Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomyślimy o tym w poniedziałek.

Przenoszenie postaci zakończone. Skopiowany został każdy, kto się zgłosił. Życzymy owocnych testów.

UWAGA! Jeśli ktoś jest nadal zalogowany na beta.bloodwars.net i widzi komunikat o przerwie technicznej, powinien wyłączyć tę stronę i ponownie zalogować się na betę przy użyciu swojego konta.


__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-10-2011 11:41 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Pomyślimy o tym w poniedziałek.

Przenoszenie postaci zakończone. Skopiowany został każdy, kto się zgłosił. Życzymy owocnych testów.

UWAGA! Jeśli ktoś jest nadal zalogowany na beta.bloodwars.net i widzi komunikat o przerwie technicznej, powinien wyłączyć tę stronę i ponownie zalogować się na betę przy użyciu swojego konta.


Dalibyscie jeszcze Arene potestowac codziennie.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

29-10-2011 12:24 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
BELEGURTH-sami
Newbie


Data rejestracji: 29-10-2011
Postów: 4
Kraina: Moria

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze zrobcie tak zeby wyprawy we wszystkich lokacjach byly zaliczone, ... bez sensu marnowac czas i nerwy na zaliczanie kolejnych wypraw bez opisu !!! Big Grin
29-10-2011 13:59 BELEGURTH-sami jest offline Szukaj postów użytkownika: BELEGURTH-sami Dodaj BELEGURTH-sami do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a po co w ogole robic wyprawki na beta serwie?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-10-2011 14:10 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby zobaczyć czy jest widoczna zmiana w drop-rate? Wink

__________________

29-10-2011 16:40 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
witkerd
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 9
Klan: ksd
Kraina: Moria

wyprawki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
a po co w ogole robic wyprawki na beta serwie?



- aby uzupelnic krew niestety wielokrotnie przed resetem ciezko bylo u graczy z krwia czy to na dobicie do KW czy tez expedycje, obleg

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez witkerd: 29-10-2011 16:46.

29-10-2011 16:45 witkerd jest offline Szukaj postów użytkownika: witkerd Dodaj witkerd do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wasz problem z krwia byl wielokrotnie wysmiewamy, zarowno przez graczy jak i przez adminow

moze by tak zrobic atak na kogos? Smile

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-10-2011 16:49 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
BELEGURTH-sami
Newbie


Data rejestracji: 29-10-2011
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
wasz problem z krwia byl wielokrotnie wysmiewamy, zarowno przez graczy jak i przez adminow

moze by tak zrobic atak na kogos? Smile


wiekszosc nie miala krwi wiec ataki nic nie dawaly... nie wiem z czego ta radosc byla ??? hehe chyba z glupoty... :/

a wyprawki to fajna zabawa jak nie trzeba ich zaliczac w stylu pielgrzymek... bo to jest dopiero "ubaw" po pachy,- same nudne ... zajefajnie...
29-10-2011 16:56 BELEGURTH-sami jest offline Szukaj postów użytkownika: BELEGURTH-sami Dodaj BELEGURTH-sami do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam się z belegurth. łatwą zwinności zaliczyłem za 14 razem na 80%.
jasne że nie chodzi w A3 o wyprawki, bo to najmniej ważna część tego aktu, ale chociaż tego dodatkowego wkurzania się mogą nam darować. Smile

__________________

29-10-2011 17:05 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Prototyp1
Lord


images/avatars/avatar-20605.jpg

Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: ^-.-^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi zwinka weszła za 2 razem, a krew miałem z serwa podstawowego Smile

__________________
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6b9cf728b4fb4478be26
d78c58688bb6

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 15-04-2011 20:16.

29-10-2011 17:07 Prototyp1 jest offline Strona domowa Prototyp1 Szukaj postów użytkownika: Prototyp1 Dodaj Prototyp1 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale stanowisko administracji jest takie, ze beta ma sluzyc do testowania, exp, kw, pvp i zmian do balansu a nie klikania wyprawek i ulepszania eq...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-10-2011 17:09 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgodzę się, tylko takie zaliczanie exp,kw czy wbijanie w oblegi w pożyczonym EQ nie daje tak naprawdę prawdziwych wyników, wystarczy spojrzeć na linki do slamsów że potrzebne jest konkretne eq, a nie każdy w przedziale 65-70 lev ma swój super mega sprzęcior, bo np na swoim serwie nie miał szczęścia z dropem i ma średnie eq a potem jak wejdzie beta na normalne serwy to już nie będzie tak łatwo, właśnie dlatego że realia bety a serwów z a2 (mówie tu o nekro oczywiście) różnią się i to widocznie, jeżeli chodzi chociażby o w.w eq graczy.

__________________

29-10-2011 17:15 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok super a co to ma wspolnego z wyprawkami, aukcjami i studnia dusz na morii ?

przeciez zarowno na serwie BETA i swoim macierzystym mozesz pozyczyc eq przez handel czy zk...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 29-10-2011 17:24.

29-10-2011 17:23 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no chyba że masz aukcyjny serwer. rotfl

__________________

29-10-2011 17:28 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego napisalem 'zk'

"rotfl "

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 29-10-2011 17:48.

29-10-2011 17:48 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy jest mozliwośc ponownego skopiowania postaci ? bo niektórzy bez eq zostali ;/

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
29-10-2011 17:52 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
dlatego napisalem 'zk'

"rotfl "




i pół nie-życia z pożyczonym sprzętem...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 29-10-2011 18:04.

29-10-2011 17:57 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Szynejro
Lord


Data rejestracji: 26-04-2007
Postów: 304
Klan: PSD // rtsx
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co za nie ogary... od kilku dni bylo wiadomo kiedy beda kopiowane... wkilku tematach było o tym pisane. nawet tutaj na pierwszej stronie...

to ze daliscie tyłka to juz tylko i wyłacznie wasza wina.
29-10-2011 17:59 Szynejro jest offline Strona domowa Szynejro Szukaj postów użytkownika: Szynejro Dodaj Szynejro do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Szynejro
BELEGURTH-sami
Newbie


Data rejestracji: 29-10-2011
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jezeli nie chodzi w tej grze o puszczanie wyprawek to niech to wypierdziela z bety i koniec tematu...

niech wogole to zlikwiduja i zostawia tylko KW i expy za 1 repa i 1 ludka... wszyscy beda szczesliwi...

tak samo powinni ataki wykasowac i bedzie zajefajnie... testy na luzie hehe...
29-10-2011 19:18 BELEGURTH-sami jest offline Szukaj postów użytkownika: BELEGURTH-sami Dodaj BELEGURTH-sami do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ataki pozwalaja testować działanie ewo - że nie wspomnę o uzupełnianiu surowców przed oblegami/ekspami bo powoli sie ten problem zaczyna pojawiać.
29-10-2011 19:41
BELEGURTH-sami
Newbie


Data rejestracji: 29-10-2011
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyprawki pozwalaja zajac wolny czas... ataki tez, co za roznica co puszczasz jak polowa na becie jest gola... wale 10k pkt za 379 pkt i nic nie moga zrobic bo sa niezalogowani hehe...


inna sprawa,,... troche przesadzone KW jeszcze nigdy nie bylo tyle tych zasranych pomiotow... co wy odp... ????

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=0dd74fe45d
29-10-2011 23:06 BELEGURTH-sami jest offline Szukaj postów użytkownika: BELEGURTH-sami Dodaj BELEGURTH-sami do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odnosnie KW to poziomy za wysokie i tyle.
już bylo o tym mowione nie raz, nie dwa. takie nieszczescie ludzi powyzej 69 lvla. Roll Eyes

__________________

29-10-2011 23:17 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Master_of_Death
Forum Ace


images/avatars/avatar-14518.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 98
Klan: Elizjum - Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem ze beta została zresetowana !!!!!!!!

- zrozumiem nawet brak aukcji

ale zabranie STUDNI DUSZ !!!! to co nam sprawia przyjemność no to juz przesada, skoro to beta to kal testowac sprzęt, grałem ze 2 tygodnie ale kilka itemów po ulepszałem a teraz to się odechciewa nic nie można ulepszyć nie można wejść a aukcje, moim zdaniem mogli byście oddac nam ta studnie.


i kolejna sprawa gdy gracz wtopi jakis poziom króla wzgórz to spada wszystko na 1 lvl, zgodze się ze no można by to wprowadzić na macierzystych serwerach ale na becie, jak mamy sprawdzić [ SALA WIĘKSZYCH RUN ] skoro raz sie noga podwinie i kibel, chciaz zeby to 1h trwało to można próbowac ale to trwa 3h więc nie da się tego zrobić 2 razy dziennie.


mam nadzieje ze pan konrad przeczyta to co napisałem i moze weźmie pod uwagę.

__________________
cytat:
Caen (a)
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 dzień 23 godz. 59 min. 59 sek.

Obraza Cerbina

30-10-2011 10:33 Master_of_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Master_of_Death Dodaj Master_of_Death do Listy kontaktów
Kantorus
Lord


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 273

Aminy powtarzam to chore!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od czasu mojego wejścia na bete nie umagiczniłem zadnego przedmiotu, bo kolejny raz na KW na 3 etapie spotykam 3 czyścicieli :/ Wiecie co robicie? Planowaliscie takie przygody?

teraz tak

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=fe4f8c4ab4

a wcześniej jako Kara Bina to samo

http://beta.bloodwars.net/showmsg.php?mi...&key=a31ab5c4ef

ode mnie macie duży ( - )

bo z trudem rozumiem 100% uniki czyściciela ale żeby spotykać ich po 3 naraz to nie jest normalne
30-10-2011 11:45 Kantorus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kantorus Dodaj Kantorus do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam takie pytanie, czy te raporty z KW zamieszczane na forum są przez administracje przeglądane i analizowane?

(Uzasadnienie: Bo jeżeli chodzi o balans, nie wiem, może to moje złudzenie, ale okrutnie i za bardzo dolosowuje przeciwników. Za 1 osobę o 1-2 lvl większym poziomie potrafi dolosować naprawdę niefajną ilość mobów.
A ten algorytm z niepełną lokacją - czy nadaje się do takich miejsc jak slumsy, gdzie nie zawsze mogą wejść nawet 3 osoby? I po prostu wiedząc, że jak A3 wejdzie i nikt nie będzie miał Absorpcji na 4lvlu to naprawdę będzie z tego duża kiszka Smile )

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
30-10-2011 12:29 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)
Ja mam takie pytanie, czy te raporty z KW zamieszczane na forum są przez administracje przeglądane i analizowane?

(Uzasadnienie: Bo jeżeli chodzi o balans, nie wiem, może to moje złudzenie, ale okrutnie i za bardzo dolosowuje przeciwników. Za 1 osobę o 1-2 lvl większym poziomie potrafi dolosować naprawdę niefajną ilość mobów.
A ten algorytm z niepełną lokacją - czy nadaje się do takich miejsc jak slumsy, gdzie nie zawsze mogą wejść nawet 3 osoby? I po prostu wiedząc, że jak A3 wejdzie i nikt nie będzie miał Absorpcji na 4lvlu to naprawdę będzie z tego duża kiszka Smile )


Trudno powiedziec ile jest kary za lvl, a ile pecha. Mnie sie zdarza w tym samym skladzie wygrac slumsy praktycznie przy stracie 0 hp, a nastepnym razem przegrac.

Bedzie to wymagalo wiekszej analizy.
30-10-2011 12:32
Kantorus
Lord


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 273

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tylko jak pisze kolega wyżej teraz jest nie do przejścia gdy wskoczy 2, czy 3 czyścicieli, a słyszałem nawet o 6 w jednym KW, a trzeba wiedzieć, że włączone mamy wszystkie ewolucje, a na początku juz nie na testach nie będzie nic. Jest sens robić taki test? Realne to? Obudzimy się z ręką w nocniku, bo jak adminom palcem nie pokażesz to nie pomyślą, a nawet jak pokazujesz, to też mają to gdzieś. Gdybym ja tak pracował, to miałbym problemy w pracy, a tu hulaj dusza piekła nie ma.
30-10-2011 13:18 Kantorus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kantorus Dodaj Kantorus do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kantorus napisał(a)
Tak tylko jak pisze kolega wyżej teraz jest nie do przejścia gdy wskoczy 2, czy 3 czyścicieli, a słyszałem nawet o 6 w jednym KW, a trzeba wiedzieć, że włączone mamy wszystkie ewolucje, a na początku juz nie na testach nie będzie nic. Jest sens robić taki test? Realne to? Obudzimy się z ręką w nocniku, bo jak adminom palcem nie pokażesz to nie pomyślą, a nawet jak pokazujesz, to też mają to gdzieś. Gdybym ja tak pracował, to miałbym problemy w pracy, a tu hulaj dusza piekła nie ma.


To chodzcie ze slabszymi graczami. Ja mam 68 poziom i jak idzie jeszcze 2och z 91 poziomem zaliczamy KW. Wowczas mobow jest znacznie mniejWink

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

30-10-2011 14:40 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raczej mnie się wydaje że utrudnianie gry z każdej strony w a3 będzie przekraczać jakiekolwiek pojęcie.
Administracja uznała że trzeba moby w stosunku do poziomu graczy zboostować by nie stwarzało to furtki do czego? "zbyt łatwej repy"??? Heh.
A może (i tu jest taka nie-przemyślana propozycja)
zmniejszyć boost/dolosowywator mobów o połowę, oraz zmniejszać zyskiwaną repę o 5% za każdy poziom powyżej maksymalnego sugerowanego w danej lokacji? Wilk syty i owca cała. Bo mali będą mieli repę, a Petruski nie będą musiały się męczyć ze Slumsami 1 przez kilka miesięcy Smile
(Zresztą petruski sobie poradzą, ale gracze którzy są około 85 powiedzmy poziomu? Boosta mają, a pieprznięcia w jakości TOPki nie).
To że pierwsze Slumsy będą robione w kilka miechów po patchu to fakt, to że pierwszymi którzy KW zaczną sensownie robić będą Snajperzy - też fakt.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
30-10-2011 17:04 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Spirol
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 24
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tak trochę z innej beczki...
Wziąłem urlop na koncie macierzystym, żeby zwiększyć czas na poznawanie bety i mały zonk... nie mogę wejść na betę, jak klikam "Akt 3 BETA" to wyskakuje mi:
cytat:
Aktualnie jesteś w trakcie urlopu.Zakończyć urlop będzie można za 1 d. 11 godz. 42 min. 19 sek.Urlop zostanie automatycznie zakończony za 20 d. 23 godz. 42 min. 19 sek.

i dupa ;P
30-10-2011 18:42 Spirol jest offline Szukaj postów użytkownika: Spirol Dodaj Spirol do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH