Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » proszę o podpowiedz ...spar » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony proszę o podpowiedz ...spar
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
maly33
Member


Data rejestracji: 30-06-2008
Postów: 32

proszę o podpowiedz ...spar Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę o podpowiedz co jest nie tak nie wiem czy w tym temacie to puszczam ale to jakieś jaja i nie wiem gdzie się o tym coś dowiedzieć... to mój któryś z kolei spar i nigdy nie przekroczyłem 300 repy a dziś 158 tylko


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b500c049a7

proszę o podpowiedz dlaczego zdobywam tak mało repy co jest nie tak


nick SZCZEŚCIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez maly33: 03-03-2012 21:08.

03-03-2012 20:05 maly33 jest offline Szukaj postów użytkownika: maly33 Dodaj maly33 do Listy kontaktów
maly33
Member


Data rejestracji: 30-06-2008
Postów: 32

Autor tematu Temat rozpoczęty przez maly33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no przepraszam nie dawno miałem troszkę więcej repy i to ten jedyny raz


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f38b57fac0


nie wiem czy dobrze myślę ale będąc w 3 akcie będę już tyle tylko repy zdobywał czy to inny powód
03-03-2012 20:20 maly33 jest offline Szukaj postów użytkownika: maly33 Dodaj maly33 do Listy kontaktów
klasiu
Forum Ace


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 91
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BLOODWARS - Lista Zmian
v. 1.4.0 23 listopada 2011
ZMIANY I ULEPSZENIA W INTERFEJSIE GRY
W związku z nadużywaniem postaci 1-lvlowych do nabijania reputacji, reputację gracz otrzymuje tylko za przeciwników z poziomem powyżej 20 (jeśli jest w I Akcie), powyżej 35 (Akt II) oraz powyżej 50 (Akt III). Dotyczy to zarówno zadanych obrażeń jak i zabitych przeciwników.

__________________
Nick w grze Klasiu
03-03-2012 23:48 klasiu jest offline Szukaj postów użytkownika: klasiu Dodaj klasiu do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam - widzę, że odpowiedź została udzielona.
Na przyszłość takie pytania proszę umieszczać w poradach.


__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
04-03-2012 00:49 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » proszę o podpowiedz ...spar

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH