Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE Rayneven && vlade » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rayneven && vlade 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Rayneven && vlade Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 48h dla obydwu panów :> wam pozostawiam zadanie udowodnienia mi ze sie mylę :>

Rayneven:



vlade:



jak dla mnie tu ktos kogos pilnuje uzywajac servera proxy

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
03-04-2007 10:48 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

RE: Rayneven && vlade Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa jest prosta. Pracujemy razem i jestesmy równiez współlokatorami (jakby powstało pytanie o logowania z tego samego IP po godzinie 17). W pracy mamy możliwosć gry tylko i wyłącznie przez proxy bo inaczej na niektórych ekranach wylogowuje nas z gry. bardzo łatwo można sprawdzić że bardzo często jesteśmy zalogowani i wykonujemy rózne działania na BW w tym samym czasie.

Zatem prosze o natychmiastowe odblokwoanie konta. Widze ze nasz polemika spowodowała że możesz sie zemscic w jednyn sposób jak CI jest dostepny.

Jakiego dowodu oczekujesz? Mamy CI wysłac umowe o pracy, ksero dowodów osobistych i moze jeszcze umowe najmu mieszkania?


P.s. a wskazana przez Ciebie sytuacja ma zwykle miejsce miedzy 14-17 kiedy używane przez nas serwer proxy pada i wtedy probuje logowac sie normalnie aby miec kontakt z gra chociaz na tych paru ekranach jakich moge.

Pozdrawiam

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 10:59.

03-04-2007 10:56 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz odpowiadam ;D
Trasa śledzenia do triton.jdkhosting.com [72.36.217.194] to jest proxy tak chytry
natomiast:
Trasa śledzenia do add133.pekao.com.pl [193.111.166.133] to jest nieproxy tak ?
no i z pracy raz uzywacie serwera proxy a raz nie ? jakos tego nie kupuje chytry

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
03-04-2007 11:01 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Killing_Joke napisał(a)
juz odpowiadam ;D
Trasa śledzenia do triton.jdkhosting.com [72.36.217.194] to jest proxy tak chytry
natomiast:
Trasa śledzenia do add133.pekao.com.pl [193.111.166.133] to jest nieproxy tak ?
no i z pracy raz uzywacie serwera proxy a raz nie ? jakos tego nie kupuje chytry



Nie interesuje mnei to ze tego nie kupujesz. Tłumacze Ci jak krowie na rowie że proxy czasem siada i wtedy logujemy sie bez jego użycia. I nie wszystkie ekrany działaja np. aby dodac staty treningowe musze wejsć bez proxy. Ponadto jak padnie serwer proxy to sprawdzam jak wyglada sytuacja w grze - szcegolnei czy ktos mnie nei npojechal kiedy proxy padnie na wyprawach:>


Ponadto sprawdź logi po 17 - bo skoro to jest multikonto to musialbym biegac miedzy 2 komputerami.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 11:07.

03-04-2007 11:04 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

RE: Rayneven && vlade Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zasadzie nie mam nic do dodania. Proxy to jedyna szansa by Bloodwars działało nam w pracy. Jeżeli istnieje inny sposób byśmy mogli grać w sytuacji w której się znajdujemy to proszę o wskazówkę. Czy jeden z nas ma chodzić do kafejki a drugi grać w domu?

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

03-04-2007 11:09 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mon Apr 2 10:11:42 CEST 2007 72.36.217.194
Mon Apr 2 10:11:28 CEST 2007 193.111.166.133

no to panowie jest tak siedze sobie w pracy tak , probuje zalogować sie na bw , ze słow twojego kolegi wynika ze wysiada ci terminal bo próbujesz sie dostac na niedozwoloną stronę, jak rozumiem przebywasz na niej z 4s wlaczasz proxy siedzisz na nim 5 min i pozniej znow je wylaczasz:> cos jest nie tak

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
03-04-2007 11:12 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Killing_Joke napisał(a)
Mon Apr 2 10:11:42 CEST 2007 72.36.217.194
Mon Apr 2 10:11:28 CEST 2007 193.111.166.133

no to panowie jest tak siedze sobie w pracy tak , probuje zalogować sie na bw , ze słow twojego kolegi wynika ze wysiada ci terminal bo próbujesz sie dostac na niedozwoloną stronę, jak rozumiem przebywasz na niej z 4s wlaczasz proxy siedzisz na nim 5 min i pozniej znow je wylaczasz:> cos jest nie tak


Jestes jak stalinowska prokuratura - dajcie mi człowieka a znajde na niego paragraf.

Na podstawie jednego logowania wyciagasz wniosek i dajesz bana?


zapytałem Ciebei jaki mamy dowód przedstawic ze nie jest to multi? czekam na dopowiedź - trace przez Ciebei mozliwosc UCZCIWEGO grania :>

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 11:17.

03-04-2007 11:15 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygląda to tak że gram przez proxy i w pewnym momencie uzbierałem pr na trening jedengo parametru. Zatem wychodzę z proxy który nie daje trenować i wchodze normalnie na stronę. Klikam trenuj i wracam, bo normalnie nic innego nie da się tam zrobić. I zajmuje to właśnie parę sekkund.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

03-04-2007 11:19 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
Killing_Joke napisał(a)
Mon Apr 2 10:11:42 CEST 2007 72.36.217.194
Mon Apr 2 10:11:28 CEST 2007 193.111.166.133

no to panowie jest tak siedze sobie w pracy tak , probuje zalogować sie na bw , ze słow twojego kolegi wynika ze wysiada ci terminal bo próbujesz sie dostac na niedozwoloną stronę, jak rozumiem przebywasz na niej z 4s wlaczasz proxy siedzisz na nim 5 min i pozniej znow je wylaczasz:> cos jest nie tak


Jestes jak stalinowska prokuratura - dajcie mi człowieka a znajde na niego paragraf.

Na podstawie jednego logowania wyciagasz wniosek i dajesz bana?


zapytałem Ciebei jaki mamy dowód przedstawic ze nie jest to multi? czekam na dopowiedź - trace przez Ciebei mozliwosc UCZCIWEGO grania :>



ps. dzisiaj rano po 10.30 np proxy padło i podejmwoałem próby logowania na serwer proxy co jakis czas a w meidzy czasie logowalem sie bez proxy i puszczałem wyprawy.

Sprawa jest prosta do sprawdzenia przez logi w czasie kiedy jestesmy w domu. Ponadto ja placilem przelewem za premium i mozna sprawdzic moje dane. A Vlade płacił sms - macie numer on ma umowe o telefon jeżeli juz robicie takie cyrki.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
03-04-2007 11:20 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w screenach na gorze jest tego wiecej chytry , drogi Reynevenie ty mi cos napisales ja ci mówe , ze to bzdura ty mi mówisz ze jestem jak nkwd. Bo np. nie za bardzo rozumiem dlaczego na pewnych terminalach gra dziala a na inych nie . albo dlaczego jak juz korzystasz z rpoxy nie uzywasz go ciagle(to co wkleilem tutaj to sa godziny poranne w przeciwiennstwie do tych tam popoludniowych co je wklejales, gdzie jak twierdzisz proxy nie dziala(swoja droga czemu nie uzywasz innego?)) no i skad te krótkie czasy przelogowań miedzy praca a serwerem proxy 14sec to dla mnie dosc karkolomna wartoscchytry


edit:

Mon Apr 2 10:11:28 CEST 2007 193.111.166.133
Mon Apr 2 9:48:37 CEST 2007 72.36.217.194
Mon Apr 2 9:47:53 CEST 2007 193.111.166.133


Mon Apr 2 15:23:11 CEST 2007 72.36.217.194
Mon Apr 2 15:22:40 CEST 2007 193.111.166.133
Mon Apr 2 15:21:24 CEST 2007 72.36.217.194

conajmniej 3 takie zdarzenia

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
03-04-2007 11:22 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może zaprosimy na wizytę domową jakiegoś kontrolera, żeby się przekonał jak to jest naprawdę? Łatwo udowodnimy, jak wszystko działa i co nie działa na proxy. Zresztą może sam sprawdzisz czy pod podanym adresem proxy można dokonać treningu któregoś z parametru postaci?

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 03-04-2007 11:25.

03-04-2007 11:24 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Killing_Joke napisał(a)
w screenach na gorze jest tego wiecej chytry , drogi Reynevenie ty mi cos napisales ja ci mówe , ze to bzdura ty mi mówisz ze jestem jak nkwd. Bo np. nie za bardzo rozumiem dlaczego na pewnych terminalach gra dziala a na inych nie . albo dlaczego jak juz korzystasz z rpoxy nie uzywasz go ciagle(to co wkleilem tutaj to sa godziny poranne w przeciwiennstwie do tych tam popoludniowych co je wklejales, gdzie jak twierdzisz proxy nie dziala(swoja droga czemu nie uzywasz innego?)) no i skad te krótkie czasy przelogowań miedzy praca a serwerem proxy 14sec to dla mnie dosc karkolomna wartoscchytry


Wytłumaczyłem Ci co powoduje że nie używam Ciągle proxy i Vlade tez Ci tłumaczy. W prxy nie moge np zrobic treningu, jak padnie proxy moge tam puscic wyprawy to sa tylko przykłady.

a co do używania innych serwerów proxy to mamy takie zabezpieczenia w pracy że wiekszośc serwerów proxy nam po prostu nie działa.

I dlatego prosze o sprawdzenie logów popołudniowcyh ponieważ ona wyraźnie pokaża że nie mam multikonta i że Vlade i Rayneven to dwie rózne osoby

Uczpeiles sie tych 14 sekund jakby jeden log mógł o czymś swiadczyc. akurat 14 sekund wystarczy na dodanei pr w jakas ceche i powrot do gry rpzez proxy.





NAPISZE WIELKIMI LITERAMI ABY DOTARŁO:


SPRAWDŹ LOGI W CZASIE KIEDY JESTEŚMY W DOMU _ TO NAJLEPSZY DOWÓD ŻE GRA NAS DWÓCH A NIE JEDNA OSOBA.


Twoje postępowanie w tym momencie to skupienie sie na małym wycinku i ukaranie bez słuchania argumentacvji. I edyna Twoja odfpowiedź to to ze czegoś nie kupujesz. Ja niczego nie sprzedaje. Kupiłem premium i mam jedno konto i na nim gram. A Ty swoimimi działąniami mi to teraz uniemozlwiłeś.



Proxy jest dla nas w czasie pracy jedyna szansa aby mieć dostęp do serwera. I na pewno nie jest to zabronione :>

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 11:30.

03-04-2007 11:26 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Ch4ron
Forum Ace


images/avatars/avatar-3066.jpg

Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 87
Kraina: Moria IV
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPRAWDŹ LOGI W CZASIE KIEDY JESTEŚMY W DOMU _ TO NAJLEPSZY DOWÓD ŻE GRA NAS DWÓCH A NIE JEDNA OSOBA.


przeciez on wam nie zarzuca multi tylko zasiadanie a to jest roznica.

__________________
========
r5 - Charon - konto oddane
r13 - Kwiatuszek - konto oddane
03-04-2007 11:36 Ch4ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ch4ron Dodaj Ch4ron do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ch4ron napisał(a)
cytat:
SPRAWDŹ LOGI W CZASIE KIEDY JESTEŚMY W DOMU _ TO NAJLEPSZY DOWÓD ŻE GRA NAS DWÓCH A NIE JEDNA OSOBA.


przeciez on wam nie zarzuca multi tylko zasiadanie a to jest roznica.


Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 d. 21 godz. 30 min. 5 sek.

Powód blokady: [Multikonta]


To raz.

a dwa tym bardziej za nikogo nie gram bo czasem z trudem znajduje czas aby grac za siebie :>

a trzy to skoro jesteśmy obaj w pracy i mamy możliwośc grania to po co mamy grac jeden za drugiego? Bez sensu.

---------------------------------------------------------------------------
-----------------------
---------------------------------------------------------------------------
-----------------------

Jeżeli to jest ban za zasiadanie to już w ogóle nie rozumiem. Nigdy nie klikałem żadnych wypraw ani ataków za Vlade. NIGDY!!! Sam też wykonuje osobiscie wszelkie swoje działania. Przedstawione przez Ciebie KJ dowody sa delikatnie mówiąc słabe i zamiast zapytać najpierw to od razu dałeś bana.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 13:21.

03-04-2007 11:37 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzisz Ray
a klocilem sie przez 2 dni.I nikt nie chcial zrozumiec.Iz zasiadanie to jest
to samo co multi. Masz przyklad iz mialem racje Crying

pozdrawiam
03-04-2007 11:47 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo nigdy bym mu nie dał nic klikać! Nikt nigdy nie poznał mojego hasła.
Zresztą wystarczy rozsądnie pomyśleć. Gra każdą postacią pożera mnóstwo czasu i ja ledwo się wyrabiam by jeszcze jakoś nad wszystkim panować. Gdyby nie trochę wolnego czasu w pracy to bym się w ogóle nie wyrabiał. Na jakie licho miałbym jeszcze za kogoś coś robić?
Drugi zdroworozsądkowy argument: Wiedząc jakie są konsekwencje takiego postępowania jaki rozsądny gracz by tak postąpił jak insynuujesz? Grać dwoma postaciami, dodatkowo przyjąć ją do tego samego klanu? Nie jesteśmy naiwni, mamy już spore doświadczenie, Ray jest jednym z najlepszych zawodników. Pytam się po co?

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 03-04-2007 11:53.

03-04-2007 11:48 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też napisze wielkimi literami: to , że gracie popoludniami z jednego ip jest rzeczą jasną i niepodlega żadnej dyskusji, do przyjęcia i zrozumienia jest równiez to , że o róznych godzinach chodzicie do pracy. dla mnie problem lezy gdzie indziej:
idę do pracy, mam problem poblokowali mi dostep do bw ale przez proxy dziala, nie moge puszczac wypraw no bo przez proxy nie dziala a nie wiadomo czy na normalnym terminalu wejdechytry , kurde mam n sobie sprzet na wyprawy , której nie moge puscic na proxy, mój kolega tez ma sprzet na wyprawy też loguje sie przez proxy i tez wyprawy puscic nie może, to po cholere wogóle przez to proxy sie loguje skoro wypraw puscic nie moge...?
wiec cos jest nie tak, atakowales przed 8 wiec wiedzac ze wypraw robic nie mozesz , ubralbys sie w sprzet na ataki prawda?
jest pewna niekonsekwencja w waszym tlumac zeniu i tego sie czepiam , nie dlatego ze lubie ale dlatego ze im wiecej tlumaczycie tym mniej jasne to sie staje

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
03-04-2007 11:48 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos mi sie wydaje ze Killing_Joke jednak jest zlym operatorem... wiec ja tutaj zglaszam ze czasami sie loguje z pracy albo ze szkoly ;/ niestety nie caly czas siedze w domu... dobrze ze niemam sieci osiedlowej bo bym pewnie juz dawno mial bana za to ze nic nie robie ;/

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!
03-04-2007 11:49 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Killing_Joke napisał(a)
też napisze wielkimi literami: to , że gracie popoludniami z jednego ip jest rzeczą jasną i niepodlega żadnej dyskusji, do przyjęcia i zrozumienia jest równiez to , że o róznych godzinach chodzicie do pracy. dla mnie problem lezy gdzie indziej:
idę do pracy, mam problem poblokowali mi dostep do bw ale przez proxy dziala, nie moge puszczac wypraw no bo przez proxy nie dziala a nie wiadomo czy na normalnym terminalu wejdechytry , kurde mam n sobie sprzet na wyprawy , której nie moge puscic na proxy, mój kolega tez ma sprzet na wyprawy też loguje sie przez proxy i tez wyprawy puscic nie może, to po cholere wogóle przez to proxy sie loguje skoro wypraw puscic nie moge...?
wiec cos jest nie tak, atakowales przed 8 wiec wiedzac ze wypraw robic nie mozesz , ubralbys sie w sprzet na ataki prawda?

jest pewna niekonsekwencja w waszym tlumac zeniu i tego sie czepiam , nie dlatego ze lubie ale dlatego ze im wiecej tlumaczycie tym mniej jasne to sie staje



I teraz Ty coś sobie dopowiedziałeś. Chodzimy do pracy na te sama godzinę - nawet razem autobusem jeździmy jeśli ma to znaczenie. Nigdzie nie napisalem ze nie moge wypraw przez proxy puszczac. Moge puszczac i ataki i wyprawy. Napsialem ze przy logowaniu poza proxy moge co najwyzej wyprawe puscic, zajrzec do sali tronowej, do placu budowy i chyba na aukcje. W innym przypadku jak chocby gdy wejde do zbrojowni czy do sklepu nastepuje wylogowanie.

z kolei przez proxy nie mogę: zrobić treningu, nie moge w widoku miasta zmieniac kwadratow < > nie moge podejrzec ulepszeń przedmiotow bo widze krzaczki.

Nie nasze wyjasnienai wygladaja niejasno czy mętnie. To jest szczera prawda, a Ty wietrzysz coś złego, gdy nic takiego nie ma miejsca.

I TO ŻE COŚ WYGLADA DLA CIEBIE NIEPRAWDOPODOBNIE NIE OZNACZA ŻE TAK NIE JEST.





ps.

To zdanie"Wytłumaczyłem Ci co powoduje że nie używam Ciągle proxy i Vlade tez Ci tłumaczy. W prxy nie moge np zrobic treningu, jak padnie proxy moge tam puscic wyprawy to sa tylko przykłady." - oznaczało że wyprawy moge puscic logujac sie bez proxy. a nie ze nie moge ich puszczac siedzac na proxy. Moze nie wyrazilem sie wystarczajaco precyzyjnie dla Ciebie. ale Odpowiedx była jasna w kontekście wczesniejszych postów.


PS. 2 - pogrubiony fragment tekstu. Normalny terminal zawsze działa - tylo że w ograniczony sposób. Więc idąc do pracy zawsze wiem że minimum te wyprawki poklikam w pracy. natomiast jeżeli wchodze na proxy i mam stroj wyprawowy to przez proxy mogę wejść i zmienić ten strój na bojowy, gdy taka sytuacja nie jest możliwa na normalnym terminalu bo od razu wyrzuca na ekran LOGOWANIA. Moge filmik nakrecic komórka i wysłac mailem jka wygladają logowania. Czasem nawet na prooxy wyloguje przy wysyłaniu wiadomości a to przy przerzucaniu w zbrojowni. Taki lajf.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 14:05.

03-04-2007 12:00 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytaj uważnie bo źle zrozumiałeś:

Sytuacja A - PROXY
- działa wszystko poza możliwością treningu.
- dzięki niemu możemy grać w pracy i gra działa poprawnie poza powyższym i niektórymi opcjami w studni dusz.

Sytuacja B - bez PROXY
- nie można czytać wiadomości
- nie można korzystać ze zbrojowni
- i wiele innych
- można robić wyprawy
- można trenować postać
- jest widok miasta i przez niego da się zaatakować

Czasem w pracy proxy siada i pozostaje jedynie opcja B. Wtedy z niej korzystamy.
Zresztą może sam sprawdź. To jedyne proxy który nam w tej chwili działa:
http://www.free-cgi-proxy.com/cgi-bin/np...p/bloodwars.pl/
Sprawdź proszę czy możesz trenować postać.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

03-04-2007 12:00 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KJ,

najzwyczajniej w świecie popełniłeś błąd. Właśnie takich sytuacji chciałem uniknąć wdając sie w polemiki z Tobą (http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=106039). W związku z tym proszę o zdjęcie tych banów jak najszybciej ponieważ żaden z nas swoim postępowaniem w grze nie zasłużył na takie potraktowanie.


W związku z tym, ze razem pracujemy takie sytuacje mogą wystąpić w przyszłości, jak również mogły wystąpić w przeszłości. Nie łamiemy regulaminu grając z pracy i nie gramy za siebie, w efekcie nie ma podstaw do tego aby nas karać.

Generalnie wychodzi na to że obojętnie co sie napisze w ramach "udowodnienia" że jest inaczej to niczego KJ nie kupi. Ciekawe ile ten człowiek musi osób zabanowac aby ktoś pojął że za bardzo przejał sie stanowiskiem (może sodóweczka?) i robi krecią robote dla BW

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 13:51.

03-04-2007 12:13 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Abe
Double Ace


images/avatars/avatar-2030.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 149
Klan: Niegdys: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem takze za zdjeciem Banow owym panom.

Eksp z nich ladny,a tak nie ma kogo jezdzicTongue

Pozdrawiam

z powazaniem Kepasa

__________________
w grze:
Kepasa
03-04-2007 12:24 Abe jest offline Szukaj postów użytkownika: Abe Dodaj Abe do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałam nadzieję, ze do takiej sytuacji nie dojdzie, niestety myliłam się. KJ - to co w tej chwili robisz to wylewanie dziecka z kąpielą.
Akurat ja doskonale wiem jak jest - bo znam obu panów osobiście, mało tego - to ja pokazałam im BW.
Jak już tak to może zablokuj jeszcze mnie, bo ja również gram w domu z tego samego IP co Rayneven, który tak się składa jest moim chłopakiem.
Za chwilę będziemy musieli udowodnić, że jest nas troje i uciąć sobie po jednej ręce na dowód że nikt za nikogo nie gra.

Chociaz to prawdopodobnie też niewystarczający dowód - KJ słucham - jak udowodnić, że dwie osoby nie grają za siebie wzajemnie, sskoro odrzucasz wszelkie wyjaśnienia?



Primo - zezwalacie na grę dwóch osób z jednego IP
Secundo - karzecie dokładnie za to samo


Przyznaję - przestaje cokolwiek rozumieć.

Jestem z Wami od początku pierwszego serwera, ale to co się teraz dzieje zaczyna być paranoją.

Więcej napiszę jak mi przejdzie i policzę do dziesięciu...


edit:

ps: Ray, wyślijmy panu KJ:

- umowę najmu mieszkania

- umowe o pracę Twoją i Vlade'a

- zaświadczenia o dobrym prowadzeniu się z parafii


Sorry za sarkazm, ale sytuacja jest śmieszna:

- Proszę udowodnić, że nie jest pan wielbłądem!

- Nie jestem wielbłądem, bo nie mam garba.

- Ale ja tego nie mogę zobaczyć, więc to żaden dowód!

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Aylinn: 03-04-2007 14:31.

03-04-2007 12:51 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze tutaj kogoś z ADMINISTRACJI, bo to jest paranoja i skandal. Skoro mam cos udowodnic i udowadniam, Vlade również sie przyłaczył. Jednak do tej pory wyglada to tak ze my swoje a KJ swoje. A czas premium ucieka. Ponadto czuje sie urażony tym co imputuje Szanowny Operator.

Dotrzymuje warunków regulaminu gry za która pobieracie opłaty. Jako konsument czyt. odbiorca usługi mam swoje prawa, które w tym momencie sa łamane poniewąz dostałem bana niesłusznie - a nawet nikt nie chciał słuchac wyjaśnień - ani przed banem ani teraz. Sytuacja wyglada tak - zabanuje gosci na 2 dni i luz - zadna strata, a nikt nie beirze pod uwage z po to sie SAMEMU tworzy postac, expi aby jej rozwoj wspierać a tutaj jednym ruchem wywalamy kogoś bo COŚ sie KOMUŚ wydaje.

Nie ma aż tylu przekrętów aby nie można było się skontaktowac z graczem przed nałozeniem kary. Nie ma tutaj tylu aktywnych graczy jak na r1 w związku z czym nie można mówic że nie ma czasu na dochodzenie prawdy. Szczególnie jak prawda wali kogoś prosto wwtwarz a ta osoba dalej sie upiera przy swoim.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 13:19.

03-04-2007 13:08 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Elif
Ex-Team


images/avatars/avatar-18187.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 257
Klan: No Name
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytam i jestem z szokowany. Zaczynam się zastanawiać nad przedłużeniem premium ponieważ w każdej chwili mogę zostać zabanowany ponieważ korzystam z sieci osiedlowej gdzie jest wspólne IP i wiem napewno że conajmniej jedna osoba gra tutaj ponieważ ją zachęciłem. to juz się robi jakaś paranoja Roll Eyes

PS. Z aukcji też przestałem korzystać bo jeszcze jakiś łoś da za dużą cenę i też dostanę bana Mad
03-04-2007 14:12 Elif jest offline Szukaj postów użytkownika: Elif Dodaj Elif do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie takim działaniem zniechęca się klientów do Bloodwars. I chce zaznaczyć że rozumiem tu klienta czysto biznesowo, jako kogoś kto kupuje daną usługę mając teź pewne wymagania odnośnie do niej. Nie wiem ilu jest aktywnych graczy na r2 ale szacuję że jest to około 1,5 tyś graczy. Tak więc 2 osoby które zrezygnują z tej gry (a jesteśmy graczami którzy z pewnością pograliby dość długo) to strata rzędu 0,13% przychodów z kont premium na r2. Jest to pewien szacunek ale myślę że bliski prawdy. Niby niezbyt dużo ale jednak. Pytanie czy taka tendencja się nie pogłębi. Nie mówiąc już o innych graczach których zachęcili(by) oni do gry. Ja sam ostatnio namawiałem kolegę do założenia konta premium, bo pojawia się to jako warunek do przystąpienia do klanu. O niego sie nie obawiam, mieszka w Kanadzie więc raczej go nie powiążą z moim IP. Teraz mu to chyba odradzę bo usługa na dzień dzisiejszy nie spełnia moich oczekiwań.
Pytam także co dalej? Co po tych dwóch dniach bana? Jeden z nas ma przestać grać?
A jeśli żaden nie zechce przestać to co w takim wypadku? Jesteśmy przyjaciółmi ale mogła się zdarzyć sytuacja zupełnie inna. Wyobraźmy sobie, że ktoś gra w sieci osiedlowej, gra mu sie podoba i wykupuje konto premium na pół roku. Wtedy złośliwy sąsiad zakłada sobie konto, gra na tym samym IP tylko po to by naszemu amatorowi bloodwars zbanowano konto. Czemu jest winien w takim przypadku ten który pierwszy założył konto? Może w ogóle nie znać drugiego gracza i nie mieć pojęcia, że on istnieje. Nie ma żadnego sposobu by zapobiegł interakcji z grą drugiej osoby z tym samym IP. Czy jeśli w momencie wykupu konta miał możliwość gry a następnie zmieniły się warunki poprzez działania osób trzecich z nim niepowiązanych ma prawo żądać zwrotu pieniędzy jeśli zbanuje mu się konto?
Przecież takie gry najlepiej się rozwijają właśnie w takich małych społecznościach. Koledzy z sieci osiedlowej, kumple z akademika czy tak jak my z pracy.
Taka polityka jest chyba trochę podcinaniem gałęzi na której się siedzi.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 03-04-2007 14:45.

03-04-2007 14:34 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Elif,
Bez obaw wymyśl tylko dobrą ściemę. Bo prawda nie ma siły przebicia - wygląda na zbyt nierzeczywistą.

Ten prima aprilis już przestał być śmieszny, a staje się żałosny.

Mr KJ siedzi sobie teraz na forum i ma to wszystko w nosie bo nie ma nad nim żadnego nadzorcy. Spełnił swój obywatelski obowiazek i zarobił na dniówkę.

a moje pieniądze uciekają...

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 03-04-2007 14:38.

03-04-2007 14:36 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PS. 2 - pogrubiony fragment tekstu. Normalny terminal zawsze działa - tylo że w ograniczony sposób. Więc idąc do pracy zawsze wiem że minimum te wyprawki poklikam w pracy. natomiast jeżeli wchodze na proxy i mam stroj wyprawowy to przez proxy mogę wejść i zmienić ten strój na bojowy, gdy taka sytuacja nie jest możliwa na normalnym terminalu bo od razu wyrzuca na ekran LOGOWANIA. Moge filmik nakrecic komórka i wysłac mailem jka wygladają logowania. Czasem nawet na prooxy wyloguje przy wysyłaniu wiadomości a to przy przerzucaniu w zbrojowni. Taki lajf


ehhh od rtego trzeba było zacząc chytry . jasno prosto i prawie zrozumiale , jakies dziwne to zabezpieczenie no ale powiedzmy ze jestem jakos sobie wyobrazic skad sie to bierze


W związku z tym, ze razem pracujemy takie sytuacje mogą wystąpić w przyszłości, jak również mogły wystąpić w przeszłości. Nie łamiemy regulaminu grając z pracy i nie gramy za siebie, w efekcie nie ma podstaw do tego aby nas karać.

moga się wydarzyć jak mogą sie i nie wydarzyc, to co tobie sie wydaje oczywiste mi oczywiste wydawac sie nie musi prawda? bo najpierw piszesz ze w pracy musisz korzystac z proxy, pozniej ze jak korzystasz z bw w pracy bez proxy to wyrzuca cie z temrinalu, pozniej napisales ze w sumie to korzystać mozesz ale nie wszystko ci działa. oczywiscie caly problem sprowadza sie do tego ze wszystkim tu wypisujacym wydaje sie ze robie za swieta inkwizycje i jak ktos nie splonie to trzbea go utopic bo to czarownik. a dla mnie prowadzisz taką polemikę jak nie podam rzeczowego argumentu dla rozmówxcy z drugiej strony , to korzystam z emocjonalnego, a może jeszcze coś mu wrzyuće ulży mo co nie? oczywiscienie trzeba bylo multi zglaszac, pewnie sie to zmieni bo funkcjonuje handel na r2 w ograniczonej formie ale zawsze

Ciekawe ile ten człowiek musi osób zabanowac aby ktoś pojął że za bardzo przejał sie stanowiskiem (może sodóweczka?) i robi krecią robote dla BW

ciekawe co bys zrobil jakby wysadzili cie na pustaka w 3 i farmili regularnie chytry a wiedzialbys ze to bylo przez kant, bo ktos za kogos dolaczyl ^^ i cie z tego pustaka by nie wypuscili , tez bys mowil ze przesadzam. na to proxy trafilem przy okazji oblezenia khan i inc znalazlem proxy i okazalo sie ze ktos jeszcze z niego korzystal to tyle chytry trafilo do ciebie


Primo - zezwalacie na grę dwóch osób z jednego IP
Secundo - karzecie dokładnie za to samo


Przyznaję - przestaje cokolwiek rozumieć.

Jestem z Wami od początku pierwszego serwera, ale to co się teraz dzieje zaczyna być paranoją.

jest róznica między zasiadaniem a multikontem dla części osób jest ona oczywista , dla cześci nie byl temat na ten temat. ja prosciej tego nie wytlumacze

Dotrzymuje warunków regulaminu gry za która pobieracie opłaty. Jako konsument czyt. odbiorca usługi mam swoje prawa, które w tym momencie sa łamane poniewąz dostałem bana niesłusznie - a nawet nikt nie chciał słuchac wyjaśnień - ani przed banem ani teraz. Sytuacja wyglada tak - zabanuje gosci na 2 dni i luz - zadna strata, a nikt nie beirze pod uwage z po to sie SAMEMU tworzy postac, expi aby jej rozwoj wspierać a tutaj jednym ruchem wywalamy kogoś bo COŚ sie KOMUŚ wydaje.

to czy dotrzymujesz tych warunków jest owym tematem dyskusji i raczej nie słuzy temu bysmy obydwaj wbijali posty i gdybys opisal sytuację z proxy w sposob jasny i przejrzysty nie było by ani twoich długich wywodów ani jeszcze dłuzszych moich odpowiedzi

Nie ma aż tylu przekrętów aby nie można było się skontaktowac z graczem przed nałozeniem kary. Nie ma tutaj tylu aktywnych graczy jak na r1 w związku z czym nie można mówic że nie ma czasu na dochodzenie prawdy. Szczególnie jak prawda wali kogoś prosto wwtwarz a ta osoba dalej sie upiera przy swoim.

zdziwłbyś się ile na r2 jest lewych sytuacji chytry ja przejrzalem raptem z 6 klanów


PS. Z aukcji też przestałem korzystać bo jeszcze jakiś łoś da za dużą cenę i też dostanę bana z pewnoscia jak kupisz cos co kosztuyje malo za cos za co mozna kupic duzo wiecej i sprzedajacy i kupujacy beda z tego samego ip , tego samego klanu i beda sie logowac 2 min po sobie ;d


pps. ostatnie tlumaczenie graczy Rayneven i vlade uznaje za wiarygodne, konta odblokowuje nie mniej jednak na przyszlosc jesli juz uzywacie proxy uzywajcie go ciagle

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
03-04-2007 14:47 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Killing,
uwierz mi że wzburzenie cała sytuacją moze spowodowac że człowiek pisze nie do konca logicznie i nie od razu wszystko co by chciał.

Bez urazy.

Pozdrawiam
Ray

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
03-04-2007 14:54 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze jedno dla wszystkich tych co nie rozrozniaja multi od zasiadania
A,B, to logi 2 kont niech x i y będą komputerami graczy kont a i b

zasiadanie
A:XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXYYYYYYYXXXXXXXXXXXXXXXX
B:YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

jeden gracz wchodzi drugiemu na konto , na krotkim odcinku czasu pozniej znow zajmuje sie swoim kontem




multi acc
A:XXXXXXXXXXXXXXXX
b:XXXXXXXXXXXXXXXX

proste prawda?

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
03-04-2007 15:05 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE Rayneven && vlade

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH