Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch BW - Moria » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (18): « pierwszy ... « poprzednie 16 17 [18] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch BW - Moria 36 Ankieta - średnia ocena: 6,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EL: Wybór jest prosty albo idziesz w runnerowanie przeciwników i cierpi na tym twoje dmg - ale jedziesz innych bez mydła - ale masz ograniczenie że masz utrudnione jednocześne dmg i runnerowania
Mnich ma jeszcze mniejszy wybór dodatkowo ma ograniczenia tylko jednej broni ( zabójca ma jeszcze palną )

zawsze jak nie chcesz samobója złóż sobie sufowany słoneczny set - też spełni wymagania dla badany i kiltu - ( ale też utnie obrone i utrudni runnerowanie - choć mniej za to za dużo większy koszt ;P )


Egida: co do płaczu na uniesienie
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+1)

składasz legende i masz 20% łatwości na uniesienie które kumuluje się do 50 % łatwości ze sprzętu = dasz radę unieść wszystko

Mimo ssaka też chciałbym aby drop i złożenie Leg ZWinnej PN Samobójcy było tak proste jak Snajpery czy AKacza

i tylko i jedynie dlatego że legenda daje 20 % łatwości ( nie wspominając o tym że palna dostaje 2h bonus ataku, 1h bonus trafienia a obie bonus obrażeń )

dodam że od ręki zgodzę się na płacze palnych o dodaniu im zarówno możliwość korzystania z prefixów jak i sufixów - gdy skuteczność palnej zostanie zrównana do Białej bez pre/su -fixów no skuteczność Snajpy/Akacza do PN-a ( ale wtedy dopiero podniósłby się płacz palnej - ha ha ha )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Darkshu: 07-05-2012 09:58.

07-05-2012 09:55 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
EL: Wybór jest prosty albo idziesz w runnerowanie przeciwników i cierpi na tym twoje dmg - ale jedziesz innych bez mydła - ale masz ograniczenie że masz utrudnione jednocześne dmg i runnerowania
Mnich ma jeszcze mniejszy wybór dodatkowo ma ograniczenia tylko jednej broni ( zabójca ma jeszcze palną )

zawsze jak nie chcesz samobója złóż sobie sufowany słoneczny set - też spełni wymagania dla badany i kiltu - ( ale też utnie obrone i utrudni runnerowanie - choć mniej za to za dużo większy koszt ;P )




Doskonale zdaje sobie z tego sprawę - nie mam płaczów z tego powodu, bo prawie wszyscy h lvlowcy mają wytyczone ścieżki dot. uzbrojenia/zbroi. Smile

Nie zgodzie się do drugiego akapitu - tylko Kiltu - bandana jest taka kochana że na ds+1 tygra adra i bodajże ds+5 lub ds+3 również spełnia wymogi tatto :3




cytat:
Darkshu napisał(a)
(...)

Egida: co do płaczu na uniesienie
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+1)

składasz legende i masz 20% łatwości (...)

(...)



zdajesz sobie sprawę że to najwyższy pref w zbrojach i drugi (po orchidei) najlepszy suf? chytry

Pozdrawiam zrobienie go w legendzie. Ale to marginesie już.


Ten ma jeszcze nieść coś konstruktywnego czy to już spam dla spamu?
Proponowałbym jego zamknięcie aż do określenia przez Administrację chociaż zarysu statystyk do każdej broni, wtedy dyskusję można będzie kontynuować.

__________________

07-05-2012 14:18 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
EgidaRavena
Lord


images/avatars/avatar-25144.gif

Data rejestracji: 11-10-2011
Postów: 376
Klan: [Macabre]
Kraina: Moria IV
Skąd: Opolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElMasmix napisał(a)
cytat:
haszek napisał(a)
to jest śmieszne co wypisujesz
zabójca i tak będzie dążył do sufa samobójcy bo jest on najlepszy natomiast jeszcze w grę wchodzi zemsta która też kasuje def przedmiotów


nie jest najlepszy.

Pałka Imperatora (+5) ZAMKNIJ


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 8 - 11
Cechy: trafienie +7, CHARYZMA +12, ZWINNOŚĆ +17


Pałka Samobójcy (+5) ZAMKNIJ


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 8 - 45
Cechy: trafienie +7, obrażenia maksymalne +34, ZWINNOŚĆ +8, maksymalna obrona wynikająca z przedmiotów = 0

z jednej strony masz dmg maxymalny intensywnie zwiększony, z drugiej zdecydowanie więcej zwiny. Kwestia potrzeb, więc jest jednym z lepszych, ale nie najlepszy.

ktoś tam już pokazywał bulid na non smb... tylko że non-smb zabójca z dsk kiltem+1 na hlvlach nie ma prawa istnieć rotfl rotfl rotfl

Ds Tygrys Bandana Adry (+1)
Ds Elf Pela Speeda (+1)
Tytan jakiś tam (+x)
???
Zwinne/etc PN Samobójcy/etc.


I zastanawiam się czy jest coś co by spełniało ten wymóg. myślę, że jakiś dsk tygrysi kilt +1 - +3 nocy, ale mogę gdybać, statów nie znam.

jeśli ten kilt dawałby radę nawet "jedynie" do powiedzmy 120lv to bym się zdecydował.

EgidaRavena - ja bym apelował. Bo CR zasługuje na więcej. Aktualnie def też robi różnicę na expach, ale musi być go DUŻO. (vide. duet bazyla w temacie Izalesa w PB z r9) a to odosobniony przypadek, a dla mnie Izal jest jednym z TOP CRów.

Zastanawia mnie w jakim stopniu zboostują Wilka i Driadę, czy to wywróci temat broni dyst na tyle, że reakcja nie będzie jedyną słuszną drogą rotfl rotfl


Cr zasluguje na wiecej? zobacz jak izales kroi i to chyba na tyle w temacie dochodzi sprawe eq ktore jest bardzo dobre.....To co bys jeszcze dal crowi?no fakt hp ucieli ale dochodza evo itp takze mysle ze nie ma takiej tragedi jak niektorzy mowia?

__________________
https://zk.nakoz.org/7092r13p1.png
07-05-2012 20:43 EgidaRavena jest offline Szukaj postów użytkownika: EgidaRavena Dodaj EgidaRavena do Listy kontaktów
EgidaRavena
Lord


images/avatars/avatar-25144.gif

Data rejestracji: 11-10-2011
Postów: 376
Klan: [Macabre]
Kraina: Moria IV
Skąd: Opolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
EL: Wybór jest prosty albo idziesz w runnerowanie przeciwników i cierpi na tym twoje dmg - ale jedziesz innych bez mydła - ale masz ograniczenie że masz utrudnione jednocześne dmg i runnerowania
Mnich ma jeszcze mniejszy wybór dodatkowo ma ograniczenia tylko jednej broni ( zabójca ma jeszcze palną )

zawsze jak nie chcesz samobója złóż sobie sufowany słoneczny set - też spełni wymagania dla badany i kiltu - ( ale też utnie obrone i utrudni runnerowanie - choć mniej za to za dużo większy koszt ;P )


Egida: co do płaczu na uniesienie
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+1)

składasz legende i masz 20% łatwości na uniesienie które kumuluje się do 50 % łatwości ze sprzętu = dasz radę unieść wszystko

Mimo ssaka też chciałbym aby drop i złożenie Leg ZWinnej PN Samobójcy było tak proste jak Snajpery czy AKacza

i tylko i jedynie dlatego że legenda daje 20 % łatwości ( nie wspominając o tym że palna dostaje 2h bonus ataku, 1h bonus trafienia a obie bonus obrażeń )

dodam że od ręki zgodzę się na płacze palnych o dodaniu im zarówno możliwość korzystania z prefixów jak i sufixów - gdy skuteczność palnej zostanie zrównana do Białej bez pre/su -fixów no skuteczność Snajpy/Akacza do PN-a ( ale wtedy dopiero podniósłby się płacz palnej - ha ha ha )


Masz wyobraznie złożyc legendarna smiercionosny peleryne speeda??? cena pewnie 200 kd+(mowie o cenie zlozenia) czas skupywania skaldnikow 2-3 lata+ jak niewiecej nielegendarna smiercionosna pela speeda jak dobrze sie orientuje 1-3 na wszystkie morie takze prosze bez takich wymyslow bo to tylko drazni....Dobra niech juz ta cene bedzie wysoka ale czestotliwosc pojawiania sie skladnikow jest jak wygrac w totka....

__________________
https://zk.nakoz.org/7092r13p1.png

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgidaRavena: 07-05-2012 21:03.

07-05-2012 20:50 EgidaRavena jest offline Szukaj postów użytkownika: EgidaRavena Dodaj EgidaRavena do Listy kontaktów
H4Z3LL...
Lord


images/avatars/avatar-19447.jpg

Data rejestracji: 14-04-2010
Postów: 254
Klan: [-KHAN-]
Kraina: Moria IV
Skąd: wiesz, że Kalisz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgidaRavena napisał(a)
cytat:
ElMasmix napisał(a)
cytat:
haszek napisał(a)
to jest śmieszne co wypisujesz
zabójca i tak będzie dążył do sufa samobójcy bo jest on najlepszy natomiast jeszcze w grę wchodzi zemsta która też kasuje def przedmiotów


nie jest najlepszy.

Pałka Imperatora (+5) ZAMKNIJ


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 8 - 11
Cechy: trafienie +7, CHARYZMA +12, ZWINNOŚĆ +17


Pałka Samobójcy (+5) ZAMKNIJ


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 8 - 45
Cechy: trafienie +7, obrażenia maksymalne +34, ZWINNOŚĆ +8, maksymalna obrona wynikająca z przedmiotów = 0

z jednej strony masz dmg maxymalny intensywnie zwiększony, z drugiej zdecydowanie więcej zwiny. Kwestia potrzeb, więc jest jednym z lepszych, ale nie najlepszy.

ktoś tam już pokazywał bulid na non smb... tylko że non-smb zabójca z dsk kiltem+1 na hlvlach nie ma prawa istnieć rotfl rotfl rotfl

Ds Tygrys Bandana Adry (+1)
Ds Elf Pela Speeda (+1)
Tytan jakiś tam (+x)
???
Zwinne/etc PN Samobójcy/etc.


I zastanawiam się czy jest coś co by spełniało ten wymóg. myślę, że jakiś dsk tygrysi kilt +1 - +3 nocy, ale mogę gdybać, statów nie znam.

jeśli ten kilt dawałby radę nawet "jedynie" do powiedzmy 120lv to bym się zdecydował.

EgidaRavena - ja bym apelował. Bo CR zasługuje na więcej. Aktualnie def też robi różnicę na expach, ale musi być go DUŻO. (vide. duet bazyla w temacie Izalesa w PB z r9) a to odosobniony przypadek, a dla mnie Izal jest jednym z TOP CRów.

Zastanawia mnie w jakim stopniu zboostują Wilka i Driadę, czy to wywróci temat broni dyst na tyle, że reakcja nie będzie jedyną słuszną drogą rotfl rotfl


Cr zasluguje na wiecej? zobacz jak izales kroi i to chyba na tyle w temacie dochodzi sprawe eq ktore jest bardzo dobre.....To co bys jeszcze dal crowi?no fakt hp ucieli ale dochodza evo itp takze mysle ze nie ma takiej tragedi jak niektorzy mowia?

tyle w temacie czytasz a nie wiesz co ;]

__________________
Póki patrzymy sobie w oczy nie ma sensu przestawać
Wink


r13-Boyka
07-05-2012 21:57 H4Z3LL... jest offline Szukaj postów użytkownika: H4Z3LL... Dodaj H4Z3LL... do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgidaRavena napisał(a)
cytat:
ElMasmix napisał(a)
cytat:
haszek napisał(a)
to jest śmieszne co wypisujesz
zabójca i tak będzie dążył do sufa samobójcy bo jest on najlepszy natomiast jeszcze w grę wchodzi zemsta która też kasuje def przedmiotów


nie jest najlepszy.

Pałka Imperatora (+5) ZAMKNIJ


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 8 - 11
Cechy: trafienie +7, CHARYZMA +12, ZWINNOŚĆ +17


Pałka Samobójcy (+5) ZAMKNIJ


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 8 - 45
Cechy: trafienie +7, obrażenia maksymalne +34, ZWINNOŚĆ +8, maksymalna obrona wynikająca z przedmiotów = 0

z jednej strony masz dmg maxymalny intensywnie zwiększony, z drugiej zdecydowanie więcej zwiny. Kwestia potrzeb, więc jest jednym z lepszych, ale nie najlepszy.

ktoś tam już pokazywał bulid na non smb... tylko że non-smb zabójca z dsk kiltem+1 na hlvlach nie ma prawa istnieć rotfl rotfl rotfl

Ds Tygrys Bandana Adry (+1)
Ds Elf Pela Speeda (+1)
Tytan jakiś tam (+x)
???
Zwinne/etc PN Samobójcy/etc.


I zastanawiam się czy jest coś co by spełniało ten wymóg. myślę, że jakiś dsk tygrysi kilt +1 - +3 nocy, ale mogę gdybać, statów nie znam.

jeśli ten kilt dawałby radę nawet "jedynie" do powiedzmy 120lv to bym się zdecydował.

EgidaRavena - ja bym apelował. Bo CR zasługuje na więcej. Aktualnie def też robi różnicę na expach, ale musi być go DUŻO. (vide. duet bazyla w temacie Izalesa w PB z r9) a to odosobniony przypadek, a dla mnie Izal jest jednym z TOP CRów.

Zastanawia mnie w jakim stopniu zboostują Wilka i Driadę, czy to wywróci temat broni dyst na tyle, że reakcja nie będzie jedyną słuszną drogą rotfl rotfl


Cr zasluguje na wiecej? zobacz jak izales kroi i to chyba na tyle w temacie dochodzi sprawe eq ktore jest bardzo dobre.....To co bys jeszcze dal crowi?no fakt hp ucieli ale dochodza evo itp takze mysle ze nie ma takiej tragedi jak niektorzy mowia?


zapominasz o mid lvl i trudnosci oraz kosztach sklecenia top sprzetu a la izales i relacji do wynikow.

tyle w temacie

__________________
r9 Gandarin Darangar
07-05-2012 22:03 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

egida nie poniżaj się, Izales ma wiadro broni 2h - z czego ta dsk zwinna kosa krwiopijcy jest na ds+3 a idzie na ds +5 do tego leg demon krwiopijcy i chociażby giętka pełna zbroja szybkości bodajże ds.

Więc tragedii nie ma... ale jest słabo.
Aktualnie oprócz ogarniętych h lvli NIE MA sensu pchać się w a3 Crem bo tu się liczy abyś nie zdechł w 2-3 rundy na**bał DMG jak głupi zanim się mob rozchula. I do tego jest wspaniały Berek, który przegania Cra od możliwości sprzętowych aktualnie, po dmg, zasięg. No Cr ma swoją wspaniałą obronę, zapomniałem.


Zresztą, aktualnie obrona w najbardziej ważnym aspekcie gry, który pokazuje wartość bojową robi bardzo mało.

Ja gram ŁSem palną, i dla mnie to jest jedynie spełnienie wymogów oraz PvP. Bo nie ma jakiejś imba różnicy przy tych 100 obrony, niestety.

a CR ma te wymagania jeszcze wyższe, że NIE może robić tatka, bo go ogranicza... Toż to jest absurd.
I niestety, ale doszło do tego, że nie lubię białej 2h - ale dla mnie aktualnie najwięksi gracze to CRzy, bo muszą kombinować, żeby chociaż dorównać.

Z mojej strony Propsy dla Crów, WD, ŁS... Ale niestety, patrząc po aukcjach, tendencja jest że wszyscy idą w

Snajperów
Berków
Zabójców
Rewo
Gangsterów sądzę też.

Nie żeby nagle wszyscy usuwali tatki... ale trochę ludu jest.

Jeszcze mnisi dojdą po patchu balansującym... jeszcze tego brakowało rotfl

__________________

07-05-2012 22:51 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
EgidaRavena
Lord


images/avatars/avatar-25144.gif

Data rejestracji: 11-10-2011
Postów: 376
Klan: [Macabre]
Kraina: Moria IV
Skąd: Opolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElMasmix napisał(a)
egida nie poniżaj się, Izales ma wiadro broni 2h - z czego ta dsk zwinna kosa krwiopijcy jest na ds+3 a idzie na ds +5 do tego leg demon krwiopijcy i chociażby giętka pełna zbroja szybkości bodajże ds.

Więc tragedii nie ma... ale jest słabo.
Aktualnie oprócz ogarniętych h lvli NIE MA sensu pchać się w a3 Crem bo tu się liczy abyś nie zdechł w 2-3 rundy na**bał DMG jak głupi zanim się mob rozchula. I do tego jest wspaniały Berek, który przegania Cra od możliwości sprzętowych aktualnie, po dmg, zasięg. No Cr ma swoją wspaniałą obronę, zapomniałem.


Zresztą, aktualnie obrona w najbardziej ważnym aspekcie gry, który pokazuje wartość bojową robi bardzo mało.

Ja gram ŁSem palną, i dla mnie to jest jedynie spełnienie wymogów oraz PvP. Bo nie ma jakiejś imba różnicy przy tych 100 obrony, niestety.

a CR ma te wymagania jeszcze wyższe, że NIE może robić tatka, bo go ogranicza... Toż to jest absurd.
I niestety, ale doszło do tego, że nie lubię białej 2h - ale dla mnie aktualnie najwięksi gracze to CRzy, bo muszą kombinować, żeby chociaż dorównać.

Z mojej strony Propsy dla Crów, WD, ŁS... Ale niestety, patrząc po aukcjach, tendencja jest że wszyscy idą w

Snajperów
Berków
Zabójców
Rewo
Gangsterów sądzę też.

Nie żeby nagle wszyscy usuwali tatki... ale trochę ludu jest.

Jeszcze mnisi dojdą po patchu balansującym... jeszcze tego brakowało rotfl


Dzieki ze mi troche oleju nalaliscie do glowy ale niepotrzebnie obrazacie odrazu jakby normalnie nie mozna bylo powiedziec wiem ze izales to nie najlepszy przyklad bo ma eq wysrubowane itp...

__________________
https://zk.nakoz.org/7092r13p1.png
07-05-2012 22:56 EgidaRavena jest offline Szukaj postów użytkownika: EgidaRavena Dodaj EgidaRavena do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgidaRavena napisał(a)
cytat:
ElMasmix napisał(a)
egida nie poniżaj się, Izales ma wiadro broni 2h - z czego ta dsk zwinna kosa krwiopijcy jest na ds+3 a idzie na ds +5 do tego leg demon krwiopijcy i chociażby giętka pełna zbroja szybkości bodajże ds.

Więc tragedii nie ma... ale jest słabo.
Aktualnie oprócz ogarniętych h lvli NIE MA sensu pchać się w a3 Crem bo tu się liczy abyś nie zdechł w 2-3 rundy na**bał DMG jak głupi zanim się mob rozchula. I do tego jest wspaniały Berek, który przegania Cra od możliwości sprzętowych aktualnie, po dmg, zasięg. No Cr ma swoją wspaniałą obronę, zapomniałem.


Zresztą, aktualnie obrona w najbardziej ważnym aspekcie gry, który pokazuje wartość bojową robi bardzo mało.

Ja gram ŁSem palną, i dla mnie to jest jedynie spełnienie wymogów oraz PvP. Bo nie ma jakiejś imba różnicy przy tych 100 obrony, niestety.

a CR ma te wymagania jeszcze wyższe, że NIE może robić tatka, bo go ogranicza... Toż to jest absurd.
I niestety, ale doszło do tego, że nie lubię białej 2h - ale dla mnie aktualnie najwięksi gracze to CRzy, bo muszą kombinować, żeby chociaż dorównać.

Z mojej strony Propsy dla Crów, WD, ŁS... Ale niestety, patrząc po aukcjach, tendencja jest że wszyscy idą w

Snajperów
Berków
Zabójców
Rewo
Gangsterów sądzę też.

Nie żeby nagle wszyscy usuwali tatki... ale trochę ludu jest.

Jeszcze mnisi dojdą po patchu balansującym... jeszcze tego brakowało rotfl


Dzieki ze mi troche oleju nalaliscie do glowy ale niepotrzebnie obrazacie odrazu jakby normalnie nie mozna bylo powiedziec wiem ze izales to nie najlepszy przyklad bo ma eq wysrubowane itp...


nikt Cię tu nie obraził Wink

My tu nie jesteśmy mili, dość boleśnie wytykam tylko niewiedzę Tongue hrhrhrhr

Bo, właśnie, podaj mi przykład b. dobrego CRa na mid lvl (60-80) i takiego samego berka.

Edward Acki ode mnie z klanu robił chory dmg, chory zasięg... a CR się nawet do tego nie zbliży. Dlaczego? Def go trzyma. I musiałby naprrawdę kombinować.
Leg samobójca i elf - zasięg dmg kryt. Coś czego raczej nie może na tym lvlu równie skutecznego zrobić CR.
albo np. Tygrys set, dochodzi unik przed białą,
albo może się przesiąść na 1h praktycznie nie zmieniając eq i zwinkować nawet.

dlatego wg. mnie w aktualnej sytuacji na midzie i low CR jest poszkodowany. Nawet dla ogarniętych, w porównaniu do bera, są gorsi :/


/edit1

literówki

/edit2

Potem te zależności się zmieniają - wymagania mimo niektórych itemów już tak nie przeszkadzają, można wbić tatto u CRa na maxa i żonglować sprzętem.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 07-05-2012 23:18.

07-05-2012 23:15 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Slayer94 napisał(a)
Pytanie do administracji:
skoro przy opisach zmian w broni białej 1h i palnej 2h jest podane, kiedy dana broń będzie dostawała dodatkowy atak, to jest możliwość podania tego odnośnie katany?


Podaliśmy te zmiany, które mogą wpłynąć na późniejszą sytuację użytkowników tych przedmiotów.
Pozostałe nie są na tyle inwazyjne by zachwiać cenami na rynku.

cytat:
Hakai napisał(a)
Ok ja mam pytanie do Sushi bo to witalnie dotyczy decyzji jak rozwijać dalej postać:

Czy w planach jest w jakiś sposób zmodyfikowanie działania setów:
- Jastrzębi
- Słoneczny

I w sumie tyle mnie interesuje (ofc nerf majestatu też ale to zobaczymy co wykombinują po prostu).


Na chwilę obecną, NIE.



UWAGA! W związku z tragicznym poziomem konwersacji oraz zaspamowaniem tematu zostaje on zamknięty do odwołania.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


08-05-2012 15:23 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (18): « pierwszy ... « poprzednie 16 17 [18] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch BW - Moria

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH