Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 "Wymianka" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Wymianka"
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BloodyWarrior
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2011
Postów: 4

"Wymianka" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Hennessy
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

Założyłem wczoraj obleg wymianke, wszystko ok, przejęcie kwadratu zaznaczone, nawet we wiadomości pisze:


http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6c4405541a


A dziś mała niespodzianka:


http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a80c5a1b48


Dalej jestem w s3, tylko troche zasobów przyszło, a obleg leciał pod przejęcie kwadratu, jak to sie stało ?
17-11-2013 11:22 BloodyWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: BloodyWarrior Dodaj BloodyWarrior do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W klanie w ktorym sie znajduje przeciwnik jest juz max 3s i w tedy z automatu obleg zmienia sie na zasoby

__________________

17-11-2013 11:24 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
BloodyWarrior
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2011
Postów: 4

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BloodyWarrior
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, dzięki chytry
17-11-2013 11:31 BloodyWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: BloodyWarrior Dodaj BloodyWarrior do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 "Wymianka"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH