Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Łowy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Łowy 11 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ipod89
Double Ace


images/avatars/avatar-23955.jpeg

Data rejestracji: 04-01-2012
Postów: 118

Łowy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to nazwać

No to zapisuje tak jak pan bóg przykazał i od tamtego czasu 4 expy 3x anub


Nasuwa się pytanie co to ma być. Eksp w których pomagałem nawet nie liczę bo tam wypada to tak samo ch****o


I tak już od kilku miechów.

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=420701f4d9

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b55afc5eb4

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2c5b9b3304

naprawi ktoś to w końcu ?

__________________

16-01-2014 17:15 ipod89 jest offline Szukaj postów użytkownika: ipod89 Dodaj ipod89 do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zbyt mała ilość prób, aby określić, czy to wina algorytmu, czy po prostu pech.

Zbierz większą próbkę, i wtedy można będzie wyciągać wnioski.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

16-01-2014 17:18 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
ipod89
Double Ace


images/avatars/avatar-23955.jpeg

Data rejestracji: 04-01-2012
Postów: 118

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ipod89
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
namina (r4) napisał(a)
Zbyt mała ilość prób, aby określić, czy to wina algorytmu, czy po prostu pech.

Zbierz większą próbkę, i wtedy można będzie wyciągać wnioski.


Prób jest dostatecznie tylko niestety od niedawna zapisuje linki


Na stan dzisiejszy wygląda to następująco u mnie 25 eksp 19x anubis wszystko łowyty stawiane za premkę przeze mnie

__________________

16-01-2014 17:20 ipod89 jest offline Szukaj postów użytkownika: ipod89 Dodaj ipod89 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też mam podobnie.... i niejednokrotnie sie zastanawiam nad sensem łowów



Uważam ze skoro płacę za łowy PREMIUM to powinienem sobie wybrać potwora i zero losowania


inaczej gdy łowy idą z reputacji.... wtedy niech losuje ile wlezie


cytat:
Sabio napisał(a)
mylisz sie
stawiasz lowy za premium zeby nie czatowac az komus sie expa skonczy i po nim lapac
placisz premium zeby wygodnie sobie ja postawic



ps sa jeszcze lowy za repe



co do tematu to raczej pech i do czasu zgromadzenia ze stu raportow gdzie % anubisow bedzie ok 35% to raczej to bug nie jest


Oki.... mylę sie.... wiec to co napisłaem potraktujmy jako dodatek.... czyli ZAKUP MOBA ZA PREMIUM Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tomi1974: 16-01-2014 17:29.

16-01-2014 17:22
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
Też mam podobnie.... i niejednokrotnie sie zastanawiam nad sensem łowów



Uważam ze skoro płacę za łowy PREMIUM to powinienem sobie wybrać potwora i zero losowania


inaczej gdy łowy idą z reputacji.... wtedy niech losuje ile wlezie



mylisz sie
stawiasz lowy za premium zeby nie czatowac az komus sie expa skonczy i po nim lapac
placisz premium zeby wygodnie sobie ja postawic



ps sa jeszcze lowy za repe



co do tematu to raczej pech i do czasu zgromadzenia ze stu raportow gdzie % anubisow bedzie ok 35% to raczej to bug nie jest

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

16-01-2014 17:26 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Antrag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2011
Postów: 186
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duzo ludzi tak ma, nic nowego. To nie jest pech tylko brak dzialajacego losowatora. Bw to zwykly totolotek, a placenie premki za lowy to kolejna darowizna za free.
16-01-2014 18:15 Antrag jest offline Szukaj postów użytkownika: Antrag Dodaj Antrag do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
Też mam podobnie.... i niejednokrotnie sie zastanawiam nad sensem łowów



Uważam ze skoro płacę za łowy PREMIUM to powinienem sobie wybrać potwora i zero losowania


inaczej gdy łowy idą z reputacji.... wtedy niech losuje ile wlezie


cytat:
Sabio napisał(a)
mylisz sie
stawiasz lowy za premium zeby nie czatowac az komus sie expa skonczy i po nim lapac
placisz premium zeby wygodnie sobie ja postawic



ps sa jeszcze lowy za repe



co do tematu to raczej pech i do czasu zgromadzenia ze stu raportow gdzie % anubisow bedzie ok 35% to raczej to bug nie jest


Oki.... mylę sie.... wiec to co napisłaem potraktujmy jako dodatek.... czyli ZAKUP MOBA ZA PREMIUM Big Grin


a po co kupowac moba za premium? nie prościej, szybciej będzie np kupić 50k PR za 1 dzień premium?

pech i tyle.. co to dużo gadać.. też mam nieraz 7x pod rząd Anubisa i nie narzekam
16-01-2014 18:31
MiM
Triple Ace


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Biegam na expy po kilka razy dziennie, średnio to ok 5 dziennie. Niestety widze średnią na pewno powyżej 20% anubów jakby wskazywała to lokacja. Bardzo często to średnia 2/5 w ciągu dnia.

Jestem przeciw pomysłowi łowy za premka = pewny mob. Nie przesadzajmy już ludzie, bo każda expa z robota by się kończyła +kilkadziesiat k do przodu.
Jedyne o co bym prosił to tylko sprawdzenie kodu i wygenerowaniu kilkuset prób sprawdzających wpadnięte moby. Wielu graczy by to uspokoiło i ucieszyło.

__________________
R10: mimus93
16-01-2014 18:55 MiM jest offline Szukaj postów użytkownika: MiM Dodaj MiM do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakładając łowy nie masz 100% pewności że trafisz na tego moba jakiego planowałeś. Mi też wiele razy na łowach wpadały anuby zamiast robotów, złośliwa ta gra po prostu Tongue

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

16-01-2014 19:56 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisiejsze Łowy na robota:

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=15c137ffa3

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a64b92115e

Jak już gdzieś wcześniej pisałem, około 80% eksp u mnie na robota to anubis, zakładam tylko przez Łowy.

Jak jakiś admin zainteresowany tym co w linkach, to niech ruszy leniwy zadek, bo za kilka dni linki znikną ze skrzynki odbiorczej. Nie mam zamiaru ich zapisywać, bo mi do niczego nie są potrzebne. Nie mam też zamiaru zbierać linków, żeby leniwemu adminowi cokolwiek udowadniać.

Mam głęboko w D, że algorytm działa poprawnie, mam głęboko w D, że admin chce milion linków. Jak leniwy admin nic nie chce z tym zrobić, to ja tym bardziej mam to gdzieś. Jak jeszcze trochę bardziej zacznie mnie to denerwować, to poszukam innej rozrywki, a BW niech umiera z super działającymi algorytmami.

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DiAM: 16-01-2014 20:44.

16-01-2014 20:41 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zakładaj pająka - licząc twoim tokiem rozumowania
złapiesz tam na bank swojego robota - swoją drogą sam dopiero co miałem serie = 2 tygodnie własnych eksp w plecy bo wypadł anubis - ba nawet serie kilku dni bez udanej - ale jakos nie płaczę na forum - bo biorąc pod uwagę kilka miesięcy - gdzie robot wypadał dzień w dzień to i tak dobra średnia

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
16-01-2014 21:09 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Gumis1
Double Ace


Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 106

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by DiAM
Dzisiejsze Łowy na robota:

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=15c137ffa3

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a64b92115e

Jak już gdzieś wcześniej pisałem, około 80% eksp u mnie na robota to anubis, zakładam tylko przez Łowy.

Dales 2 linki. Chcesz przez to udowodnic, ze jest 100% na anubisa? (2/2 = 100%) Ja moge dac jakikolwiek link, w ktorym jest robot i moge twierdzic, ze jest 100% na robota... Nic nie udowodnisz, przez wklejanie kilku/kilkunastu linkow. Jesli chcesz pokazac, jak to losowator cie nie lubi, zrob statystyke, przez 4-5 miesiace zapisuj wszystkie linki, wpisuj do tabelki w excelu co trafiles. Wtedy bedzie odpowiednia probka, zeby o czymkolwiek dyskutowac. (zakladam, ze przynajmniej 2-3 expy dziennie)
Prawda jest taka, ze czesciej zwraca sie uwage na "zdarzenia negatywne". Trafisz 10x z rzedu robot, jest ok. Gdy juz 3x masz anuba to cos ci nie pasuje...
17-01-2014 01:26 Gumis1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gumis1 Dodaj Gumis1 do Listy kontaktów
RaZ
Member


Data rejestracji: 06-01-2014
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osoby, które kłócą się w tym temacie chyba nie bardzo wiedzą po co to robią Big Grin

JASNO I CZYTELNIE ZROZUMIAŁEM, że...

=Autor tematu prosi administrację o przebadanie algorytmu=

I wiecie co? Moim zdaniem to jest dopiero zabawna sytuacja, bo ani Konrad ani Sushi tego nie zrobią, sami przecież o tym dobrze wiecie, nie zrobią tego, być może nawet nie odpowiedzą, po cholerę mają w ogóle zajmować się tym tematem, jak na forum pełno idiotów, którzy zamiast ponaglać operatorów do interwencji i sprawdzenia czegoś, zaczynają się kłócić i przerzucać "dowodami" na abstrakcyjny temat.

Dlaczego abstrakcyjny? Bo żaden z was nie ma zielonego pojęcia jak wygląda algorytm losowania i możecie tylko domniemywać, że jeżeli ilość robotów jest większa od ilości anubisów, to szansa na wylosowanie robota jest proporcjonalnie większa.

Po co więc wyręczacie adminów w odpowiedzi na pytanie o sprawdzenie algorytmu? Otóż powiem wam: bo jesteście stadem owiec, które same się zagania. Pasterz od miesiąca pije w domu i nie wychodzi, pies uciekł za granicę i występuje w niemieckim mam talent, a wy codziennie rano otwieracie sobie zagrodę, wychodzicie na łąkę, zaganiacie się do zagrody pod wieczór. Co więcej, nauczyliście się nawet strzyc, jak tylko jakaś owca zaczyna beczeć, że coś jest nie tak, to inne owce strzygą ją za pomocą najstraszliwszej broni "płacz temat". W zasadzie nie ma nawet logicznych argumentów w większości wypowiedzi na forum, co utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma co przejmować się jakością gry na BW. W tej grze ważna jest interakcja z innymi graczami, ale co poradzić jak Ci bardziej rozgarnięci rzucili to dziadostwo w cholerę [nie zrobiłem tego, więc nie zaliczam się do tej grupy], a zostali sami CIACH, z którymi nie chciałoby się nawet na pociąg czekać.


+1 offence

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 17-01-2014 09:55.

17-01-2014 01:54 RaZ jest offline Szukaj postów użytkownika: RaZ Dodaj RaZ do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RaZ napisał(a)
\a zostali sami idioci\.


ładnie, obraziłeś właśnie ponad 1000 osób Big Grin graty nie wiem jak ty, ale ja tam idiotą nie jestem, ale jak już się przyznałeś, to nie będę się kłócił.
Gram w BW ;p bo na R6 jest fajna ekipa z którą fajnie się pisze i wszyscy leją na to co się dzieje. Po prostu się tam bawimy.Mam jeszcze za mały lvl, żeby narzekać na kuźnie i wyższe lokacje, więc dla mnie gra jest spoko i nie widzę w niej żadnych problemów

Powiem więcej, gram Wz'etem, który musi być tylko i wyłącznie białą, która kosztuje masę kasy. Obecnie jest ich najmniej, dawno zapomniana rasa, a ja jednak nie narzekam na brak dropa itd. tylko patrzę na pozytywy w tej grze. A jednym z nich jest właśnie towarzystwo ludzi, z którymi codziennie rozmawiam

Temat? Prawda jest taka, że zbyt często wpadają anuby.
Ale
Po prostu ludzie maja pecha. Nie masz 100% na trafienie robota
Gdy masz choćby 1% szans na niepowodzenie, to się nie powiedzie jak kto będzie mieć pecha xd

"Jak kto ma pecha to i w Du%% palca złamie"

Administracja wątpię, żeby się wypowiedziała, raczej uznają to za zwykły pech. Temat zostanie zamknięty przez moda, pewno z komentarzem jak admini ze chcą otworzyć, to otworzą.

Dla mnie norma, że ekspa nie wchodzi, nawet na łowach.

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-01-2014 02:51 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
ipod89
Double Ace


images/avatars/avatar-23955.jpeg

Data rejestracji: 04-01-2012
Postów: 118

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ipod89
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra osoby. które nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia niech umilkną bo napewno jest coś na rzeczy. Średnio u mnie w klanie idzie od 5 do 10 łowów na robota z czego ponad połowa to anuby a do tego ludzie chcą przez takie błędy w losowatorze (nazywajmy rzeczy po imieniu) przestać grać. To nie jest problem jednostki ale ogółu linków z roku czasu nie będę zapisywać chcesz, żebym testował przez rok? Zapłać mi za mój zmarnowany czas opłać premkę moją i osób z którymi latam na ekspy. A co do samych łowów jest to usługa premium za którą płacę i która podlega gwarancji o którą się staram. Bo jakoś jak ci któs szmelc wciska to albo go naprawia albo oddaje kasę tak już jest w życiu i tego nie przeskoczymy. Grzecznie proszę o sprawdzenie tego dziadostwa bo przez to serwer na kótrym gramy popada w ruinę. Wyjścia są dwa albo naprawić algorytm, żeby wpadało średnio te 20-30% anubów a nie ponad 50 albo z łowów usunąć przeciwników dodatkowych tak to widzę jest jezcze opcja numer 3 po której bym się nie obraził usunąć całkowicie łowy za premkę i zwrócić zainwestowaną w nie premkę bo nie mam zamiaru płacić za coś co nie działa poprawnie.

__________________

17-01-2014 06:04 ipod89 jest offline Szukaj postów użytkownika: ipod89 Dodaj ipod89 do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ipod89 napisał(a)
Dobra osoby. które nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia niech umilkną bo napewno jest coś na rzeczy. Średnio u mnie w klanie idzie od 5 do 10 łowów na robota z czego ponad połowa to anuby a do tego ludzie chcą przez takie błędy w losowatorze (nazywajmy rzeczy po imieniu) przestać grać. To nie jest problem jednostki ale ogółu linków z roku czasu nie będę zapisywać chcesz, żebym testował przez rok? Zapłać mi za mój zmarnowany czas opłać premkę moją i osób z którymi latam na ekspy. A co do samych łowów jest to usługa premium za którą płacę i która podlega gwarancji o którą się staram. Bo jakoś jak ci któs szmelc wciska to albo go naprawia albo oddaje kasę tak już jest w życiu i tego nie przeskoczymy. Grzecznie proszę o sprawdzenie tego dziadostwa bo przez to serwer na kótrym gramy popada w ruinę. Wyjścia są dwa albo naprawić algorytm, żeby wpadało średnio te 20-30% anubów a nie ponad 50 albo z łowów usunąć przeciwników dodatkowych tak to widzę jest jezcze opcja numer 3 po której bym się nie obraził usunąć całkowicie łowy za premkę i zwrócić zainwestowaną w nie premkę bo nie mam zamiaru płacić za coś co nie działa poprawnie.


co do wpadania anubow przy lowach lub pelnych lokacjach tak samo na wczesniejszych lokacjach sam twierdze i wiem - przedstawialem dowody iz system losowy nie jest poprawny sa serie np 3 tygodnie roboty potem tydzien anuby i pozniej powtorka bez znaczenia czy lowy czy normlane ale administracja to olewa .... jak dla mnie dopóki wszyscy maja taką samą szanse na rozwój tak samo leca anuby czy inne top moby na lokacji na lowach czy pelnych lokacjach dopóty gra jest sprawiedliwa pod tym kątem
17-01-2014 09:12
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by shadow_mk
cytat:
ipod89 napisał(a)
Dobra osoby. które nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia niech umilkną bo napewno jest coś na rzeczy. Średnio u mnie w klanie idzie od 5 do 10 łowów na robota z czego ponad połowa to anuby a do tego ludzie chcą przez takie błędy w losowatorze (nazywajmy rzeczy po imieniu) przestać grać. To nie jest problem jednostki ale ogółu linków z roku czasu nie będę zapisywać chcesz, żebym testował przez rok? Zapłać mi za mój zmarnowany czas opłać premkę moją i osób z którymi latam na ekspy. A co do samych łowów jest to usługa premium za którą płacę i która podlega gwarancji o którą się staram. Bo jakoś jak ci któs szmelc wciska to albo go naprawia albo oddaje kasę tak już jest w życiu i tego nie przeskoczymy. Grzecznie proszę o sprawdzenie tego dziadostwa bo przez to serwer na kótrym gramy popada w ruinę. Wyjścia są dwa albo naprawić algorytm, żeby wpadało średnio te 20-30% anubów a nie ponad 50 albo z łowów usunąć przeciwników dodatkowych tak to widzę jest jezcze opcja numer 3 po której bym się nie obraził usunąć całkowicie łowy za premkę i zwrócić zainwestowaną w nie premkę bo nie mam zamiaru płacić za coś co nie działa poprawnie.


co do wpadania anubow przy lowach lub pelnych lokacjach tak samo na wczesniejszych lokacjach sam twierdze i wiem - przedstawialem dowody iz system losowy nie jest poprawny sa serie np 3 tygodnie roboty potem tydzien anuby i pozniej powtorka bez znaczenia czy lowy czy normlane ale administracja to olewa .... jak dla mnie dopóki wszyscy maja taką samą szanse na rozwój tak samo leca anuby czy inne top moby na lokacji na lowach czy pelnych lokacjach dopóty gra jest sprawiedliwa pod tym kątem


dokladnie anuby i roboty leca mniej wiecej seriami, o ile na stawianie nie ma skutecznosci na tyle pomaganie na pr mozna przestawic na osobe z pozytywna seria robotowa a samarytanic na anubach zeby przeleciala komus seria
i prawda sie wydaje to ze przez ok 3-4 tygodnie leca roboty a potem przez tydzien do 10 dni anubisy.


ps a co do samego sprawdzania algorytmu - musialby to byc ktos z zewnatrz poniewaz konrad jest przekonany ze zakodowal to dobrze i sprawdzil ze dziala za 1 razem wiec ciezko wpoic stworcy ze cos nie halo xD

__________________
Game over rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez The Juggernaut: 17-01-2014 09:19.

17-01-2014 09:17 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh ludzie, ludzie, temat wałkowany tysiące razy na forum wystarczy poszukać. Ja się nie dziwię, ze administracji nie chce się po raz setny pisać tego samego.

Dal wszystkich którzy piszą "administracja tego nie sprawdzi", "administracja nic z tym nie zrobi", "nikt tego nie sprawdzi" itd.

Testy losowatora

Zwykły użytkownik przy udziale administracji zrobił testy losowatora i o dziwo wyszło, ze poza niewielkimi odchyleniami(taki już urok generatorów pseudolosowych) wszystko działa jak powinno.

Gdyby choć część z was miała chociaż podstawowe pojęcie o prawdopodobieństwie takich zbędnych tematów by nie było, polecam powrót do książek z matmy z liceum.

P.S.

W ogóle temat sprawdzania losowatora bym gdzieś podkleił w widocznym miejscu, może przynajmniej w jakimś odsetku zmniejszyłoby to ilość tematów jak ten.

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 17-01-2014 13:13.

17-01-2014 09:19 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do algorytmu - zajrzyjcie na ściane płaczu w misz maszu- było conajmniej kilka dyskusji na jego temat - konrad dokładnie podawał jaki algorytm jest wykorzystywany i dlaczego mimo że kiepski ( to jednak wydajny ) - w skali serwera nawet ten algorytm ma niewielkie odchyły od normy a to że dla jednostek upierdliwy - no cóż administracja to olała już parę lat temu i nie ma sensu wracać do tej dyskusji a biorąc pod uwagę ile czasu zajmuje im opracowanie patchy - dokończenie a3 etc ( o sagach nie wspomnę ) to nie ma sensu się rozpisywać o nakładzie pracy nad poprawieniem algorytmu którego działania i tak by nikt nie zauważył - bo osoby poszkodowane i tak by się pieniły

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
17-01-2014 09:30 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze mówi sie o małej próbie, dlatego co drugi dzien zapisuje kilka informacji dotyczących każdej ekspedycji na robota, do momentu uruchomienia bety. Piszecie o tym jak często wypada anubis, dlatego usunąłem niepotrzebne informacje i zamieszczam same wyniki dotyczące tego, jakie mobki mi wylosowało.

A, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, A, R, A, R

R, R, R, R, R, A, A, R , R, R, R, R, R, A, R, R

R, A, R, R, R, A, A, R, R, A, R, R, R, R, A, A

R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, A, R, R, R

A, A, R, A, R, A, R, A, A, R, A, R, A, R, R, R

R, A, R, R, A, R, R, R, R, R, R, R, A, R, R, A

R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R

R, R, R, R, R, R, A, R, R, R, R, R, R, R, R, R

R, A, A, R, R, R, R, R, R, R, A, R, A, R, R, A

R, A, R, R, A, R, A, R, A, A, R, A, A, R, R, R

R, A, R, R, R, R, R, A, R, R, R, A, A, R, R, R

R, A, R, R, R, A, R, R, R, A, R, R, A, R, R, R

A, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, R, A, A, A, R

R, R, A, R, R, R, R, A, R, A, A, R, R, R, R, R

R, A, R, A, R, R, R, A, R, R, R, R, R, A, R, R

R, R, R, R, R, A, A, R

248 wyników, anub - 24%
Nie widzę powodów do narzekań Tongue

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerald_Tarrant: 17-01-2014 13:22.

17-01-2014 13:12 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
eurorubel
Forum Ace


Data rejestracji: 17-08-2013
Postów: 76
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łowy z 17 stycznia: jedne przed nocą bohaterów drugie w trakcie nocy bohaterów:


http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1efeafebb2

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=add4c41d89

dwa Anuby


łowy 21 stycznia event nocny:

robot

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=542c9fccc5


23 stycznia anubis szaleństwo podwójnych nocy:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0c9bc9c3f4

__________________
eurorubel r10

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez eurorubel: 23-01-2014 10:10.

18-01-2014 06:21 eurorubel jest offline Szukaj postów użytkownika: eurorubel Dodaj eurorubel do Listy kontaktów
ipod89
Double Ace


images/avatars/avatar-23955.jpeg

Data rejestracji: 04-01-2012
Postów: 118

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ipod89
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gerald nie zapisuj wszystkich eksp bo i 10 dziennie dał bym radę tylko te które stawiasz Wink i zobaczysz, że wynik wyjdzie odmienny.

Co z tego, że niby te 20% overala wpada anubów jak to są ekspy nie twoje albo nie punktowane (wbite jako samarytanin) a te które pomagasz normalnie i zakładasz kończą się anubami w 70% przypadków. Albo mam takiego pecha albo pora zacząć grać w totolotka

__________________

18-01-2014 09:58 ipod89 jest offline Szukaj postów użytkownika: ipod89 Dodaj ipod89 do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od poczatku...
...nie wiem jaki byl zamysl tworcow by na expach dodawac High-Moby rownoznaczne z jej przegrana... nie wiem, moze zebysmy za szybko nie expili, moze zeby byl wiekszy fun z wygranej ale wiekszosc zgodzi sie ze mna, ze zwieksza to tylko poziom naszej irytacji

Łowy...
...mysle ze lowy moglybyc od tego zeby losowalo zawsze moba docelowego lub jesli juz nie przejdzie to zwiekszenie tych "chcianych" mobkow tak zeby bylo te 90% tak jak to sie ma w udanej zasadzce, wiadomo, tez irytuje ale 1 atak w plecy na 10 to nie 1 na 5 Smile ... pomijam fakt, ze za kazde zakladane lowy placimy 1 dzien premium

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
18-01-2014 11:29 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
themadhatter
Forum Ace


images/avatars/avatar-25150.jpg

Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczególnie BOLI (!!!) kiedy na dłuuuuuuuuugo oczekiwanej i zapowiadanej "nocy bohaterów" z okazji nowego roku na lokacji Góry Przemiany wypada Anubis - dwa dni przygotowań i kompletowania sprzętu do ubicia robota w duecie Frown i kupa....

....innym razem kilka tygodni wcześniej na evencie NB aktywowanym losowo miałem na swojej expie zamiast robota oczywiscie anuba i 2x na asyście przed i po północy tak samo anub ......normalnie ręce opadają Frown rozumiem że nie większości graczy to spotyka ale dlaczego pokrzywdzone mają być jednostki ???
(chodzi o dobrą zabawe i chęć sprawdzenia sie)
18-01-2014 12:07 themadhatter jest offline Szukaj postów użytkownika: themadhatter Dodaj themadhatter do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=45b93bc0a9

Kolejny Anubis z rzędu na mojej ekspie, oczywiście Łowy

Tylko jeden, bo dziś nie pomagałem na Robocie.

30 minut temu w moim klanie kończyły się 2 ekspy na Robota, na obu Anubis.

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3e154d2f80

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2cfcd257c1

Ale wszystko jest OK, to tylko bezpodstawny płacz, niech admin dalej olewa sprawę rotfl


Edit:
cytat:
Dyzma2222 napisał(a)
To straszne Ja to bym chyba się skasował...
Myślałem że żartujesz ale to co piszesz to chyba na prawdę?
Kolejny temat płaczu pecha masz i tyle to jest gra losowości możesz mieć 90% szans a tobie i tak się nie uda.
Ludzie mają 1:1 000 000 000 000 000 na wygranie w totka a jednak wygrywają

Jakbym chciał poznać zdanie debila, to na 100% bym pisał do ciebie.
Gdy znów przyjdzie ci ochota na napisanie posta, to pieprznij ze 2 baranki w ścianę, jeśli nie przejdzie, to powtórz operację.


Edit2:

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=480308d668

Kolejny dzień i kolejny anubis na robocie, oczywiście płatne Łowy!

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez DiAM: 19-01-2014 12:32.

18-01-2014 16:35 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
Dyzma2222
Triple Ace


Data rejestracji: 28-03-2013
Postów: 230
Klan: RaVeN2
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To straszne Ja to bym chyba się skasował...
Myślałem że żartujesz ale to co piszesz to chyba na prawdę?
Kolejny temat płaczu pecha masz i tyle to jest gra losowości możesz mieć 90% szans a tobie i tak się nie uda.
Ludzie mają 1:1 000 000 000 000 000 na wygranie w totka a jednak wygrywają
18-01-2014 17:11 Dyzma2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dyzma2222 Dodaj Dyzma2222 do Listy kontaktów
ipod89
Double Ace


images/avatars/avatar-23955.jpeg

Data rejestracji: 04-01-2012
Postów: 118

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ipod89
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idzie zemsta nie zakładam 4 robota idę na anuba pewnie przy naszym ukochanym algorytmie i full lokacji wpadnie wendigo ale co tam dla admów wszystko ok? Hajs wpada nie ma co narzekać i naprawiać skoro są ignoranci którzy za to płacą i kwiczą już nie jak stado baranów tylko bardziej tuczne zwierzątka...

EDIT: literówka

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ipod89: 18-01-2014 17:19.

18-01-2014 17:18 ipod89 jest offline Szukaj postów użytkownika: ipod89 Dodaj ipod89 do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

echhh już nie ważne... irytują mnie już anubisy na lokacji robot...

__________________
Nick w grze
Burning Avenger

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez benek98: 21-01-2014 11:25.

20-01-2014 13:08 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie ogarnijcie sie... im wiecej placzu ze znow mi wyskoczyl Anubis tym gorzej... algorytm jest ustawiony na wieksza ilosc prob i Gerald to ladnie przedstawil

248 wyników, anub - 24%... czyli odchylka tylko 4% na niekorzysc... jesli takich prob byloby z 10 x wiecej to gwarantuje ze wynik Anubow bylby jeszcze blizszy 20%

...pozwole sobie "wyciac" niektore niekorzystne serie Geralda


...A, A, R, A, R, A, R, A, A, R, A, R, A,
13 prob 8 Anubisow... 61% Anubisow


kolejna wychwycona seria
...A, R, A, R, R, A, R, A, R, A, A, R, A, A,
14 prob 8 Anubisow... 57% Anubisow


WIEC ZAPRZESTANCIE PLAKAC ZE WAM LOSUJE ANUBISY NA LOKACJI Z ROBOTAMI... TYLKO ZACZNIJCIE MIEC PRETENSJE O TO, PO CO TE DODATKOWE MOBY WOGOLE ZOSTALY DODANE... JAK JUZ WSPOMNIALEM WCZESNIEJ ZWIEKSZA TO TYLKO IRYTACJE GRACZY...

OPONUJMY ZA TYM ZEBY TE MOBY ZNIESLI A JESLI JUZ SIE NIE DA TO ZMNIEJSZYLI SZANSE ICH WYLOSOWANIA


__________________
R3: Ponury Żniwiarz
20-01-2014 13:39 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moby są dodane po to, by nie było na 100% pewnych perków Wink Tak jest na niemalże każdej lokacji, więc nie widzę sensu w szukaniu tutaj problemu.

To jest zwykły płacz temat, mając 20% szans na anubisa nie powinno nikogo dziwić, że czasem wpada ich więcej. Ja jakoś robię roboty przez łowy i rzadko wpadał anub. I co? Mamy inne algorytmy? Nie sądzę Wink

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 20-01-2014 13:54.

20-01-2014 13:53 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Łowy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH