Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Aukcje i przekrety z nimi zwiazane » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aukcje i przekrety z nimi zwiazane 20 Ankieta - średnia ocena: 6,8520 Ankieta - średnia ocena: 6,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wujek władek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-04-2013
Postów: 99
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X
Skąd: wladyslawowo

Aukcje i przekrety z nimi zwiazane Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak wszyscy wiemy na aukcjach jest opcja zgłos do operatora. Klikniecie przez jednego gracza zaznacza podejrzana transakcje i zamyka taka mozliwosc innym osobom. Takich klikow sa dziesiatki dziennie na jednym serwerze. W gaszczu zgloszonych aukcji ciezko wyluskac te pushowane bo zdarzaja sie tez pomylkowe kliki lub bezzasadne.
Wnioskuje by umozliwic zglaszanie aukcji kazdemu nawet jesli juz wczesniej ktos to zrobil i by nie bylo to widoczne ogolowi graczy. Operator wg ilosci klikow otrzymuje ranking aukcji, ktore sa podejrzane i zwrocily uwage grajacych, i moze sie skupic na ich sprawdzeniu pod wzgledem poprawnosci, a nie kopac sie przez pomylki i poprawne aukcje jak to jest do tej pory.

Moja propozycja jest prosta i mysle, ze pomoze w eliminowaniu oszustow z naszego grona. Powinna tez ulatwic prace operatorom.

edit down.
Po to proponuje to by wlasnie pomylki spadly na dol listy, a faktycznie oszukancze aukcje pojawialy sie w gorze.
Aukcje rozpatrzone czy sprawdzone mozna zamknac by nikt nie klikal ponownie.

Op jest czlowiekiem i zwyczajnie czasem nie ma ochoty lub czasu by sprawdzac po kolei tych pierdol bo np item poszedl zbyt tanio lub mi sie kliklo nie tam gdzie chcialem.
Jesli np 20 osob zglosi aukcje to mysle, ze jest to dobry sygnal do obejrzenia tematu i rozstrzygniecia poprawnosci.


no i jeszcze jedna wazna zmiana.
Mozliwosc zglaszania proponuje umozliwic nawet w trakcie aukcji oraz w oczekujacych. Nie raz przegladajac aktywne aukcje widzialem spuszowane itemki, a zwyczajnie po ilus tam godzinach zapominam o niej i nie wracam bo kto ma na to czas by sledzic zakonczone?

Dodac do tych opcji czas zgloszen np 7 dni od daty zakonczenia aucji, a pozniejszym zablokowac bo aktualnie moge zglaszac aucje nawet sprzed 2 lat Big Grin

__________________
mentalny gamon po kolejnym oddaniu konta

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez wujek władek: 04-12-2013 13:42.

04-12-2013 12:16 wujek władek jest offline Szukaj postów użytkownika: wujek władek Dodaj wujek władek do Listy kontaktów
Khallayne
Lord


Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 354
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopóki op jest czlowiekiem zauwazy roznice miedzy "kliknalem nie tam gdzie chcialem", "kliknalem bo nie wygralem", a "kliknalem bo rzewne jaja"

widza kto licytowal, kto zglosil itp Smile

a zglaszanie juz rozpatrzonej aukcji (mimo ze zwykly gracz tego nie widzi) raczej nie ułatwi pracy

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam propozycję, jak Wam tak bardzo wszystko nie pasuje to SKASUJCIE SIĘ albo zamilknijcie, bo czytać się tego nie chce!

1 przedmiot - 2000kz i nawet nie ds4? Zapomnijcie o premce, za bubel nie płace
04-12-2013 12:24 Khallayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khallayne Dodaj Khallayne do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Genialna propozycja.

Statystyka spoleczna.

jesli 30 tysiecy Warszawiakow mowi, ze jest dziura na rondzie ONZ i opony pekaja, i 1 Warszawiak mowi, ze jest dziura na Rondzie Daszynskiego i mu cala furmanka wpadla, to czym powinien zajac sie OP, ktory ma notorycznie malo czasu?

Sprawdzi wielokrotne doniesienia o dziurze na rondzie ONZ, a pojedyncze doniesienie o dziurze na Daszynskiego zrzuci na koniec listy "do sprawdzenia", jako "malo wiarygodne".


Podobne mechanizmy sprawdzaja sie w zarzadzaniu, w priorytetyzacji bledów, a nawet taktyce wojskowej - 1 zgloszenie o kolumnie pancernej wroga = wyslanie dalszego zwiadu, 10 niezaleznych zgloszen o kolumnie pancernej wroga = wyslanie mysliwcow, zeby juz byly w powietrzu do czasu uzyskania precyzyjniejszego info...

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem
04-12-2013 12:47 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł warty dyszki, więc wszystkie łapki w górę. Faktem jest, że zgłoszeń aukcji jest masa, niektórzy zgłaszają wszystkie swoje aukcje, nawet takie nie nadające się na bana. Kiedyś za takie coś Marta dawała bany, no ale już żaden op nie stosuje tej metody, więc zgłoszeń jest sporo. Takie coś pomogłoby w pracy operatorom. Jeden klik, a powyżej setki, to widać że ten gdzie jest powyżej setki powinien być priorytetem, obecnie może zaginąć w tonach zgłoszeń. Dla tej propozycji jedno słowo TAK.
04-12-2013 13:03
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetna propozycja, ale wywali cały panel admina do góry nogami... Widzę też wiele problemów z tym związanych, np. sztuczne podbijanie zgłoszeń.

Raczej nie wejdzie

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-12-2013 13:42 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że aby wydać opinię brakuje podstawowej statystyki - ile jest omyłkowych kliknięć. Jeśli nie jest to istotna wartość to bym to odpuścił.

Dlaczego? Bo OP powinien sprawdzić każdą aukcję, która jest zgłoszona a nie powinien o tym decydować PLEBISCYT. To OP jest od oceny prawidłowości aukcji, a nie co się ludziom wydaje.

Jestem na NIE WYDAJE MI SIĘ, ABY TO MIAŁO SENS.

(To pomysł z cyklu Macierewicz & Kaczyński show)


EDIT:
plus co szkodzi namówić iles osób aby podbijały licznik danej aukcji w rankingu dla OPa?Smile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 04-12-2013 13:45.

04-12-2013 13:44 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Antrag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2011
Postów: 186
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up, bzdura totalna, opki nie ogarniaja swoich obowiazkow przez co wiele przekretow im poprostu umyka. Opcja zaproponowana przez autora to ulatwienie dla operatora.
04-12-2013 13:59 Antrag jest offline Szukaj postów użytkownika: Antrag Dodaj Antrag do Listy kontaktów
wujek władek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-04-2013
Postów: 99
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X
Skąd: wladyslawowo

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wujek władek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
Myślę, że aby wydać opinię brakuje podstawowej statystyki - ile jest omyłkowych kliknięć. Jeśli nie jest to istotna wartość to bym to odpuścił.

Dlaczego? Bo OP powinien sprawdzić każdą aukcję, która jest zgłoszona a nie powinien o tym decydować PLEBISCYT. To OP jest od oceny prawidłowości aukcji, a nie co się ludziom wydaje.

Jestem na NIE WYDAJE MI SIĘ, ABY TO MIAŁO SENS.

(To pomysł z cyklu Macierewicz & Kaczyński show)


EDIT:
plus co szkodzi namówić iles osób aby podbijały licznik danej aukcji w rankingu dla OPa?Smile


A wg mnie istotne jest ile aukcji zgloszonych op sprawdza. podejrzewam, ze robi to pobierznie bo ciezko to ogarnac.

To nie zaden plebiscyt, ale pomoc bo gra spora grupa osob majacych pojecie o grze i cenach. Nikt nie odbiera opowi decyzji co do prawidlowosci i nie zamierza tego robic.
Mysle, ze tobie sie wlasnie wydaje, ze napisales cos sensownego skoro wtracasz jakies bzdety politykierskie.
Za numery zwiazane z blednym zglaszaniem przewidziane sa bany. chyba slyszales o tym? Ja nigdy nie widzialem by ktos otrzymal kare za to.

Moja propozycja to tylko propozycja. Jesli administracja chce ulatwic sobie prace i chce sluchac glosu ludu to przemysli pomysl.

Ostatni raban zwiazany z amnestia pokazal, ze pelno jest ciemnych stron bw i kontrola poczynan graczy kuleje.

__________________
mentalny gamon po kolejnym oddaniu konta
04-12-2013 14:31 wujek władek jest offline Szukaj postów użytkownika: wujek władek Dodaj wujek władek do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
Myślę, że aby wydać opinię brakuje podstawowej statystyki - ile jest omyłkowych kliknięć. Jeśli nie jest to istotna wartość to bym to odpuścił.

Dlaczego? Bo OP powinien sprawdzić każdą aukcję, która jest zgłoszona a nie powinien o tym decydować PLEBISCYT. To OP jest od oceny prawidłowości aukcji, a nie co się ludziom wydaje.

Jestem na NIE WYDAJE MI SIĘ, ABY TO MIAŁO SENS.

(To pomysł z cyklu Macierewicz & Kaczyński show)


EDIT:
plus co szkodzi namówić iles osób aby podbijały licznik danej aukcji w rankingu dla OPa?Smile


Ehh, co ty piszesz.

Za tą propozycję daję 10/10. Gracze znają rynek serwera lepiej od Operatora, dlatego ilość zgłoszeń jednej aukcji może zasugerować operatorowi, aby dokładniej się jej przyjrzał i sprawdził dokładniej ceny rynku.

Dlatego pomysł fajny i warty wprowadzenia, ale nie jest to aż tak potrzebne na teraz, dlatego administracja niech zajmie się tym, co zaczęła i obiecała skończyć.

__________________

r3 barthi
04-12-2013 14:32 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale jak komus aukcja sie nie podoba to wystarczy pw do operatora na forum wyslac i nie wiem tylko jak szeszej dziala ale u innych nie powinno byc problemu z w miare szybka odpowiedzia

I ile osob wchodzi w zakonczone pilnowac zgloszenia aukcji rywali... I tak by dzialalo to ze ktos wysyla klana pt kliknac te aukcje bo moze byc push u rywali lub klikajcie bo moze byc cos nie tak i tym razem uda mi sie kupic jak op cofnie

mysle ze pomysl wart dopracowania

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

04-12-2013 14:44 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
wujek władek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-04-2013
Postów: 99
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X
Skąd: wladyslawowo

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wujek władek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chodzi tu tylko o grube pushe, ale tez o np kasajace palki schodzace po 50 pr.
jest spora grupa osob, ktore malymi kwotami placa za smieciowe itemki.
zwielokrotnienie zgloszen pokazuje operatorowi, ze ktos cos kreci i warto jest sprawdzic dany adres ip bo przeciez takie aukcje beda sie pojawiac w gorze listy zgloszen.
Z czasem da sie okreslic ile zgloszen daje sygnal do sprawdzenia, a ponizej jakiej ilosci to zwykly spam, ktory mozna sobie darowac i wywalic do kosza.
obecny system nakazuje sprawdzac kazda pierdole, kazda pomylke. Moja propozycja ulatwi prace zdecydowanie i obedzie sie bez czasochlonnych pw.
nie przeceniajcie klanowek. to tylko 40 zgloszen. jesli ktos kupil ta przyslowiowa kasajaca palke za 50 pr to mozliwe, ze i 100 osob w skali serwera kliknie - zglos i koles jest na widelcu. obysmy tylko mieli taka mozliwosc.

__________________
mentalny gamon po kolejnym oddaniu konta
04-12-2013 15:01 wujek władek jest offline Szukaj postów użytkownika: wujek władek Dodaj wujek władek do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
Ale jak komus aukcja sie nie podoba to wystarczy pw do operatora na forum wyslac i nie wiem tylko jak szeszej dziala ale u innych nie powinno byc problemu z w miare szybka odpowiedzia

I ile osob wchodzi w zakonczone pilnowac zgloszenia aukcji rywali... I tak by dzialalo to ze ktos wysyla klana pt kliknac te aukcje bo moze byc push u rywali lub klikajcie bo moze byc cos nie tak i tym razem uda mi sie kupic jak op cofnie

mysle ze pomysl wart dopracowania




Co Ty pleciesz Sabio?

Jak zgłoszenia innych nie będą ogólnie widoczne dla wszystkich jak Autor proponuje to będzie działało wtedy śpiewająco.
Argument o zgłaszaniu aukcji klanu rywali jest obosieczny bo jak aukcja okaże sie poprawna to za fałszywe tłumne zgłoszenia cała gromadka własnego klanu załapie po kilka dni bana więc też działać będzie wszystko śpiewająco.

Nawet to czy aukcje zostały w ogóle zgłoszone powinno zniknąć z ogólnego widoku, również tych dawno zakończonych, a jedynie pozostać info o interwencji operatora jeśli taka była w danej aukcji.
Adana ma rację, pomysł bardzo dobry i w dodatku bardzo dobry od razu w pierwszej jego wersji.

edycja1/2: literki.

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez aklats: 05-12-2013 16:20.

05-12-2013 16:13 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na pewno byłoby lepsze niż teraz tak jak jest Wink i sprawiło by administracji mniejszy "spam".
05-12-2013 21:47 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo by absolutnie nic nie zmieniało, jeśli tak jak teraz, operatorzy sprawdzają praktycznie wszystkie zgłoszone aukcje...

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



05-12-2013 22:18 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operatorzy powinni sprawdzać każdą podejrzaną aukcje a nie tylko te które wskażą im gracze.Nikt nie da gwarancji że w gąszczu zgłoszeń po 20-30 kliknięć nie zaginie aukcja z 1 kliknięciem która może się okazać przekrętem.A nakłonić do klikania ludzi jest bardzo łatwo wystarczy w piątkowy wieczór zacząć temat na sb i każdy przy piwku (bez alkocholowym oczywiście Wink ) z chęcią zrobi psikusa operatorowi.A jeśli miały by być bany za fałszywe zgłoszenia to nie wiem czy nie więcej było by roboty z tym bo jednemu aukcja może się wydać podejrzana a op. nie dopatrzy się przekrętu i co? da bana zgłaszającemu(20 zgłaszającym)? To nikt nie będzie klikał nawet ewidentnych przekrętów żeby nie wyłapać.Wiec niestety jestem na nie.
05-12-2013 23:12 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze powiem ze wg mnie wystarczy powiedziec raz tzn raz zglosic aukcje. zglaszanie w stylu fejsowego lajkowania nie zmieni przeciez opinii operatora, jak byl push to cofnie a jak wszystko w porzadku to i 300 klikow nic nie zmieni.
wiem ze wielu jest takich ze zal im poslady sciska ze ktos kupil taniej bo aukcja w nocy sie konczyla a potem sprzedal i zarobil 5% i chcieli by bardzo cofnac bo za tanio kupil, bo za drogo sprzedal. nie widze w tym pomysle nic sensownego, glownym motorem zglaszania jest ludzka zawisc

__________________
Game over rotfl
05-12-2013 23:55 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
The Juggernaut napisał(a)
nie zmieni przeciez opinii operatora, jak byl push to cofnie a jak wszystko w porzadku to i 300 klikow nic nie zmieni.

'''

glownym motorem zglaszania jest ludzka zawisc


Te 300 klików właśnie da po kilka dni bana tym 300 zawistnikom...
Czy to nie duży plus?

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

06-12-2013 15:52 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Aukcje i przekrety z nimi zwiazane

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH