Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R16 "Szansa powodzenia" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Szansa powodzenia"
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sorian
Newbie


images/avatars/avatar-24044.jpg

Data rejestracji: 15-09-2012
Postów: 3

Question "Szansa powodzenia" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Sorian
Przeglądarka internetowa: Chrome/FireFox (Najnowsze wersje)

Opis problemu: Nie widzę ile mam "szansy powodzenia" na udaną wyprawę w tabeli.
Gdy wchodzę w zakładkę "Idź na wyprawę" Ukazuje mi się Tabela, w której znajduje się czy "sprawdziany/próby/testy" zostały zaliczone. Oczywiście grafika ustawiona Animacja, lecz od pewnego czasu nie pokazuje mi jaką mam szansę na udaną wyprawę.
Czym to jest spowodowane ?
15-09-2012 16:24 Sorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorian Dodaj Sorian do Listy kontaktów
Eragon12
Forum Ace


Data rejestracji: 06-05-2010
Postów: 92
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eeeeeee... premium?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)

A tak przy okazji, ilu znasz WZ walących w palną? To już prędzej wyobrażam sobie eunucha kupującego gumową lalę.


R5 to najlepszy serwer na świecie Wink
15-09-2012 16:29 Eragon12 jest offline Szukaj postów użytkownika: Eragon12 Dodaj Eragon12 do Listy kontaktów
Sorian
Newbie


images/avatars/avatar-24044.jpg

Data rejestracji: 15-09-2012
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sorian
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem nowym Graczem.
Nie znam się jeszcze na tej grze ^^
15-09-2012 16:30 Sorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorian Dodaj Sorian do Listy kontaktów
Eragon12
Forum Ace


Data rejestracji: 06-05-2010
Postów: 92
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowym?? No to chyba na początku gry ma się konto premium... i widocznie ono Ci się skończyło.

Kup premium to będziesz miał wszystko podane na tacy Big Grin

Nie kupuj... i szukaj kalkulatorów lub się męcz Big Grin

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)

A tak przy okazji, ilu znasz WZ walących w palną? To już prędzej wyobrażam sobie eunucha kupującego gumową lalę.


R5 to najlepszy serwer na świecie Wink
15-09-2012 16:32 Eragon12 jest offline Szukaj postów użytkownika: Eragon12 Dodaj Eragon12 do Listy kontaktów
Sorian
Newbie


images/avatars/avatar-24044.jpg

Data rejestracji: 15-09-2012
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sorian
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lub się męcz Big Grin Dobra zachęta do gry ^^

Dzięki wielkie za pomoc.
15-09-2012 16:35 Sorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorian Dodaj Sorian do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://arko.internetdsl.pl/BloodWars/kal...kalkulatory.php

Jesteś jeszcze w A1, więc ten się nada, ale jednak warto wydać raz na rok te kilkadziesiąt złotych Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
15-09-2012 18:06 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Fikumiku
Newbie


images/avatars/avatar-24040.gif

Data rejestracji: 13-09-2012
Postów: 9
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eragon12 napisał(a)


Nie kupuj... i szukaj kalkulatorów lub się męcz Big Grin



jakie kalkulatory ?Smile

__________________

cytat:
Stokrotkaa napisał(a)


aha to tak... jestem szczupła. Poproszę o jeszcze jedną porcję kanapek, bo chcę mieć większe cycki Smile

15-09-2012 18:55 Fikumiku jest offline Szukaj postów użytkownika: Fikumiku Dodaj Fikumiku do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mażesz sam sobie obliczyć szanse korzystajac z kalkulatora lub gotowych kalkulatorów w internecie.

__________________
Regulamin Handlu


15-09-2012 19:00 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R16 "Szansa powodzenia"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH