Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Wielki Turniej BloodWars! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wielki Turniej BloodWars! 92 Ankieta - średnia ocena: 6,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Loloo
Junior Member


Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 19
Klan: White Tower/BloodLine2
Kraina: Necropolia V
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Silver Bądź jedną z pięciu osób, które jako pierwsze awansują do Aktu II i zdobądź jeden z pięciu topowych pendrive'ów znanej marki z materiałami graficznymi dotyczącymi BW.
moze na to jeszcze bym polecial ale na reszte nie Wink
btw czemu teraz KAZDY konkurs gdzie by nie byl za 1 miejsce oferuje xboxa?
09-01-2012 18:07 Loloo jest offline Szukaj postów użytkownika: Loloo Dodaj Loloo do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie w każdymSmile
w bibliotekach są książkichytry

mam też pytanko o punkty (za ataki, expy itp):
będzie jakiś ranking?

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

09-01-2012 18:10 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zawsze
wszystko zeby przyciagnac nowych graczy
a zrobic cos dla starych serwerow to juz nie laska

fajnie ze przy okazji cos ludzie dostana ale to im sie nie oplaci tak czy siak
premka i czas wlozony w gre...

a co do tego ze moria rzadzi...
ja zaczynalem gre na necro jakos jak sie logowalem 4 lata temu to nigdzie nie pisze- jestes ciota idz na necro chcesz grac naprawde w ta gre idz na morie...
przy zakladaniu i wyborze nie bylo zadnego opisu nie wiem jak teraz
prwda jest taka ze jak i przy wybize postaci tak i serwerze jest losowosc bo nic nie wiemy co to da nam w przeciagu przyszlego roku
chyba ze juz grales w bw

konkurs na + ale tez cos dla starszych graczy wymyslcie
i nie tylko zostan top 1 albo zostan top expedycje ataki kw ekspy bo to zgarnie 1 i ta sama osoba

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

09-01-2012 18:26 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Kermasa
Triple Ace


images/avatars/avatar-21634.jpg

Data rejestracji: 08-10-2009
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Leżajsk/Giedlarowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurcze chyba dużo osób zostało zawiedzionych że r15 to będzie moria:/

Z rok temu na pewnym zlocie w krk padł przeciek że r15 będzie planszowe, nad którym sam "ce" miał pracować to mam pytanie coś prace sie przedłużyły??? Ktoś sprostuje które "r" będzie tym długo wyczekiwanym planszowym???
09-01-2012 18:30 Kermasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermasa Dodaj Kermasa do Listy kontaktów
Regggeeeee
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj tam nie narzekajcie tylko uczcie sie grać na morii Pleased


ADMIN :
O KTÓREJ GODZINIE BĘDZIE OTWARCIE ?? Pleased OTWÓRZCIE OKOŁO 14 SPECJALNIE DLA MNIE ;]
09-01-2012 18:30 Regggeeeee jest offline Szukaj postów użytkownika: Regggeeeee Dodaj Regggeeeee do Listy kontaktów
Mroczny Rycerz
Newbie


Data rejestracji: 02-05-2011
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł rotfl

__________________
r9-Mroczny_Rycerz
r13-Mroczny_Rycerz
09-01-2012 18:38 Mroczny Rycerz jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny Rycerz Dodaj Mroczny Rycerz do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było mówione: start 12.01 o 12:00 (co do godziny to lekka granica tolerancji musi być)

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

09-01-2012 18:38 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Robinho74
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 57

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kermasa napisał(a)
Z rok temu na pewnym zlocie w krk padł przeciek że r15 będzie planszowe, nad którym sam "ce" miał pracować to mam pytanie coś prace sie przedłużyły??? Ktoś sprostuje które "r" będzie tym długo wyczekiwanym planszowym???


Nieźle Cię wkręcili skoro jeszcze w to wierzysz ;D
09-01-2012 18:39 Robinho74 jest offline Szukaj postów użytkownika: Robinho74 Dodaj Robinho74 do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

awesome

niezły magnes wymyśliliście jedyne co to pogratulować i podziękować Happy

hmm tylko ja nigdy nie grałem na nowym serwie, no ale od czego są porady Tongue
09-01-2012 18:55
Anett
Full Member


Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i pięknie Tongue serwer który obnaży plusy i minusy aktu 3.
Tak jak na r13 była wylęgarnia CR-ów tak teraz będzie serwer palnej rotfl
A może tak zostać mnichem co by ten cały serwer palniaków jechać rotfl

Gratuluje administracji pomysłu. Dla większości graczy to lepszy prezent na mikołaja i nowy rok niż te nieszczęsne 20 lucka jako wisienka na torcie.
09-01-2012 18:59 Anett jest offline Szukaj postów użytkownika: Anett Dodaj Anett do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szans na zwycięstwo nie mam, ale na pewno na r15 zagoszczę na dłużej Wink

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
09-01-2012 19:00 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
Krasnolud
Member


Data rejestracji: 22-11-2010
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Moria, bo na necro nie trzeba umiec grac tylko trzeba miec farta do dropa


..a czy bycie Trade Moderator'em upoważnia do pisania głupot?

Pomysł bardzo fajny. Można by też konkursy z takimi lu podobnymi nagrodami i na istniejących już serwerach wprowadzicWink

__________________
DrLecter
09-01-2012 19:04 Krasnolud jest offline Szukaj postów użytkownika: Krasnolud Dodaj Krasnolud do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lord_zul napisał(a)
Hmm...
Niech zajmie wbicie 65lvla rok czasu (tak zeby nie zaniedbać innych serwerow) i niech wpadnie na ten pomysł 100 osób

To daje nam:

60zł premka na rok X 100 graczy = 6 000 zł

xbox = 800zł
pendrive ~ 30zł x 5 = 150zł
diablo 3 = 200zł
ksiazki ~ 200zł

=============
Daje to 1350zł wydatków

6000 - 1350 = 4650zł na czysto Smile

no to sie nazywa interes Smile )
Znając życue graczy będzie więcej tak więc i kasa większa....
Może zamiast wymyślać dziwne turnieje by szanowna administracja wymyśliła coś żeby ludzi z starszych serwerów nie uciekali???

Pozdrawiam i pewnie dostane warna bo dlaczegoby nie ... za prawde zawsze sie kopie ludzi.


Kiepskie wyliczenia, jako że top gracze w rok robią ~1500 punktów Smile
65 poziom to może z 500 punktów, max 6 miesięcy aktywnej gry.


Co do samego pomysłu - pogratulować, świetny, ale ja jednak podaruję sobie ten wyścig.
09-01-2012 19:04 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krasnolud napisał(a)
cytat:
Damjan napisał(a)
Moria, bo na necro nie trzeba umiec grac tylko trzeba miec farta do dropa


..a czy bycie Trade Moderator'em upoważnia do pisania głupot?

Pomysł bardzo fajny. Można by też konkursy z takimi lu podobnymi nagrodami i na istniejących już serwerach wprowadzicWink


Jak sobie to wyobrażasz??

Kto dojdzie do III aktu ten wygrywa,czy kto jest top1 to od razu ma nagrodę?
To nie to,że ludzie nie umieją grać na morii tylko po prostu nie chce im się myśleć co,jak i do czego,żeby było dobrze Wink

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

09-01-2012 19:06 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Krasnolud
Member


Data rejestracji: 22-11-2010
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mysterio napisał(a)
cytat:
Krasnolud napisał(a)
cytat:
Damjan napisał(a)
Moria, bo na necro nie trzeba umiec grac tylko trzeba miec farta do dropa


..a czy bycie Trade Moderator'em upoważnia do pisania głupot?

Pomysł bardzo fajny. Można by też konkursy z takimi lu podobnymi nagrodami i na istniejących już serwerach wprowadzicWink


Jak sobie to wyobrażasz??

Kto dojdzie do III aktu ten wygrywa,czy kto jest top1 to od razu ma nagrodę?
To nie to,że ludzie nie umieją grać na morii tylko po prostu nie chce im się myśleć co,jak i do czego,żeby było dobrze Wink


nie Big Grin na innych zasadach oczywiście przyznawane nagrody

__________________
DrLecter
09-01-2012 19:14 Krasnolud jest offline Szukaj postów użytkownika: Krasnolud Dodaj Krasnolud do Listy kontaktów
Clairwil
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 14
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja tylko chciałam normalny server, z aukcyjnym handlem, gdzie nie dostaje sie ostrzezenia za byle pierdniecie, i gdzie nie ma akcji w stylu, ze rozwala cie najgorszy klan, bo zatrudnil tuzin najemnikow z mega stuffem.

No nic. Może za rok, r16.

__________________
R14: Clairwil
R16: Roseluck
R18: Condwiramurs Tilly
09-01-2012 19:16 Clairwil jest offline Szukaj postów użytkownika: Clairwil Dodaj Clairwil do Listy kontaktów
Yakooza
Full Member


images/avatars/avatar-20638.gif

Data rejestracji: 27-01-2009
Postów: 52
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mam pytanie
handel czy aukcja?

__________________
**** Emerytura - stawka mniejsza niż życie.****

R14-Yakooza
R1-Dr.Zagłada
R16-Life
09-01-2012 19:27 Yakooza jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakooza Dodaj Yakooza do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yakooza napisał(a)
a mam pytanie
handel czy aukcja?


Jak moria to tylko aukcja ;]

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

09-01-2012 19:28 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lord_zul napisał(a)
Hmm...
Niech zajmie wbicie 65lvla rok czasu (tak zeby nie zaniedbać innych serwerow) i niech wpadnie na ten pomysł 100 osób

To daje nam:

60zł premka na rok X 100 graczy = 6 000 zł

xbox = 800zł
pendrive ~ 30zł x 5 = 150zł
diablo 3 = 200zł
ksiazki ~ 200zł

=============
Daje to 1350zł wydatków

6000 - 1350 = 4650zł na czysto Smile

no to sie nazywa interes Smile )
Znając życue graczy będzie więcej tak więc i kasa większa....
Może zamiast wymyślać dziwne turnieje by szanowna administracja wymyśliła coś żeby ludzi z starszych serwerów nie uciekali???

Pozdrawiam i pewnie dostane warna bo dlaczegoby nie ... za prawde zawsze sie kopie ludzi.


ze co? Diablo 3 w Edycji Kolekcjonerskiej 200 zl? chyba sobie kpisz.. tyle to bedzie kosztowac wersja podstawowa, kolekcjonerska przynajmniej drugie tyle

co do nowej alternatywy rozgrywki, to wedlug mnie powinno to wejsc w zycie duzo wczesniej, ale lepiej pozno, niz wcale.. a takze bardzo dobrze, ze bedzie to server na silniku moria, gdyz necro w wiekszosci jest bezmyslnym klikaniem..
dodam, ze na morii nie gram

__________________

by maua
nick' Drag0n
09-01-2012 19:33 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracji gratuluje inicjatywy i ciekawego pomysłuSmile


Malkontentom życzę odrobiny więcej optymizmu.

cytat:
Clairwil napisał(a)
A ja tylko chciałam normalny server, z aukcyjnym handlem, gdzie nie dostaje sie ostrzezenia za byle pierdniecie, i gdzie nie ma akcji w stylu, ze rozwala cie najgorszy klan, bo zatrudnil tuzin najemnikow z mega stuffem.

No nic. Może za rok, r16.



Przyznam szczerze, że dziś, jeszcze zanim zamieszczono ten temat, przemknęło mi przez myśl pytanie: jak długo po wprowadzeniu R15 trzeba będzie czekać na głosy wołające o R16? Ot, Koleżanka wyżej przyznam się, że mnie zaskoczyła. Tak szybkiej reakcji się nie spodziewałemSmile )

Edit:

Koleżanka, przepraszam, zwracam honor.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Immort: 10-01-2012 00:30.

09-01-2012 19:53 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Clairwil
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 14
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nawet nie zauważyłeś, że nie jestem "kolegą".

__________________
R14: Clairwil
R16: Roseluck
R18: Condwiramurs Tilly

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Clairwil: 09-01-2012 20:05.

09-01-2012 20:03 Clairwil jest offline Szukaj postów użytkownika: Clairwil Dodaj Clairwil do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm mnie bardziej interasuje taka kwestia: z patchem AN czy bezSmile
mi to ryba, dobije się do paru obli i repka jest;]

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

09-01-2012 20:36 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja po kilku latach pracy przy tej grze na pewno już zauważyła, że wszystkim dogodzić się nie da Wink
O ile rozumiem głosy, że necro jest "łatwa i dużo zależy od szczęścia" to i tak nie bardzo rozumiem otwarcie nowej morii, która jest dużo mniej popularna. Może należałoby pomyśleć co można uczynić aby necro w mniejszym stopniu zależało od szczęścia. Nie można mówić, że necro "jest dla ciot" bo większości graczy zwyczajnie odpowiada poziom wiedzy jaki trzeba osiągnąć aby skutecznie grac na tego typu serwerze. Wydaje mi się, że większość graczy tak jak ja nie ma ochoty na poświęcanie czasu na uczenie się nowych elementów tej gry.

__________________
r18: Asmiran
09-01-2012 20:39 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Habudzik2
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 89
Klan: Zakon Smoka
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

godzina otwarcia serwera chyba celowo jest taka jaka jest ale

proponuje zmienić godzine resetu KW, expedycji na czas kiedy jest najwięcej graczy online ;]

max 22, może nawet wcześniej.... (18-22)


rano praca szkoła, a połowa BW siedzi żeby kogoś przyjąć itp itd

to powinno odciążyć zapracowanych szczurów od porannego niewyspania ;]

wtedy tę nędzne 1500pkt nabiją szyyyyyyybciej Smile
09-01-2012 20:41 Habudzik2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Habudzik2 Dodaj Habudzik2 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kermasa napisał(a)
Z rok temu na pewnym zlocie w krk padł przeciek że r15 będzie planszowe, nad którym sam "ce" miał pracować to mam pytanie coś prace sie przedłużyły??? Ktoś sprostuje które "r" będzie tym długo wyczekiwanym planszowym???

Jesteś pewien, że ten zlot nie był 1 kwietnia? Smile

cytat:
A ja tylko chciałam normalny server, z aukcyjnym handlem, gdzie nie dostaje sie ostrzezenia za byle pierdniecie, i gdzie nie ma akcji w stylu, ze rozwala cie najgorszy klan, bo zatrudnil tuzin najemnikow z mega stuffem.

No nic. Może za rok, r16.

Nie bardzo wiem w czym problem - przecież R15 nie zostanie zamknięty po zakończeniu turnieju, więc możesz zwyczajnie olać konkurs i grać jak na zwykłym nowym serwerze.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




09-01-2012 20:41 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
sTRYjeK
Triple Ace


images/avatars/avatar-12972.jpg

Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 183
Klan: Chucky Dolls
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajna inicjatywa ze strony administracji Smile

Lecz niestety nie skorzystam, ponieważ moria to zuo Big Grin

__________________
nick: M-Drol
"We must secure the existence of our people and a future for White children"

09-01-2012 20:44 sTRYjeK jest offline Szukaj postów użytkownika: sTRYjeK Dodaj sTRYjeK do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehhhhhhhh :/ ponarzekam Tongue

kolejny serwer.....

ale lipa...

znowu serwy opustoszeja :/ to moze w koncu fuzja r3 i r4 bedzie Wink
chcialem zagrac w sumie na morii ale to przed wejsciem 3aktu Tongue
teraz mi sie nie chce Tongue
3a jest wystarczajaco pochlaniajacym czas by isc na 2 serw Tongue

jednak dla administracji nalezy sie wielkie brawo za inicjatywe i pomyslowosc!
naprawde swietny pomysl!

jednak minusem jest ze to nowy serwer...
Tongue

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
09-01-2012 20:49 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Szwed
Double Ace


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 121
Klan: Pandemia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Shanghai, West Virginia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nie bardzo wiem w czym problem - przecież R15 nie zostanie zamknięty po zakończeniu turnieju, więc możesz zwyczajnie olać konkurs i grać jak na zwykłym nowym serwerze.


Konrad koledze chodzi o to, że nie trawi Mori tylko liczył, że Nekropolia (Aukcyjna) wyjdzie no ale tak to już jest Jeden woli Morie drugi Nekropolie aukcyjną lub handlową ja natomiast czekam na Nekropolie handlową.

Nikomu na raz niestety nie da się dogodzić.

__________________
"Wściekły umysł to wąski umysł"
R14 AsAs

09-01-2012 20:52 Szwed jest offline Szukaj postów użytkownika: Szwed Dodaj Szwed do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch antynajmniczy - tak czy nie?
09-01-2012 20:54 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy ktos juz proponowal Adminom, ale moze tez rozgraniczyc najlepszego w kazdej RASIE,a nie tylko top1. Moze dla RASY jakies gifty sie znajda Smile .....

Powodzenia wszystkim napalencom, znow bedzie gonitwa szczurow Tongue

Do zobaczenia na r5 Smile - jak sie komus znudzi MORIA V dajcie znac moze pykne jak juz bedzie spokojnie Smile

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


09-01-2012 20:58 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Strony (22): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Wielki Turniej BloodWars!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH