile mi sie wydaje to jestem właśnie na forum... o i to nawet forum o bw!... no to juz zakładaj temat w offtopic i grajBig Grin inni napewno sie przyłączą;D gry pabularne to interaktywne ksiazkiBig Grin zero kart i plansz zero nakładu finansowego;D


taaa .. widzisz nie o to mi chodziło tak jak nie przepadam za audiobookami i e- gazetami, choć nie neguje tego typu wydań , tak niestety jestem maniakiem gier planszowych etc. i słowo pisane na druku to co innego, niestety widzę ze czytanie ze zrozumieniem upada , i chętnie zagram w ,, gry pabularne,, jak piszesz , ale nie na necie ot taki kaprys ... chyba już stary i zgrzybiały jestem Wink albo żartu nie zakumalem

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

27-08-2011 20:48 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też lubię grać wyobraźniąSmile
tylko co do RPG na forach, pocztach itp... bez sensu, najlepiej się gra twarzą w twarz. Ach te miny graczy, gdy jesteś GM i masz zły dzieńSmile

jak jest tu jakiś b.db. grafik to mogę pomyśleć nad systemem do planszówkiSmile
mówię (tu: piszę) poważnieBig Grin

A co do "sklepu" BW... kubka bym nie kupił, ale pokrowiec na telefon, figurkę czy smycz bym zakupiłSmile

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

27-08-2011 22:04 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
JimmyX
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2010
Postów: 54
Klan: SiH Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi się wydaję że wystarczy im siano z premki i reklam u tych co premki nie mają Smile

__________________
R1 Jimbo
28-08-2011 13:10 JimmyX jest offline Szukaj postów użytkownika: JimmyX Dodaj JimmyX do Listy kontaktów
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez troucer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh... nie pabularne a fabularne.... każdemu możne się pomylić, oj przepraszam nie każdemu bo takie alfy i omegi jak 99% forumowiczów to są nieomylni... cóż nie upada czytanie ze zrozumieniem nie upada porostu gry fabularne jak i kanciarki czy gry bitewne to jedna rodzina gier;D wiem bo gram w magic i D&D o ile wiesz co to? Tu nie chodzi czy maja kasę czy nie... kasa... kasa... kasa... bezedura jak mówił pewien komik. Z jakiegoś powodu ktoś zadał sobie na tyle trudu by coś takiego jak sklep bw powstało ja jedynie domagam się rozwiązania tego w dwojaki sposób... skoro już jest to niech będzie porządnie , a jeśli ma być to taka podpucha to niech w ogóle nie będzie i kaplica;D
28-08-2011 18:25 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
draczek
Junior Member


Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 17
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Podkarpacie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy w końcu zostanie rozstrzygnięta sprawa sklepu Bw bardzo mi zależy na fajnej koszulce z wampirami dobrej jakościowoBig Grin
01-10-2011 18:41 draczek jest offline Szukaj postów użytkownika: draczek Dodaj draczek do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym chciał koszulkę z kobiecymi postaciami, szczególnie duża ma być ta z łmką rotfl ale małe szanse, że coś z tego będzie, BWT ma inne rzeczy na głowie, zresztą nie wydaje mi się, by było dużo chętnych na to

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xyre: 01-10-2011 18:53.

01-10-2011 18:52 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sklepem zajmuje się sushi i/lub konrad
nie mają zbyt dużo czasu na niego, więc nie ma mowy by jeszcze zajęli się dodatkowymi koszulkami, kubkami itp itd


ale ja mam propozycję, która chyba mogła by się udać
jeżeli ktoś by przygotował np obrazki na koszulki z postaciami z gry (z doświadczenia wiem, że najlepiej jest gdy obrazki są w grafice wektorowej z tylko np. 3ma kolorami) i mógł by się zająć ich sprzedażą to można by napisać z tym do sushiego i wejść w spółkę

nie wiem co na to sushi, ale firma nic by nie traciła
dała by tylko możliwość sprzedaży produktów opartych na grze i miała by % z zysku
sam sprzedający też by na tym zarobił, oczywiście jeżeli znaleźli by się kupcy na to

ciekawe też co na to księgowość...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-10-2011 16:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myślę, że priorytetem jest uczynienie gry takiej, żeby chciało się coś kupować z tego sklepu. Najpierw gra musi być bombą, później można myśleć o sklepie, żeby zyski były odpowiednie Wink
02-10-2011 18:00 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam takie pytanie do wszystkich:
jeśli byłaby w "sklepie" BW gra planszowa oparta na świecie postapokaliptycznym (tak, czasy po 3 WŚ) to byliby potencjalni kupcy? Sam system mogę zrobić, podeślę SM na pw, grafików sam znajdzieSmile
tylko czy jest sens takiej inwestycji umysłowej;P

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

02-10-2011 20:26 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mahazel1994 napisał(a)
Ja mam takie pytanie do wszystkich:
jeśli byłaby w "sklepie" BW gra planszowa oparta na świecie postapokaliptycznym (tak, czasy po 3 WŚ) to byliby potencjalni kupcy? Sam system mogę zrobić, podeślę SM na pw, grafików sam znajdzieSmile
tylko czy jest sens takiej inwestycji umysłowej;P


najpierw trzeba BW rozwinąć, żeby był po prostu hitem, jak będzie ludzi to pewnie i znajdą się ludzie, którzy to kupią Wink
02-10-2011 21:26 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Troche się mineliśmySmile
wejdź na rebel, gry-planszowe, czy inną stronę o planszówkach. Ile jest gier o grach przeglądarkowych?
ja nie znalazłem.
gdyby SM zgodził się na taki pomysł, to BW zyskałoby trochę graczy, a co za tym idzie? Kasa z premki, więc więcej kasy dla BW Teamu. Więc (trochę tego słowa nadużywamSmile ) BW mogłoby się jeszcze lepiej rozwijać.
wiem, to tylko spekulacje, ale zastanów się ilu graczy BW gra jednocześnie w planszówki. Nie wielu.
byłaby to swoista reklama dla BW. A bardzo wielu "planszomaniaków" najpierw zajrzy na "oryginał" przed zakupem. RozumieszSmile ?
PS dawno nie napisałem tak długiej odpowiedzi xD

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

02-10-2011 22:05 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mahazel1994 napisał(a)
Troche się mineliśmySmile
wejdź na rebel, gry-planszowe, czy inną stronę o planszówkach. Ile jest gier o grach przeglądarkowych?
ja nie znalazłem.
gdyby SM zgodził się na taki pomysł, to BW zyskałoby trochę graczy, a co za tym idzie? Kasa z premki, więc więcej kasy dla BW Teamu. Więc (trochę tego słowa nadużywamSmile ) BW mogłoby się jeszcze lepiej rozwijać.
wiem, to tylko spekulacje, ale zastanów się ilu graczy BW gra jednocześnie w planszówki. Nie wielu.
byłaby to swoista reklama dla BW. A bardzo wielu "planszomaniaków" najpierw zajrzy na "oryginał" przed zakupem. RozumieszSmile ?
PS dawno nie napisałem tak długiej odpowiedzi xD


szczerze wątpię czy byłaby ta gra jakoś szczególnie rozchwytywana przez nie-graczy BW. Ludzie zwykle biorą te monopole i inne gry, które są jakby "tradycyjne". Ponadto kto zainwestuje w reklamę, produkcję gry planszowej o BW? Łatwo stracić na tym kasę,
02-10-2011 23:30 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ludzie zwykle biorą te monopole i inne gry, które są jakby "tradycyjne".

nie prawdaSmile

A co do strat/zysku. Robiąc grę najtańszym kosztem (gotowe grafiki z gry itp) mało wydamy bo grafik nie potrzebny. A np Kuźnia Gier, czy Galaktyka drukują gry "samoróbki".
A żeby już całkowicie zminimalizować straty: pierwszy nakład wyniesie np 10 szt. Jak zejdzie to dodruk, a jak nie to strata nie będzie taka wielka.

Co do popularności: Neuroshima Hex też na początku miała problemy z popularnością, a teraz jest wersja na iPady i iPhony. Kwestia czasu (i ceny).

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

03-10-2011 01:00 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mahazel1994 napisał(a)
cytat:
Ludzie zwykle biorą te monopole i inne gry, które są jakby "tradycyjne".

nie prawdaSmile

A co do strat/zysku. Robiąc grę najtańszym kosztem (gotowe grafiki z gry itp) mało wydamy bo grafik nie potrzebny. A np Kuźnia Gier, czy Galaktyka drukują gry "samoróbki".
A żeby już całkowicie zminimalizować straty: pierwszy nakład wyniesie np 10 szt. Jak zejdzie to dodruk, a jak nie to strata nie będzie taka wielka.

Co do popularności: Neuroshima Hex też na początku miała problemy z popularnością, a teraz jest wersja na iPady i iPhony. Kwestia czasu (i ceny).


zazwyczaj właśnie "tradycyjne" są kupowane, przynajmniej na to wygląda. Kto nigdy nie grał w Monopol? Tongue A takie inne gry to raczej dla hobbystów niż "zwykłych zjadaczy chleba"
03-10-2011 16:34 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Największe wzięcie mają nie gry tradycyjne (tu familijne "starej daty") np Monopoly, tylko gry FAMILIJNE jak np Osadnicy (no i te Monopoly Wink ).
ale spójrz ile jest konwentów, w tym Pionek (chyba co rok jest organizowany).
Gry bez prądu, po wynalezieniu rozrywki elektronicznej mają pod górkę, co nie znaczy, że jest tylko Poker, Monopoly, Osadnicy i D&D.
Ja lubię zagrać w jakąś planszówkę, bo lubie wkurzać współgraczySmile

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

03-10-2011 20:22 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darow napisał(a)
super pomysł, zdecydowanie przydałby się większy wybór suwenirów ;p
kubki, figurki, długopisy, otwieracze do butelek i jakieś inne ciekawsze wzory na koszulkach
sam też bym się zastanowił jakby znalazło się tam coś sensownego za rozsądną cenę Wink





otwieracze do butelek....................

najlepiej jeszcze butelki z jakąś "ciekawą" zawatością Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin rotfl

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
11-12-2011 00:03 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bingo!

Butelka z jakimś gęstym czerwonym płynem i napisem Blood Beer RH+Wink
jak by to fajnie wyglądało na półcePleased

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

11-12-2011 12:32 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nad takim towarem warto by pomyśleć Big Grin

założę się że utarg z niego byłby niezły Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
11-12-2011 14:07 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może zróbmy jakąś listę przydatnych rzeczy na których byłoby paru chętnych i prześlijmy Kondradowi/Sushiemu z podpisami ludźmi z forum, że takie coś będą kupywać?
Smycze, Kubki, Bryloczki, bądź koszulki z mobami, czy postaciami byłyby ciekawe (najbardziej postać Łapacza kobiety na koszulce ;p)

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

11-12-2011 14:59 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to co robimy jakąś petycję?
tylko ciekawe ile trzeba by "podpisów"










cytat:
Mahazel1994 napisał(a)
Bingo!

Butelka z jakimś gęstym czerwonym płynem i napisem Blood Beer RH+Wink
jak by to fajnie wyglądało na półcePleased



a jeśli chodzi o ten "magiczny" napój Big Grin [Blood Beer RH+ jak to określił Mahazel1994] to jak piwka by nie dało rady, to mógłby być z tego jaki energy drink........






..............a jakby jednak wyszło z tego piwko wrzuciłbym je jako pierwsze na listę najpotrzebniejszych przedmiotów sklepu Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
11-12-2011 17:13 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazany789 napisał(a)
to co robimy jakąś petycję?
tylko ciekawe ile trzeba by "podpisów"










cytat:
Mahazel1994 napisał(a)
Bingo!

Butelka z jakimś gęstym czerwonym płynem i napisem Blood Beer RH+Wink
jak by to fajnie wyglądało na półcePleased



a jeśli chodzi o ten "magiczny" napój Big Grin [Blood Beer RH+ jak to określił Mahazel1994] to jak piwka by nie dało rady, to mógłby być z tego jaki energy drink........






..............a jakby jednak wyszło z tego piwko wrzuciłbym je jako pierwsze na listę najpotrzebniejszych przedmiotów sklepu Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


i niech zgadnę.... sklep byłby odwiedzany bardzo często w takim wypadku rotfl rotfl rotfl
11-12-2011 17:16 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wiesz Big Grin przynajmniej by był utarg rotfl

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
11-12-2011 17:22 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazany789 napisał(a)
no wiesz Big Grin przynajmniej by był utarg rotfl


więcej by na tym zarobili niż na premce rotfl
11-12-2011 17:23 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

he he Big Grin pewnie tak



teraz potrzeba chętnego do zorganizowania petycji i listy potrzebnych rzeczy do sklepu

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
11-12-2011 17:30 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazany789 napisał(a)
he he Big Grin pewnie tak



teraz potrzeba chętnego do zorganizowania petycji i listy potrzebnych rzeczy do sklepu


zgłaszam Cię :3
11-12-2011 17:35 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sklep Bw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH