Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2014 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Święta oraz Nowy Rok 2014 43 Ankieta - średnia ocena: 6,7443 Ankieta - średnia ocena: 6,74
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz od umagow to sie odczepcie
wystrczy masa prob... Jednak nie wystarczy masa szczescia
eventy sa prawie idealnie dobrane wiec tez nie wiem o co ten placz
a kw kwestia czasu do naprawy moze gdy gracze zajma sie beta i testami aren to sm siadzie chwilke nad kuznia i targiem aby zmienic cyferki przy widelkach

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

19-12-2013 20:02 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

21.12.2013 Burza Solarna
Już teraz przygotuj się na nadchodzącą apokalipsę!
Na skutek zakłóceń w magnetosferze spowodowanych aktywnością słońca: budynki, prefixy, sufixy oraz efekty setowe nie będą działały w PvP.
UWAGA! Wymagania przedmiotów pozostaną bez zmian. Może warto zaopatrzyć się w poręczny zestaw pałek i noży?


głupszego eventu nie widziałem Wink

Co roku apokaplipsa? ... dajcie lepiej na rok ...

w tym dniu jaka apokalipsa ? ludzie skasują się ? Smile
19-12-2013 20:28 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za lemarskie rozwiazanie jak jestem top1 i nie ma silniejszych to ja nie dostaje bonusow za roznice poziomow ale lamy co mi wjada na karawanie w pozyczonym eq zbiora fure pkt za pobicie mocniejszego i roznice poziomow pstaci. Zenua.

Patch beta ARENY - opis

Bo tam nie mozna nic skomentowac

Dajcie przyklad lepszy wali slabszego.

__________________
Game over rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez The Juggernaut: 19-12-2013 20:36.

19-12-2013 20:30 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Noc bohaterów będzie trwała 2 dni. W tym czasie da się zrobić jedną własną ekspedycję i dołączyć do dwóch (bez samarytanina).


No nie bo jak rozpocznie ktos 31 zeby konczyla sie 1 to i 2 rano swoja odpali ale wszystkim sie nie dogodzi chyba ze 1 by sie od 8:30 zaczynalo


wiesz juz teraz, jaki masz problem zeby o 1 dzien sie przestawic i zalapac sie na dwie ?? cos Ci przez to ucieknie ?? cos stracisz jak jeden dzien nie odpalisz ?? chyba nie...bo to tylko gra ;]

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

19-12-2013 20:34 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Master_of_Death
Forum Ace


images/avatars/avatar-14518.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 98
Klan: Elizjum - Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po tylu latach te ten świąteczny szał mógłby wyć większy

np. 2 prezenty ze sklepu

nie ataki bez budynków lecz odwrotnie wszystko podwojoneSmile ))

ale no cóż i tak jest okSmile )


a zmiana nazw broni bedzieSmile )


toporek reakcji na karp reakcjiSmile )) ????

__________________
cytat:
Caen (a)
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 dzień 23 godz. 59 min. 59 sek.

Obraza Cerbina

19-12-2013 20:39 Master_of_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Master_of_Death Dodaj Master_of_Death do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Co za lemarskie rozwiazanie jak jestem top1 i nie ma silniejszych to ja nie dostaje bonusow za roznice poziomow ale lamy co mi wjada na karawanie w pozyczonym eq zbiora fure pkt za pobicie mocniejszego i roznice poziomow pstaci. Zenua.

Patch beta ARENY - opis

Bo tam nie mozna nic skomentowac

Dajcie przyklad lepszy wali slabszego.


chodzi o to byś nie uciekał za ataków w ranku i musiał wygrywać w obronie

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
19-12-2013 20:58 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Co za lemarskie rozwiazanie jak jestem top1 i nie ma silniejszych to ja nie dostaje bonusow za roznice poziomow ale lamy co mi wjada na karawanie w pozyczonym eq zbiora fure pkt za pobicie mocniejszego i roznice poziomow pstaci. Zenua.

Patch beta ARENY - opis

Bo tam nie mozna nic skomentowac

Dajcie przyklad lepszy wali slabszego.


zestaw obronny masz ZDEFINIOWANY i w nim walczysz, czyli jak zdefiniujesz zestaw obronny mozesz stać bez eq, w wyprawkowym, szamanach a i tak rozegrane to zostanie tak jakbyś w obronnym stał
19-12-2013 21:00
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A JA MAM PYTANIE CO DO AREN 3VS3.

SKAD SYSTEM BEDZIE WIEDZIAL CZY TO MOJA DROZYNA ATAKUJE CZY BRONI SIE?

roznica w eq w defie/ataku spora wiec skad mam wiedziec czy to ja bede atakowal czy moze jednak bede sie bronil wiec co za tym idzie skad mam wiedziec ktore bizu ubierac?

bo chyba nie losowo ze ubieram msciwy a tu nagle sie okazuje ze to ja sie bronie ?

__________________

19-12-2013 21:26 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by milan109
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Co za lemarskie rozwiazanie jak jestem top1 i nie ma silniejszych to ja nie dostaje bonusow za roznice poziomow ale lamy co mi wjada na karawanie w pozyczonym eq zbiora fure pkt za pobicie mocniejszego i roznice poziomow pstaci. Zenua.

Patch beta ARENY - opis

Bo tam nie mozna nic skomentowac

Dajcie przyklad lepszy wali slabszego.


zestaw obronny masz ZDEFINIOWANY i w nim walczysz, czyli jak zdefiniujesz zestaw obronny mozesz stać bez eq, w wyprawkowym, szamanach a i tak rozegrane to zostanie tak jakbyś w obronnym stał


a no to ok Smile mam nadzieje ze itemy z zk nie dzialaja w obronnym zestawie zdefiniowanym Big Grin


kolejna sprawa, bedzie zmiana ras w koncu mozliwa na becie?

__________________
Game over rotfl
19-12-2013 21:28 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adikab napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Noc bohaterów będzie trwała 2 dni. W tym czasie da się zrobić jedną własną ekspedycję i dołączyć do dwóch (bez samarytanina).


No nie bo jak rozpocznie ktos 31 zeby konczyla sie 1 to i 2 rano swoja odpali ale wszystkim sie nie dogodzi chyba ze 1 by sie od 8:30 zaczynalo


wiesz juz teraz, jaki masz problem zeby o 1 dzien sie przestawic i zalapac sie na dwie ?? cos Ci przez to ucieknie ?? cos stracisz jak jeden dzien nie odpalisz ?? chyba nie...bo to tylko gra ;]


Wiesz mnie to malo obchodzi bo zmiana dnia expy i potem powrot do tego dnia to expa w plecy i tylko rlumaczylem pierwszy komentarz

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

19-12-2013 22:16 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

21.12.2013 Burza Solarna
Ten ewent jest beznadziejny moim zdaniem bo znowu potępy przejadą się po wszystkich po za ssakami i innymi potępami. Jak ma to mieć sens to przynajmniej niech arkana z aktu 2 niech nie działają lub niech przedmioty typu kary czy bonus z pajęczego do blokowania pierwszej rundy niech działa

nie lepiej by było po prostu na wszystkich serwerach ewent ,,czarny strach" dać ? Lepsza zabawa i wszyscy po za łapaczami mają równa szanse
19-12-2013 23:02 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
themadhatter
Forum Ace


images/avatars/avatar-25150.jpg

Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NTT napisał(a)
to ja napisze o co dokladnie chodzi zeby drizzit i turlacz i ozil wiedzieli czym te dwa dni eventu stana sie pozniej.
Ktos kto zaklada expe dzis tzn19 grudnia bedzie zakladal tez 31, zaklada expe tak by sie konczyla 1 stycznia i ma event do przodu a pozniej zaklada normalnie juz 2 stycznia i tez ma event.
Ktios kto zaklada 20 grudnia tak jak ja zgadza sie dlatego wnosze o pomysl sabio,zaklada expe 1 stycznia i ma tylko jeden dzien eventu na swoje expy.
Ktos powie przesun swoj dzien expowy i po problemie ,niby racja ale skutki tego po 2 stycznia beda takie ze w jeden dzien exp w klanie bedzie 40 a w drugi bedzie 4. Nawet w dobie samarytow bedzie trudno to obskoczyc.
Rozwiazanie droga administracjo jest bardzo proste dzialanie eventu 1 stycznia niech sie rozpocznie po 8.30.02 wtedy rozpoczete expy 31 nawet minute pzed 24 skoncza sie normalnie i niebedzie dla osob niektorych dwoch dni eventowych a ci co zakladaja 1@styczniia zaloza po 00.30 wtedy expa sie skonczy na evencie.

Skutki . Nikt niebedzie pokrzywdzony kazdy bedzie mial jedne dzien na evenvie swoja expe.
Niezaburzy to pozniej gry .


NTT ochłoń trochę człowieku,a myślałem że to Ja jestem szalony :/.
Masz na kilkanaście dni wcześniej dokładnie wyliczone ile i kiedy odpalisz exp?
masakra...u nas na serwie jak ostatnio był event "noc bohaterów" to na swojej expie na lokacji "robota" trafiłem "anuba" i na tym samym evencie 2x na asyście przed i po północy także 2x "anub" na górach przemiany i co? straciłem dobry fun i jakieś +/- 120k w plecy ogólnie ,mam sie pochlastac ? lecieć na ściane płaczu chyba ...nie przesadzaj nic nie stracisz ,,,a może dokładnie wytłumaczysz i napiszesz "im" kiedy mają dawać eventy bo Tobie tak pasuje i masz takie "widzimisię" przestań to tylko gra...polski naród ,trudny naród tylko narzekać potrafi najlepiej...
20-12-2013 03:30 themadhatter jest offline Szukaj postów użytkownika: themadhatter Dodaj themadhatter do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

themadhatter to ze ma wyliczone co gdzie i kiedy nie oznacza ze mam ochlonac ani tego ze jestem szalony ale luz bez spinny.
Nie niebede im tzn adm dawal pozwolenia na eventy ale mogli by pomyslec ze ktos np arius akurat robi dwa razy expe na evencie czujeszz milon punktow za dwie expy oczywiscie jesli mu sie uda ubic ...wierze w ciebie arius.
Ja sam niejestem taki kozak jak on wiec bede musial isc w dwojke .

A teraz puenta nie robie puaczu ale chce by ta gra bhla zabawa dlla mnie a niepowodem wku............





Sorrka wszytkie moje posty pisane z telefonu wiec prosze o wybaczenie
20-12-2013 04:33 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
themadhatter napisał(a)
Rozwiazanie droga administracjo jest bardzo proste dzialanie eventu 1 stycznia niech sie rozpocznie po 8.30.02 wtedy rozpoczete expy 31 nawet minute pzed 24 skoncza sie normalnie i niebedzie dla osob niektorych dwoch dni eventowych a ci co zakladaja 1@styczniia zaloza po 00.30 wtedy expa sie skonczy na evencie.

Skutki . Nikt niebedzie pokrzywdzony kazdy bedzie mial jedne dzien na evenvie swoja expe.
Niezaburzy to pozniej gry .



A swoją drogą jest to bardzo dobry pomysł i sprawiedliwy. Też mi się nie podoba, że jedni skorzystają z możliwości założenia ekspy 2 x w ramach jednego eventu.

Administracja powinna to rozważyć.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
20-12-2013 10:00 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
themadhatter napisał(a)
Rozwiazanie droga administracjo jest bardzo proste dzialanie eventu 1 stycznia niech sie rozpocznie po 8.30.02 wtedy rozpoczete expy 31 nawet minute pzed 24 skoncza sie normalnie i niebedzie dla osob niektorych dwoch dni eventowych a ci co zakladaja 1@styczniia zaloza po 00.30 wtedy expa sie skonczy na evencie.

Skutki . Nikt niebedzie pokrzywdzony kazdy bedzie mial jedne dzien na evenvie swoja expe.
Niezaburzy to pozniej gry .



A swoją drogą jest to bardzo dobry pomysł i sprawiedliwy. Też mi się nie podoba, że jedni skorzystają z możliwości założenia ekspy 2 x w ramach jednego eventu.

Administracja powinna to rozważyć.

ej to ja wymyslilem nie ma przypisywania sobie medali gdyby do tego doszlo xddd

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

20-12-2013 10:12 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
themadhatter napisał(a)
Rozwiazanie droga administracjo jest bardzo proste dzialanie eventu 1 stycznia niech sie rozpocznie po 8.30.02 wtedy rozpoczete expy 31 nawet minute pzed 24 skoncza sie normalnie i niebedzie dla osob niektorych dwoch dni eventowych a ci co zakladaja 1@styczniia zaloza po 00.30 wtedy expa sie skonczy na evencie.

Skutki . Nikt niebedzie pokrzywdzony kazdy bedzie mial jedne dzien na evenvie swoja expe.
Niezaburzy to pozniej gry .



A swoją drogą jest to bardzo dobry pomysł i sprawiedliwy. Też mi się nie podoba, że jedni skorzystają z możliwości założenia ekspy 2 x w ramach jednego eventu.

Administracja powinna to rozważyć.


też jestem całkowicie za tym pomysłem a do 8.30 można dać jakiś ciekawy event Wink
20-12-2013 10:17 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
rapier
Lord


images/avatars/avatar-24861.jpg

Data rejestracji: 25-09-2008
Postów: 364
Klan: PINK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: ByDGoszcz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze, że koncert życzeń to ja chce żeby eventy luckowe zaczynały się rano bo po nocach nie będę siedział, a pod choinkę chce nowego kompa

__________________
R6-rapier
R7-rapier
20-12-2013 10:28 rapier jest offline Szukaj postów użytkownika: rapier Dodaj rapier do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Rayneven
cytat:
themadhatter napisał(a)
Rozwiazanie droga administracjo jest bardzo proste dzialanie eventu 1 stycznia niech sie rozpocznie po 8.30.02 wtedy rozpoczete expy 31 nawet minute pzed 24 skoncza sie normalnie i niebedzie dla osob niektorych dwoch dni eventowych a ci co zakladaja 1@styczniia zaloza po 00.30 wtedy expa sie skonczy na evencie.

Skutki . Nikt niebedzie pokrzywdzony kazdy bedzie mial jedne dzien na evenvie swoja expe.
Niezaburzy to pozniej gry .



A swoją drogą jest to bardzo dobry pomysł i sprawiedliwy. Też mi się nie podoba, że jedni skorzystają z możliwości założenia ekspy 2 x w ramach jednego eventu.

Administracja powinna to rozważyć.


a jak nie moge czekac do 0:30 tylko chce zalozyc o 0.05? co to za przyglupawe nerfienie eventow?! porabane.
na 1 serwie akurat trafiam ze stawiam raz, na drugim 2 razy, zapewniam ze przestawienia raz w ta strone zeby postawic w dzien eventow 2 expy a potem powrot na normalny tor (czyli kolejny dzien przerwy w stawianiu expa lacznie 2) sie nie oplaca...

odnosze wrazenie ze NIC NIE POWINNO DAWAC SIE INFO O EVENTACH przed swietami tylko je wlaczyc w planowany czas i tyle...

taka sama glupota jak ta propozycje zeby nie dawac eventow na noc i zeby za krotkie nie byly bo jakis lamer przespal costam...

__________________
Game over rotfl
20-12-2013 11:16 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Xerxes-XII
Double Ace


images/avatars/avatar-10134.jpg

Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 127
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopiszcie godziny startu eventów. Chciałbym się ustawić na skorzystanie dwa razy - w końcu to ma nam sprawić radochę. Jak odpalicie eventy dopiero po 8.30 to będę w duu...

__________________
Uporczywy spam - rekord
Link do BW HARDCORE
Always Helloween
20-12-2013 11:34 Xerxes-XII jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerxes-XII Dodaj Xerxes-XII do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sądzę że najbezpieczniej (nie znaczy że najprościej) byłoby zrobić tak że liczyłaby się godzina odpalenia a nie zakończenie, czyli gdy event trwa 24h od 0:00 to jeśli ktoś odpali o 23:55 przed eventem to nie ma bonusa a jeśli będzie to 23:55 w dzień trwania eventu (5 min przed jego końcem) to expa odbędzie się z uwzględnieniem eventu

jak to wygląda od strony technicznej, nie wiem

zaznaczę też że nie czytałem wszystkich postów więc jak była podobna propozycja to przepraszam za spam Tongue
20-12-2013 11:37 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Xerxes-XII
Double Ace


images/avatars/avatar-10134.jpg

Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 127
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bardzo rozumiem niektóre pomysły Mad . Nie chcecie skorzystać dwa razy?

__________________
Uporczywy spam - rekord
Link do BW HARDCORE
Always Helloween
20-12-2013 11:41 Xerxes-XII jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerxes-XII Dodaj Xerxes-XII do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerxes-XII napisał(a)
Nie bardzo rozumiem niektóre pomysły Mad . Nie chcecie skorzystać dwa razy?


problem w tym, że nie wszyscy skorzystają dwa razy , lecz tylko Ci, którzy mają odpowiednio wypadający dzień ekspedycyjny. I skoro event jest narzucany przez adminsitrację myślę, że najprościej uruchomić go o 8.35 dnia 1 stycznia 2014 roku i tyle. Zadna komplikacja.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
20-12-2013 12:18 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rayneven

KAŻDY może skorzystać z nocy bohaterów DWA razy, więc proszę o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdy.

A sprawiedliwości nigdy nie było, nie ma i nie będzie, a ten event to jest akurat bardzo mała niesprawiedliwość, więc ten cały płacz jest żałosny.

Wcześniej wiele osób (w tym ja, przyznaję się i wstydzę tego) chciało, aby zwiększyć kary za pushing i różne inne przekręty. Doprowadziło to do jeszcze większej niesprawiedliwości i zablokowania uczciwych graczy. Niektórzy przez to się skasowali i serwery stały się jeszcze bardziej opustoszałe.

Dlatego mam prośbę, przestańcie narzekać, bo znów zamiast być lepiej będzie gorzej, a eventy są ok, ale widzę, że po raz kolejny prawdziwym okazuje się przysłowie: daj komuś palec, to będzie chciał rękę.
20-12-2013 12:33 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale zmieniajac dzien expowy gracz traci wiec i ty ciut mijasz sie z prawda



ps jedyny niesluszny ban jaki widzialem to ten na kuloodpornym speedzie (o ile dobrze pamietam) co ce wlepil

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

20-12-2013 12:54 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
Rayneven

KAŻDY może skorzystać z nocy bohaterów DWA razy, więc proszę o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdy.
.


Really? Nieprawdę? Każdy 2 razy? udowodnij proszę, bo może nie ogarniamSmile

1-2.01.2014 Noc bohaterów.
Tej nocy żaden potwór nie może czuć się bezpieczny.


Pokaż mi KAŻDEGO z dwoma ekspami bez przekładania dnia ekspowego czyli i tak narażaniu się na stratę punktów.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
20-12-2013 12:59 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sie wam wszystkim dziwie wy myslicie jak zrobic zeby odpalic 2 ekspy a ja mysle jak spedzic fajnie sylwester. no kurde te placze ze zmarnuje sie 1 ekspa sa naprawde smieszne ogarnijcie sie naprawde. Juz lepiej by bylo gdyby administracja wylaczyla na okres swiat gre. To jest tylko GRA. Ktorej tak naprawde nic nie osiagniecie.

I czy na ewencie bez afixow beda dostepne legendy jezeli tak to dobrze bylo by je rowniez wylaczyc.

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
20-12-2013 12:59 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie, nie przesadzacie? Jak widzę co piszecie, to dochodzę do wniosku, że lepszym eventem byłoby zamknięcie wszystkich serwerów na cały okres świąteczny. Niektórym się już w głowach przewraca od uzależnienia.

Edit:
Kolega wyżej mnie uprzedził. Tongue

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkShadow: 20-12-2013 13:05.

20-12-2013 13:02 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DarkShadow napisał(a)
Ludzie, nie przesadzacie? Jak widzę co piszecie, to dochodzę do wniosku, że lepszym eventem byłoby zamknięcie wszystkich serwerów na cały okres świąteczny. Niektórym się już w głowach przewraca od uzależnienia.

Edit:
Kolega wyżej mnie uprzedził. Tongue


no ej nie wszystkie wampiry chca wyjsc ze swojej piwnicy
exp sie sam nie wbije xddd


ale w sumie wypada dac na luz nawet jesli wrogowie maja zyskac xdd

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

20-12-2013 13:11 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
NaLuzie
Junior Member


Data rejestracji: 17-12-2013
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taka wojna o pare pixeli ? Red Face OOOOO

Czy są tutaj normalni ludzie którzy nie mają takiego parcia na tą grę ?
20-12-2013 13:26 NaLuzie jest offline Szukaj postów użytkownika: NaLuzie Dodaj NaLuzie do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DarkShadow napisał(a)
Ludzie, nie przesadzacie? Jak widzę co piszecie, to dochodzę do wniosku, że lepszym eventem byłoby zamknięcie wszystkich serwerów na cały okres świąteczny. Niektórym się już w głowach przewraca od uzależnienia.

Edit:
Kolega wyżej mnie uprzedził. Tongue


No i takie zamknięcie byłoby na pewno dobrym dla wampirów ruchem... Jeden z niewielu ostatnio trafionych pomysłów.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cinokid: 20-12-2013 13:55.

20-12-2013 13:55 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2014

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH