Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2014 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Święta oraz Nowy Rok 2014 43 Ankieta - średnia ocena: 6,7443 Ankieta - średnia ocena: 6,74
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mien7ki
Lord


Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ktoś powie co dokładnie będzie zawierał ten event:

cytat:
27-31.12.2013 Świąteczna wizja Kaina de Luxe.
Szczęście i podwójne punkty ewolucji dla każdego!


ile będzie lucka? Nie wiem czy warto spinać się na pielgrzymki
??

__________________
r1,r2,r9, r13, r17.... długa historia.

22-12-2013 00:32 mien7ki jest offline Szukaj postów użytkownika: mien7ki Dodaj mien7ki do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mien7ki napisał(a)
czy ktoś powie co dokładnie będzie zawierał ten event:

cytat:
27-31.12.2013 Świąteczna wizja Kaina de Luxe.
Szczęście i podwójne punkty ewolucji dla każdego!


ile będzie lucka? Nie wiem czy warto spinać się na pielgrzymki
??



http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p...Event_serwerowy


korzystając z okazji chciałem życzyć Wam wszystkich wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku Smile
22-12-2013 00:56
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaaaaaaak napiszcie ile szczęścia event od kiedy do kiedy a gdzie losowość, nieprzewidywalność gry, moment wyczekiwania??? niedługo będziecie chcieli żeby przed atakiem/wyprawką znać jej wynik wtedy byłoby rewelacyjnie wręcz
22-12-2013 17:54 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Rozz
Double Ace


Data rejestracji: 24-10-2013
Postów: 103

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalnie sobie przełożę 1 ekspę tak by w końcu wziąć blachę za zaległego moba, a potem już normalnie. Oczywiście stracę 1 dzień ekspy na rzecz przesunięcia, ale co tam... No chyba, że nie dość, że przełożę sobie tą expę, to jeszcze administracja posłucha się płaczków i mazgajów i nic nikomu nie mówiąc utworzy event od 8 rano, tak, że stracą na tym wszyscy zainteresowani, a nie tylko wieczni malkontenci.

__________________
Można szkodzić zgodnie z prawem lub pomagać wbrew prawu. Brak systemu opartego na precedensach rodzi patologie.
22-12-2013 19:50 Rozz jest offline Szukaj postów użytkownika: Rozz Dodaj Rozz do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SIEPACZ napisał(a)
taaaaaaaak napiszcie ile szczęścia event od kiedy do kiedy a gdzie losowość, nieprzewidywalność gry, moment wyczekiwania??? niedługo będziecie chcieli żeby przed atakiem/wyprawką znać jej wynik wtedy byłoby rewelacyjnie wręcz



zdrowych pogodnych i wesołych świąt dla WAS zgadzam się z Siepaczem

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

22-12-2013 21:05 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Sill007
Member


Data rejestracji: 18-03-2009
Postów: 40
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy czasem nie przegapiłem czegoś (czasem jest taka masa spamu i flejmu że mogłem coś ominąć) ale jakiś czas temu miał być akt 3.2 (runy, nowa mapa expedycyjna) a tu cały czas czytam o wszystkim innym ale nie o tym (beta testy nowych aren, zmiany arkan, itp).
Może ktoś coś wie na temat tych run (które miały wejść już jakiś czas temu) i podzieli się ze mną (z ogółem) tymi informacjami??
Bo chciałbym wiedzieć czy aktywnie grać czy iść na urlop na rok i po roku jak wrócę to akurat będą runy za kilka miesięcy.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje i życzę wszystkim Zdrowych i Radosnych Świąt.
22-12-2013 22:00 Sill007 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sill007 Dodaj Sill007 do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam już parę lat czekam na set dający arkana do sposta i grozę tak dla równowagi ale chyba się nie doczekamFrown dlaczego palniacy są pokrzywdzeni w tej kwestii nie dostałem nigdy odpowiedzi
22-12-2013 22:25 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mozna by bylo jeszcze wiedziec kiedy nowy serwer powstanie ?

__________________

22-12-2013 22:26 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co Ci nowy serwer jak tu niema komu grać??? po 2 dniach loterii z 50000 losów kupiono 42674 co daje 732 losy na dzień czyli 366 osób kupiło losy czyli gra i ma repa a co z resztą????
22-12-2013 22:32 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SIEPACZ napisał(a)
ja tam już parę lat czekam na set dający arkana do sposta i grozę tak dla równowagi ale chyba się nie doczekamFrown dlaczego palniacy są pokrzywdzeni w tej kwestii nie dostałem nigdy odpowiedzi


Ja Ci na to pytanie odpowiem kolegoWink Otoz, gdyby zostal wprowadzony set dajacy boosty z rasy potepionego, wowczas wzrosla by liczba "samobojstw" wsrod samych potepionychSmile (kasacja) Nie odbierajcie przywileju grozy potepionemu, bo to chore...Chyba nigdy nie grales ta rasa.


Co do eventow to spoko looz, apokalipsa mnie ominelaWink czy stracilem, czy zyskalem maloistotneWink i tak niejeden atak na 90% nie wchodzi, choc powinienWink w skali roku troche tege jestWink Co do exp podobnie, nadrobisz w event, a pozniej zamiast robota seria anubowWink Wszystko losowosc jak zawsze. I jak ktos wczesniej zauwazyl mniej bw, wiecej korzystania ze Swiat(nawet jesli ich sie nie lubi - ja nie cierpie ich)

Rowniez pragne zlozyc zyczenia wszystkim playerom ze wszystkich serwerowWink i zalodze BW Team, bez wyjatku, bez znaczenia czy lubie, czy nie, a najwiekszym oslom, zycze zeby chociaz w Wigilie bylo im dane przemowic ludzkim glosem, by chociaz w jeden dzien dane bylo im (moze i mnie) byc na ta chwile czlowiekiem. Wszystkiego dobrego i Alleluja...Wait...to nie te swieta... I oby Nowy Rok nie byl jeszcze gorszy, niz ten co dobiega konca. A 1go brak kaca imprezujacymWink .

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)
23-12-2013 05:45 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

częściowo się z Tobą zgadzam, bo potępiony wszedł z a2 ale fajnie by było mieć taki secik nawet dający tylko sposta z arkan bez grozy Smile a co do grania potępem to zrobiłem kiedyś taki błąd bo postrzegam to właśnie tak na tamten czas jednak ssakiem gra mi się najlepiej
23-12-2013 06:40 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież ani majestat, ani żar ani inne arkana z a2 nie będą "setowe"
23-12-2013 12:53 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
1Boateng1
Newbie


Data rejestracji: 08-11-2013
Postów: 1
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że wiele osób o 0:30 nie będzie kończyć swoich eksp 1 stycznia, bo to w końcu sylwester.
23-12-2013 13:01 1Boateng1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1Boateng1 Dodaj 1Boateng1 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1Boateng1 napisał(a)
Myślę, że wiele osób o 0:30 nie będzie kończyć swoich eksp 1 stycznia, bo to w końcu sylwester.


Nie do konca. Przeciez ekspe moga odpalic o 18 i zostawic zapki. A potem pojsc na impreze.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-12-2013 13:12 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius co do nie dzialajacego tatuazu to bardziej chodzilo mi o np r17.

tam nikt nie ma krwi Tongue a o szmanach w ataku mozna zapomniec, poza tym gdy tatuaz przestal dzialac hity byloi po 30... w dodatku kazdy mnie bil nawet 10 lvl w dol, a jak nie ma budynkow HP sie nie odnawialo i wtedy na kogo zrobisz atak? poszedlem po krew z 13 lvl nizej albo nawet wiecej i dostalem takie baty że masakra bo mialem 70 hp Tongue

także ataki i ekspy szlag trafił w tamten dzień, na starych serwerach po mln krwi to było zupełnie inaczej.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
23-12-2013 13:34 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Adzukerni
Full Member


Data rejestracji: 06-02-2013
Postów: 54
Klan: Rh.minus
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Małkinia Górna Mazowieckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SIEPACZ napisał(a)
częściowo się z Tobą zgadzam, bo potępiony wszedł z a2 ale fajnie by było mieć taki secik nawet dający tylko sposta z arkan bez grozy Smile a co do grania potępem to zrobiłem kiedyś taki błąd bo postrzegam to właśnie tak na tamten czas jednak ssakiem gra mi się najlepiej

I to byłby dobry pomysł Smile Jakiś tam set który pozwala używać arkana Nocny Łowca
Dla niektórych ras byłby to większy zasięg na moby.

__________________

R1- Adzukerni
R6 - Adzukerni

24-12-2013 09:38 Adzukerni jest offline Szukaj postów użytkownika: Adzukerni Dodaj Adzukerni do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie o to mi chodzi wiem że potemp wszedł z a2 i jego arkana istnieją od tego momentu ale grałem jeszcze w czasach gdy a2 był mglistym pomysłem i wtedy już mnie dziwiło że niema setu podnoszącego tak ważną statystykę jak spostrzegawczość co powodowało że palniacy byli poszkodowani w tej kwestii i nadal są
25-12-2013 00:38 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
mass82
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 22
Klan: Golasy
Kraina: Necropolia II
Skąd: Tbg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja tak bym mial propozycje, zeby dodac do tego beznadziejnego eventu "sklep z pamiatkami" w ktorym wiekszosc dropa to leg dsj pauki nicosci np. Pkt EVO ( NP.50). Mozna wziasc gow... Drop, mozna krew, ludzi, repa to i moze EVO by sie w sklepie znalazlo.


WESOLYCH SWIAT DPA WSZYSTKICH !!!

__________________
R:1LORD_SZKODNIQ
R3:LORD_SZKODNIK
25-12-2013 20:07 mass82 jest offline Szukaj postów użytkownika: mass82 Dodaj mass82 do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mass82 napisał(a)
A ja tak bym mial propozycje, zeby dodac do tego beznadziejnego eventu "sklep z pamiatkami" w ktorym wiekszosc dropa to leg dsj pauki nicosci np. Pkt EVO ( NP.50). Mozna wziasc gow... Drop, mozna krew, ludzi, repa to i moze EVO by sie w sklepie znalazlo.


WESOLYCH SWIAT DPA WSZYSTKICH !!!


W sumie nie taki głupi pomysł teraz wiekszosc repy krwi ludzi czy pln ma pod dostatkiem wiec bedzie wybór item czy evo. chodzi mi głowie o necro

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


25-12-2013 20:32 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadza sie dodajcie evo bo te pamiątki to jest jakas pomylka jak dobry item dostaje jedna osoba na 1000.
26-12-2013 00:24 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
Adzukerni
Full Member


Data rejestracji: 06-02-2013
Postów: 54
Klan: Rh.minus
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Małkinia Górna Mazowieckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mass82 napisał(a)
A ja tak bym mial propozycje, zeby dodac do tego beznadziejnego eventu "sklep z pamiatkami" w ktorym wiekszosc dropa to leg dsj pauki nicosci np. Pkt EVO ( NP.50). Mozna wziasc gow... Drop, mozna krew, ludzi, repa to i moze EVO by sie w sklepie znalazlo.


WESOLYCH SWIAT DPA WSZYSTKICH !!!


Oczywiście pomysł fajny, ale jest jeden problem. Już dawno temu administracja pisała, że EVO BĘDZIE TYLKO Z ATAKÓW, i teraz każdy temat zawierający inny pomysł zdobywania pkt evo jest ta sama odpowiedź
"Nie będzie. Zamykam"

__________________

R1- Adzukerni
R6 - Adzukerni

26-12-2013 00:28 Adzukerni jest offline Szukaj postów użytkownika: Adzukerni Dodaj Adzukerni do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo z innej beczki niech admini rozdadzą wszystkie pr zebrane na administracyjnym to byłby szał na serwach
26-12-2013 12:55 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2014

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH