Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (26): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE! 114 Ankieta - średnia ocena: 5,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kalisto
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2009
Postów: 10
Kraina: Moria III
Skąd: Z kontowni koło prostowni, naprzeciw młotkowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja moge odpowiedzieć dlaczego - bo snajperów i tak jest już mało, i nie ma komu krzyczeć że coś jest zabrane. Nikt nie pisał że krytyk x3 jest ok i zostawić, nikt nie pisze ze obrażenia od wiedzy 1 do 1 jest całkiem spoko, więc lada dzień zabiorą, bo snajper bedzie i tak za mocny. Nikt. Lamentują CR, biadolą łowcy bo tych jest całą masa. Snajper bedzie tatu na wymarciu lub dla maniaków. Ja na razie jestem snajperem i nie jestem maniakiem tego tatu, więc w a3 trzeba sie wyczyścić. I bedziemy mieć BW graczy CR, Łowców i Rewo. I tyle wystarczy tatków. Pozostałe można zlikwidowac.
12-11-2011 18:07 Kalisto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kalisto Dodaj Kalisto do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak się składa ze na r9 jest 12 snajperów(było 15 ale się przerobili)

a wiec... nie wiem czy tak małoSmile

po za tym... oj lamentowali snajperzy lamentowali... wystarczy zerknąć na
Snajper DZIAD

w którym jest tak mało lamentów(tylko 19 stron w tym momencie)

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szynek: 12-11-2011 18:11.

12-11-2011 18:11 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
ja mam nadzieje ze zostanie cos zrobione z expami...

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=1443822607

bez evo (czyli jakies ~7 misiecy od wprowadzenia a3) nie bedziemy w stanie zabic bazyla w 3 osoby... to jest smutne po prostu :/

teraz duetujemy je na luzie, ok spoko, rozumiem ze to bedzie niemozliwe w a3, tylko nie rozumiem dlaczego bazyl ma o 1/3 mniej hp i nie mozna go zabic w 3 osoby?



dobre Big Grin
zal ze w 3 musicie bic bazyla?
xD
teraz juz wiem czemu na nekro moby dostaly taki dopal i trzeba bylo potem obcinac skoro na poczatku bylo testowane na morii...
zobacz ilu ludzi powinno sie zmiescic do expy na bazyla...
ile masz miejsca...
rozumiem teraz skad sushi wzial to ze za 2 lata osoby co maja lvle 100 powinni osiagnac 120...
niedlugo to bedziecie solowac bazyla...
to jest chore Big Grin
taki mob powinien byc wyzwaniem a nie niedzielnym spacerkiem...
powinni wam dodac chociaz 1 atak do bazyla to by trzeba i 4 osoby brac...
naucza sie biegac tacy w 2 na bazyla i jak maluchy maja potem dogonic?

Roll Eyes

jak na moje to powinno sie zmienic troche progi poziomowe w kw...
bardziej je scisnac miedzy poszczegolnymi lokacjami...
przynajmniej na nekro... na nekro nie rozwijamy ciagle swojego eq tak jak na morii...
poza tym jak na morii placza ze w bazyla trzeba isc we 3...
to sie nie dziwie ze byla taka ropzierducha na kw na nekro na poczatku...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
12-11-2011 20:02 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Epitopus
Lord


images/avatars/avatar-12768.jpg

Data rejestracji: 06-01-2009
Postów: 318
Kraina: Moria III
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie tak zastanawia dlaczego tylko dystanse podzielono na bronie lekkie i ciezkie. Bardzo podobna sytuacja jest w broniach bialych 1h. Wrzucic PN, kastet, palne, noz i sztylet do broni lekkich, a reszte do ciezkich i podobna modyfikacje do krytyka dodac. Tymi 'ciezkimi' i tak prawie nikt nie gra obecnie.

__________________
r9 - Epitopus LM WoDeczka
r13 - Epitopus LM Zabojca

Konta do sprawdzania cen:

r2 - Eputuqu kultek lowca
r5 - Epitopus ssak mnich.... skasowany, teraz nowa postac, maly bezklasowiec do sprawdzania cen
12-11-2011 22:45 Epitopus jest offline Szukaj postów użytkownika: Epitopus Dodaj Epitopus do Listy kontaktów
brainstorm
Forum Ace


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 94
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Julee - jestes wlasnie typowym przykladem dystansowca na srednim levelu, ktory ma problemy z dmg, jak i zasiegiem zreszta - brak peli i kiltu na dsk+1 powoduje, ze wyglada to tak, a nie inaczej - na shurku nie sprawowalbys sie lepiej z takim eq, jaki masz obecnie (szczegolnie w A3) - zaufaj mi ...
sytuacja z bronia dystansowa wyglada teraz tak, ze shurek - wciaz jedyna alternatywa - zostal obciety, a reszta broni - wciaz malo grywalna i malo dostepna (szczegolnie na Twoim poziomie - a o lckm bez szybkosci w ogole zapomnij) ...

jak bylo mowione powyzej, bron dystansowa potrzebuje rebalansu - a do tego sama sciezka dystansowa powinna miec mozliwosc podnoszenia dmg z treningu - nie widze innego wyjscia ...

a jesli chodzi o bonus do trafienia w gruczolach - zgadzam sie - to bezsens ...
zaden to boost dla shura samego w sobie - tylko pomoc w atakowaniu wysoko zwinkowych bialasow (jak to widac na przykladzie Cyanide) ...
no ale w evo widze i tak wieksze przegiecia - szczegolnie w strone palnej 1h - rewo na spaczkach trafi wszystko z solidnym dmg - szczegolnie w pvp ...

howgh

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez brainstorm: 12-11-2011 22:54.

12-11-2011 22:53 brainstorm jest offline Szukaj postów użytkownika: brainstorm Dodaj brainstorm do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brainstorm napisał(a)
Julee - jestes wlasnie typowym przykladem dystansowca na srednim levelu, ktory ma problemy z dmg, jak i zasiegiem zreszta - brak peli i kiltu na dsk+1 powoduje, ze wyglada to tak, a nie inaczej - na shurku nie sprawowalbys sie lepiej z takim eq, jaki masz obecnie (szczegolnie w A3) - zaufaj mi ... sytuacja z bronia dystansowa wyglada teraz tak, ze shurek - wciaz jedyna alternatywa - zostal obciety, a reszta broni - wciaz malo grywalna i malo dostepna (szczegolnie na Twoim poziomie - a o lckm bez szybkosci w ogole zapomnij) ... jak bylo mowione powyzej, bron dystansowa potrzebuje rebalansu - a do tego sama sciezka dystansowa powinna miec mozliwosc podnoszenia dmg z treningu - nie widze innego wyjscia ... a jesli chodzi o bonus do trafienia w gruczolach - zgadzam sie - to bezsens ... zaden to boost dla shura samego w sobie - tylko pomoc w atakowaniu wysoko zwinkowych bialasow (jak to widac na przykladzie Cyanide) ... no ale w evo widze i tak wieksze przegiecia - szczegolnie w strone palnej 1h - rewo na spaczkach trafi wszystko z solidnym dmg - szczegolnie w pvp ... howgh


Masz całkowitą rację co do eq. Wiem że powinienem mieć jak wszyscy pele, bandane i kilt na dosk +1. Ale Przy wymogach łuku i ckuszy nie ma szans by mieć zasięg odpowiedni. Gdybym miał shurika to bym miał takie eq (co do lckr to o szybkości wiem i mam ale to kolejne ograniczenie zasięgu - czyż nie?).

cytat:
Legendarna Doskonała Ciężka kusza Reakcji
Wymagania: POZIOM: 88, SIŁA: 96, ZWINNOŚĆ: 100, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 59, INTELIGENCJA: 65, WIEDZA: 81, Postać musi być w akcie: 2


cytat:
Legendarny Doskonały Łuk refleksyjny Reakcji
Wymagania: POZIOM: 78, SIŁA: 76, ZWINNOŚĆ: 78, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 48, INTELIGENCJA: 64, WIEDZA: 76, Postać musi być w akcie: 2


cytat:
Legendarny Doskonały Shuriken Reakcji
Wymagania: POZIOM: 64, SIŁA: 60, ZWINNOŚĆ: 66, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 33, INTELIGENCJA: 43, WIEDZA: 56, Postać musi być w akcie: 2


Myślę, że na tym porównaniu wymagań widać jak daleko wymagania shurika są od refleksu, a jak blisko siebie są wymagania ck i refleksu. Więc mam wrażenie, że refleks i ck to jest dla graczy po 100 lev którzy mogą założyć na siebie sprzęt nie dość, że na wytrenowanych atrybutach to w dodatku ten co ma poziom dosk +1.

__________________
Ju§Lee
13-11-2011 00:12 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
jonder
Newbie


Data rejestracji: 08-11-2010
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm ja jako snajper nie mam najmniejszego powodu do lamentowania.

Obecnie na r9 przeciętny atak to 190-220, a krytyk 380-424

Na becie zaś przeciętny 220-260, a krytyk od 540 w porywach nawet do 600

Powyższe przy tym samym eq

Faktem jest, że z krytykiem x3 było by jeszcze lepiej, ale dlaczego mam narzekać skoro i tak dostaję więcej (nie jestem zachłanny, moje eq jeszcze nie osiągnęło maksimum możliwości więc jeszcze długa zabawa przede mną)
13-11-2011 00:34 jonder jest offline Szukaj postów użytkownika: jonder Dodaj jonder do Listy kontaktów
Oriento
Triple Ace


Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 165
Klan: Bregan, VII
Kraina: Moria II; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie jest wszystko ok, nie ma co wyczekiwać, tak czy siak leciutkie zmiany w ciągu gry będą, jest to nieuniknione Smile

a tymczasem na wprowadzenie trzeciego aktu czekam z niecierpliwością Smile

pozdrawiam administrację

__________________
r15 - EL Libertador
r17 - moher
13-11-2011 14:54 Oriento jest offline Szukaj postów użytkownika: Oriento Dodaj Oriento do Listy kontaktów
brainstorm
Forum Ace


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 94
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Julee - przeciez na shurku mialbys identyczny zasieg (a nawet mniejszy, shurek sam w sobie ma minus do trafienia) na tym sprzecie, co masz obecnie - nie mowiac juz jakbys zlozyl dsk kilt pasterza, czy slonca bez prefa - zasieg kompletnie w dol (z tym wlasnie jest najwiekszy problem dla dystansa - balans pomiedzy zasiegiem a obrazeniami) ...
dla postaci na Twoim levelu jednak shurek bylby i tak najlepszy rozwiazaniem - bo jak sam napisales - l.refleks, a szczegolnie lckr - to bron dla postaci z naprawde wysokim levelem, na naprawde dobrym eq ...

takze obcieta zostaje jedyna bron dla dystansowca na srednim poziomie (mowiac srednim, mam tu na mysli nawet powyzej 80lvl) - pozostale sa po prostu nie do uzycia poprzez swoje wymagania, jak i zreszta dostepnosc - wiec alternatywa i tak zostaje jedynie shuriken ...

ja w sumie tylko czekam az A3 wejdzie na normalne servy i wtedy poleca linki z obli, eksp i pvp, ktore doskonale pokaza jak obecnie sprawuje sie shuriken - szczegolnie grajacy nim dystans na mid lvl, bez evo, ktore trzeba bedzie wyrabiac naprawde przez dlugi czas - a jako pierwsze - absorpcja, bez ktorej nie ma co marzyc o KW (ile to wygranych walk ? - 1000 ? - a ile to czasu ? - szkoda liczenia)...
a gdzie obrazenia dla dystansa - to akurat wiemy gdzie buahaahahahaha

howgh

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez brainstorm: 14-11-2011 06:01.

14-11-2011 05:23 brainstorm jest offline Szukaj postów użytkownika: brainstorm Dodaj brainstorm do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kiedy A3 pojawi się na serwerach produkcyjnych:
Planujemy zakończenie prac do połowy listopada.


no to mamy polowe juz prawie, a o balansie dalej mozna zapomniec :-P
obstawiam grudzien Tongue i czekam na korekty mobow na expach na N2

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
14-11-2011 13:01 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kiedy A3 pojawi się na serwerach produkcyjnych:
Planujemy zakończenie prac do połowy listopada.


no to mamy polowe juz prawie, a o balansie dalej mozna zapomniec :-P
obstawiam grudzien Tongue i czekam na korekty mobow na expach na N2


Właśnie prawie mamy połowę listopada nawet gdy będzie A3 na początku grudnia to i tak dobrze Big Grin
14-11-2011 14:54 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akt będzie wtedy kiedy ma być.. Tongue

pierwsze wzmianki na poważnie pojawiły sie w ubiegłym roku wraz z pierwszymi wycinkami księgi.....
i już niby miał być;......

więc na 1 kwietnia wyczekuj info o Akcie III

na spokojnie wejdzie a i tak większego życia nie wprowadzi

chyba zeby powstał serwer łączący inne serwy necro
jeden dla necro z systemem aukcyjnym
i inny dla necro bez teog systemu

transfer postaci (moze byc golas) ląduje na 5s/....
możliwość oblężenia strefy wyżej po zaliczeniu pielg i min 5 zadań dla danej strefy Big Grin

i to było by wydarzenie....!!!!!


Akt III juz blisko juz tuz tuz.... w nowym roku będzie

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

14-11-2011 18:08 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
urbi
Forum Ace


images/avatars/avatar-4918.png

Data rejestracji: 17-09-2007
Postów: 80
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Końskie

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
[...]
Kiedy A3 pojawi się na serwerach produkcyjnych:
Planujemy zakończenie prac do połowy listopada.


Bez podania że to 2011 rok, a moze 2012?? rotfl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
[...]
Serwer Beta:
[list]
[...]
[*]Necro2 - pozostało balansowanie ekspedycji (moby).


Pozwoliłem sobie zobaczyć jak wygląda KW na Becie NecroII- 1 lvl slamsów ciężko przejść, a co dopiero będzie na serwerze R1-hp po 200-250 graczy to nie 2k+, a moby takie same?

Balansowanie "na żywca" potrwa, a wystarczyło stworzyć Bete R1.

Mimo to czekam z niecierpliwością na A3, bo stagnacja na serwerach sięga zenitu.

edit:
literówki

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez urbi: 14-11-2011 18:20.

14-11-2011 18:19 urbi jest offline Szukaj postów użytkownika: urbi Dodaj urbi do Listy kontaktów
szczecinka
Double Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 123

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
urbi napisał(a)
Pozwoliłem sobie zobaczyć jak wygląda KW na Becie NecroII- 1 lvl slamsów ciężko przejść [...]


Komu ciężko, temu ciężko. Wystarczy się trzymać poziomów i nie jest wcale tak trudno; dla osób z przekroczonym lvlem będzie trudniej, ale tak to ma działać. I żeby nie było, w międzyczasie wbiłem u siebie już 70lvl i będę miał trochę zabawy, i się cieszę!

cytat:
urbi napisał(a)
Balansowanie "na żywca" potrwa, a wystarczyło stworzyć Bete R1.


Też było wałkowane, że do testów trzeba by skopiować wszystkich grających i jeszcze budzić śpiących na r1. Ale nie dociera. Nie dotrze. Każdy ma swoje ograniczenia w pojmowaniu wszechświata.

Trzymam kciuki za ostatnią prostą i kompletuję sprzęt na zaliczanie wypraw Tongue

__________________

Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Liczba ludzi stale rośnie.
14-11-2011 19:20 szczecinka jest offline Szukaj postów użytkownika: szczecinka Dodaj szczecinka do Listy kontaktów
kupniula
Lord


Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 301

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja się zapytam kiedy wprowadzą a3 na produkcyjny? :d bo w 1 poście jest napisane "połowa listopada" chytry

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To tak jak bym JA chciał walczyć z Kliczką. Wolał bym już samemu się na starcie samochodem potrącić, miał bym większe szanse.

15-11-2011 10:29 kupniula jest offline Szukaj postów użytkownika: kupniula Dodaj kupniula do Listy kontaktów
klacho
Triple Ace


images/avatars/avatar-13409.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 234
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale nie pisze która połowa Evil

__________________
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

15-11-2011 10:32 klacho jest offline Szukaj postów użytkownika: klacho Dodaj klacho do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kupniula napisał(a)
a ja się zapytam kiedy wprowadzą a3 na produkcyjny? :d bo w 1 poście jest napisane "połowa listopada" chytry


'deadline' uplywa dzis o polnocy zdaje sie i wszystko przemawia za tym ze nie bedzie dotrzymany, wiec poprostu trzeba poczekac, a nie powielac pytanie ktore juz padlo.

cytat:
klacho napisał(a)
ale nie pisze która połowa Evil


oczywiscie ze nie pisze tylko jest napisane Roll Eyes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kiedy A3 pojawi się na serwerach produkcyjnych:
Planujemy zakończenie prac do połowy listopada.


gdyby chodzilo o druga polowe napisane by bylo 'do konca listopada' wg poprawnej polszczyzny

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
15-11-2011 14:38 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to byly plany, nikt nie pisal, ze na 100% 15.11.2011 wejdzie a3.
Kiedy wejdzie zalezy glownie od bety necro, bo ciagle przedluza Big Grin
na morii zostalo tylko oddac snajperom 24% eksp, czy tam dac wszystkim profesjom po 20% i mozna dac na produkcyjne Wink
15-11-2011 15:01
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brainstorm napisał(a)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora Przeskocz na górę strony Julee - przeciez na shurku mialbys identyczny zasieg (a nawet mniejszy, shurek sam w sobie ma minus do trafienia) na tym sprzecie, co masz obecnie - nie mowiac juz jakbys zlozyl dsk kilt pasterza, czy slonca bez prefa - zasieg kompletnie w dol (z tym wlasnie jest najwiekszy problem dla dystansa - balans pomiedzy zasiegiem a obrazeniami) ... dla postaci na Twoim levelu jednak shurek bylby i tak najlepszy rozwiazaniem - bo jak sam napisales - l.refleks, a szczegolnie lckr - to bron dla postaci z naprawde wysokim levelem, na naprawde dobrym eq ...


Dalej się z Tobą zgadzam tylko nie wiem dlaczego się tak upierasz na tym, że w tym eq nie sprawował bym się lepiej. Ja doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że z tym eq gdybym założył shurik to bym muchy nie trafił a jak trafił to nie zabił i wcale niczego innego nie mówię. Bo gdybym używał shurika to bym składał pod niego sprzęt (chyba mnie bierzesz za naprawdę ograniczonego).

Ja chce tylko zwrócić uwagę jak bardzo ktoś kto używa l.refleksu uczy l.ck. ma ograniczone możliwości ze sprzętem by w miarę jako tako machać jedną z tych broni i w żaden sposób się nie pomaga takim osobą więc obecne zmiany nie wierzę by wypromowały inną broń niż shurik.

__________________
Ju§Lee
15-11-2011 15:13 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak czy siak ja osobiście dalej czekam na balans dystansów bo nie wierzę, że podział na ciężkie i lekkie obronie dystansowe został wprowadzony po to by lekkie dalej dostawały bonusy, a ciężkie dalej poza zasięgiem w użytkowaniu.

__________________
Ju§Lee
15-11-2011 15:49 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
urbi
Forum Ace


images/avatars/avatar-4918.png

Data rejestracji: 17-09-2007
Postów: 80
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Końskie

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szczecinka napisał(a)
cytat:
urbi napisał(a)
Pozwoliłem sobie zobaczyć jak wygląda KW na Becie NecroII- 1 lvl slamsów ciężko przejść [...]


Komu ciężko, temu ciężko. Wystarczy się trzymać poziomów[...]


Szczególnie jak ma się mój lvl-78, nie wspominając innych którzy są w TOP 50.

cytat:
szczecinka napisał(a)[...]kompletuję sprzęt na zaliczanie wypraw Tongue


Ja już mam skompletowany Big Grin

__________________

15-11-2011 18:13 urbi jest offline Szukaj postów użytkownika: urbi Dodaj urbi do Listy kontaktów
Oriento
Triple Ace


Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 165
Klan: Bregan, VII
Kraina: Moria II; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziś/jutro przed/po 00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Administracjo!
Co będzie to będzie! Tak czy siak nieunikniona jest poprawa paru rzeczy, które wynikną po wprowadzeniu Smile

Pozdrawiam i oczekuje Smile rotfl

__________________
r15 - EL Libertador
r17 - moher
15-11-2011 19:30 Oriento jest offline Szukaj postów użytkownika: Oriento Dodaj Oriento do Listy kontaktów
elendilll
Member


Data rejestracji: 14-03-2008
Postów: 29
Klan: Blood Eaters
Kraina: Moria
Skąd: Ligota

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, jeśli jutro to zapewne po 00 Wink I też uważam że szlifować można po wprowadzeniu.
psy
Porządni snajperzy sami przyznają że wykokszono ich, zadziwiające że większość żalących się ma 3-4 ataki
15-11-2011 20:04 elendilll jest offline Szukaj postów użytkownika: elendilll Dodaj elendilll do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kiedy A3 pojawi się na serwerach produkcyjnych:
Planujemy zakończenie prac do połowy listopada.


@UP & DOUBLE UP ( Big Grin )

Czy wy polskiej mentalności nie znacie? To, że prace zostaną zakończone nie znaczy, że od razu zostanie to wprowadzone (oficjalnie) do życia.
Jako przykład podam budowe nowej drogi. Owszem, budowa drogi może zakończy sie (przykładowo) 15 listopada, ale potem firma ją budująca czeka na tzw "odbiór", co może trwać tygodniami, potem sprawa przechodzi w ręce urzędników i planowane jest oficjalne otwarcie, co także trwa tygodniami Big Grin

Nie spinajcie sie tak na jutrzejszy dzień, bo bielizny niedopierzecie.
Jaki byłby sens wprowadzania patchu v. 1.3.30 na bete, tylko po to żeby przetestować go w niecały 1 dzień?

Poza tym, z tego co pamiętam, kiedyś była mowa o tym, że zostanie wypuszczona jeszcze jedna seria "puzzli" przed oficjalnym wprowadzeniem A3.

Można mieć nadzieje, że zdążą jeszcze w tym tygodniu, ale jak wiadomo, nadzieja matką...

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

15-11-2011 21:36 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie interesowała zmiana jaka teoretycznie miałą być wprowadzona w % losowaniu Legend. Pref i Suf na wyprawkach, dlatego pozaliczałem Dalekie i spisuję sobie raporty i tu właśnie powstaje pytanie:

Beta , 4 strefa , dalekie, SZCZĘŚCIE: 107

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż, Dobra Kominiarka, Doskonały Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż Zdobywcy, Dobry Krótki łuk, Doskonała Pałka Dowódcy.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Gorset Strażnika, Dobre Magnum, Doskonała Pałka
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż, Dobry Glock, Doskonała Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Rapier, Krótki łuk, Dobra Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Lekki Nóż, Doskonały Nóż, Kościany Sztylet Zdobywcy
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Rapier, Dobry Naszyjnik, Kapelusz.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Ostra Pałka, Dobra Kurtka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Koszulka, Glock.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Czapka, Doskonała Leniwa Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Opaska, Dobry Nóż, Koszulka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Kurtka Skorupy żółwia.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Apaszka, Dobra Wzmocniona Kurtka, Doskonała Kurtka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Kapelusz, Doskonały Krótki łuk.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Miecz dwuręczny Mocy, Doskonały Kask, Dobry Smoking.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Pałka, Dobry Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Kask, Dobra Czapka, Dobra Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Kask, Doskonała Ozdobna Kominiarka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Pałka, Dobra Czapka, Dobry Pierścień.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Krótki łuk, Doskonała Kurtka, Dobra Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Koszulka, Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Kurtka, Doskonała Ostra Pałka Sekty, Dobry Smoking.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż, Nóż, Dobre Magnum.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż Zdobywcy, Doskonały Kąsający Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Łom, Dobra Opaska, Dobra Pałka Zdobywcy.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Srebrny Sygnet, Doskonała Opaska, Dobry Amulet.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Pałka Dowódcy, Dobry Hełm.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Rapier, Dobra Bandana, Ostry Nóż.

30 dalekich na 107 Szczęścia czyli już naprawdę sporo lucka

Legend 0 <---- to już jest wiecej niż zabawne Roll Eyes już pomijając bardzo małą liczbę pref i suf

Tak to ma wyglądać w 3 akcie ? czy to jeszcze jest na etapie prac ?

czy może macie w planie wprowadzić dodatkową opcję w ustawieniach ? Roll Eyes

[ ] drop Legendy
[x] nie drop Legend

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksin: 16-11-2011 13:12.

16-11-2011 10:17 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
klacho
Triple Ace


images/avatars/avatar-13409.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 234
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież jest podniesiony drop rate :p
lecą noże zamiast pałek

__________________
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

16-11-2011 10:19 klacho jest offline Szukaj postów użytkownika: klacho Dodaj klacho do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ksin napisał(a)
Mnie interesowała zmiana jaka teoretycznie miałą być wprowadzona w % losowaniu Legend. Pref i Suf na wyprawkach, dlatego pozaliczałem Dalekie i spisuję sobie raporty i tu właśnie powstaje pytanie:

Beta , 4 strefa , dalekie, SZCZĘŚCIE: 107

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż, Dobra Kominiarka, Doskonały Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż Zdobywcy, Dobry Krótki łuk, Doskonała Pałka Dowódcy.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Gorset Strażnika, Dobre Magnum, Doskonała Pałka
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż, Dobry Glock, Doskonała Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Rapier, Krótki łuk, Dobra Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Lekki Nóż, Doskonały Nóż, Kościany Sztylet Zdobywcy
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Rapier, Dobry Naszyjnik, Kapelusz.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Ostra Pałka, Dobra Kurtka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Koszulka, Glock.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Czapka, Doskonała Leniwa Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Opaska, Dobry Nóż, Koszulka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Kurtka Skorupy żółwia.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Apaszka, Dobra Wzmocniona Kurtka, Doskonała Kurtka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Kapelusz, Doskonały Krótki łuk.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Miecz dwuręczny Mocy, Doskonały Kask, Dobry Smoking.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Pałka, Dobry Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Kask, Dobra Czapka, Dobra Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Kask, Doskonała Ozdobna Kominiarka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Pałka, Dobra Czapka, Dobry Pierścień.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Krótki łuk, Doskonała Kurtka, Dobra Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Koszulka, Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Kurtka, Doskonała Ostra Pałka Sekty, Dobry Smoking.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż, Nóż, Dobre Magnum.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż Zdobywcy, Doskonały Kąsający Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Łom, Dobra Opaska, Dobra Pałka Zdobywcy.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Srebrny Sygnet, Doskonała Opaska, Dobry Amulet.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Pałka Dowódcy, Dobry Hełm.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Rapier, Dobra Bandana, Ostry Nóż.

30 dalekich na 107 Szczęścia czyli już naprawdę sporo lucka

Legend 0 <---- to już jest wiecej niż zabawne Roll Eyes już pomijając bardzo małą liczbę pref i suf

Tak to ma wyglądać w 3 akcie ? czy to jeszcze jest na etapie prac ?

czy może macie w planie wprowadzić dodatkową opcję w ustawiniach ? Roll Eyes

[ ] drop Legendy
[x] nie drop Legend



Może administracja miała na myśli że legendy staną się właśnie "legendarne". Będą krążyć legendy o tym że ktoś kiedyś coś takiego w a3 zdropił. Oczywiście zaraz się znajdą mądralińscy że za mało prób że przy 1kkk+ wyprawek wychodzi jednak podwyższony drop rate, mi nasuwa się tylko pytanie: co z tego? jeżeli grasz który gra w tą grę od 2 lat ma około 15k wyprawek i raczej go nie interesuje zgodność przy aż tak wielkiej jej liczbie by by musiał grać w tą grę całe życie. Losowość tej gry jest zarazem jedną z najlepszych części i najgorszych. Bo nie ma to jak przegrać przy przewadze 40-50 zwinki, albo nie trafić ani razu przeciwnika z przewagą 20+ zwinki i z broniami które mają po +10 do trafień Smile
16-11-2011 11:32 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ksin napisał(a)
Mnie interesowała zmiana jaka teoretycznie miałą być wprowadzona w % losowaniu Legend. Pref i Suf na wyprawkach, dlatego pozaliczałem Dalekie i spisuję sobie raporty i tu właśnie powstaje pytanie:

Beta , 4 strefa , dalekie, SZCZĘŚCIE: 107

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż, Dobra Kominiarka, Doskonały Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż Zdobywcy, Dobry Krótki łuk, Doskonała Pałka Dowódcy.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Gorset Strażnika, Dobre Magnum, Doskonała Pałka
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż, Dobry Glock, Doskonała Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Rapier, Krótki łuk, Dobra Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Lekki Nóż, Doskonały Nóż, Kościany Sztylet Zdobywcy
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Rapier, Dobry Naszyjnik, Kapelusz.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Ostra Pałka, Dobra Kurtka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Koszulka, Glock.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Czapka, Doskonała Leniwa Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Opaska, Dobry Nóż, Koszulka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Kurtka Skorupy żółwia.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Apaszka, Dobra Wzmocniona Kurtka, Doskonała Kurtka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Kapelusz, Doskonały Krótki łuk.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Miecz dwuręczny Mocy, Doskonały Kask, Dobry Smoking.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Pałka, Dobry Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Kask, Dobra Czapka, Dobra Czapka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Kask, Doskonała Ozdobna Kominiarka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Pałka, Dobra Czapka, Dobry Pierścień.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Krótki łuk, Doskonała Kurtka, Dobra Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Koszulka, Pałka.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonała Kurtka, Doskonała Ostra Pałka Sekty, Dobry Smoking.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Nóż, Nóż, Dobre Magnum.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż Zdobywcy, Doskonały Kąsający Nóż.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Łom, Dobra Opaska, Dobra Pałka Zdobywcy.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Srebrny Sygnet, Doskonała Opaska, Dobry Amulet.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Pałka Dowódcy, Dobry Hełm.
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Rapier, Dobra Bandana, Ostry Nóż.

30 dalekich na 107 Szczęścia czyli już naprawdę sporo lucka

Legend 0 <---- to już jest wiecej niż zabawne Roll Eyes już pomijając bardzo małą liczbę pref i suf

Tak to ma wyglądać w 3 akcie ? czy to jeszcze jest na etapie prac ?

czy może macie w planie wprowadzić dodatkową opcję w ustawiniach ? Roll Eyes

[ ] drop Legendy
[x] nie drop Legend


Robisz dalekie - a powinieneś pielgi
na dalekich drop rate legend jest mizerny - i dla takiej próby ( kilkunastu wypraw nie licz na efekt )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
16-11-2011 11:42 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)

Robisz dalekie - a powinieneś pielgi
na dalekich drop rate legend jest mizerny - i dla takiej próby ( kilkunastu wypraw nie licz na efekt )


Po pierwsze 30 wypraw to nie jest kilkanaście.
Po drugie jak wiadomo (albo jak raczej to administracja nam wmawia) ilość lucka powinna wpływać na występowanie legend
Po trzecie jako osoba która posiada na ta chwilę najwięcej udanych pielg na R10 i zajmuje się ich analizą zabrałem głos , i rady typu rób pielgi nie dalekie to są śmieszne.

Jak dla ciebie brak jakiejkolwiek Legendy na ponad 30 wyprawach pod rząd przy 107 Szcześcia (bo robię dalej i nadal nie ma ani jednej) nie budzi wątpliwości to nie wiem jak to skomentowac, napisałem to by sprawdzono czy wszystko jest oki geniuszu.

Raczej istotniejsze były by informacje że ktoś robi dalekie a jemu Lecą legendy , bo może jednak nie leca nikomu.

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksin: 16-11-2011 13:24.

16-11-2011 13:18 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ty chyba geniusz nie rozumiesz.... 30 (tez mi probka) DALEKICH (jesli sie nie myle, szansa na legende wynosi jakies 2%?) gdzie LUCK daje +++ do wypadniecia legendy dopiero na pielgach

tutorial:

cytat:
Zwiększa szansę na to, że wylosowany przedmiot będzie legendarny, ale tylko na pielgrzymkach począwszy od II Aktu.


takie rozwazania to sobie mozesz w placz temacie pisac

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 16-11-2011 13:42.

16-11-2011 13:41 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Strony (26): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH