Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Info for non-polish speaking players: we're sorry, but on beta server will be used Polish language only. Even though You can take part in beta tests.


Drodzy Gracze,

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy wam Raport Sytuacyjny część 3 na temat aktu 3.

Część z Was ma okazję uczestniczyć w Becie zapowiedzianej w poprzednim raporcie. Pozostali bacznie śledzą pojawiające się tematy i informacje z bety. Dlatego też postanowiłem się podzielić kolejną garścią przemyśleń.

UWAGA: przed dalszym czytaniem warto zapoznać się z poprzednimi raportami:
Akt 3 - raport sytuacyjny
Akt 3 - raport sytuacyjny cz 2.
w tym raporcie NIE BĘDZIE informacji nt rzeczy, które były uznane za zakończone w raporcie poprzednim.


Gdzie jesteśmy, co już jest gotowe:

Serwer Beta:
  • Moria - pozostało balnsowanie.
  • Necro2 - pozostało balansowanie.

BK:
  • Skończone - pozostało balansowanie TR i Kanałów.

SWR
  • Skończone - pozostało balansowanie.


Co pojawi się w nadchodzących kilku dniach:

Otwarty Serwer Beta-Moria:

UWAGA: Serwer testowy Beta zostanie zresetowany w Sobotę 29.10.2011. Postacie graczy zostaną ponownie zaczytane z serwerów produkcyjnych.
Dostęp do bety zostanie zablokowany dla wszystkich na ok 1h. Gracz przy próbie logowania będzie otrzymywał komunikat: ŻE NIE ZOSTAŁ WYLOSOWANY DO BETY!

Celem resetu bety jest usunięcie z systemu przepakowanych i nierealnych postaci graczy. (push kamieni, itp)
Studnia Dusz oraz Aukcje nie będą już dostępne w Becie.


Zmiany związane z testowaniem balansu KW i Ekspedycji (Moria i Necro):
  • wszyscy gracze automatycznie otrzymują wszystkie odznaki, oprócz dwóch ostatnich, co umożliwia dostęp do wszystkich lokacji oprócz ostatniej,
  • koszt założenia ekspedycji: ludzie: 1, pkt reputacji: 1,
  • koszt dołączenia gracza do ekspedycji: ludzie: 1, pkt reputacji: 1,
  • koszt ożywienia moba ekspedycyjnego: ludzie: 1, pkt reputacji: 1,
  • limity czasowe dla zakładania oraz dołączania do ekspedycji: BRAK,
  • limity czasowe dla zakładania oraz dołączania do Króla Wzgórza: BRAK,


Kilka słów o otwartych serwerach beta. Mają one 2 cele:
- dać szansę większej grupie graczy zapoznania się z betą,
- pozwolić przetestować mechanikę TAKTYK oraz OBLĘŻEŃ na dużej grupie graczy.
Zachęcam wszystkich do robienia jak największej liczby oblężeń i pisania swoich przemyśleń na ich temat.



Czy można spodziewać się, że dodane zostanie jeszcze coś do A3 przed wydaniem:
  • Nie. Jest to zamknięta lista i poza mniejszymi lub większymi upiększaczami lub regulacjami balansu nic nie zostanie dodane.



Co NIE zostanie wydane w podstawowym A3:
  • Kuźnia (a w związku z tym także system run) zostanie wydana jako oddzielny dodatek dla postaci w A3.
    Planowany termin wprowadzenia: Daleka przyszłość.
  • Zadania - związane z A3 pojawią się dopiero jako oddzielny dodatek.
    Planowany termin wprowadzenia: Jeszcze dalsza przyszłość.


__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


27-10-2011 14:42 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosimy nie przenosić tutaj dyskusji, które toczą się już na forum BETY, gdyż jedyne co to spowoduje to chaos. Posty dotyczące balansu bety będą ignorowane - do dyskusji nad balansem służy forum BETY, które jest otwarte do pisania dla wszystkich, więc nie ma potrzeby dublować wątków.

Prosimy też nie pytać o datę wprowadzenia bety na serwery produkcyjne - gdy taka będzie ustalona, z pewnością odpowiednio wcześniej to zakomunikujemy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-10-2011 14:47 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker

UWAGA: Serwer testowy Beta zostanie zresetowany w Sobotę 29.10.2011. Postacie graczy zostaną ponownie zaczytane z serwerów produkcyjnych.
Dostęp do bety zostanie zablokowany dla wszystkich na ok 1h. Gracz przy próbie logowania będzie otrzymywał komunikat: ŻE NIE ZOSTAŁ WYLOSOWANY DO BETY!

Celem resetu bety jest usunięcie z systemu przepakowanych i nierealnych postaci graczy. (push kamieni, itp)
Studnia Dusz oraz Aukcje nie będą już dostępne w Becie.

Kilka słów o otwartych serwerach beta. Mają one 2 cele:
- dać szansę większej grupie graczy zapoznania się z betą,
- pozwolić przetestować mechanikę TAKTYK oraz OBLĘŻEŃ na dużej grupie graczy.
Zachęcam wszystkich do robienia jak największej liczby oblężeń i pisania swoich przemyśleń na ich temat.



Kiedy można spodziewać się tego samego na Necro?
Ostatnio miałem włączony urlop i sprzęt pożyczony. Jeszcze bym potestował a3 zanim zdecyduję czy się skasować, czy nie.
Chciałbym ze względu na kolegów przygotować się i sprawdzić, czy moje przewidywania się sprawdzą i czy warto dalej poświęcać czas na grę na serwerach Necro2. A żeby sprawdzać, to musiałbym zdjąć urlop i odebrać przedmioty żeby wejść na betę ze swoim unikalnym eq, które wedle moich obliczeń mogę sobie z góry na dół wrzucić do sklepu Wink Poza sprzętem wyprawkowym i bunkrem opartym na wzmocnionym secie i leg dsk opiekunach, które przy wejściu a3 nadaje się tylko na bazyla dla kultków.

Stworzyłem postać pod dmg, BEZ defa, z niewielką ilością HP, ze sporą ilością bardzo mocnych ataków żeby móc robić moby we 2-3 w inny sposób niż do tej pory (def+demony). Postać taka nie ma sensu już, a dalszy rozwój został skutecznie zatrzymany.

PS. na morii już się skasowałem, bo nie widzę sensu grać w wypadku kiedy poświęciłem masę czasu i kamieni na budowanie tanka, który miał pomagać bić moby we 2-3. Postać taka nie ma sensu. Nie chciało mi się już czekać na kolejne balansowanie, ani tracić czas mając nadzieję na to, że patch anty solo/duet nie wejdzie w takiej postaci w jakiej jest na beta.
Postać specjalnie budowana pod rozwój w stronę 5lv tatka. Dmg nie było powalające, ale skuteczność obrony idealna.
Kombinatorstwo i unikalność zlikwidowane.
Oczywiście mógłbym zmienić eq i przejść na tatek berserkera, ale chyba nie o to chodzi o_O

__________________
uśmiech

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Wyrywacz: 27-10-2011 15:16.

27-10-2011 14:51 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym proponował jeszcze zniesienia czasu przygotowania na ekspę do 1h, bo na późniejszych lokacjach i tak długo trzeba czekać Wink
27-10-2011 15:09
Jameson
Triple Ace


images/avatars/avatar-13294.jpg

Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 228
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Kalisz/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
janeo napisał(a)
a ja bym proponował jeszcze zniesienia czasu przygotowania na ekspę do 1h, bo na późniejszych lokacjach i tak długo trzeba czekać Wink

Żeby w tydzień nabić 5 lvl.... Na co ci to jak i tak kamieni nie wykorzystasz.
Dobrze jest jak ma być. Największym problemem bety jest brak ludzi. A co za tym idzie brak testowania ekspedycji na szerszym gronie osób, szczególnie po obcięciu dystansa i dopakowaniu palnej.

__________________

Wampirzy Pajacyk

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jameson: 27-10-2011 15:18.

27-10-2011 15:17 Jameson jest offline Szukaj postów użytkownika: Jameson Dodaj Jameson do Listy kontaktów
janu
Lord


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 289
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja zaproponuję jeszcze jedno Adminom:

rozważcie czy jest sens dawać graczom na nowej becie po 4500 pkt evo???


Tyle punktów gracze nabiją najwcześniej po około 1,5 roku - trzeba uwzględnić, że część ataków nie wejdzie, część się przegra. A czasem trzeba będzie walnąć atak po krew (konieczność zbierania pkt evo zachęci graczy do atakowania więc z krwią po pewnym czasie może zacząć się robić problem), ludków (pewnie dalej trzeba będzie poświęcić chociaż część ludzi na rytka mobów, no i na rozbudowę).

Z moich wyliczeń wynika, że optymalnie byłoby testować przy 3000 pkt evo. Dlaczego? Ponieważ taką ilość pkt evo gracze zbiorą po około roku czasu.
W tym czasie będzie można wprowadzić ewentualne poprawki na serwerach produkcyjnych.
27-10-2011 15:25 janu jest offline Szukaj postów użytkownika: janu Dodaj janu do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czumu zostal juz zresetowany??

ta to gratulacje bez polowy sprzetu jestem bo na aukcji wystawione

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BadBoy190: 27-10-2011 16:09.

27-10-2011 15:51 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BadBoy190 napisał(a)
czumu zostal juz zresetowany??


nie został - postacie są na razie takie jak były

wprowadzono tylko inne ulepszenia, o których pisał Sushi

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
27-10-2011 16:02 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jameson napisał(a)
cytat:
janeo napisał(a)
a ja bym proponował jeszcze zniesienia czasu przygotowania na ekspę do 1h, bo na późniejszych lokacjach i tak długo trzeba czekać Wink

Żeby w tydzień nabić 5 lvl.... Na co ci to jak i tak kamieni nie wykorzystasz.
Dobrze jest jak ma być. Największym problemem bety jest brak ludzi. A co za tym idzie brak testowania ekspedycji na szerszym gronie osób, szczególnie po obcięciu dystansa i dopakowaniu palnej.



to jest beta więc nie ma to znaczenia czy nabijesz 5 czy 10 poziomów.
Tu liczą się raporty, a im ich więcej tym lepiej.
A dzięki zniesieniu czasu odczekania do 1h można puścić takich ekspedycji w różnych kombinacjach kilka-kilkanaście dziennie.
Czyli jest to czego potrzeba - dużo raportów Wink

btw. czytałeś to co sushi napisał?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 27-10-2011 16:13.

27-10-2011 16:13
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

janeo, raportów i tak myślę, że teraz będzie bardzo dużo. A godzina trwania ekspedycji to tylko godzina na zebranie składu, na dalszych lokacjach niektórzy mogą mieć z tym problemy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-10-2011 16:15 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może skrócić do 5h max na wyższych lokacjach typu anubis/wendigo

__________________
Co to???

27-10-2011 16:41 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
stocoglionediCe
Full Member


Data rejestracji: 01-10-2010
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi mam taką ostatnią prośbę czy mógłbyś przez te ostatnie dni trwania bety wyłączyć czas oczekiwania na kanały ściekowe chcielibyśmy jeszcze powalczyć o 1s bardzo proszę

__________________

27-10-2011 17:09 stocoglionediCe jest offline Szukaj postów użytkownika: stocoglionediCe Dodaj stocoglionediCe do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo zmniejszyc czas 1 fazy chociazby o polowe ? :/

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
27-10-2011 17:31 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Maruder1
Member


images/avatars/avatar-19673.gif

Data rejestracji: 17-09-2010
Postów: 47
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pięknie a mi wczoraj spadł sprzęt i nie mam z czym na expa isc może weżmiecie to pod uwage i dacie szanse na wbicie powiedzmy do poziomu db+5
27-10-2011 19:23 Maruder1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Maruder1 Dodaj Maruder1 do Listy kontaktów
Prototyp1
Lord


images/avatars/avatar-20605.jpg

Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: ^-.-^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Maruder1 napisał(a)
Pięknie a mi wczoraj spadł sprzęt i nie mam z czym na expa isc może weżmiecie to pod uwage i dacie szanse na wbicie powiedzmy do poziomu db+5


to po co wbijałeś?
mogłeś się zastanowić wcześniej

__________________
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6b9cf728b4fb4478be26
d78c58688bb6

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 15-04-2011 20:16.

27-10-2011 19:25 Prototyp1 jest offline Strona domowa Prototyp1 Szukaj postów użytkownika: Prototyp1 Dodaj Prototyp1 do Listy kontaktów
Maruder1
Member


images/avatars/avatar-19673.gif

Data rejestracji: 17-09-2010
Postów: 47
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prototyp1 aleś błyskotliwy tekst puścił aż mnie powaliło mniej więcej w stylu po co grałeś w BW miałbyś więcej wolnego czasu,
ale ci odpisze bo wczoraj nie wiedziałem ze dziś nie będzie studni dusz
27-10-2011 19:32 Maruder1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Maruder1 Dodaj Maruder1 do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Prototyp1 napisał(a)
cytat:
Maruder1 napisał(a)
Pięknie a mi wczoraj spadł sprzęt i nie mam z czym na expa isc może weżmiecie to pod uwage i dacie szanse na wbicie powiedzmy do poziomu db+5


to po co wbijałeś?
mogłeś się zastanowić wcześniej


hmm po dlugich zastanowieniach po to podbijal zeby byl wyzej???

tobie nic nie spadlo nigdy?

po to jest studnia zeby podbijac
ja mam tatuu cr na 1 lvl nie moge podbic wyzej ani wymazac nie dziala mi nawet bo zbroja za malo obrony a aukcji nie ma

EDIT

wystawilem 2 przedmioty uzyskaly ofy

ani przedmiotow ani kamieni

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BadBoy190: 27-10-2011 19:33.

27-10-2011 19:32 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
Soulfly
Lord


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 407
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Maruder1

Pięknie a mi wczoraj spadł sprzęt i nie mam z czym na expa isc może weżmiecie to pod uwage i dacie szanse na wbicie powiedzmy do poziomu db+5



bosz... czytanie ze zrozumieniem....

UWAGA: Serwer testowy Beta zostanie zresetowany w Sobotę 29.10.2011. Postacie graczy zostaną ponownie zaczytane z serwerów produkcyjnych.

__________________
Why can't we not be sober ?
27-10-2011 19:39 Soulfly jest offline Szukaj postów użytkownika: Soulfly Dodaj Soulfly do Listy kontaktów
Prototyp1
Lord


images/avatars/avatar-20605.jpg

Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: ^-.-^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soulfly napisał(a)
Maruder1

Pięknie a mi wczoraj spadł sprzęt i nie mam z czym na expa isc może weżmiecie to pod uwage i dacie szanse na wbicie powiedzmy do poziomu db+5



bosz... czytanie ze zrozumieniem....

UWAGA: Serwer testowy Beta zostanie zresetowany w Sobotę 29.10.2011. Postacie graczy zostaną ponownie zaczytane z serwerów produkcyjnych.


chyba wytrzymacie 2 dni Big Grin

__________________
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6b9cf728b4fb4478be26
d78c58688bb6

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 15-04-2011 20:16.

27-10-2011 19:40 Prototyp1 jest offline Strona domowa Prototyp1 Szukaj postów użytkownika: Prototyp1 Dodaj Prototyp1 do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad a nie mysleliscie moze o jakims drobnym nagrodzeniu tych osob ktore atakowal inne vampiry PVP, moze np. ze na wjezdzie dostanie sie 1/10 czy 1/15 pkt EVO z wygranych walk. Tak na zachete Smile - na Mikołaja

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


27-10-2011 20:27 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
ytrewq666
Junior Member


Data rejestracji: 11-07-2011
Postów: 14
Klan: KHORN
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam drobny pomysł kosmetyczny który można było by wprowadzić tylko nie wiem czy administracja się zgodzi i również nie wiem czy ktoś tak owy pomysł już podał jeśli tak to zignorujcie a mianowicie :

Korzystamy wszyscy z setów jak wszech i wobec wiadomo więc gdy ubieramy go na siebie mamy napisany bonus ale tylko przy zakładaniu więc można by też zrobić to w sali tronowej bo wiele klanów prosi o statystyki i eq bojowego podczas rekrutacji wtem chętny pragnący dołączyć sobie do jakiegoś klanu wchodzi sobie na sale tronową kopiuje z stamtąd swoje eq i od razu przy jego eq znajdują się bonusy jakie posiada ;] myślę że pomysł nie jest najgorszy a troszkę ułatwi nam graczom życie ;D więc gdyby szanowna Administracja się na taki dodatek kosmetyczny zgodziła i wcieliła go w życie to będzie miodzio ;D


Pozdrawiam Wszystkich i pilnie oczekuję wypowiedzi na ten temat od innych graczy ;p

__________________
Moje ID : 69130 lub szukaj w Gothicku nicku Vlad Tepes ;p

Kupiłem składam ofkę kupiłeś ty złóż ofkę - ułatwi nam to życie .

Ps. Przed złożeniem oferty skonsultuj się ze mną na pw .
27-10-2011 20:43 ytrewq666 jest offline Szukaj postów użytkownika: ytrewq666 Dodaj ytrewq666 do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ytrewq666

teraz będziesz miał opcję szpiegowania samego siebie przecież...
szpiegniesz siebie i wyślesz komuś cudny link ze swoim eq i razem ze wszytkimi statami Twoimi i twoich itemków

poza tym... do klanu nie składa się podania codziennie
a w sali zrobił by się bajzel niepotrzebny

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

27-10-2011 21:08 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a najpotężniejszy klan wszystkich morii pewnie na wendigo poszedł kilkoma ekipami, a potem całą grupą spróbują kronosa. Zablokować im tą opcję Big Grin
27-10-2011 21:48
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu? Niech sie bawią. Na Necro też dwie ekipy się zebrały i poszły na anuba. Na wendigo póki co nie ma wariatów u nas; tzn. była jedna ekipa, zbili mu jakieś 20k hp.

Zostało jeszcze 60k Tongue

edit: zwłąszcza na necro da to odpowiedź, jak bardzo odległe w czasie jest ubicie Anuba - bo niestety ale jakoś nikt nie wierzy w zapewnienia adm...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 27-10-2011 22:20.

27-10-2011 21:54
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Angry Kiedy Ruszy A3 Na Macierzystych Serwerach? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KIEDY PLANUJĄ PAŃSTWO ZAMKNĄĆ BETĘ I URUCHOMIĆ NA DOBRE AKT TRZECI? rotfl

I co to są serwery produkcyjne bo chyba zaćmiło mnie?

Ok rozumiem nie pisze kolejnego posta żeby nie spamować

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthurus: 28-10-2011 08:57.

27-10-2011 22:19 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał
Prosimy też nie pytać o datę wprowadzenia bety na serwery produkcyjne - gdy taka będzie ustalona, z pewnością odpowiednio wcześniej to zakomunikujemy.


ehh człowieku ale Ty jesteś nieogarnięty
27-10-2011 22:32
profes79
Niezarejestrowany
RE: Kiedy Ruszy A3 Na Macierzystych Serwerach? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthurus napisał(a)
KIEDY PLANUJĄ PAŃSTWO ZAMKNĄĆ BETĘ I URUCHOMIĆ NA DOBRE AKT TRZECI? rotfl

I co to są serwery produkcyjne bo chyba zaćmiło mnie?


serwery na których normalnie gramy - R1 do R14.
27-10-2011 22:54
leonet
Full Member


Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 61

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wyrywacz napisał(a)
[quote]Originally posted by SushiMaker

UWAGA: Serwer testowy Beta zostanie zresetowany w Sobotę 29.10.2011. Postacie graczy zostaną ponownie zaczytane z serwerów produkcyjnych.
Dostęp do bety zostanie zablokowany dla wszystkich na ok 1h. Gracz przy próbie logowania będzie otrzymywał komunikat: ŻE NIE ZOSTAŁ WYLOSOWANY DO BETY!

Celem resetu bety jest usunięcie z systemu przepakowanych i nierealnych postaci graczy. (push kamieni, itp)
Studnia Dusz oraz Aukcje nie będą już dostępne w Becie.

Kilka słów o otwartych serwerach beta. Mają one 2 cele:
- dać szansę większej grupie graczy zapoznania się z betą,
- pozwolić przetestować mechanikę TAKTYK oraz OBLĘŻEŃ na dużej grupie graczy.
Zachęcam wszystkich do robienia jak największej liczby oblężeń i pisania swoich przemyśleń na ich temat.



No to teraz moje male pytanie. Resetujemy serwery przenosimy znowu postacie i....
Zaczynamy budowę kwadratów od nowa i całą ta zabawę... jakoś mi się nie chce zbytnio budować wszystkiego i spędzic ca 4 dni kolekcjonując i prosząc się o graty do budowy??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez leonet: 28-10-2011 09:02.

28-10-2011 09:01 leonet jest offline Szukaj postów użytkownika: leonet Dodaj leonet do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież budynki są już rozbudowane na becie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-10-2011 09:14 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilka przemyśleń apropo balansu.

1. Palna 1h ma za duży boost do trafienia, a dystans za mały.
Proponowana zamiana 1,35 mnożnik dla dystansu, 1,3 dla palnej 1h.

2. Potrzebny jes suf dla CRa, który pozwoli osiągać zasięg, jednak kosztem Hp i defa. Proponuje zmienić Zaraze, aby dawała +x Zwinki, -x obrony. Powiedzmy na dsk +30 zwinki, -30 defa.

3. Może by wreszcie prefiks Antyczny odzyskał swój status 2 prefa w broniach białych. Można dać zamiast lipne +x do dmg, +x% ingorowania obrony.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

28-10-2011 10:43 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH