Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch wyprawkowy, szczęście itd ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (18): « pierwszy ... « poprzednie 16 17 [18] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch wyprawkowy, szczęście itd ;) 97 Ankieta - średnia ocena: 7,5897 Ankieta - średnia ocena: 7,5897 Ankieta - średnia ocena: 7,58
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ciota300
Junior Member


Data rejestracji: 09-01-2012
Postów: 10
Klan: Czarna Kompania R 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie sugerować się tym nickiem z lewej strony mam te konto na forum po kimś Smile )

multipost

__________________
R 14 Kostia Sauszkin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Buc: 13-09-2013 21:40.

13-09-2013 21:34 Ciota300 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciota300 Dodaj Ciota300 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciota300 - multipost + spam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Buc: 13-09-2013 21:40.

13-09-2013 21:39 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Ciota300
Junior Member


Data rejestracji: 09-01-2012
Postów: 10
Klan: Czarna Kompania R 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko karę przyjmę z pokorąSmile )

__________________
R 14 Kostia Sauszkin
13-09-2013 21:42 Ciota300 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciota300 Dodaj Ciota300 do Listy kontaktów
Ciota300
Junior Member


Data rejestracji: 09-01-2012
Postów: 10
Klan: Czarna Kompania R 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

470 udanych pielg i 2 małe dropy,porażka trochę a gram 3 lat conajmniej

__________________
R 14 Kostia Sauszkin
13-09-2013 22:02 Ciota300 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciota300 Dodaj Ciota300 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znowu multipost i spam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-09-2013 22:11 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Zaagar-R16
Junior Member


Data rejestracji: 14-08-2013
Postów: 18
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może zamiast itemów porcja lucka na 24h? poczynając od +50 za mały skarb i zwiększać o +20 za każdy lvl skarbu.

__________________
Grałem w najlepszym klanie - Monastyr na R1 nick-niuniu
20-09-2013 23:30 Zaagar-R16 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaagar-R16 Dodaj Zaagar-R16 do Listy kontaktów
Trimack
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 6
Klan: SALEM
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Katownice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to jest z tym szczęściem w poszczególnych strefach? Czy to w ogóle działa? Jestem w 4 strefie i nie widzę efektów tego bonusu ani w Sali Tronowej, ani w raportach, ani w dropie..

__________________
ID: 43903
14-10-2013 21:39 Trimack jest offline Szukaj postów użytkownika: Trimack Dodaj Trimack do Listy kontaktów
-prosty-
Full Member


Data rejestracji: 05-07-2009
Postów: 53
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trimack napisał(a)
Jak to jest z tym szczęściem w poszczególnych strefach? Czy to w ogóle działa? Jestem w 4 strefie i nie widzę efektów tego bonusu ani w Sali Tronowej, ani w raportach, ani w dropie..



przeczytaj dokładnie postSmile jest napisane co i jak. nigdzie tego lucka nie będziesz widział;p

__________________
r3: Zgrywus
15-10-2013 14:06 -prosty- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prosty- Dodaj -prosty- do Listy kontaktów
Trimack
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 6
Klan: SALEM
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Katownice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie jest to dla mnie nieco chaotycznie wyjaśnione, bo najpierw: "Maksymalne szczęście mające wpływ na wylosowanie AFIXU to 350", zaś parę linijek niżej: "UWAGA! DLA WYMIENIONYCH CECH WSPÓLNĄ, GRANICZNĄ WARTOŚCIĄ BĘDZIE:
150 SZCZĘŚCIA"

Rozumiem z tego tyle, że wraz z przejściem do strefy dostaję +50 szczęścia TYLKO na wylosowanie afixu (którego nigdzie nie widać i nie wpływa na szansę zaliczenia wyprawy), a po osiągnięciu 150 szczęścia szansa na afix jest maksymalna i każda wartość ponad to zwiększa tylko jego jakość. Mam rację?

__________________
ID: 43903
15-10-2013 17:20 Trimack jest offline Szukaj postów użytkownika: Trimack Dodaj Trimack do Listy kontaktów
krool
Junior Member


Data rejestracji: 26-10-2012
Postów: 18
Kraina: Necropolia IX

Wyprawy. Apel do operatora. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od ponad 1,5 gram w BW cały czas z premium, cały czas korzystam z usługZmniejszenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw oraz Karawany delux na BW, jakiś czas temu operator stwierdził ze ma chyba za małe wpływy i jeszcze raz do istniejącego czasu skrócenia wypraw wprowadził dodatkowe skrócenie czasu wypraw do istniejącego już skrócenia czasu wypraw czyli Wyprawy deluxe ale za dodatkowa opłatą, czyli pobiera już 3 raz pieniądze za to samo. Pierwszy raz to że samo premium musimy wykupić żeby mieć możliwość wykupienia usługi Zmniejszenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw drugi raz kiedy tą usługę bierzemy i kolejny raz musimy zapłacić kiedy chcemy ja jeszcze skrócić Wyprawami delux. Ja jestem strasznie alergicznie nastawiony kiedy czuje że ktoś mnie na siłę próbuje oskubać i na dodatek nie dając w zamian nic. Rozumiem ze codziennie speed czy jakieś wypasione itemy mi dropić nie powinny ale przez ponad 1,5 roku znalazłem 1 item za 1kk pr i kilka itemów za 50-200k pr, a chwytanie dobrej pałki przestało mnie juz bawić od dawna.

Dziś stwierdziłem ze dalsze wykupowanie skrócenia czasu wypraw nie ma sensu, bo z tych wypraw zwyczajnie nic nie wypada i można ich w ogóle nie robić może jak będę siedział regularnie na s2 i miał akt 3 wbity to tak, ale tez w to wątpię. Ze skrzynek skarbu delux tez na nic nie trafiłem, wiec po co mam te wyprawki robić?? Panie operatorze jeżeli chce pan moje pieniążki to proszę sprawić żebym poczuł, wydaje je dla własnej rozrywki, a nie dla zaspokojenia pana rozrywek. Póki co to ostatnie skrócenie wyprawy jakie jakie wykupiłem kończy się 7 grudnia i więcej nie zamierzam ich wykupować, przez cały ten czas wydałem około 300 zł na BW wiem może niewiele, ale mogłem je atrakcyjniej spożytkować niż na wirtualne dobre pałki z internetowej gry, nie wspominając o moim czasie który na to poświęciłem.

Swój apel wysyłam w 4 egzemplarzach jedno dla operatora 1 na topic wyprawkowy, 1 jako nowy temat i jedno jako atrakcje wkleję na FB.

Pomijam też fakt że jestem kopany na obecnym forum z byle powodu przed pana moderatorów, administratorów czy jak ich pan tam nazywa. Czego też bardzo nie lubię.

__________________
R14: Odin
06-12-2013 22:23 krool jest offline Szukaj postów użytkownika: krool Dodaj krool do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

RE: Wyprawy. Apel do operatora. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krool napisał(a)
Od ponad 1,5 gram w BW cały czas z premium, cały czas korzystam z usługZmniejszenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw oraz Karawany delux na BW, jakiś czas temu operator stwierdził ze ma chyba za małe wpływy i jeszcze raz do istniejącego czasu skrócenia wypraw wprowadził dodatkowe skrócenie czasu wypraw do istniejącego już skrócenia czasu wypraw czyli Wyprawy deluxe ale za dodatkowa opłatą, czyli pobiera już 3 raz pieniądze za to samo. Pierwszy raz to że samo premium musimy wykupić żeby mieć możliwość wykupienia usługi Zmniejszenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw drugi raz kiedy tą usługę bierzemy i kolejny raz musimy zapłacić kiedy chcemy ja jeszcze skrócić Wyprawami delux. Ja jestem strasznie alergicznie nastawiony kiedy czuje że ktoś mnie na siłę próbuje oskubać i na dodatek nie dając w zamian nic. Rozumiem ze codziennie speed czy jakieś wypasione itemy mi dropić nie powinny ale przez ponad 1,5 roku znalazłem 1 item za 1kk pr i kilka itemów za 50-200k pr, a chwytanie dobrej pałki przestało mnie juz bawić od dawna.

Dziś stwierdziłem ze dalsze wykupowanie skrócenia czasu wypraw nie ma sensu, bo z tych wypraw zwyczajnie nic nie wypada i można ich w ogóle nie robić może jak będę siedział regularnie na s2 i miał akt 3 wbity to tak, ale tez w to wątpię. Ze skrzynek skarbu delux tez na nic nie trafiłem, wiec po co mam te wyprawki robić?? Panie operatorze jeżeli chce pan moje pieniążki to proszę sprawić żebym poczuł, wydaje je dla własnej rozrywki, a nie dla zaspokojenia pana rozrywek. Póki co to ostatnie skrócenie wyprawy jakie jakie wykupiłem kończy się 7 grudnia i więcej nie zamierzam ich wykupować, przez cały ten czas wydałem około 300 zł na BW wiem może niewiele, ale mogłem je atrakcyjniej spożytkować niż na wirtualne dobre pałki z internetowej gry, nie wspominając o moim czasie który na to poświęciłem.

Swój apel wysyłam w 4 egzemplarzach jedno dla operatora 1 na topic wyprawkowy, 1 jako nowy temat i jedno jako atrakcje wkleję na FB.

Pomijam też fakt że jestem kopany na obecnym forum z byle powodu przed pana moderatorów, administratorów czy jak ich pan tam nazywa. Czego też bardzo nie lubię.


nie becz nie ma co premkę wykupiłeś żeby mieć 100% więcej szans na dropa i o 100% szybszy rozwój
ale skracania nie musisz wykupić więc o co caman ??
siedź po 30 min i czekaj na pielgę i już nie ma co płakać a że nie leci co zrobić kiedyś poleci albo i nie

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

07-12-2013 10:29 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

RE: Wyprawy. Apel do operatora. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by krool
Od ponad 1,5 gram w BW cały czas z premium, cały czas korzystam z usługZmniejszenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw oraz Karawany delux na BW, jakiś czas temu operator stwierdził ze ma chyba za małe wpływy i jeszcze raz do istniejącego czasu skrócenia wypraw wprowadził dodatkowe skrócenie czasu wypraw do istniejącego już skrócenia czasu wypraw czyli Wyprawy deluxe ale za dodatkowa opłatą, czyli pobiera już 3 raz pieniądze za to samo. Pierwszy raz to że samo premium musimy wykupić żeby mieć możliwość wykupienia usługi Zmniejszenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw drugi raz kiedy tą usługę bierzemy i kolejny raz musimy zapłacić kiedy chcemy ja jeszcze skrócić Wyprawami delux. Ja jestem strasznie alergicznie nastawiony kiedy czuje że ktoś mnie na siłę próbuje oskubać i na dodatek nie dając w zamian nic. Rozumiem ze codziennie speed czy jakieś wypasione itemy mi dropić nie powinny ale przez ponad 1,5 roku znalazłem 1 item za 1kk pr i kilka itemów za 50-200k pr, a chwytanie dobrej pałki przestało mnie juz bawić od dawna.

Dziś stwierdziłem ze dalsze wykupowanie skrócenia czasu wypraw nie ma sensu, bo z tych wypraw zwyczajnie nic nie wypada i można ich w ogóle nie robić może jak będę siedział regularnie na s2 i miał akt 3 wbity to tak, ale tez w to wątpię. Ze skrzynek skarbu delux tez na nic nie trafiłem, wiec po co mam te wyprawki robić?? Panie operatorze jeżeli chce pan moje pieniążki to proszę sprawić żebym poczuł, wydaje je dla własnej rozrywki, a nie dla zaspokojenia pana rozrywek. Póki co to ostatnie skrócenie wyprawy jakie jakie wykupiłem kończy się 7 grudnia i więcej nie zamierzam ich wykupować, przez cały ten czas wydałem około 300 zł na BW wiem może niewiele, ale mogłem je atrakcyjniej spożytkować niż na wirtualne dobre pałki z internetowej gry, nie wspominając o moim czasie który na to poświęciłem.

Swój apel wysyłam w 4 egzemplarzach jedno dla operatora 1 na topic wyprawkowy, 1 jako nowy temat i jedno jako atrakcje wkleję na FB.

Pomijam też fakt że jestem kopany na obecnym forum z byle powodu przed pana moderatorów, administratorów czy jak ich pan tam nazywa. Czego też bardzo nie lubię.


Zapraszam pod ścianę płaczu [Nekro] Ściana płaczu kolejne tego typu posty będą traktowane jako spam, gdyż nie wnoszą one absolutnie nic do tematu.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



07-12-2013 15:22 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Strony (18): « pierwszy ... « poprzednie 16 17 [18] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch wyprawkowy, szczęście itd ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH