Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Śmiercionośny Gangster z szajki Pustynnych Orłów / Rekord obrażeń 32k/rnd na Wendigo ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Śmiercionośny Gangster z szajki Pustynnych Orłów / Rekord obrażeń 32k/rnd na Wendigo ! 36 Ankieta - średnia ocena: 8,0836 Ankieta - średnia ocena: 8,0836 Ankieta - średnia ocena: 8,08
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wzruszyłam się rotfl


śliczna pelka, chyba dobra krawcowa szyła Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Muszę wymyślić coś, żeby Cie przebić w demydżu na wendolcu ;P

Pokaż trochę kw, tam dajesz popisy Smile

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

13-01-2014 20:20 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakiś progres masz? coś z equ pracowałeś?

też się pochwalę moim buildem gangstera tutaj: Wrona r13

Pozdro,
W

__________________
W grze r13 - Wrona
28-03-2014 12:17 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Globtroter napisał(a):
jakiś progres masz? coś z equ pracowałeś?


Ogólnie to nie wiele zrobiłem od ostatniej aktualizacji tematu jako, że i mi się nie chce Tongue Magii też specjalnie interesujących nie wyłapałem.
Ze zmian mogę wspomnieć, iż z nudów wymieniłem Śmiercionośną Bandanę Zmysłów na Śmiercionośną Bandanę Prekognicji oraz złapałem magię +1000 HP więc żywotniejszy jestem Tongue

Dla zainteresowanych: Aktualny raport szpiegowski EQ ekspedycyjnego.

Powziąłem też pewne przygotowanie do Nowych Aren zarówno w sferze obrony jak i ataku. W związku z tym zrobiłem sobie Dosk. Śmiercionośny Kilt Pasterza (+5), Dosk. Śmiercionośną Maskę Prekognicji (+5) oraz zestaw suffowanych Diamentów. Niestety Diamenty są obecnie tylko Doskonałe jako, że nie bardzo chcą wchodzić, a i sporo kamieni poszło na nowe elementy śmierciosetu.

EQ OBRONA: Raport Szpiegowski

Jak do tej pory niestety nie udało mi się wygrać żadnej obrony na Arenie w tym EQ, ale i agresorzy w większości jak do tej pory wywodzili się z rasy Łapaczy Myśli, a z Majestatem to ciężka sprawa Tongue Jednak jeśli pojawi się coś wartego uwagi wrzucę link.

EQ ATAK: Raport Szpiegowski

Tu natomiast już mogę się pochwalić ładnymi walkami i to vs. Łapacze Myśli ! Tongue

1. Arena - rzuciłeś wyzwanie Bauhaus

2. Arena - rzuciłeś wyzwanie Wladzia_P

3. Arena - rzuciłeś wyzwanie bilon_hg

Jak widać udało mi się osiągnąć w miarę uniwersalny build w jakim mogę walczyć efektywnie z każdym rodzajem broni (jak wyżej palna 1h, dystans, biała 2h) zatem jestem całkiem zadowolony Smile Problem pewien jest ze Ssakami bo nie mam w walce z nimi Grozy ale wówczas bazuję na ilości HP. Zresztą jedyny Ssak jakiego się obawiam bez Grozy to Wochu z resztą jakoś sobie daję radę Wink

I mały bonus wygrana Arena 3 vs. 3: LINK

Teraz pozostało mi tylko wbijanie Diamentów wyżej i rozbudowa kwadratu by build obronny był efektywniejszy ( to drugie stoi pod znakiem zapytania jako, że na R9 mamy wojnę i inwestycja w kwadrat jest obarczona wysokim ryzykiemTongue ), a potem się pomyśli Smile Ekspedycję wchodzą miodnie więc kamyczki powoli się zbiera nawet przy takim leniu jakiego mam Big Grin

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

18-04-2014 13:14 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie najlepszy ekspedycyjnie potęp na r9.
Umagi rewelacyjne, wręcz przegięte Big Grin

Jak widać w linku przy odpowiednim przygotowaniu postaci nawet "słaba palna" potrafi zniszczyć w ataku "przegiętą białą 2h" Co prawda bilona trochę oszukał losowator jednakże gdyby trafiał częściej to i tak rezultat walki byłby taki sam.

Dobry pomysł z diamentem, udanego wbijania życzę

Jedynie ten mściwy występku trochę w oczy kłuje, przerób kiedyś tam jak nie będziesz miał co zrobić w sztukę/lisa rotfl
18-04-2014 22:24 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
anth
Forum Ace


images/avatars/avatar-25065.jpg

Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wladzia_P przejmuje kontrolę nad 10 agentami wampira Trupismród.
(obrażenia wszystkich broni +10, PKT ŻYCIA +6578)

Na morii wam majk działa? Frown
18-04-2014 22:28 anth jest offline Szukaj postów użytkownika: anth Dodaj anth do Listy kontaktów
xxp
Lord


images/avatars/avatar-18715.gif

Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 348

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
anth napisał(a)
Wladzia_P przejmuje kontrolę nad 10 agentami wampira Trupismród.
(obrażenia wszystkich broni +10, PKT ŻYCIA +6578)

Na morii wam majk działa? Frown


+1 za spam (ostatnia szansa)
03-05-2014 15:17 xxp jest offline Szukaj postów użytkownika: xxp Dodaj xxp do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I padła kolejna poprzeczka jaką sobie ustanowiłem Big Grin Po ostatnich zmianach w Tatuażach postanowiłem wypróbować pomysł na Rewolwerowca Kamikaze rezygnując z Uników na początku ekspedycji by zoptymalizować szanse na aktywację Tchnienia Śmierci no i przy okazji pobić swój poprzedni rekord obrażeń czyli 28 888.
Dziś drugi test i sukces, a oto link:

Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 30381 )

Jest z tym tylko jeden problem, co dalej xD Ale pewnie coś wymyślę, a póki co podziwiajcie Big Grin

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

09-06-2014 19:08 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
GunsLinger
Forum Ace


Data rejestracji: 03-10-2010
Postów: 89
Kraina: Moria III
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No jako 'profesjonalista' się wypowiem;p

Od dawna już prowadzisz w wyścigu o dmg na wendosie, a teraz bardzo prawdopodobne szanse na ubijanie w duecie - gratulacje.


Czekam teraz na umagi z 3k hp i może coś dmg (albo atak) i sie postaram powtórzyć ten wyczyn.

Jesli chodzi o dmg na runde, bardzo nie odstajeTongue 27,170 póki co Smile
13-06-2014 11:40 GunsLinger jest offline Szukaj postów użytkownika: GunsLinger Dodaj GunsLinger do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby nic takiego, bo w sumie tylko 1k więcej niż poprzednio, ale przy takich wartościach to zawsze jakiś postęp Tongue

Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 31515 )

I kolejne 1k więcej wyciśnięte Big Grin

Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 32825 )

Kolejny cel 40k ! Big Grin

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trupismród: 29-06-2014 19:06.

20-06-2014 20:25 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
kondzioelo
Full Member


Data rejestracji: 06-03-2012
Postów: 68
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wartości twojego dmg per runda wprawiają w osłupienie i muszę przecierać oczy ze zdumienia Big Grin
wkleisz jakieś linki z eventu?

__________________

03-07-2014 20:55 kondzioelo jest offline Szukaj postów użytkownika: kondzioelo Dodaj kondzioelo do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na ostatnim evencie zaspany źle stawiłem ekspedycje i niestety nie było podejścia do solowego wypadu na smerfa. Tym razem jednak najpierw wypiłem kawę, a potem odpalałem wyprawę zatem mogę pochwalić walką z Wendigo 1 na 1 Big Grin

Trupismród vs. Wendigo 1:0

Gdyby mi się chciało i miało to sens mógłbym zrobić kolejny Mściwy Mądrości zamiast Występku i przenieść magie do obrażeń ze Słońc, ale prawda jest taka, że okazjonalne solo smerfa to za mało by mi się chciało Tongue Zresztą padł, a o to chodziło Big Grin

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

28-09-2014 16:05 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku, iż moja przygoda z Bloodwars dobiega dziś końca prosiłbym moderatora działu o zamknięcie tematu jako, że nie będzie on już przeze mnie aktualizowany.

Chciałbym też pozdrowić z tego miejsca wszystkich tych którzy przeglądali go z zainteresowaniem jak i licznych hejterów którzy nareszcie będą mogli wyleczyć swoje wrzody jako, że moje zniknięcie zapewne zaowocuje zmniejszeniem produkcji żółci u takowych.
W szczególności jednak chcę podziękować ludziom bez których nie mógłbym grać w BW czyli Konradowi i Sushiemu jakich uważam za ludzi z naprawdę interesującą wizją która to wyszła im całkiem przyzwoicie Wink
Pragnę też wspomnieć niektórych z nieumarłych którzy ramię przy ramieniu przemierzali ze mną krainę zwaną Morią. Serdeczne dzięki za setki wspólnych godzin dla: Gordeyna, Szczygiego, The_Crippled_God'a, Owcia, Yetiego, Verta, Izalesa, Ariusa, Mederlina, Caina, Mayi i wielu innych wampirzych druhów poznanych na przestrzeni lat.

Niechaj Pan Ciemności będzie dla Was łaskaw ! Tongue

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

01-11-2014 15:41 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Śmiercionośny Gangster z szajki Pustynnych Orłów / Rekord obrażeń 32k/rnd na Wendigo !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH