Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » A3.2 - coś jak roadmapa ale nie bardzo :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony A3.2 - coś jak roadmapa ale nie bardzo :) 91 Ankieta - średnia ocena: 8,0891 Ankieta - średnia ocena: 8,0891 Ankieta - średnia ocena: 8,08
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

A3.2 - coś jak roadmapa ale nie bardzo :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

sorki, że mnie nie było ale jakieś dziadostwo mnie rozłożyło i nie chce sobie pójść.

Kilka tematów na dzisiaj:

BWTeam: z czym do ludzi!
Wiem, że wielu z Was nie ma "o nas" pojęcia dlatego małe info:

- "Krzysiek" - obecnie nadworny grafik teamu, co złe i brzydkie to do niego.
Nie mamy więcej grafików, jak ktoś nie wie ile pracy kosztuje SAMODZIELNE narysowanie fajnej grafiki to Start: wszystkie programy: akcesoria: paint i można łatwo się przekonać, że to nie takie proste jak się wydaje.

- "Konrad" - to on odpowiada za "programowanie" BW. To jego skill informatyczny sprawia, że wszystko działa i śmiga.
Więc za każdym razem gdy ktoś się wymądrza, że to czy tamto powinno zająć 5 min z przerwą na lunch to niech łaskawie poszuka "dobrej" ściany i baranka. Po takim teście przytomności umysłu można zacząć próbować ponownie coś napisać.
Jeżeli uważasz, że "znasz się" na programowaniu, walnij baranka 2x, a i 3x jeśli trzeba, jak daleko sięgam pamięcią z osób wymądrzających się na forum dało by się na palach jednej ręki policzyć tych, którzy na prawdę mieli pojęcie.

- SM, czyli ja. - Jak coś Wam się wydaje niezbalansowane, głupie itp itd to na 90% mój pomysł. To ja tworzę nowe "fantastyczne" opcje w BW, to ja balansuje i przygotowuję "dane" itp dla Konrada do wklejenia do BW. To ja zajmuję się marketingiem, 1/2 księgowości, odbieraniem telefonów i wszystkim innym czym trzeba zająć się w firmie.

Dlaczego tylko nas 3ch?

Bo 2grosze z premki za dzień grania to BARDZO mało, a zatrudnienie specjalistów np. informatyków (Specjalistów- duże S nie jest przypadkowe) kosztuje bardzo drogo.

Operator - jedyna osoba w teamie, która dostaje za swoją pracę pieniądze. Ma dostęp do panelu ale NIE MOŻE NICZEGO "dopisać" do konta, zwiększyć dropa ani hip-hopa. Ma zakaz aktywnej gry na serwerze, którym się opiekuje.

Smod. Mod, Tmod - gracz, o w miarę nieposzlakowanej opinii, który opiekuje się jakimś działem na forum w czynie społecznym i po to by WAM żyło się lepiej. Przysłowiowy jeleń, któremu powinniście powiedzieć dziękuję, bo TO on pozwala by BW funkcjonowało jako sensowna społeczność.
By zostać Smodem trzeba być wcześniej modem albo Tmodem.
Jeżeli mamy wakat na pozycje OP to w pierwszej kolejności zaproponujemy go Smodowi, a potem mod/tmod'om chyba, że jakiś mod/tmod zrobi na nas wrażenie, często może też być rekomendowany przez odchodzącego OP lub Smoda, jeżeli ten nie chce zostać OP.

Teraz możecie zacząć się zastanawiać jak to możliwe, że to działa TAK dobrze.

BW to ok 300 Milionów (300 000 000) odsłon miesięcznie, każda z nich to co najmniej kilka operacji bazodanowych.
Dla porównania e-wuś obsługuje (wg. danych z netu) 2.75 mln zapytań w dni robocze i ok 0.6 mln w weekendy czyli jakieś 74 miliony (74 000 000) miesięcznie.


CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ "W NAJBLIŻSZYM" CZASIE: nadchodzi beta!

1. jak nic się nie posypie to już jutro najpóźniej w przyszłym tygodniu pojawi się na serwerach 2 częściowa ankiety na temat:
- tego kim jesteście, skąd znacie BW itp - ogólnie marketing, dzięki czemu mamy nadzieję lepiej przygotować nadchodzące kampanie promocyjne.
- tego co myślicie o "uczciwości" (pushe itp) w BW oraz jak oceniacie swojego OP.
Jak zwykle wśród osób, które wypełnią ankiety rozlosujemy konta premium, za każdą część ankiety oddzielnie. Jeszcze nie ustaliliśmy czy wygranie w jednej części będzie wykluczać z losowania w drugiej.

Na serwery zagraniczne ankieta prawdopodobnie trafi z niewielkim opóźnieniem.


2. Co planujemy w najbliższym czasie (serwer testowy):

Tak jak wielokrotnie pisałem podajemy to czego jesteśmy na 99% pewni, że uda nam się dotrzymać terminu, i tak:

- ankieta BW- jutro, chyba, raczej, zobaczymy (tylko PL, inne kraje po weekendzie najprawdopodobniej)
- areny 1v1 - praktycznie gotowe
- areny 3v3 - jakiś tydzień pracy
- bonusy arenowe - kilka dni
- modyfikacje LEKKO balansujące KW Necro
- modyfikacja Skóry Bestii (WZ) serwer Necro tak by była alternatywą, ale nie wyparła siłki.
- serwer BETA - necro - kilka dni
- nowy layout - miesiąc?
- areny Klan vs Klan - ??
- bonusy Klanowe - kilka dni

Areny, jakie areny?!

Jak wielokrotnie pisaliśmy do pełnego wdrożenia A3.2 pozostały 3 moduły (2 główne):
- Nowe areny
- Druga mapa ekspedycyjna i runy
- Brakujące zadania

Jak będą wyglądać Areny:
- będzie to system ladderowy, rozgrywany sezonami, w których będziecie walczyć o jak najlepszą pozycję w rankingu. Zwycięstwa (za każdą walkę) będą nagradzane Coinami (monetami) w trybach 1v1 i 3v3 będzie można zdobywać Srebrne monety w trybie Klan vs Klan będzie można zdobywać Złote monety.
Za Srebrne monety będzie można aktywować czasowe bonusy dla naszej postaci.
Za Złote bonus czasowy będzie aktywowany dla członków Klanu przez Lidera. (tak będzie trzeba być w klanie by bonus działał).

Pod koniec sezonu zależnie od tego jak Wam poszło otrzymacie dodatkowe Coiny.

Jak będą wyglądały bonusy Indywidualne: będą rozmaite ale zależało nam na tym by nie dublowały się z bonusami z evo itp, np:
- szansa na dodatkowy przedmiot na wyprawach.
wiem, że nie zawsze się to uda ale mam nadzieję, że każdy będzie mógł dla siebie coś wybrać niezależnie od stylu gry.

NA ARENACH NIE BĘDZIE ZDOBYWAĆ SIĘ EXPA, NIE BĘDZIE MOBÓW ITP


Beta Necro.
Beta Aren będzie przeprowadzona na serwerach Necro. Pozwoli nam to ponownie zbalansować KW tak by było fajne i grywalne na tych serwerach.
Pozwoli nam to też przetestować nowe arkana WZ.

UWAGA! Planujemy by do BETY NECRO można było "skopiować" KAŻDY UNIKALNY przedmiot TYLKO 1 raz. Jeżeli pożyczycie przedmiot koledze i zapisze się z nim do BETY przedmiot ten NIE zostanie zapisany gdy WY będziecie chcieli wejść do BETY. Kolega będzie go mógł oczywiście oddać Wam przez handel (no chyba, że to też zablokujemy).

Czy areny Klanowe też będą na becie? Raczej tak.

Czy runy będą na becie? Raczej tak ale prawdopodobnie beta zostanie zamknięta po zrobieniu aren i zostanie ponownie otwarta w celu testowania run.



Kiedy runy?

Jak skończymy to co powyżej napisałem.



Czy mogę liczyć na odpowiedź pisząc w tym temacie?

Mało prawdopodobne, nie zamierzamy opisywać czegoś co każdy będzie mógł zobaczyć logując się na betę.


A jeśli się to okaże kiepskie?

To będziemy zmieniać aż będzie fajne.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


30-10-2013 18:51 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
rotting
Double Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 106
Klan: ciągle szukam...:P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: z ci....

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co to jest??? tlumaczenie?? ciach, offence

__________________
r6 Shock
r13 Dust

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
30-10-2013 19:10 rotting jest offline Szukaj postów użytkownika: rotting Dodaj rotting do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Ma zakaz aktywnej gry na serwerze, którym się opiekuje."

A Buc ma konto swoje na R13 Smile

Operator serwera: Buc

Proponuję poczytać o kontach administratorskich
30-10-2013 19:10 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
bodzionellla
Member


Data rejestracji: 02-05-2013
Postów: 29
Kraina: Moria VI
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eee to jak was tam tylko 3 jest to ładnie kabone trzepiecie Smile

spam
30-10-2013 19:12 bodzionellla jest offline Szukaj postów użytkownika: bodzionellla Dodaj bodzionellla do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
"Ma zakaz aktywnej gry na serwerze, którym się opiekuje."

A Buc ma konto swoje na R13 Smile

Operator serwera: Buc


Pękaty fallus do dziennika za czytanie ze zrozumieniem (pewnie warn poleci i tak, ale SM sam by tak napisał gdybym mógł)

"aktywnej gry"

"aktywnej"

A konto może mieć w celu kontaktu z użyszkodnikami

__________________

30-10-2013 19:13 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
"Ma zakaz aktywnej gry na serwerze, którym się opiekuje."

A Buc ma konto swoje na R13 Smile

Operator serwera: Buc


bo to konto administracyjne Roll Eyes



Fajnie że coś napisaliście , pozostaje czekać Wink

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



30-10-2013 19:13 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rotting napisał(a)
co to jest??? tlumaczenie?? bierzesz kase?? zapier..

siła wypowiedzi powala Smile
SM jak dla mnie ARENY i jusz rupta te róny ile chceta Tongue a co bonusy masakra ciekawe jak się sprawdzi w praniu ale jak znamy nie-życie po paru poprawkach bedzie git no i oczywiście WÓDKI WÓDY I ZDROWIA ŻYCZĘ Smile bo potrzebne chyba Tobie
no nic czekamy

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

30-10-2013 19:14 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzie to obiecane wzmocnienie palnej w testach na becie na R1? kpina


buc mozesz mi powiedziec za co warna dostalem? za normalne pytanie? idz ty czlowieku sie leczyc

za nieregulaminową sygnaturę, nie za pytanie...

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shot91: 30-10-2013 19:24.

30-10-2013 19:15 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że pomimo tak nielicznego składu bardzo ciężko pracujecie. Pomysł aren i nagród za nie jest bardzo trafionym pomysłem. Dobra robota i oby tak dalej a może i runy okażą się dobrym pomysłem Smile

__________________
R14 - Sonny Psycho
30-10-2013 19:20 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.300
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
"Ma zakaz aktywnej gry na serwerze, którym się opiekuje."

A Buc ma konto swoje na R13 Smile

Operator serwera: Buc


Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Konta administracyjne w grze.

Ten sam link jest dostępny w grze.


Fajny temat, mam tylko nadzieję że nie będzie napinek i durnego spamu.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-10-2013 19:22 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Antrag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2011
Postów: 186
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytalem ten temat bo myslalem ze w koncu cos sie wyjasni. A tu sie okazujje ze to jest zwykly temat puacz. Przenosze do misz masz ...

spam
30-10-2013 19:26 Antrag jest offline Szukaj postów użytkownika: Antrag Dodaj Antrag do Listy kontaktów
rotting
Double Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 106
Klan: ciągle szukam...:P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: z ci....

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ta beta zostanie na dluzszy czas?? laczenie serwow by sie przydalo... wiecej luzi byscie od siebie uzaleznili...;]

__________________
r6 Shock
r13 Dust

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
30-10-2013 19:26 rotting jest offline Szukaj postów użytkownika: rotting Dodaj rotting do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushimaker według mnie się postarałeś rozwiałeś dużo wątpliwości, jeżeli wejdzie to wszystko co mówisz to nekro będzie grywalny i mój wz takżeSmile


PozdrawiamSmile
30-10-2013 19:28 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za info i owocnej pracy życzę Wam i nam Wink

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


30-10-2013 19:31 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wyrownanie plusa do expa w tatkach tez wejdzie?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
30-10-2013 19:35 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SinCara
Member


images/avatars/avatar-24545.jpg

Data rejestracji: 23-08-2012
Postów: 41
Kraina: Necropolia IX

RE: A3.2 - coś jak roadmapa ale nie bardzo :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy runy?

Jak skończymy to co powyżej napisałem.





Pytanie następujące mam czy koncepcja run jest dalej na papierze i po skończeniu aren zabierzecie się do ich programowania, czy już jest coś zrobione i zostaje tylko dopracowanie ??

__________________
R14- SinCara

30-10-2013 19:38 SinCara jest offline Szukaj postów użytkownika: SinCara Dodaj SinCara do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.300
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
a wyrownanie plusa do expa w tatkach tez wejdzie?



kiedyś była mowa, że jak będą kolejne poziomy tatuaży, to będzie podniesiony boost do expa (niekoniecznie wyrównanie). Nie widzę w zapowiedzi mowy o tatuażach, więc sądzę że na to trzeba będzie poczekać

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-10-2013 19:38 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
calmdowndude
Member


Data rejestracji: 22-09-2013
Postów: 32
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A z tą ankietą to można kłamać ?
30-10-2013 19:45 calmdowndude jest offline Szukaj postów użytkownika: calmdowndude Dodaj calmdowndude do Listy kontaktów
rzemyk1
Double Ace


Data rejestracji: 07-08-2008
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
calmdowndude napisał(a)
A z tą ankietą to można kłamać ?


nie. za kłamstwo będzie ban stały. BW specjalnie zamówiło paru jasnowidzów i będą wszystkich sprawdzać Big Grin


ps: NIe mogę się już doczekać tych nowych aren Smile ogólnie dobrze, że się w końcu info pojawiło

__________________
Moje aukcję kończą się 24h po padnięciu CM chyba,że napiszę inaczej w temacie.
30-10-2013 19:49 rzemyk1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rzemyk1 Dodaj rzemyk1 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.300
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
calmdowndude napisał(a)
A z tą ankietą to można kłamać ?


Jeśli zależy Ci na prawidłowym rozwoju gry, to w Twoim interesie jest wyjawić prawdziwą opinię.

Ale ściągać też można Tongue

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-10-2013 19:49 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak na 3 osoby to świetna robota ,co do nowości to wszystko wyjdzie w "praniu" ale fajnie ,że coś się dzieje Smile )

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

30-10-2013 19:53 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
greeg
Member


Data rejestracji: 06-05-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

arena 1v1 albo 3v3 dajcie jakieś evo chociaż za to a monety swoją drogą coś nowego

zreszta tak sobie ostatnio myślałem że za expy kw wbite w opcji samarytanin powinny być chociaż punkty evo bo co z tego że wbije na 7 exp dziennie nic tylko upakuje krwi o kasie na jednorazy nie wspomnę i muszę posiedzieć więcej a jak by było evo to więcej osób by sie angażowało ba i słabsi mogli by nadrabiać nie musi być dużo ale np 3 to już coś

a nażekanie na małe pieniądzę hm to ciekawe gdzie trafia cała kasa

utrzymanie gry (a zwłaszcza tylu serwerów) tanie na pewno nie jest
30-10-2013 19:56 greeg jest offline Szukaj postów użytkownika: greeg Dodaj greeg do Listy kontaktów
GrT
Forum Ace


images/avatars/avatar-14973.gif

Data rejestracji: 06-06-2009
Postów: 78
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze przydaloby się coś, żeby ulepszyć broń palną na necro...


swoja droga, dzieki.... nie zdam matury -.-

__________________
r1.
Nick: Valentino

Nie znam się, to się wypowiem. a co
30-10-2013 20:04 GrT jest offline Szukaj postów użytkownika: GrT Dodaj GrT do Listy kontaktów
Reksik
Forum Ace


images/avatars/avatar-23836.gif

Data rejestracji: 30-08-2011
Postów: 92
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Warmia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z "ulepszeniam" palnych graczy?
I zycze powodzenia i owocow pracy Smile
Edit: literowka

__________________
R1-Reksio

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Reksik: 30-10-2013 20:06.

30-10-2013 20:05 Reksik jest offline Szukaj postów użytkownika: Reksik Dodaj Reksik do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny temat Wink No to czekamy z niecierpliwością na areny i jak najszybszego powrotu do zdrowia Smile Edyta: a i pomysł z monetami też świetny, z pośpiechu zapomniałem dodać Tongue

do Pana greeg - Ty myślisz, że tu wszystko jest za darmo i cały % trafia do kieszeni Administracji? Kurcze, fajnie by było jakby świat był tak prosty Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Magico: 30-10-2013 20:17.

30-10-2013 20:17 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brawo!!!

w koncu info na jakie grcze czekali!!!

w koncu...

chcecie wskazowke marketingowa? zamiast szukac nowych graczy zadbajcie najpierw o tych co juz macie! a takie informacje naprawde bardzo duzo daja Smile
odrazu gracze inaczej was odbieraja...

naprawde fajny pomysl ze zbieraniem coinow... ale oczywiscie nie rozwiazuje to problemu ze i tak wszystko poleci do topki a normalni gracze nic nie dostana :/

ale rozrusza to troche gre Smile

ale i tak moim zdaniem priorytetem jesli chodzi o areny powinny byc areny klanowe...
ale wiadome ze skoro areny 1vs1 i 3vs3 powstawaly 2 lata to najpierw one wyjda...

tak czy inaczej widac swiatelko w tunelu Smile

aha i niech Konrad oleje layout... na wodotryski bedzie mial czas po wprowadzeniu run...
no chyba ze poprostu jest to zagrywka na zapychacz czasu zeby dac czas na dopracowanie run...

ale z mojej strony bardzo dziekuje za info...
no i z niecierliwoscia czekam na sb v2 Smile

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
30-10-2013 20:17 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z poprawienies SB na Morii? akurat te kilka odpornosci ze skory w tej chwili chyba na Nekro jest skuteczniejsze... na morii nie ma w ogole sensu ani bojowego ani wyprawkowego.

__________________

30-10-2013 20:29 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z eventami na haloween, zaduszki etc.

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
30-10-2013 21:03 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.300
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przekonasz się niebawem Wink

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-10-2013 21:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to bedzie teraz poprawka WZta
a palna będzie dalej kulała ?

CO Z MODYFIKACJĄ OBRAŻEŃ DLA BRONI PALNEJ NA R1 ?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

30-10-2013 21:08 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Strony (11): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » A3.2 - coś jak roadmapa ale nie bardzo :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH