Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch BW - Moria » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (18): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch BW - Moria 36 Ankieta - średnia ocena: 6,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

RE: Patch BW - Moria Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

7.1. Dystans:

- Driady (wpływy)



Co do pvp strzelec vs strzelec i dystans vs dystans to od tygodnia myślę nad pewnym pomysłem i chyba czas już napisać nowy temat w Systemie. Wink


Wink

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

10-04-2012 17:04 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

RE: Patch BW - Moria Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SosnaN napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

7.1. Dystans:

- Driady (wpływy)



Co do pvp strzelec vs strzelec i dystans vs dystans to od tygodnia myślę nad pewnym pomysłem i chyba czas już napisać nowy temat w Systemie. Wink


Wink


a musisz?Frown

przedmioty jednorazowe, o ile wzrośnie koszt ich kupna (3 ścieżki) i czy np zamiast zwiększenia kosztu PLN dorzucić kamyki?

__________________
Regulamin Handlu


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 10-04-2012 17:09.

10-04-2012 17:07 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martenes napisał(a)
Na własnym przykładzie chciałbym pokazać jaka sytuacja berserkera jest w tym momencie i do czego doprowadza niektore z zaproponowanych zmian


OBRAŻENIA
5× 422 - 494 Doskonały Zabójczy Korbacz Samobójcy (+1)

+67 siły z arkan
+ 12 obrażen z kłów

Razem

501-573 - srednia 537

Na bazylu z obroną 400
537-180= 357


357 x 5 x 0,9 x 3,55= 5703 obrazenia na runde

Porownanie na tym samym eq i tym samym tatuazu przy broni jednorecznej

OBRAŻENIA
8× 346 - 357 Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa (+1)
7× 345 - 415 Doskonała Zabójcza Pięść Niebios Samobójcy

+67 z arkan
+20 obrazen z kłów

razem

OBRAŻENIA
8× 433 - 444 Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa (+1)
7× 432 - 502 Doskonała Zabójcza Pięść Niebios Samobójcy

Srednia
8 x 438,5 Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa (+1)
7 x 467 Doskonała Zabójcza Pięść Niebios Samobójcy

Na bazylu z obroną 400
(czyli minus 180 obrazen)
8x 258,5 x 0,9 x 1,80 = 3350
7x 287 x 0,9 x 1,80 = 3254

Razem 6604 obrazenia na runde

Czy nikomu nie wydaje się dziwne, ze berserker, ktorego podstawowa bronią jest biała dwuręczna zadaje niemal 1000 obrazeń mniej bronia dwureczna niz jednoreczna?
Czy rzeczywiscie ten nieszczesny korbacz wymaga jeszcze osłabienia?

A skoro berserkerowi bardziej opłaca sie biegac z bronia biała jednoreczna to zwracam uwage jak bardzo berserker odstaje od zabójcy.

Mam wbity korbacz na poziom dsk +1, zeby utrzymac te obrazenia, bede musiał go przerobic na co najmniej kose. Jak mozna takie rzeczy wprowadzac, kiedy ludzie władowali mase kamieni w podbicie tych przedmiotów?



Wyliczenia ładne i w ogóle wszystko, ale jest w tym mimo wszystko jedno ale... porównujesz najlepszą broń jednoręczną (pieść niebios) do średniej broni 2h (korbacz jest 5, piła łańcuchowa 10, tak jak pn). Chcąc porównać korbacz do broni 2h powinno się porównywać do broni 1h o takim samym poziomie - w tym wypadku do miecza. Więc według mnie zmiany w korbaczu będą jak najbardziej słuszne Happy

__________________

Envy

10-04-2012 17:08 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
cius
Double Ace


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 113
Klan: DimmuBorgir
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe czemu aż tak nie podoba się Wam drodzy admini korba .

Rozumiem gdyby to był najmocniejszy nośnik - ale nie jest - jest nim kosa

Dlaczego zajmujemy się zatem zmniejszaniem znaczenia słabszej broni ?

__________________

10-04-2012 17:10 cius jest offline Szukaj postów użytkownika: cius Dodaj cius do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jego dmg pewnie bedzie lekko zmniejszony.

jest nizszym nosnikiem od kosy a dmg niewiele odstawal, wiec pewnie dostanie z -10 co nei ebdzie wielkim nerfem ale ebdzie widać roznice w koncu

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

10-04-2012 17:15 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
alien_hell
Double Ace


Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 110
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja proponuję zmianę b1h:
-albo zmniejszenie wymagań tychże broni (wiedza, int),
-albo zwiększcie droprate legend białych jednoręcznych,

Argumenty za:
-b1h w końcu nie będzie odstawać do 85++ (nie ssak oczywiście),
-postacie z b1h bronią są jedynymi postaciami ,które nawet w a3 biegają bez legend bo takowych nie można ani kupić ani dropnąć ( na r13 lb1h ma może 3os ? a teraz zagadka ?Smile ile palniaków,dyst,b2h NIE MA legendarnej broni w a3 ? hmm 0 ? )
10-04-2012 17:15 alien_hell jest offline Szukaj postów użytkownika: alien_hell Dodaj alien_hell do Listy kontaktów
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Slayer94 napisał(a)

Wyliczenia ładne i w ogóle wszystko, ale jest w tym mimo wszystko jedno ale... porównujesz najlepszą broń jednoręczną (pieść niebios) do średniej broni 2h (korbacz jest 5, piła łańcuchowa 10, tak jak pn). Chcąc porównać korbacz do broni 2h powinno się porównywać do broni 1h o takim samym poziomie - w tym wypadku do miecza. Więc według mnie zmiany w korbaczu będą jak najbardziej słuszne Happy



To podnies piłe łancuchowa bez legendy na dsk +1. Porównaj wymagania obu broni. Zeby podnieść korbacz na dsk +1 potrzebowałem 99 poziomu. I teraz kiedy ogromnym nakladem kosztów udało mi sie to zrobic, okazuje sie ze bron zostanie przycieta. Jednym słowem, berserker znów zostanie uwalony. Męczę sie z tym tatuazem od lat, jestem juz na r2 reliktem, bo nie oplaca sie mordowac skoro duzo mniejszym kosztem mozna rozwinac zabojce i miec o wiele wieksze obrazenia a jesli ktos nie wierzy to niech sobie poprzelicza na tym samym eq obrazenia, ktore moze uzyskac zabojca. I zamiast poprawic cos zeby tym berserkerem znowu chciało sie grac dostajemy kolejne osłabiebie. Ja chyba juz mam dosc, zamienie zabojcza pn na zwinna zmienie tatuaz i zamiast niecałych 7 k na runde na bazylu bede robił ponad 8 na zabojcy.

Edit: Do tej pory trzymała mnie przy tym tatuazu mysl, ze na 102 poziomie dzwigne abojczy korbacz samobojcy na dsk +3. Dojdzie 3 atak i wreszcie wyrownaja sie obrazenia z dwureka w stosunku do jednoreka. Ale w tej sytuacji nie ma to sensu. przeciez nie bede przerabiał broni na poziomie dsk +1, bo koszt kolosalny a zysk mizerny. Bardzo szkoda ze administracja, bierze pod uwage jedynie bron legendarna, zapominajac ze stworzono i wciaz pozostaje w uzytku, bron baiała dwureczna nielegendarna

Jeszcze takie porownanie, bo we wczesniejszych postach czytałem jaka to bron dwureczna nie jest super w stosunku do jednorecznej. Gdybym sie dzisiaj przerobił na zabojce, to obrazenia miałbym takie


7× 341 - 352 Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa (+1)
6× 340 - 410 Doskonała Zabójcza Pięść Niebios Samobójcy
+67 siły z arkan
+20 obrazen z kłow

7 x 433,5
6 x 462

Na bazylu z obrona 400
( czyli minus 140)

7 x 293,5 x 0,9 x 1,85 = 3420
6 x 322 x 0,9 x 1,85 = 3216

Razem, 6636

A gdyby zamienic zabójcza pn samobojcy na zwinna ( bo przeciez zabojca nie potrzebuje dodatkowego krytyka z broni)

7× 332-343
7x 331-401

minus obrona bazyla

7 x 284,5 x 0,9 x 1,85 = 3315
7 x 313 x 0,9 x 1,85 = 3648

Razem 6963


Dla przypomnienia z poprzedniego postu
na berserkerze w korbaczu wyszło 5703 obrazenia na runde a jendorekami 6604

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Martenes: 10-04-2012 18:11.

10-04-2012 17:18 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
Ayron
Triple Ace


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 203
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: spod kołdry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy zmiany beda wprowadzone także na r15 w trakcie tego całego "turnieju"?

__________________

.......................................................................
Suma inteligencji na swiecie jest stala, tylko liczba ludzi sie zwieksza.
10-04-2012 17:21 Ayron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ayron Dodaj Ayron do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do Sushimaker'a nie chce glupich komentarzy to tylko moje zdanie .

1. W porzadku mnich niech ma spory dmg i uniki kosztem braku w zasiegu
2. Im wiecej zabawy Tym lepiej
3. Nie ma sprawy , im wiecej mozliwosci tym lepiej - Brawo !
4. Potepiony w koncu zostanie ulepszony - w koncu... za dlugo czekal
5. DObrze.
6. Placzki wyplakaly , po raz kolejny majestat zostanie uciety juz 3 albo 4 raz chyba nie o to chodzilo
Sushi Prawda ?
7.1Dystans jest tak przekokszony , a wy go jeszcze bardziej umacniacie dajac mozliwosci kolejne na
broniach ciezkich ? czy to teraz bedzie jedyna sluszna sciezka ?
7.2 Znowu ucinacie cr;a a wiecie ze wiekszosc uzywa kos i korbaczy czyli wiekszosc cr'ow dostanie
znowu po tylkach .
7.3 Szkoda ze dopiero teraz , juz po wejsciu A3 powinno to byc poprawione , bedzie to bron ciezka
ale dajaca rowniez sume , miejmy nadzieje ze sie nie zawiedziemy .

Pozdrawiam Bac


Edit. a co pustakami na r2 ?;]

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bac^: 10-04-2012 17:28.

10-04-2012 17:24 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cius napisał(a)
ciekawe czemu aż tak nie podoba się Wam drodzy admini korba .

Rozumiem gdyby to był najmocniejszy nośnik - ale nie jest - jest nim kosa

Dlaczego zajmujemy się zatem zmniejszaniem znaczenia słabszej broni ?


Rly? Wink A nie pila? Tongue
W sumie chyba wiadomo o co chodzi, korbacz jest prosty do zrobienia i jest jedna z niszych podstaw a nie byl wcale taki gorszy. Teraz bonus bedzie dla tych wczesniej nieuzwywanych - pik, halek, katan itd
Co nie zmienia faktu ze znow udziesiatkom osob rozwalacie buildy, panowie Sushi i Konrad Wink
No ale jak sie wczesniej uwalilo 80% crow ktorzy mieli krwiopijce to teraz uwalenie 60 % z korbami to pikus Tongue

Co do zmian:

Ad. 1 - zobaczymy, w sumie to co Arius wyprawia to juz przegiecie na tym mnichu Tongue Ogolnie te 'slabe' tatki z 1/4 dmg w bonusie typu łs i mnich sie okazuja dobre na high lvlu. Byle to teraz balansu nie rozwalilo za bardzo, tak ze wszyscy zabojcy i berki 1h sie zaczna przerabiac i koksic

Ad 2. - wszystko fajnie, ciekawe jakie Wink

Ad. 3 - ciekawe Wink Raczej bedzie to kolejne przemnozenie efektow, ale przyda sie Smile

Ad 4. - jak w punkcie 1, byle z umiarem Wink Cos czuje ze potep moze teraz byc niezly na expach

Ad 5 - niestety, wyglada mi to na shit... Na expach by takie cos ladnie wygladalo bo tam byle medka juz pod 300 defa podchodzi, ale w pvp.. Jedynie CR ma def, no i w pvp oplaca sie brac krew zycia. No i jak byscie to liczyli w przypadku dwoch rodzajow arkan? Powiedzmy potep ma tchnienie i groze. Za groze mu zlapie 200 x poziom arkana? A za reszte po kilka?
W ogole to poziom arkan naszych czy przeciwnika? Bo jesli 200 za jego groze czy tam cien x 10 naszego zaru... To szykuje sie niezly bat na wz-tow cr-ow... Tongue I na nic wiecej niestety.

Ad. 6 - ile to jest niewielki? Bo tak czy tak bedzie zle. Jesli zbyt niewielki to nic nie zmieni, jesli cos zmieni to juz widze dziesiatki placz tematow na forum.

Ad 7 - hm, pozyjemy, zobaczymy liczby to bedzie sie dalo cos powiedziec. Ostroznie z tym korbaczem tylko...

PS. Moze tak byscie krwiopijce oddali w pvp? Wink

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
10-04-2012 17:26 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Master_of_Death
Forum Ace


images/avatars/avatar-14518.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 98
Klan: Elizjum - Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko ładnie pięknie ale dystans broń lekka shuriken nie legendarny i tak nadal ma w plecy, zero poprawki dla shurikena reakcji a jak jeszcze ktoś gra nie ssakiem (gdzie % krytyczny z jest także z arkan) tylko łapaczem i chce powalczyć legendarnym shurikenem to % krytyczny jest bliski 0 (zeru) z tym tez proponował bym coś zrobić.

pozdrawiam

__________________
cytat:
Caen (a)
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 dzień 23 godz. 59 min. 59 sek.

Obraza Cerbina

10-04-2012 17:28 Master_of_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Master_of_Death Dodaj Master_of_Death do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Martenes
Na własnym przykładzie chciałbym pokazać jaka sytuacja berserkera jest w tym momencie i do czego doprowadza niektore z zaproponowanych zmian


OBRAŻENIA
5× 422 - 494 Doskonały Zabójczy Korbacz Samobójcy (+1)

+67 siły z arkan
+ 12 obrażen z kłów

Razem

501-573 - srednia 537

Na bazylu z obroną 400
537-180= 357


357 x 5 x 0,9 x 3,55= 5703 obrazenia na runde

Porownanie na tym samym eq i tym samym tatuazu przy broni jednorecznej

OBRAŻENIA
8× 346 - 357 Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa (+1)
7× 345 - 415 Doskonała Zabójcza Pięść Niebios Samobójcy

+67 z arkan
+20 obrazen z kłów

razem

OBRAŻENIA
8× 433 - 444 Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa (+1)
7× 432 - 502 Doskonała Zabójcza Pięść Niebios Samobójcy

Srednia
8 x 438,5 Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa (+1)
7 x 467 Doskonała Zabójcza Pięść Niebios Samobójcy

Na bazylu z obroną 400
(czyli minus 180 obrazen)
8x 258,5 x 0,9 x 1,80 = 3350
7x 287 x 0,9 x 1,80 = 3254

Razem 6604 obrazenia na runde

Czy nikomu nie wydaje się dziwne, ze berserker, ktorego podstawowa bronią jest biała dwuręczna zadaje niemal 1000 obrazeń mniej bronia dwureczna niz jednoreczna?
Czy rzeczywiscie ten nieszczesny korbacz wymaga jeszcze osłabienia?

A skoro berserkerowi bardziej opłaca sie biegac z bronia biała jednoreczna to zwracam uwage jak bardzo berserker odstaje od zabójcy.

Mam wbity korbacz na poziom dsk +1, zeby utrzymac te obrazenia, bede musiał go przerobic na co najmniej kose. Jak mozna takie rzeczy wprowadzac, kiedy ludzie władowali mase kamieni w podbicie tych przedmiotów?


Popieram przedmówce i dorzucę takie małe porównanie:

Legendarna Doskonała Zabójcza Kosa ZAMKNIJ
Obrażenia: 87 - 160
Cechy: trafienie -14,

Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz ZAMKNIJ
Obrażenia: 87 - 155
Cechy: trafienie -32

==============
Faktycznie, korbacz jest dużo lepszy od kosy a to że ma o 18 mniejsze trafienie co daje naprawdę spory minus to tego admini nie widzą bo po co... Przyznajcie się kto wam napłakał w PW, że chcecie pokazać swoją "inwencje"

Dodatkowo wiem że grę juz i tak popsuliście na maxa swoim "super inteligentnym" balansowaniem to po co psuć jeszcze bardziej ????
Na usta cisną mi się inne słowa ale kultura wymaga aby ich nie wypisywać, zresztą po co i tak nie zrozumiecie...

EOT

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
10-04-2012 17:34 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Master_of_Death napisał(a)
Wszystko ładnie pięknie ale dystans broń lekka shuriken nie legendarny i tak nadal ma w plecy, zero poprawki dla shurikena reakcji a jak jeszcze ktoś gra nie ssakiem (gdzie % krytyczny z jest także z arkan) tylko łapaczem i chce powalczyć legendarnym shurikenem to % krytyczny jest bliski 0 (zeru) z tym tez proponował bym coś zrobić.

pozdrawiam


Naćpałes sie??

Obecnie na evo i jednorazem 70% kryta na kazdej rasie mozna luzno wyciagnac na legendzie.

a 70%>0 , wystarczy troche policzyc i sam dojdziesz ze jest te 60-70%

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
10-04-2012 17:36 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym dorzucił tutaj minimalne wzmocnienie dmg i wymogów strzelby która niby jest zaraz za miotaczem najmocniejsza.

Co do miotacza to może go tak ugryźć zupełnie inaczej i mu dać kryta x2,5-3 i bonus do trafienia zamiast minusaConfused taka luźna opcja).

Driada i wilk jak najbardziej za, bronie zobaczymy o ile je zmienicie. Dydy słusznie zwrócił uwagę na białą 1h.

Co do białej 2h to ja bym korbe zostawił jak jest (szurikena jakoś nie osłabiecie jako broni?).

Mnich - troszkę przesadzacie... tzn dopuszczam do myśli obydwa bonusy, ale wtedy powinien dostać coś w stylu:
krytyk x2,1 szansa trafienia krytycznego -5%
krytyk x2,2 szansa trafienia krytycznego -9%
krytyk x2,3 szansa trafienia krytycznego -13%
krytyk x2,4 szansa trafienia krytycznego -17%
krytyk x2,5 szansa trafienia krytycznego -20%
wartości do ustalenia, chodzi mi o sam typ bonusu.

cała reszta bez zastrzeżeń
10-04-2012 17:36 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Master_of_Death
Forum Ace


images/avatars/avatar-14518.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 98
Klan: Elizjum - Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
Master_of_Death napisał(a)
Wszystko ładnie pięknie ale dystans broń lekka shuriken nie legendarny i tak nadal ma w plecy, zero poprawki dla shurikena reakcji a jak jeszcze ktoś gra nie ssakiem (gdzie % krytyczny z jest także z arkan) tylko łapaczem i chce powalczyć legendarnym shurikenem to % krytyczny jest bliski 0 (zeru) z tym tez proponował bym coś zrobić.

pozdrawiam


Naćpałes sie??

Obecnie na evo i jednorazem 70% kryta na kazdej rasie mozna luzno wyciagnac na legendzie.

a 70%>0 , wystarczy troche policzyc i sam dojdziesz ze jest te 60-70%




OCZYWIŚCIE JEDNORAZ 10%
LEKKA ALBO ELFIA OCZYWIŚCIE PELERYNA MINIMUM DSK 2
SZTURMOWA NA GŁOWĘ PEWNIE MOŻNA WYCIĄGNĄĆ A ITEMY SZUKAĆ KOLEJNE 2 LATA BEDZIE TRZEBA

__________________
cytat:
Caen (a)
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 dzień 23 godz. 59 min. 59 sek.

Obraza Cerbina

10-04-2012 17:38 Master_of_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Master_of_Death Dodaj Master_of_Death do Listy kontaktów
Bobsonq3
Triple Ace


Data rejestracji: 16-04-2007
Postów: 164
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja odniosę się do nerfu korbacza.

Nie lepiej podnieść minimalne obrażenia u kosy, niż obcinać połowie ceerów dmg na korbie ?
CR i tak wystarczająco już dostał po dupie przy ostatnim "balansie"

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobsonq3: 10-04-2012 17:41.

10-04-2012 17:40 Bobsonq3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobsonq3 Dodaj Bobsonq3 do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Korbacz ZAMKNIJ


Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 30 - 75
Cechy: trafienie -12
Wymagania: POZIOM: 26 (29), SIŁA: 25 (28 ), INTELIGENCJA: 9 (10), WIEDZA: 9 (10)
Cena sprzedaży: 4 400 PLN
Wartość: Nanity 0, Mana 0

Kosa ZAMKNIJ


Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 30 - 80
Cechy: trafienie -5
Wymagania: POZIOM: 32 (35), SIŁA: 29 (32), INTELIGENCJA: 14 (15), WIEDZA: 11 (12)
Cena sprzedaży: 5 300 PLN
Wartość: Nanity 0, Mana 0

Znajdzcie 10 różnic Tongue Kosa to broń wyższa od korby, a ma tylko 5 max dmg więcej i trochę mniejszy minus do trafienia, jednak wymagania ma większe o 6 lvli. Myślę, że osłabienie korbacza będzie polegało na obniżeniu jego max dmg może do 60, więc aż tak dużo w plecy nie będziecie.

Ciekawi mnie nerf majka, będzie on dotyczył tylko pvp czy ekspedycji też?

Żar idzie w dobrym kierunku, choć ja bym to nieco inaczej widział: Żar dodaje ignora defa w zależności od ilości użytych arkan, mniej przekombinowane Tongue

Jednorazy super, może dystansi i białasi dostaną ciekawe jednorazy do zasięgu, na mniejszych lvlach może im tego brakować. Zmiany w broniach, dla mnie ok, wyżej podałem różnice między kosą i korbą, co do halabard, pik itp to dobry pomysł, nikt tego nie używa, chyba, że do klejenia kos Tongue Miotacz ognia też dobra zmiana, bo obecnie to śmiech na sali ;p
10-04-2012 17:42 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze to wspolczuje cr'om jak Izaleska napisala zrobila Wzmacjajacy korbacz krwiopijcy bo dawal duzo zycia w pvp , ale byl rowniez wykrozystywany do BUNKROW adminsitracja chcac ukrucic bunkry skrzywidzila cr;ow , laczyli itemy tak by wyszla kosa / korbacz a teraz moja zonka ? bo skad znajda itemy podobne / neutralizujace aby je przerobic ? przy tak marnym i niskim dropie ....

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
10-04-2012 17:46 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Master_of_Death napisał(a)
cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
Master_of_Death napisał(a)
Wszystko ładnie pięknie ale dystans broń lekka shuriken nie legendarny i tak nadal ma w plecy, zero poprawki dla shurikena reakcji a jak jeszcze ktoś gra nie ssakiem (gdzie % krytyczny z jest także z arkan) tylko łapaczem i chce powalczyć legendarnym shurikenem to % krytyczny jest bliski 0 (zeru) z tym tez proponował bym coś zrobić.

pozdrawiam


Naćpałes sie??

Obecnie na evo i jednorazem 70% kryta na kazdej rasie mozna luzno wyciagnac na legendzie.

a 70%>0 , wystarczy troche policzyc i sam dojdziesz ze jest te 60-70%




OCZYWIŚCIE JEDNORAZ 10%
LEKKA ALBO ELFIA OCZYWIŚCIE PELERYNA MINIMUM DSK 2
SZTURMOWA NA GŁOWĘ PEWNIE MOŻNA WYCIĄGNĄĆ A ITEMY SZUKAĆ KOLEJNE 2 LATA BEDZIE TRZEBA


Przepraszam a Ty bys chcial miec maks kryta bez niczego??
no bez jaj

na 93 llvlu ssakiem bez arkan mam 53% na kryta w legendarnym shurku. Na kazdej innej rasie wyciagniesz tyle samo kryta w sali na lekkiej bez uzywania szturmowej.

Twoje placze są bez sensowne, to ze Ty sobie nie radzisz w grze nie znaczy ze ja trzeba zmienic

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
10-04-2012 17:47 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Tanis85
Forum Ace


images/avatars/avatar-16441.jpg

Data rejestracji: 14-01-2009
Postów: 82
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostawcie ten korbacz w spokoju.

Tak jak pisalo pare osob wyzej, CR i tak dostal najbardziej po pupie w a3, a ci co zostali przy tatku biegaja w wiekszosci wlasnie w korbaczach...

Jesli rebalans ma powodowac ze jeden tatek staje sie grywalny kosztem drugiego to ja podziekuje! ;/

__________________

R14 - Taniss

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tanis85: 10-04-2012 17:49.

10-04-2012 17:49 Tanis85 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tanis85 Dodaj Tanis85 do Listy kontaktów
Spoon
Full Member


images/avatars/avatar-13143.jpeg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 71
Klan: Assamici
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Innąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle ze brakuje pewnego prostego rozwiazania,
na wiekszosci serwerow jest okolo 5% populacji, powiedzmy maksymalnie 10% grajcej populacji.
Otwiera sie nowe serwery po to aby zarabiac bo BW to biznes, OK.

Wyprawki sa do zrebalansowania na poczatek, powinny dawac 3-4x wiecej krwi (bo zycie sie znacznie zwiekszylo i zuzycie krwi rowniez), z 2x wiecej doswiadczenia i z 2x wiecej przedmiotow.
Obecnie wiekszosc serwerow boryka sie z problemem skladnikow, co ogranicza nie tylko mozliwosci, ale rowniez inwencje. Istnieja osoby ktore osiagalyby juz w tej grze najlepsze przedmioty ze swoich polek, ale to wlasciwie niemozliwe, bo nie ma z czego ich ulozyc. Przecietnie na serwer idzie zrobic ze 2-3 gigantyczne bronie biale 2h przykladowo, czy kilka zestawow bizuterii.
Niby to wystarcza zeby ktos byl najlepszy, ale to ze 20 osob ma budzetu aby walczyc o skladniki na te przedmioty, wiec jesli maja jedna okazje na 2lata gry na serwerze, to jednak cos jest nie tak w obliczy szansy pokroju 1/20 w walce o aukcje.

Jakosc graczy stoi na niezlym poziomie, ale glownym problemem jest populacja serwerow, wiekszosc z nich ma po okolo 18 000 kont z czego 1/18 gra, 1/36 jest aktywna itp.
Z tego co kojarze na r9 bedac okolo 600-700 miejsca w rankingu, juz poltora roku temu mozna sie bylo piac w gore samymi wyprawkami Smile

__________________
"Skrzydeł naszych noc, nie zniszczy żadna moc,
chcesz tego czy nie i tak dorwiemy Cię"
10-04-2012 18:06 Spoon jest offline Strona domowa Spoon Szukaj postów użytkownika: Spoon Dodaj Spoon do Listy kontaktów
hei_
Lord


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 352
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja sie odniose do affixow broni dystansowych , fajnie ze wilk dostanie kopa bo wkoncu to chyba najlepszy suf, ale martwi mnie ze nic nie piszecie o SZYBKOSTRZELNOSCI. Przeciez to tez sam wierzchołek sufixow w broniach dystansowych a w dalszym ciagu bedzie niegrywalny Frown . Przydalo by sie cos zmienic, jakies obrazenia dodatkowe czy tam atakow wiecej ....

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2 - motylas
10-04-2012 18:09 hei_ jest offline Szukaj postów użytkownika: hei_ Dodaj hei_ do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wzmocnienie ma dostać biała 2h, która i tak teraz osiąga największy możliwy dmg spośród wszystkich broni. A co z palną 1h? Już nie mówię o skorpionie, a o np. innych broniach typu uzi, mp5k itp.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

10-04-2012 18:10 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nndungu z uk jest nieco innego zdania, jego dsk zwinna piła krwiopijcy +1 czeka na zmiany. w sumie nie każdu cr ma +350 zwinki zeby sobie z taką piła latać na expy. Co do osłabiania korbacza pewnie straci 10 max dmg co nie jest dużo, nawet nie wyjdzie 200dmg na runde z tego.

__________________
Co to???

10-04-2012 18:16 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może by tak zrobić coś z tą nieszczęśliwą skórą bestii, chyba jedynymi arkanami wszystkich ras nieużywanymi przez 95% czasu gry (te 5% uzywalności to i tak optymistyczna wersja).

I czy będzie coś zmienione ze ssakiem? Chodzi o arkana pierwszoaktowe, czy dalej 1 poziom arkan wystarczy do zablokowania np cienia lub grozy? Były kiedyś propozycje żeby to zmienić.

__________________

10-04-2012 18:19 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WaszKiller napisał(a)
Wzmocnienie ma dostać biała 2h, która i tak teraz osiąga największy możliwy dmg spośród wszystkich broni. A co z palną 1h? Już nie mówię o skorpionie, a o np. innych broniach typu uzi, mp5k itp.


uzi czy mp5k raczej nie wymagają zmian, skorp jest najlepszy bo najtrudniejszy do złożenia i do wydropienia, podobnie jest z białą 1h, najrzadszy item jest najlepszy.
10-04-2012 18:19 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WaszKiller napisał(a)
Wzmocnienie ma dostać biała 2h, która i tak teraz osiąga największy możliwy dmg spośród wszystkich broni. A co z palną 1h? Już nie mówię o skorpionie, a o np. innych broniach typu uzi, mp5k itp.


Waszka, p oco takie bzdury piszesz? Nie przeczytałes mojego postu z wyliczeniami? na moim przykladzie, berserkera, wychodzi ze mam około 15 % wieksze obrazenia jednorekami niz dwurekiem
cytat:
xyre napisał(a)
Korbacz
Obrażenia: 30 - 75
Cechy: trafienie -12
Wymagania: POZIOM: 26 (29), SIŁA: 25 (28 ), INTELIGENCJA: 9 (10), WIEDZA: 9 (10)
Cena sprzedaży: 4 400 PLN
Wartość: Nanity 0, Mana 0

Kosa ZAMKNIJ


Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 30 - 80
Cechy: trafienie -5
Wymagania: POZIOM: 32 (35), SIŁA: 29 (32), INTELIGENCJA: 14 (15), WIEDZA: 11 (12)
Cena sprzedaży: 5 300 PLN
Wartość: Nanity 0, Mana 0

Znajdzcie 10 różnic Tongue Kosa to broń wyższa od korby, a ma tylko 5 max dmg więcej i trochę mniejszy minus do trafienia, jednak wymagania ma większe o 6 lvli. Myślę, że osłabienie korbacza będzie polegało na obniżeniu jego max dmg może do 60, więc aż tak dużo w plecy nie będziecie.


Kosa jest tylko o jeden poziom lepsza od korbacza a ma wieksze obrazenia i duzo mniejszy minus do trafienia. Na dsk kosa ma - 14 a korbacz przeszło 30 ujemnego bonusu. Gdyby ktos miał do wyboru kose albo korbacz to gwarantuje Ci ze przy obecnych roznicach, juz kosa jest o wiele, wiele lepsza bronia

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Martenes: 10-04-2012 18:30.

10-04-2012 18:25 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martenes napisał(a)
cytat:
WaszKiller napisał(a)
Wzmocnienie ma dostać biała 2h, która i tak teraz osiąga największy możliwy dmg spośród wszystkich broni. A co z palną 1h? Już nie mówię o skorpionie, a o np. innych broniach typu uzi, mp5k itp.


Waszka, p oco takie bzdury piszesz? Nie przeczytałes mojego postu z wyliczeniami? na moim przykladzie, berserkera, wychodzi ze mam około 15 % wieksze obrazenia jednorekami niz dwurekiem


zrób sobie tytana łatwości i zwinną kose samobójcy bedziesz miał wiekszy dmg na dwureku

__________________
Co to???

10-04-2012 18:31 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrzyłem na to, ale w późniejszym etapie gry ten minus do trafienia to nie kłuje tak w oczy bo i tak zasięg na wszystko możesz mieć Smile 5 dmg różnicy to naprawde niewiele jeśli chodzi o taką różnicę wymagań. Byłbym za tym, by do kosy dać 10 do min dmg i +5 do max dmg zamiast obniżać korbacz.
10-04-2012 18:32 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spoon napisał(a)
Mysle ze brakuje pewnego prostego rozwiazania,
na wiekszosci serwerow jest okolo 5% populacji, powiedzmy maksymalnie 10% grajcej populacji.
Otwiera sie nowe serwery po to aby zarabiac bo BW to biznes, OK.
Jakosc graczy stoi na niezlym poziomie, ale glownym problemem jest populacja serwerow, wiekszosc z nich ma po okolo 18 000 kont z czego 1/18 gra, 1/36 jest aktywna itp.
Z tego co kojarze na r9 bedac okolo 600-700 miejsca w rankingu, juz poltora roku temu mozna sie bylo piac w gore samymi wyprawkami Smile


tu rowniez tkwi problem juz dawno poruszylem temat aby zrobcl server - hybryde ale ludzie sie zgodzic nie chcieli ....a tak by byla kupa aktywnych na jednym servie i mozna by bylo grac na maxa

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
10-04-2012 18:34 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Strony (18): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch BW - Moria

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH