Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU prośba o akceptację ceny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony prośba o akceptację ceny
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

prośba o akceptację ceny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Szybka Pałka Precyzji

__________________

13-01-2014 22:06 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedna wycena, brak takich przedmiotów na aukcji.... Trochę wątpliwa ta cena, zwłaszcza ze zasugerowana wyższą kwotą z wyceny... i nie sprzedawała się pomimo kilkukrotnego wystawienia.

Aukcja jest moim zdaniem do powtórzenia, z niższym CM.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-01-2014 22:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Sasuke.Uchiha
Forum Ace


Data rejestracji: 05-12-2012
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Chojnice

RE: prośba o akceptację ceny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako ,że ja to kupiłem udzielam się tu . Przedmiotu takiego długo nie było chociaż szukam cały czas i dla mnie ta cena jest okej. sprzedałem już swoją pięść niebios bo wiedziałem ,że wygram to więc jeśli cofasz tą aukcje to moją też cofnij bo nie będę bez broni siedział. a ofki nie dam z moją dopóki nie kupie tej .

__________________
r1:Son Goku
14-01-2014 01:58 Sasuke.Uchiha jest offline Szukaj postów użytkownika: Sasuke.Uchiha Dodaj Sasuke.Uchiha do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
RE: prośba o akceptację ceny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli pięść którą ja kupiłem kosztowała 4,3kk to ile twoim zdaniem powinna kosztować ta pałka która ma tyle samo zwinki, tyle samo ataków lecz obrażenia trochę mniejsze ?


nie sprzedam jej za mniej bo jak ja bym nie miał broni to i więcej bym za taką pałkę dał zwłaszcza, że ceny na szybkie się trochę pozmieniały po patchu

a poprzednio nikt nie kupował ( wcześneijsze aukcje ) - bo może ktoś sobie pr ciułał ?

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 14-01-2014 08:38.

14-01-2014 07:09 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Sasuke.Uchiha
Forum Ace


Data rejestracji: 05-12-2012
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Chojnice

RE: prośba o akceptację ceny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie z Bethrezennem kupiłbym ją szybciej ale pożyczałem pr co możesz sobie sprawdzić bo zgłoszenia zostały dane do Ciebie.

__________________
r1:Son Goku
14-01-2014 13:48 Sasuke.Uchiha jest offline Szukaj postów użytkownika: Sasuke.Uchiha Dodaj Sasuke.Uchiha do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-01-2014 18:58 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU prośba o akceptację ceny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH