Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Wyrywacz
cytat:
Originally posted by SushiMaker

UWAGA: Serwer testowy Beta zostanie zresetowany w Sobotę 29.10.2011. Postacie graczy zostaną ponownie zaczytane z serwerów produkcyjnych.
Dostęp do bety zostanie zablokowany dla wszystkich na ok 1h. Gracz przy próbie logowania będzie otrzymywał komunikat: ŻE NIE ZOSTAŁ WYLOSOWANY DO BETY!

Celem resetu bety jest usunięcie z systemu przepakowanych i nierealnych postaci graczy. (push kamieni, itp)
Studnia Dusz oraz Aukcje nie będą już dostępne w Becie.

Kilka słów o otwartych serwerach beta. Mają one 2 cele:
- dać szansę większej grupie graczy zapoznania się z betą,
- pozwolić przetestować mechanikę TAKTYK oraz OBLĘŻEŃ na dużej grupie graczy.
Zachęcam wszystkich do robienia jak największej liczby oblężeń i pisania swoich przemyśleń na ich temat.



Kiedy można spodziewać się tego samego na Necro?


OK. nie ważne... kolega dostał się na betę i odbiorę eq _-_

__________________
uśmiech

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wyrywacz: 28-10-2011 11:29.

28-10-2011 10:47 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
leonet
Full Member


Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 61

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mufir napisał(a)
Kilka przemyśleń apropo balansu.

2. Potrzebny jes suf dla CRa, który pozwoli osiągać zasięg, jednak kosztem Hp i defa. Proponuje zmienić Zaraze, aby dawała +x Zwinki, -x obrony. Powiedzmy na dsk +30 zwinki, -30 defa.



To też chciałbym powiedzieć do administracji. Niestety suf w broniach 2-recznych dla CR nie istnieje. Samobójca zeruje defa a innego nie ma ze zwinnością. Chyba że o czymś nie wiem.
Miło by było mieć tak jak BW dalo 1 recznych (trafienia, biegłość, precyzji, zwinności, odwagi ....) i tam jest coś miżliwe do kombinowania. Dla 2 reków niestety nic.
28-10-2011 11:01 leonet jest offline Szukaj postów użytkownika: leonet Dodaj leonet do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mufir napisał(a)
Kilka przemyśleń apropo balansu.

1. Palna 1h ma za duży boost do trafienia, a dystans za mały.
Proponowana zamiana 1,35 mnożnik dla dystansu, 1,3 dla palnej 1h.

2. Potrzebny jes suf dla CRa, który pozwoli osiągać zasięg, jednak kosztem Hp i defa. Proponuje zmienić Zaraze, aby dawała +x Zwinki, -x obrony. Powiedzmy na dsk +30 zwinki, -30 defa.

3. Może by wreszcie prefiks Antyczny odzyskał swój status 2 prefa w broniach białych. Można dać zamiast lipne +x do dmg, +x% ingorowania obrony.


To spróbuj kolego iść na meduze z zasiegiem dla palnej 1h, gwarantuje Ci że większość ciosów nie wejdzie. Tutaj balans jest ok, wiec proszę nie ingerować w niego, to że trafiam każdego w atakach to nie oznacza że to samo mamy na ekspach. W przypadku golema moge ubrac eq do madrosci kosztem zasięgu i przynajmniej cos zrobic temu mobowi. Jestem przeciw zmniejszania zasiegu dla palnej 1h.

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthurus: 28-10-2011 12:25.

28-10-2011 12:24 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Szynejro
Lord


Data rejestracji: 26-04-2007
Postów: 304
Klan: PSD // rtsx
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Arthurus jak sie czyta Twoje posty to dosłownie ręce opadaja;/

biorąc pod uwagę ze nie rozróżniasz ani tatków, ani broni (tworzyłeś tematy twierdzące ze CR biega z zemstą w reku)
do tego teraz gadasz ze niby REWO nie ma zasięgu na moby?
hahahah

rewo jako pierwszy łapie zasięg wszędzie... nawet szybciej niż snajper.
28-10-2011 12:38 Szynejro jest offline Strona domowa Szynejro Szukaj postów użytkownika: Szynejro Dodaj Szynejro do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Szynejro
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mufir napisał(a)
Kilka przemyśleń apropo balansu.

1. Palna 1h ma za duży boost do trafienia, a dystans za mały.
Proponowana zamiana 1,35 mnożnik dla dystansu, 1,3 dla palnej 1h.

2. Potrzebny jes suf dla CRa, który pozwoli osiągać zasięg, jednak kosztem Hp i defa. Proponuje zmienić Zaraze, aby dawała +x Zwinki, -x obrony. Powiedzmy na dsk +30 zwinki, -30 defa.

3. Może by wreszcie prefiks Antyczny odzyskał swój status 2 prefa w broniach białych. Można dać zamiast lipne +x do dmg, +x% ingorowania obrony.


Ponadto przydałby się jakiś bat na ssaka w takiej relacji jak obecnie jest Ssak vs LM.

Może np. Żar krwi w zasadzce z kosztem 5 pkt krwi/ poziom, żeby można było tylko częściowo blokować.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

28-10-2011 13:45 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

NOWE przerzucenie kont? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o informacje jak w SOBOTE beda kopiowanie konta graczy czy podobnie jak poprzednio? Czy rzeczy w Zbrojowni Klanowej pozostana nieskopiowane czy nie ma znaczenia gdzie sa umieszczone. BO nie chcialbym sie obudzic z reka w nocniku znow. Dziekuje z gory za info

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


28-10-2011 13:51 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoje rzeczy z ZK powinny zostać przekopiowane.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-10-2011 14:27 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szynejro napisał(a)
@Arthurus jak sie czyta Twoje posty to dosłownie ręce opadaja;/

biorąc pod uwagę ze nie rozróżniasz ani tatków, ani broni (tworzyłeś tematy twierdzące ze CR biega z zemstą w reku)
do tego teraz gadasz ze niby REWO nie ma zasięgu na moby?
hahahah

rewo jako pierwszy łapie zasięg wszędzie... nawet szybciej niż snajper.


Mam pojecie to wy często posługujecie się wewnętrznym slangiem. Siedze na forum znacznie krócej i trudno jest was zrozumieć. np. piszecie berek, jedyny berek jakiego znam to zabawa dla dzieci, nie lepiej napisac wladca zwierząt z białą 2h i wszystko jasne. Co do zasiegu 1h sprobuj sobie pograc prosze bardzo i sprobuj zlapac moba z 180 sposta przy twoim 105. Powodzenia życzę macie racje ograniczcie mi zasięg to będę chodził max na złotego smoka i moze jeszcze obrażenia mi ograniczcie to nawet golema nie posmyram.

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

28-10-2011 14:37 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthurus napisał(a)
Mam pojecie to wy często posługujecie się wewnętrznym slangiem. Siedze na forum znacznie krócej i trudno jest was zrozumieć. np. piszecie berek, jedyny berek jakiego znam to zabawa dla dzieci, nie lepiej napisac wladca zwierząt z białą 2h i wszystko jasne. Co do zasiegu 1h sprobuj sobie pograc prosze bardzo i sprobuj zlapac moba z 180 sposta przy twoim 105. Powodzenia życzę macie racje ograniczcie mi zasięg to będę chodził max na złotego smoka i moze jeszcze obrażenia mi ograniczcie to nawet golema nie posmyram.


Nie ponieważ: władca zwierząt z białą 2h to 26 znaków, a berek to 5 znaków. Po drugie, berek to nie koniecznie władca zwierząt, to może być jakakolwiek inna rasa (znam takich, są niezłe).
Po trzecie zaraz ktoś spyta a co to 2h? Jedyne 2h jakie zna to klasa w szkole, lub pole na planszy w szachy.

Po prostu naucz się gwary i tyle.

Czy zostanie przekopiowana cała zbrojownia, czy tylko 150 przedmiotów?
Żebym wiedział jak sobie poukładać, o ile trzeba.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 28-10-2011 15:06.

28-10-2011 15:05 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthurus napisał(a)
cytat:
Szynejro napisał(a)
@Arthurus jak sie czyta Twoje posty to dosłownie ręce opadaja;/

biorąc pod uwagę ze nie rozróżniasz ani tatków, ani broni (tworzyłeś tematy twierdzące ze CR biega z zemstą w reku)
do tego teraz gadasz ze niby REWO nie ma zasięgu na moby?
hahahah

rewo jako pierwszy łapie zasięg wszędzie... nawet szybciej niż snajper.


Mam pojecie to wy często posługujecie się wewnętrznym slangiem. Siedze na forum znacznie krócej i trudno jest was zrozumieć. np. piszecie berek, jedyny berek jakiego znam to zabawa dla dzieci, nie lepiej napisac wladca zwierząt z białą 2h i wszystko jasne. Co do zasiegu 1h sprobuj !!!sobie pograc prosze bardzo i sprobuj zlapac moba z 180 sposta przy twoim 105. Powodzenia życzę macie racje ograniczcie mi zasięg to będę chodził max na złotego smoka i moze jeszcze obrażenia mi ograniczcie to nawet golema nie posmyram.


oO
berek to skrót od berserker to raz (radzę się gwary BW nauczyć. przecież do kolegów z podwórka na powitanie (w godzinach wieczornych) nie mówisz: "dobry wieczór sąsiedzi" Wink )
po dwa:
mając 105 sposta na 1h palnej w rzeczywistości z okiem kota masz (z legendami) 153 zasięgu.
Nic trudnego założyć śmiercionośne preko na głowę + pasterz na dupę + słoneczne biżu + leg. palna 1h i tadaam! mamy ponad 200 zasięgu Wink

no Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 28-10-2011 18:06.

28-10-2011 18:04
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
janeo napisał(a)
cytat:
Arthurus napisał(a)
cytat:
Szynejro napisał(a)
@Arthurus jak sie czyta Twoje posty to dosłownie ręce opadaja;/

biorąc pod uwagę ze nie rozróżniasz ani tatków, ani broni (tworzyłeś tematy twierdzące ze CR biega z zemstą w reku)
do tego teraz gadasz ze niby REWO nie ma zasięgu na moby?
hahahah

rewo jako pierwszy łapie zasięg wszędzie... nawet szybciej niż snajper.


Mam pojecie to wy często posługujecie się wewnętrznym slangiem. Siedze na forum znacznie krócej i trudno jest was zrozumieć. np. piszecie berek, jedyny berek jakiego znam to zabawa dla dzieci, nie lepiej napisac wladca zwierząt z białą 2h i wszystko jasne. Co do zasiegu 1h sprobuj !!!sobie pograc prosze bardzo i sprobuj zlapac moba z 180 sposta przy twoim 105. Powodzenia życzę macie racje ograniczcie mi zasięg to będę chodził max na złotego smoka i moze jeszcze obrażenia mi ograniczcie to nawet golema nie posmyram.


oO
berek to skrót od berserker to raz (radzę się gwary BW nauczyć. przecież do kolegów z podwórka na powitanie (w godzinach wieczornych) nie mówisz: "dobry wieczór sąsiedzi" Wink )
po dwa:
mając 105 sposta na 1h palnej w rzeczywistości z okiem kota masz (z legendami) 153 zasięgu.
Nic trudnego założyć śmiercionośne preko na głowę + pasterz na dupę + słoneczne biżu + leg. palna 1h i tadaam! mamy ponad 200 zasięgu Wink

no Big Grin


No to obetnij tak jak chce ktos na forum 35 zasiegu z legendarnej broni i mamy nie 200 a 165, gdzie szlachta to zwykle kolo 180 chodzi. A jeszcze jak ida koksy to i grubo ponad 180 ma taki mob. Ostatnio trafil mi sie fenek ze spostem uwaga 150pkt!!!
A gware stopniowo sobie przyswajam, tylko ze to chwilke potrwa.

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthurus: 28-10-2011 18:30.

28-10-2011 18:28 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
szpak5612
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2011
Postów: 11
Klan: Obecnie -ak-
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: w.Wielkopolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kondrad SuviMaker czy jak to go zwał jesteście <ciach> i ta cała wasza gra



Ps. Ci którzy tracą kase na konta premium to puknijcie sie w łeb szkoda kasy na takie gówno dajecie im zarobić

Dziękujemy za współprace.//barx

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barx: 28-10-2011 19:03.

28-10-2011 18:47 szpak5612 jest offline Szukaj postów użytkownika: szpak5612 Dodaj szpak5612 do Listy kontaktów
Master_of_Death
Forum Ace


images/avatars/avatar-14518.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 98
Klan: Elizjum - Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie pisałem tego ja jeszcze i mam nadzieje ze już to było napisane, zróbcie coś z dystansem podnies obrażenia bo poprostu masakra.

to się w głowie niemiesci drodzy administratorzy żeby golem mający 80 zwijki trafiał shurka mającego 220 zwijki masakraSmile no tyle ode mnie a reszta mis ie podoba Smile jak narazie

mam nadzieje ze na macierzystych serwerach będzie też dobrze to przynajmniej może ludzie wrócą z powrotem do grySmile )))

__________________
cytat:
Caen (a)
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 dzień 23 godz. 59 min. 59 sek.

Obraza Cerbina

28-10-2011 18:58 Master_of_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Master_of_Death Dodaj Master_of_Death do Listy kontaktów
Master_of_Death
Forum Ace


images/avatars/avatar-14518.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 98
Klan: Elizjum - Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szpak5612 napisał(a)
Kondrad SuviMaker czy jak to go zwał jesteście popieprzeni i ta cała wasza gra



Ps. Ci którzy tracą kase na konta premium to puknijcie sie w łeb szkoda kasy na takie gówno dajecie im zarobić




Wole na to niż na wódę albo grać w jakąś denną gre z której nie ma nic przyjemności i tego coSmile nam daje BW.
przynajmniej nie wywala się 30 zł na 3 dni jak to niektórych grach jest Smile )

idz grac w Mario Bros to ci przejdzie wyładuj się na luigiSmile ))


pozdrawiam i sorki za multi post

__________________
cytat:
Caen (a)
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 dzień 23 godz. 59 min. 59 sek.

Obraza Cerbina

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Master_of_Death: 28-10-2011 19:02.

28-10-2011 19:01 Master_of_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Master_of_Death Dodaj Master_of_Death do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajne że palniacy 1h - 2h mają zwiększony zasięg, trafienie/dmg ,ale co ma białas 1h ? nie zauważyłem różnicy.Póki co to palniacy biją okrutnie , a walczący białą nie nadążają jakoś za zmianami na becie.
Jest coś w planach i dla nich ?
28-10-2011 22:05 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Kantorus
Lord


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 273

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest chore 3 czyścicieli spotkać naraz w 1 KW! Opamiętajcie się!

http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=a31ab5c4ef
29-10-2011 01:42 Kantorus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kantorus Dodaj Kantorus do Listy kontaktów
Kantorus
Lord


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 273

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oto co zrobiliście z białą 1 h przeciwko palnej 1h super balans nie ma co

nieporozumienie ale o czym tu gadać z Wami Adminy

było

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5e52f5b908

jest

http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=bdb75f68ae

było

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=78fbe4f14a

jest

http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=7502157d24
29-10-2011 01:59 Kantorus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kantorus Dodaj Kantorus do Listy kontaktów
Soulfly
Lord


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 407
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm Kantorus, te linki to trochę naciągane, masz kilka poziomów mniej, słabszy kwadrat, a 2 przypadku używałeś różnych broni, które zmieniały ilość hp.
Tongue

__________________
Why can't we not be sober ?
29-10-2011 07:03 Soulfly jest offline Szukaj postów użytkownika: Soulfly Dodaj Soulfly do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kantorus napisał(a)
oto co zrobiliście z białą 1 h przeciwko palnej 1h super balans nie ma co

nieporozumienie ale o czym tu gadać z Wami Adminy

było

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5e52f5b908

jest

http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=bdb75f68ae

było

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=78fbe4f14a

jest

http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=7502157d24


Apel do administracji. Prosze dajcie większy unik przed zasadzką Crom, ponieważ moim zdaniem w tym jest problem. Palniacy po nich jeżdżą bo mają szanse na powodzenie ataku 90%, podczas w relacji palniak palniak mają często 30%. Wniosek nasuwa się jeden, aby szybko się rozwijać(będąc Palniakiem) bić należy głównie Cry. A jeżeli nie zwiększona możliwość unikania zasadzki to może niech na powodzenie zasadzki ma także wpływ zwinność wtedy balans będzie po równo, na niekorzyść zwinności bo ją można łatwo podnosić w przeciwieństwie do sposta. Już na 60 poziomie można mieć zwinki 140 bez większego wysiłku.
Co do balansu jest dobry i to co pisze kolega no cóż mnie także nie wychodzą wszystkie ataki i mnie także biją gracze mający 260pkt przy moich 630 rotfl

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthurus: 29-10-2011 08:47.

29-10-2011 08:15 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthurus napisał(a)

Apel do administracji. Prosze dajcie większy unik przed zasadzką Crom, ponieważ moim zdaniem w tym jest problem. Palniacy po nich jeżdżą bo mają szanse na powodzenie ataku 90%, podczas w relacji palniak palniak mają często 30%. Wniosek nasuwa się jeden, aby szybko się rozwijać(będąc Palniakiem) bić należy głównie Cry. A jeżeli nie zwiększona możliwość unikania zasadzki to może niech na powodzenie zasadzki ma także wpływ zwinność wtedy balans będzie po równo, na niekorzyść zwinności bo ją można łatwo podnosić w przeciwieństwie do sposta. Już na 60 poziomie można mieć zwinki 140 bez większego wysiłku.
Co do balansu jest dobry i to co pisze kolega no cóż mnie także nie wychodzą wszystkie ataki i mnie także biją gracze mający 260pkt przy moich 630 rotfl



"Skończ waść, wstydu oszczędź" Jaki unik pzred zasadzką, co to ma do rzeczy? Troche wplywow i jest 90%. Nie pleć bzdur. Dla ciebie Kantorus to Cr? Chłopaczyno ogarnij tutorial i skoncz sie osmieszać, naprawde Wink

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
29-10-2011 09:02 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sierus napisał(a)
[quote]Arthurus napisał(a)

"Skończ waść, wstydu oszczędź" Jaki unik pzred zasadzką, co to ma do rzeczy? Troche wplywow i jest 90%. Nie pleć bzdur. Dla ciebie Kantorus to Cr? Chłopaczyno ogarnij tutorial i skoncz sie osmieszać, naprawde Wink


Jakiego wstydu kolego czytaj ze zrozumieniem nie mówie o sobie bo wystarczy maske wlozyc i tez mam 90%. Chodzi mi o Crów i generalnie ich problemy, próbuje pomóc i zaproponować rozwiązanie, które zadowoli wszystkich.

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

29-10-2011 09:08 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthurus napisał(a)
cytat:
Sierus napisał(a)
[quote]Arthurus napisał(a)

"Skończ waść, wstydu oszczędź" Jaki unik przed zasadzką, co to ma do rzeczy? Troche wplywow i jest 90%. Nie pleć bzdur. Dla ciebie Kantorus to Cr? Chłopaczyno ogarnij tutorial i skoncz sie osmieszać, naprawde Wink


Jakiego wstydu kolego czytaj ze zrozumieniem nie mówie o sobie bo wystarczy maske wlozyc i tez mam 90%. Chodzi mi o Crów i generalnie ich problemy, próbuje pomóc i zaproponować rozwiązanie, które zadowoli wszystkich.


W tym sek, nie ma żadnego problemu. wbić na 90% w 200 spostowego palniaka?, żaden problem, jakas korba inkwi, habety, plytowa pele, msciwiec i jest 200 wplywow.
Dać rozwiązanie do czego? Widzisz tu jakiegoś Cr'a, albo kogokolwiek, placzącego, że palniacy bija go za czesto? Jak już są tu płacze tlyko nt dopalki dmg dla palnej 1h i NIC wiecej...

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
29-10-2011 09:16 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CR ma problem z palnymi?
Jakiś niedorobiony ten CR...

Ktoś wie czemu beta tak laguje strasznie??

__________________
r2
29-10-2011 09:18 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rus1 napisał(a)
CR ma problem z palnymi?
Jakiś niedorobiony ten CR...

Ktoś wie czemu beta tak laguje strasznie??


Za dużo ludzi gra aktykwnie i server nie wyrabia Wink

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
29-10-2011 09:19 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sierus napisał(a)
[quote]Arthurus napisał(a)
[quote]Sierus napisał(a)
[quote]Arthurus napisał(a)

Dać rozwiązanie do czego? Widzisz tu jakiegoś Cr'a, albo kogokolwiek, placzącego, że palniacy bija go za czesto? Jak już są tu płacze tlyko nt dopalki dmg dla palnej 1h i NIC wiecej...


A jaką masz częstotliwość zasadzek na siebie jako Cr w 3s. i w 4s. na wyjściowym serwerze? Porównajmy to może. Ja w większości przypadków też nie mam problemów z Crami jak ich atakuje a jak oni mnie nie mają problemu ze mną.

Jednakże w moim przypadku ja atakuje głównie Cry i trudno jest się do nich wbić bo cały czas ktoś ich leje. Co do palnej to jak przeskanuje graczy z top 150 to znaczna większość gra palną.
Jakie wnioski wyciągasz kolego z przytoczonych przeze mnie FAKTÓW?

I przede wszystkim niech wypowie się może administracja bo bez niej ta rozmowa jest bezcelowa. rotfl

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

29-10-2011 09:38 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grasz na najmłodszym serwerze gdzie JESZCZE nie ma dobrych zabawek, a palniak ma najprostsze eq do skompletowania. Na starych serwerach mało który palniak jedzie po CRach.

__________________
r2
29-10-2011 09:44 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaką? a taką , ze np wczoraj mialem 80k ludzi przez jakies 6-7h i nikt nie pofatygowal sie po nie. Może taką, że w odpowiednim ustawieniu żaden palniak nie ma szans mnie zjechać(na moim poziomie i ciut wyżej). Patrzysz na "problem" ze swojej perspektywy, a tak naprawde nie ma żadnego problemu Wink . A to, że wiekszośc gra palną, cóż ich wybór ;p

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
29-10-2011 09:47 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sierus napisał(a)
Jaką? a taką , ze np wczoraj mialem 80k ludzi przez jakies 6-7h i nikt nie pofatygowal sie po nie. Może taką, że w odpowiednim ustawieniu żaden palniak nie ma szans mnie zjechać(na moim poziomie i ciut wyżej). Patrzysz na "problem" ze swojej perspektywy, a tak naprawde nie ma żadnego problemu Wink . A to, że wiekszośc gra palną, cóż ich wybór ;p


No to po co wojować skoro balans został wypośrodkowany? Po co chcecie żeby wprowadzić ograniczenia dla palnej 1h, skoro żaden palniak nie ma szans Was zjechać? Chyba że wypowiedzi nie są Wasze to może sprostujcie i zgańcie młodszych kolegów, którzy wojują o ograniczenia dla profesji którą reprezentuje(ŁM rewo 1h)?
Poprostu nie chce aby ograniczać mi zasięg czy może obrażenia, bo wtedy to będę mógł sobie pomarzyć o dobrej postaci. rotfl

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

29-10-2011 09:57 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kopiowanie postaci na nową betę Morii rozpocznie się o godzinie 11:00.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-10-2011 10:29 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, nie doczytałem, ale czy możliwe jest obcięcie czasu trwania ekspedycji?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

29-10-2011 11:34 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH