Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria IV (R13+R15) » Kamienie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kamienie 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rey Misterio
Member


images/avatars/avatar-22793.jpg

Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 33

Kamienie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto ma jakie kamienie Tongue

Ja pierwszy :


1 K. krwi
0 K. serca
0 K. życia
0 K. przemiany
0 K. duszy

__________________
R14=heniek z gazowni


28-01-2012 15:42 Rey Misterio jest offline Szukaj postów użytkownika: Rey Misterio Dodaj Rey Misterio do Listy kontaktów
Kaudiusz
Triple Ace


Data rejestracji: 24-11-2011
Postów: 247
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie temat troche bezsensu, bo jakby juz mial taki istniec to popierajacy screenem. moge wpisac ze mam 1000kd i beje..

edit:
co by spamu nie bylo

K. krwi
3 K. serca
4 K. życia
3 K. przemiany
1 K. duszy
0

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaudiusz: 28-01-2012 17:06.

28-01-2012 17:06 Kaudiusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaudiusz Dodaj Kaudiusz do Listy kontaktów
Rey Misterio
Member


images/avatars/avatar-22793.jpg

Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rey Misterio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaudiusz napisał(a)
dla mnie temat troche bezsensu, bo jakby juz mial taki istniec to popierajacy screenem. moge wpisac ze mam 1000kd i beje..




Dawać z screenem

__________________
R14=heniek z gazowni


28-01-2012 17:35 Rey Misterio jest offline Szukaj postów użytkownika: Rey Misterio Dodaj Rey Misterio do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram przedmówcę - temat kompletnie bez sensu. Już to widzę jak ktoś będzie screeny robił i forum zapychał.... Zamykam.

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
28-01-2012 18:16 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria IV (R13+R15) » Kamienie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH