Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch wyprawkowy, szczęście itd ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (18): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch wyprawkowy, szczęście itd ;) 97 Ankieta - średnia ocena: 7,5897 Ankieta - średnia ocena: 7,5897 Ankieta - średnia ocena: 7,58
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shadow_mk napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
lajza2244 napisał(a)
czyli za każdą odbytą wypraw dostanie sie pnkty i nie ważne czy udana czy nieudana

Tylko za udane.

cytat:
a druga sprawa to czemu np piła łańcuchowa występuje w 1 i 4 strefie a 2 i 3 została pominięta

Bo stwierdziliśmy, że tak będzie ciekawiej.

cytat:
Czyli rozumiem, że są itemy nie mające pewnych połączeń jak w/w leg dsk demoniczna piła łańcuchowa bazyliszka ? czy to może błąd jest i niedopatrzenie ?

Celowe.


to ja sie tylko zacytuje .....


#### Hauru
ech to ja moge powiedziec ... 5 lat proboje wydropic na 2s leg dsk demoniczny korbacz a tu ni hu... sie nei da
17:08
powiem szczerze czuje sie oszukany .... 5 lat pielgrzymek po 5 h dziennie .......
17:08
na necro zawsze bylo ze im wyzsza strefa tym lepszy drop a nie gorszy ... zjebane po calosci


moze byc z warnem za slownictwo ... juz mi wszystko jedno



tez sie czuje oszukany i zrobiony w butelke...

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
08-03-2013 18:01 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
lajza2244
Double Ace


images/avatars/avatar-14768.gif

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 124
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powinno sie to poprawić jak rozumiem tak było do tej pory powinno sie to zmienić

__________________

polecam grafika
ejdrian11

<5000..10.000) - 500
<10.000..50.000) - 1000
<50.000..100.000) - 5000
<100.000..500.000) - 10.000
<500.000.. ) - 50.000
08-03-2013 18:19 lajza2244 jest offline Szukaj postów użytkownika: lajza2244 Dodaj lajza2244 do Listy kontaktów
Alabama Lilith
Double Ace


Data rejestracji: 27-09-2012
Postów: 117
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: z bana

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by shadow_mk
zbroja

suf
Szybkości 1,2,3
Orchidei 2,3,4
pref
runik 1,3,5
Łowiecka 2,3,4
tygrys all

amulet i pierscien
pref
diament 1,3,4,5
niedzwiedzi 1,3,4,5
elastyczny 2,3, 4 ,5
nekromancki 2,3,4,5
sufix
szczescia 1,3,4,5

biala 1h
opiekuncza 1,3,4,5
kosciana 3,4,5
suf
trafienia 1,3,5
bieglosci 1,3,5


dalej mi sie nie che sprawdzac tylko sie wkur.. mocniej
w 2 s nie ma mozliwosci wydropienia (diamentow, niedzwiedzi, elastyk nektromancki , szczescia, runika, opiekunow kosciakow trafienia bieglosci , nocek
broni 2h demonicznej ...........)

tak czy siak demona 2h to nie na 2s ani runik ani diament ani szczescie ................ jak widac zamiast lepsze dropy w wyzszej strefie to 80 % uzytecznych rzeczy jest wyje ...

ps nawet jak strefa sie na lucka przeklada to po h .... mam dropic leg dsk kasajaca palke na 150 lucka w 2s bo nic sensownego praktycznie nie ma ...


Czuje sie oszukana. 2s nadaje sie tylko do zaliczenia zadan.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alabama Lilith: 08-03-2013 18:21.

08-03-2013 18:21 Alabama Lilith jest offline Szukaj postów użytkownika: Alabama Lilith Dodaj Alabama Lilith do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

RE: Patch wyprawkowy, szczęście itd ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

UWAGA! DLA WYMIENIONYCH CECH WSPÓLNĄ, GRANICZNĄ WARTOŚCIĄ BĘDZIE:
150 SZCZĘŚCIA


Czyli jak mam 188 lucka na pieglach to szansa na drop bede mial taka sama jak przy 150?

__________________
Co to???

08-03-2013 18:22 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na to wychodzi, więcej nie ma sensu

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-03-2013 18:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
tech-shadow
Triple Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 188
Klan: RMA
Kraina: Necropolia V
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może mi ktoś wyjaśnić te dziwne zapisy w poście Sushiego na temat szczęścia +50, 300 etc? raz napisane jest, że max 150, później, że +200, kompletnie z tego nic nie rozumiem.
08-03-2013 18:26 tech-shadow jest offline Strona domowa tech-shadow Szukaj postów użytkownika: tech-shadow Dodaj tech-shadow do Listy kontaktów
lajza2244
Double Ace


images/avatars/avatar-14768.gif

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 124
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

RE: Patch wyprawkowy, szczęście itd ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było coś napisane że chcą zrobić że będzie dalej zwiększane

W nadchodzącym patchu postanowiliśmy to zmienić tak, by:

Szczęście POWYŻEJ dotychczasowego skutecznego maksimum dalej zwiększało naszą szansę na przedmiot mający lepszą jakość czy afix legendarny itp.
UWAGA! DLA WYMIENIONYCH CECH WSPÓLNĄ, GRANICZNĄ WARTOŚCIĄ BĘDZIE:
150 SZCZĘŚCIA

__________________

polecam grafika
ejdrian11

<5000..10.000) - 500
<10.000..50.000) - 1000
<50.000..100.000) - 5000
<100.000..500.000) - 10.000
<500.000.. ) - 50.000

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lajza2244: 08-03-2013 18:29.

08-03-2013 18:26 lajza2244 jest offline Szukaj postów użytkownika: lajza2244 Dodaj lajza2244 do Listy kontaktów
Grandin
Member


images/avatars/avatar-24642.gif

Data rejestracji: 20-11-2006
Postów: 46
Kraina: Moria IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do całego wątku chciałbym jedynie dodać że kalkulaor itemków nie bierze pod uwagę łatwości wynikającej z wpisanego poziomu.
08-03-2013 18:27 Grandin jest offline Szukaj postów użytkownika: Grandin Dodaj Grandin do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje.

Naprawdę piękny patch wyprawkowy, a do tego dodanie tego systemu sprawdzania itemów - bardzo ułatwi życie.

Obawiam się tylko, że w grze powstanie za dużo dodatkowych opcji i ludzi zacznie przerastać ile czasu muszą siedzieć nad pewnymi rzeczami. Wypki mają swój bonus, Ataki mają evo, ekspy dają najwięcej doświadczenia. Kw daje umagi i sporo zasobów. Mamy juz 4 rzeczy, które wypadałoby robić codziennie to jakieś 5/6h dziennie.

Do mojego całkowitego pakietu szczęscia brakuje usprawnienie systemu oblegów - aktualnie mało atrakcyjna forma. Budynki klanowe pogorszyły sprawę - budujemy salę rozpraw - odpalamy taktykę Zasadzka i jesteśmy nietykalni do czasu kiedy cały przeciwny w miare wyrównany klan nie zdobędzie 74 poziomu i wbije abso lvl 4, bo wcześniej taki zysk hp i dmg, nad marnym bonusem atakujących jest nie do przejścia. Grałem, widziałem i trochę mnie to zgorszyło.

Generalnie - nie dodawajcie nowych opcji, zostawcie aktualnie tak jak jest i zbalansujcie tatuaże czy rasy, bo według mnie dalej jest tam dużo do roboty.
08-03-2013 18:28 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Siostra E.
Forum Ace


Data rejestracji: 01-03-2013
Postów: 79
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rewelacyjny patch i wcale nie przekombinowany, tylko bardzo prosty.
BW item test - piękna sprawa.

Czekam z niecierpliwością
08-03-2013 18:31 Siostra E. jest offline Szukaj postów użytkownika: Siostra E. Dodaj Siostra E. do Listy kontaktów
WERBUSS
Triple Ace


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 158
Klan: ____ScreaM____
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: macie takie dropy??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shadow_mk napisał(a)
zbroja

suf
Szybkości 1,2,3
Orchidei 2,3,4
pref
runik 1,3,5
Łowiecka 2,3,4
tygrys all

amulet i pierscien
pref
diament 1,3,4,5
niedzwiedzi 1,3,4,5
elastyczny 2,3, 4 ,5
nekromancki 2,3,4,5
sufix
szczescia 1,3,4,5

biala 1h
opiekuncza 1,3,4,5
kosciana 3,4,5
suf
trafienia 1,3,5
bieglosci 1,3,5


dalej mi sie nie che sprawdzac tylko sie wkur.. mocniej
w 2 s nie ma mozliwosci wydropienia (diamentow, niedzwiedzi, elastyk nektromancki , szczescia, runika, opiekunow kosciakow trafienia bieglosci , nocek
broni 2h demonicznej ...........)

tak czy siak demona 2h to nie na 2s ani runik ani diament ani szczescie ................ jak widac zamiast lepsze dropy w wyzszej strefie to 80 % uzytecznych rzeczy jest wyje ...

ps nawet jak strefa sie na lucka przeklada to po h .... mam dropic leg dsk kasajaca palke na 150 lucka w 2s bo nic sensownego praktycznie nie ma ...



http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=1&playerLvl=88


taka dropniesz to ci korbe odsprzedadza i doplaca...


skonczcie marudzic mam 51% na pielgi wiec sie doczekac nie moge Tongue na necro nie bedziesz bral krwi ludzi czy repy bedziesz se bral skarb proste ci co nie maja maluszki moga miec repke albo cos co wybiora raczej bedzie to repka anizeli surowce.

__________________
R6 WERBUS
08-03-2013 18:34 WERBUSS jest offline Szukaj postów użytkownika: WERBUSS Dodaj WERBUSS do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adana napisał(a)
Brawo! serio, BRAWO!!!

Najlepszy patch od czasu wprowadzenia Ekspedycji.


Poprawienie funkcjonalnosci szczescia w kodzie dropu - bomba. Dokladnie na to czekalismy
(tzn ludzie, ktorzy ogarniaja matematyke, 99% serwera i tak sie bedzie pluc i narzekac,
no ale srednie IQ w Polsce wynosi 86 wedle ostatnich badan... gdzie przedzial przecietnosci to 90-120).

Wykopywanie skarbu - uzytecznosc dla maluchow olbrzymia - repka itp, brawa za pomysl,
jest szansa ozywic serwery stare, a ze dla duzych graczy opcja sprowadza sie do sklepu z
pamiatkami co 10 dni, czyli taki lukier na torcie, spoko wodza - lepiej miec niz nie miec.


Poprawa wplywu szczescia na afixy, jakosc przedmiotu i szanse legendy miazdzy wszystko.
Nie sluchajcie ludzi, ktorzy tego nie chwala, oni po prostu NIE ROZUMIEJA, ze wlasnie otrzymali
znaczne zwiekszenie szansy na leg dsk tygrysie szybkosci :-)))


tabelki co gdzie wystepuje - ja bym skasowal. Niewiedza zawsze byla ciekawsza ;-)
Ludzie level 10 dropili kosmos w 4s, a uparci egoisci, co sami siedzieli na 2s nie dzielac sie kwadratem - nic ciekawego. Smile teraz wymiana klockow ma sens i np. ja rezygnuje z 3s na rzecz 4s i pił łańcuchowych...


Pozdrowienia dla adminow, dzis zrobili mi Gwiazdkę :-))))


Ps.
I koniecznie trzeba pochwalic jasny i przejrzysty styl patch nota. Krytykowaliśmy ostatnio okropnie, ze nawet, jak admini cos napisza, to tak niejasno i skrotowo, ze czlowiek zebami zgrzyta.
Ta notka SushiMaker sie totalnie zrehabilitował. Pro tekst i tyle.


Idź do łazienki, tylko nie obij pralki za bardzo z tej podniety.

Patch interesujący, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do Łuku refleksyjnego, wypadły mi 2x dsk i jedyne co z nimi zrobie, to zezłomuje.

__________________

r3 barthi
08-03-2013 18:46 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WERBUSS napisał(a)
cytat:
shadow_mk napisał(a)
zbroja

suf
Szybkości 1,2,3
Orchidei 2,3,4
pref
runik 1,3,5
Łowiecka 2,3,4
tygrys all

amulet i pierscien
pref
diament 1,3,4,5
niedzwiedzi 1,3,4,5
elastyczny 2,3, 4 ,5
nekromancki 2,3,4,5
sufix
szczescia 1,3,4,5

biala 1h
opiekuncza 1,3,4,5
kosciana 3,4,5
suf
trafienia 1,3,5
bieglosci 1,3,5


dalej mi sie nie che sprawdzac tylko sie wkur.. mocniej
w 2 s nie ma mozliwosci wydropienia (diamentow, niedzwiedzi, elastyk nektromancki , szczescia, runika, opiekunow kosciakow trafienia bieglosci , nocek
broni 2h demonicznej ...........)

tak czy siak demona 2h to nie na 2s ani runik ani diament ani szczescie ................ jak widac zamiast lepsze dropy w wyzszej strefie to 80 % uzytecznych rzeczy jest wyje ...

ps nawet jak strefa sie na lucka przeklada to po h .... mam dropic leg dsk kasajaca palke na 150 lucka w 2s bo nic sensownego praktycznie nie ma ...



http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=1&playerLvl=88


taka dropniesz to ci korbe odsprzedadza i doplaca...


skonczcie marudzic mam 51% na pielgi wiec sie doczekac nie moge Tongue na necro nie bedziesz bral krwi ludzi czy repy bedziesz se bral skarb proste ci co nie maja maluszki moga miec repke albo cos co wybiora raczej bedzie to repka anizeli surowce.



to juz wolę

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...1&playerLvl=106

a tego w 2s nie ma ... wiecej zwinki 10 % wiekszy dmg jakies 60 % .....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shadow_mk: 08-03-2013 19:03.

08-03-2013 18:53
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie prosta sprawa - zwiększy się rolowanie stref i skończy się kiszenie ciągle na s2/s3 , bo dużo ciekawszych itemów będzie do zdropienia na s4. Przynajmniej tak widzę zamysł Administracji ujawnienia tabel przedmiotów.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ma_Jae_Hoon: 08-03-2013 19:05.

08-03-2013 19:03 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
WERBUSS
Triple Ace


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 158
Klan: ____ScreaM____
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: macie takie dropy??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shadow_mk napisał(a)
cytat:
WERBUSS napisał(a)
cytat:
shadow_mk napisał(a)
zbroja

suf
Szybkości 1,2,3
Orchidei 2,3,4
pref
runik 1,3,5
Łowiecka 2,3,4
tygrys all

amulet i pierscien
pref
diament 1,3,4,5
niedzwiedzi 1,3,4,5
elastyczny 2,3, 4 ,5
nekromancki 2,3,4,5
sufix
szczescia 1,3,4,5

biala 1h
opiekuncza 1,3,4,5
kosciana 3,4,5
suf
trafienia 1,3,5
bieglosci 1,3,5


dalej mi sie nie che sprawdzac tylko sie wkur.. mocniej
w 2 s nie ma mozliwosci wydropienia (diamentow, niedzwiedzi, elastyk nektromancki , szczescia, runika, opiekunow kosciakow trafienia bieglosci , nocek
broni 2h demonicznej ...........)

tak czy siak demona 2h to nie na 2s ani runik ani diament ani szczescie ................ jak widac zamiast lepsze dropy w wyzszej strefie to 80 % uzytecznych rzeczy jest wyje ...

ps nawet jak strefa sie na lucka przeklada to po h .... mam dropic leg dsk kasajaca palke na 150 lucka w 2s bo nic sensownego praktycznie nie ma ...



http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=1&playerLvl=88


taka dropniesz to ci korbe odsprzedadza i doplaca...


skonczcie marudzic mam 51% na pielgi wiec sie doczekac nie moge Tongue na necro nie bedziesz bral krwi ludzi czy repy bedziesz se bral skarb proste ci co nie maja maluszki moga miec repke albo cos co wybiora raczej bedzie to repka anizeli surowce.



to juz wolę

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...1&playerLvl=106

a tego w 2s nie ma ... wiecej zwinki 10 % wiekszy dmg jakies 60 % .....



to przekazuj 2s i na 3 wskakujesz haha proste nie wszystko jest wszedzie... teraz sobie tak laczycie i marzycie ze moze kiedys to wpadnie. Nie bylo tego i nie bedzie a jak bedzie to 1 item na cale BW

__________________
R6 WERBUS
08-03-2013 19:10 WERBUSS jest offline Szukaj postów użytkownika: WERBUSS Dodaj WERBUSS do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adana napisał(a)
teraz wymiana klockow ma sens i np. ja rezygnuje z 3s na rzecz 4s i pił łańcuchowych...
Pozdrowienia dla adminow, dzis zrobili mi Gwiazdkę :-))))


Nasuwa mi się tylko jeden sposób aby ukrócić ten entuzjazm



Nie wiem czy ma sens usilne premiowanie przechodzenia do niższych stref, skoro z zamierzenia powinno być odwrotnie. Itemy, których daremnie możesz szukać w 2 strefie wypadną Ci bezproblemowo w 4. Kolejna ciekawostka - w 3 strefie nie ma sufixu szaleńca na ringach. Jaki jest sens awansów do wyższych stref, skoro wprowadzane ostatnio zmiany wskazują że lepiej siedzieć w niższych ?

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zybek88: 08-03-2013 19:15.

08-03-2013 19:10 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Geheth
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2010
Postów: 171
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(MORIA)

Niestety patch w tej wersji na moje to kompletna porażka.

Przelicznik zdobywanych punktów jest lekko krzywdzący dla osób robiących pielgi. To oni muszą mieć sprzęt i to oni tracą najwięcej czasu na wyprawy, więc przelicznik powinien być bardziej korzystny. Ewentualnie zrobić tak że za każdą odbytą wyprawę zdobywa się punkty jak już ktoś pisał wyżej.

Rozumiem że zrobienie jednej puli punktów bez ograniczeń i wybieranie dowolnych przedmiotów przerosło administracje?

Fajnie będzie zbierać na 1 przedmiot przez tydzień, a wypadnie jakiś totalny złom. Prawdopodobnie większa jest szansa wydropienia lepszego grata na jednej udanej pieldze niż ten ze skarbu. Czyli reasumując dostajemy 1dodatkowe losowanie na jakieś 100udanych pielg. Mega dopal koks.


Jeśli macie dalej tracić czas na takie badziewie to pewno niebawem ubędzie masa osób.


Zamiast zwiększyć drop rate unikatowych prefów/sufów mydlicie ludzikom oczy patchem który mimo rozbudowania jest po prostu badziewny.

__________________
Chcesz dropić? zostań moderatorem.

Czyściciel- zdaniem administracji jest to boss czyli coś co powinno występować w liczbie 1, a nie 5-6.
Zrozumieć rozumowanie administracji-niemożliwe.
08-03-2013 19:14 Geheth jest offline Szukaj postów użytkownika: Geheth Dodaj Geheth do Listy kontaktów
wilku82
Double Ace


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódz podwodna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to niech wprowadza ze wszystko jest wszedzie prefy surfy i bedzie gitara


Przedmiot: Legendarna Doskonała Demoniczna Piła łańcuchowa Zdobywcy


Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 435 - 516
Cechy: trafienie -8, szansa trafienia krytycznego +71 %, ZWINNOŚĆ +36, obrażenia zwiększone o 6 na każde 4 poziomy postaci, PKT ŻYCIA (bazowe i z budynków) -5 %, WPŁYWY +9, WIEDZA +6
Wymagania: POZIOM: 250, SIŁA: 80, WIEDZA: 26, ZWINNOŚĆ: 14, Postać musi być w akcie: 2
Cena: 3 243 000 PLN ; Cena sprzedaży: 1 621 500 PLN
PŁEĆ: Dowolna
STREFA - Przedmiot: 1 , 4
STREFA - prefix: 3 , 4 , 5
STREFA - sufix: 4 , 5
STREFA - PODSUMOWANIE : 4

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilku82: 08-03-2013 19:48.

08-03-2013 19:17 wilku82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wilku82 Dodaj wilku82 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież drop pre/sufixów wam sie nie zmienił od początku powstania Necro2
Dodano w poprzednim patchu występowanie Piły, Snajperki i Łuky w s4.

Tyle, ze teraz macie na to 100% pewności.
Wcześniej po prostu były robione spisy graczy, gdzie tego/tsmtego pre/suf nie ma

PS.A pisałem ze 2 miechy w temacie, ze jadowitego na s3 nie ma, to nie chcieliscie wierzyć Tongue

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
08-03-2013 19:21 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
lajza2244
Double Ace


images/avatars/avatar-14768.gif

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 124
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesteś modem więc nie wiadomo jakimi ścieżkami sie tego dowiedziałeś
mówisz 2 miechy temu to już były prace nad paczem w stadium oiczątkowym jak nie w zaawansowanym
szczęście sprzyja barzdziej osobom które mają znajomości tak w polsce sie dorobiło pare osób

__________________

polecam grafika
ejdrian11

<5000..10.000) - 500
<10.000..50.000) - 1000
<50.000..100.000) - 5000
<100.000..500.000) - 10.000
<500.000.. ) - 50.000
08-03-2013 19:28 lajza2244 jest offline Szukaj postów użytkownika: lajza2244 Dodaj lajza2244 do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(ciap)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shadow_mk: 09-03-2013 14:41.

08-03-2013 19:31
Gangnam.muzg
Lord


Data rejestracji: 16-08-2012
Postów: 455
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lajza2244 napisał(a)
jesteś modem więc nie wiadomo jakimi ścieżkami sie tego dowiedziałeś
mówisz 2 miechy temu to już były prace nad paczem w stadium oiczątkowym jak nie w zaawansowanym
szczęście sprzyja barzdziej osobom które mają znajomości tak w polsce sie dorobiło pare osób


ŻYDOKOMUNA NADAL TRWA!



imho patch pod wzgledem morii nie jest jakiś innowacyjny. ot możliwość zobaczenia jakiegoś złomu z pref/suf (nie zawsz...) raz na tydzień. Mocno przekombinowane wolalbym runy ew areny ale czo tam -.- lepszy wrobel w garsci...
08-03-2013 19:33 Gangnam.muzg jest offline Szukaj postów użytkownika: Gangnam.muzg Dodaj Gangnam.muzg do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie: I to jest wszystko, co nadejdzie w najbliższym patchu czy dostaniemy coś jeszcze?

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

08-03-2013 19:39 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
lajza2244
Double Ace


images/avatars/avatar-14768.gif

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 124
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niechciałem pisać o żadnych spiskach to był żart tylko i przepraszam nawet sie zgadzam na warna
boli mnie tylko że czujemy sie oszukani tym że występowanie itemów zostało dopiero teraz ujawnione
każdy sie bił o to żebuy dojść do jak najwyższej strefy bo można coś dropnąć a tu sie okazuje że najlepsze dropy występują na 4 s

__________________

polecam grafika
ejdrian11

<5000..10.000) - 500
<10.000..50.000) - 1000
<50.000..100.000) - 5000
<100.000..500.000) - 10.000
<500.000.. ) - 50.000
08-03-2013 19:41 lajza2244 jest offline Szukaj postów użytkownika: lajza2244 Dodaj lajza2244 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajne te Skarby. Czekamy! Smile

__________________
R1 : ID 21327


08-03-2013 19:43 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lajza2244 napisał(a)
niechciałem pisać o żadnych spiskach to był żart tylko i przepraszam nawet sie zgadzam na warna
boli mnie tylko że czujemy sie oszukani tym że występowanie itemów zostało dopiero teraz ujawnione
każdy sie bił o to żebuy dojść do jak najwyższej strefy bo można coś dropnąć a tu sie okazuje że najlepsze dropy występują na 4 s



Ale tego chcieli sami gracze, w strefie 4 może być każdy, od strefy 3 już nie jest tak lekko. Troszkę na opak, ale dzięki temu zwiększy się wymiana kwadratów

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-03-2013 19:49 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
Pytanie: I to jest wszystko, co nadejdzie w najbliższym patchu czy dostaniemy coś jeszcze?

Szczególnie 1 fazy ekspedycji - skrócenie, skrócenie wypraw oraz poprawa deluxe - drobiazgi dla WasSmile , ale dla nas niezwykle ważneSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
08-03-2013 19:55 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze zajebiściej teraz być ssakiem.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

08-03-2013 19:55 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Raghveir
Lord


Data rejestracji: 15-08-2010
Postów: 299
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

RE: Patch wyprawkowy, szczęście itd ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
99CESARZ napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

UWAGA! DLA WYMIENIONYCH CECH WSPÓLNĄ, GRANICZNĄ WARTOŚCIĄ BĘDZIE:
150 SZCZĘŚCIA


Czyli jak mam 188 lucka na pieglach to szansa na drop bede mial taka sama jak przy 150?


W zależności od strefy... górna granica to 350, każda strefa to bonus. To co powiedziałeś sprawdzi się tylko w strefie 1, w drugiej musiałbyś jeszcze dobić do 200 żeby był max etc..

cytat:
lajza2244
czyli korone mistera moge znależć tylko na expie bo sufix jest nie do znalezienia ciekawe


Pytanie o suffix mistera jest tak nie na miejscu że aż mi się wstyd zrobiło... podpowiedź: poszukaj na forum...


A co do suffixów i prefixów w strefach: tak jak powiedział Midas, od początku silnika necro2 jest taki rozkład, teraz dopiero się to potwierdziło. Sami sobie wmówiliście że im wyższa strefa tym więcej affixów...

Przecież właśnie to była jedna z rzeczy do odkrycia - po to powstały tematy z występowaniem affixów...

__________________
" Whenever you think you can or think you can't, either way you are right. "
(Henry Ford)

08-03-2013 19:58 Raghveir jest offline Szukaj postów użytkownika: Raghveir Dodaj Raghveir do Listy kontaktów
Suomi
Newbie


Data rejestracji: 21-12-2009
Postów: 3
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co nie zmienia faktu ,że i tak w dalszym ciągu "nagradzana" najlepszymi dropami bedzie topka z danego serwera a reszta maluczkich będzie obgryzać paluchy

tak było,jest i będzie i żaden patch tego nie zmieni zwłaszcza jeżeli chodzi o s1 i s2 do których dostęp jest z wszelkich stron dla innych spoza TOP utrudniony....,nie ma co się oszukiwać-bw jest dla wybranych a ci co chociaż chca w spokoju sobie poklikać w trakcie dłubania w zębach po obiedzie muszą się liczyć z tym ,że zostaną ............. przez jakąś gimbaze ,która świata nie widzi poza monitorem-o czym ja i wielu innych już sie przekonało....

więc co do patcha dającego szczęście i inne dziwne umagicznienia to niby dla kogo to jest?? bo nie dla wiekszości siedzących na s4....,przykład-głupie kw,sam miałem jeżeli chodzi o te najlepsze to charyzme +20 (szał,okazja to zachlania palnika) a takich już przejść było kilkanascie jak nie więcej a widze skana gościa z top 50 bodajże co po dwoch pierwszych lokacjach ma -pkt życia +1500 z jednego a z drugiego,obrona +150,dodoatkowy atak każdą bronią +1-żart i kpina z maluczkich.....

ale to tylko moje skromne zdanie (a może i wielu cicho siedzących)
08-03-2013 20:00 Suomi jest offline Szukaj postów użytkownika: Suomi Dodaj Suomi do Listy kontaktów
Strony (18): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch wyprawkowy, szczęście itd ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH