Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria IV (R13+R15) » Kilka słów o bohaterach z MUZG » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kilka słów o bohaterach z MUZG 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
joda66
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 3
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Kilka słów o bohaterach z MUZG Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oto jeden z nich najlepiej im wyszła fuzja z pajacami z Misia gratuluje MUZGÓW Wink

lubia sobie tak ot atakowac i zapraszam frajerzy zawsze mnie położycie to wasz slogan bić hehehe

będzie więcej linków oni to są bohaterzy zapamiętajcie

Link do wiadomości hint
http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=599b4b0afa

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=241fce8363

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8274a96aba

zapraszam więcej bohterów z MUZGU


pajace grajerzy a w szczególności kolesie z MISIA

do tego mają czelność pytać masz to na sprzedasz hehehe (mówie wam chyba im MUZGÓW zabrakło


wiemmógłbym popracować nad obroną ale nie chce rozczarować kretynów z niby MUZGu


pozdrawiam


już się boje klocek i zabierzecie heheheh

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez joda66: 18-10-2011 19:57.

18-10-2011 19:50 joda66 jest offline Szukaj postów użytkownika: joda66 Dodaj joda66 do Listy kontaktów
joda66
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 3
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Autor tematu Temat rozpoczęty przez joda66
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9cbde4041c


jak pisałem kolejny z peszkiem
18-10-2011 20:23 joda66 jest offline Szukaj postów użytkownika: joda66 Dodaj joda66 do Listy kontaktów
garry
Junior Member


images/avatars/avatar-16948.gif

Data rejestracji: 22-12-2009
Postów: 16
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No co, 63 PR piechotą nie chodzi Smile

__________________

Polska Akademia Aikido
19-10-2011 09:01 garry jest offline Strona domowa garry Szukaj postów użytkownika: garry Dodaj garry do Listy kontaktów
Jahu
Double Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 102
Klan: Warriors
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o widze pan z problemami xD


jak to dobrze, ze mamy takich na serwerze - jest sie z czego posmiac Smile



WIWAT MERITUM !!!

__________________
r13 - Joseki
19-10-2011 09:32 Jahu jest offline Szukaj postów użytkownika: Jahu Dodaj Jahu do Listy kontaktów
wladek
Full Member


Data rejestracji: 26-10-2010
Postów: 65

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pierdziele jaki "książe z bajki" To kogo maja atakować jak całe top to Muzg
Dostałeś jedno z najlepszy kont na serwerze marnujesz je od kilku m-cy (po statach widzę że w ciągu pół roku nic nie jest zmienione) i jeszcze sie żalisz.
Mam nadzieję że Lucek nie widzi co sie dzieje z jego pracą bo żal straszny.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wladek: 19-10-2011 09:53.

19-10-2011 09:50 wladek jest offline Szukaj postów użytkownika: wladek Dodaj wladek do Listy kontaktów
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Auuula MAMO bija mnie chlopaki z 8smej klasy Smile .

powiedzial pierwszoklasista Smile , chyba cie koluniu rzeczywiscie boli jak Cie bija w wirtualnej grze Tongue .

Pamietaj ze to juz objawy kliniczne sa Smile Po diagnoze do doktora Che sie musisz zglosic Smile


auuuuuula, auuuuuula, auuuuuula, auuuuuula, auuuuuula, auuuuuula!
19-10-2011 10:23 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
MR®RAMZES
Junior Member


Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 20
Kraina: Moria IV
Skąd: SZCZECIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wladek napisał(a)
To kogo maja atakować jak całe top to Muzg
.


wlasnie :/ z topki atakuje wszystkich oprocz galthy i bartexa wiec dlaczego mialbym Ciebie omijac xd ?

__________________
NICK W GRZE : MR_RAMZES
19-10-2011 12:27 MR®RAMZES jest offline Szukaj postów użytkownika: MR®RAMZES Dodaj MR®RAMZES do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wladek napisał(a)
Ja pierdziele jaki "książe z bajki" To kogo maja atakować jak całe top to Muzg
Dostałeś jedno z najlepszy kont na serwerze marnujesz je od kilku m-cy (po statach widzę że w ciągu pół roku nic nie jest zmienione) i jeszcze sie żalisz.
Mam nadzieję że Lucek nie widzi co sie dzieje z jego pracą bo żal straszny.


no zgodzę się (wyjątkowo).

Jak pamiętam raporty z oblegów bojowych kiedy grał właściciel to jednak robił różnice w starciu i widać, że postać była rozwijana. Od czasu oddania postaci - zastój...

A co do ataków - uuuu... teraz to przeszkadza to jak wejdzie akt 3, gdzie KAŻDY będzie farmił punkty evo to chyba się skasujesz z rozpaczy...

Szkoda postaci imo Wink

Ps. To misz-masz raczej a nie to forum ?

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hakai: 19-10-2011 14:45.

19-10-2011 14:44 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nie ten dział
2. Nieregulaminowy up

3. Profil wampira martens
STATUS URLOP


Nawet mi ciebie nie żal

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Che_Deva: 19-10-2011 17:47.

19-10-2011 17:46 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Aessalion
Viking


Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 721
Klan: Undeads
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nefalin wrocil? rotfl
Zal konta, ot co. Tyle ze Tak konczy wiekszosc przekazanych kont, choc wiekszosc bez tego typu cyrkow.
Poza tym piszesz 'glownie' misia a podajesz wiekszosc raportow z bylymi narhwals Roll Eyes

Moze zamiast plakac I urlopowac postac pchniesz ja dalej, moze bedzie mialo wiecej szczescia do nastepnego uzytkownika... Big Grin najlepiej przez forum gry, komus kogo nie znasz rotfl

__________________
r9 - Aessalion

Awake... for all is dying, even the dead

We are our Past failing to come back

All of us visionaires
with a rope around our neck

19-10-2011 21:47 Aessalion jest offline Szukaj postów użytkownika: Aessalion Dodaj Aessalion do Listy kontaktów
Maryś
Double Ace


Data rejestracji: 26-10-2010
Postów: 114
Klan: Muzg/Narwhals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no elo.

__________________
r13 - Maryś
20-10-2011 01:04 Maryś jest offline Szukaj postów użytkownika: Maryś Dodaj Maryś do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aes, Ramzes, Garry - nie wstyd wam?!
az dwie rundy zeby zrobic niewiele ponad 3k hp?
20-10-2011 02:20 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
Fanaberia
Junior Member


Data rejestracji: 12-09-2011
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe fajny temat Big Grin
Nie ma sensu martens komentowac idiotyzmow serwera R13... odpusc bo z idiotami nigdy nie wygrasz bo zawsze Cie grupą zaszczekaja ...

Ja życze powodzenia na serwerze ktory juz i tak zgnił i Akt III tylko Wam przyniesie KW i nic wiecej.

Podniecac sie kto jak gra na kogos koncie Big Grin a koleszka Hakai sam ma konto po innej osobie i nic nie zrobil na nim Big Grin ciekawe czemu na swoim dalej nie grales wielki graczu BW.

Powodzenia zycze Wam a szczegolnie MISIOM Big Grin Big Grin Big Grin
Naprawde udowadniacie jak jestescie super mocni ...


P.S> Lucek to by padl jak by zobaczyl tych super graczy z MIS ktorzy sprzedali sie jak .................

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fanaberia: 20-10-2011 19:54.

20-10-2011 19:49 Fanaberia jest offline Szukaj postów użytkownika: Fanaberia Dodaj Fanaberia do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fanaberia napisał(a)
Podniecac sie kto jak gra na kogos koncie Big Grin a koleszka Hakai sam ma konto po innej osobie i nic nie zrobil na nim Big Grin ciekawe czemu na swoim dalej nie grales wielki graczu BW.


Jedna i ta sama nudna śpiewka - w przeciwieństwie do Ciebie parę osób wie co było na koncie jak je przejmowałem a co jest teraz. Twoje zdanie niestety jest na samym końcu brane pod uwagę.

BTW jak tam przygotowania do aktu 3 graczu z top bronia na Cr`a - słyszałem, że tak bardzo Ci się podobają zmiany, że chcesz się skasować, który to raz - z ósmy będzie ?

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Hakai: 22-10-2011 02:08.

22-10-2011 01:52 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria IV (R13+R15) » Kilka słów o bohaterach z MUZG

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH