Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6 14 Ankieta - średnia ocena: 4,2114 Ankieta - średnia ocena: 4,21
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zacznę od tego że mogłabym swoje intencje wyrazić w temacie który bardzo dotyczy sprawy o którą mi chodzi
bana gracza Uri Boyka
niestety surowy i bezsensowny dla mnie regulamin działu skarg na to nie pozwala
niech ten list w dziale Misza Masz jest więc również wyrazem protestu wobec bezsensu regulaminu tego forum
rzecz dotyczy bana z działu skarg- piszę w Misz Maszu
dla mnie nie tylko nielogiczne ale i komiczne

zwracam się z ogromną prośbą o odbanowanie gracza Uri Boyka - Sebusia


Multi Pana Spartakus Big Grin

nie kontaktowałam się z nim ostatnio ale z widać jego odwołanie nie przyniosło skutku

moje uzasadnienie do prośby
wiem że on nie zrobiłby tego dla mnie ani dla nikogo z mojego klanu
wiem że zasłużył wedle regulaminu tej gry na bana
wielokrotnie składał na mnie skargi i pustakował nie tylko mnie ale i ludzi z mojego klanu
bluźni na sb bezkarnie i nagminnie
mówiąc żartem straszna z niego menda ale mi go brak Smile Smile

jest w nim coś takiego co karze mi tą prośbę napisać
coś co sprawia że wiem iż warto o niego powalczyć

szanowna administracjo

wielokrotnie wedle regulaminu tej gry zachowałam się nie tak jak trzeba
mam bany na 4 postaciach tylko i włącznie z powodu bezsensu regulaminu którego nie umiem zaakceptować
ale wiem jakim jestem człowiekiem i absolutnie wedle mojego prawa uczciwości banów tych mieć nie powinnam
dlatego też moje odczucia co do Uriego wyrażam w taki a nie inny sposób

proszę o umożliwienie gry Uriemu i jeśli to możliwe wszystkim innym graczom z tematu powyżej
proszę o umożliwienie mi dokończenia procesu resocjalizacji Sebastiana

z poważaniem Katarzyna

p.s proszę aby w tym temacie pisali ludzie którzy myślą podobnie jak ja

wszystkim złośliwcom mówię od progu wonnnnnnnnnnn !!!!!!!!

spadać na drzewo ze swoim złośliwościami i wredotą !!!!!!!!!
14-03-2014 19:08 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po tych banach serwer r6 umarł, nawet ludzie zaczęli oddawać/zamieniać się na inne serwery.

Mam maluszka na r6 i odechciało mi się tam przez to grać, bo mało osób zostało aktywnych i nie widzę sensu ładowania tam dalej premki.

__________________

r3 barthi
14-03-2014 19:13 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
TUROK*
Top Nup 2014


images/avatars/avatar-11012.gif

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 149
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://i840.photobucket.com/albums/zz329...tingpopcorn.gif
14-03-2014 23:35 TUROK* jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK* Dodaj TUROK* do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

minetka ale to taki zart?
maja byc rowni i rowniejsi?
bo co..bo top? bo serwer wymiera?

wymiera w tej chwili z 17 serwerow
tez przez bany na ktore gracze pracowali sami ale dla jednej osoby robic wyjatek?


ja jestem ciekawy jednego
Uri-ego nie znam ale publicznie przyznaje ze nie ma multiklnta ani nie zasiadal
okazuje sie co innego
i co po 30 dniach zalatwia sprawe na pw? logow sporo jest pokazujacych wine to nie moze sie publicznie przyznac? taki pewny niewinnosci byl...


zdecydowane nie dla takich pomyslow

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

15-03-2014 00:01 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"

nie to nie żart
ja też nie znam Uriego osobiście
co więcej w grze darliśmy koty nie jeden raz
ale ja potrafię wybaczyć Smile

a Uri nie jest bardziej nieuczciwy od tych którzy swoimi nieuczciwościami i kombinowaniem wpasowują się jedynie w regulamin gry i forum
by osiągać korzyści dla siebie i swoich niecnych interesów

bo dla mnie postępowanie zgodnie z regulaminem gry i forum nie ma wiele wspólnego z uczciwością ludzką

intencjonalnie regulamin dba o uczciwość ale praktyka pokazuje inaczej
a oto kilka przykładów

1. moje warny w konsekwencji bany w grze za zbanowane konta na forum dostawałam za nieregulaminowe posty w zakazanych dla graczy działach forum: skargi i pręgierz

dlaczego świadomie łamię regulamin tych działów?????

bo to wyraz mojej uczciwości ludzkiej a moje posty w moim odczuciu rzucały światło na sprawy poruszane w skargach

2. skargi wulgaryzmów na sb
regulaminowy punkt tego forum niewłaściwie wykorzystywany przez graczy
nieuczciwie i wyjątkowo wrednie

pytałam już na tym forum ilu z was chce się po godzinach wychowywać innych graczy i dbać o język komunikacji na sb????????

intencje intencjami a skargi takie sa tylko wyrazem złośliwości i wredoty jednych graczy wobec drugich

nieuczciwe w aspekcie ludzkim ale zgodne z regulaminem skarg !!!!!!!!!!

3. dział wycen - regulaminowy dział forum
ile razy w tym dziale padały zaniżonei nieuczciwe wyceny
ostatnia glośna sprawa z r6
wycena tych portek

Legendarne Doskonałe Runiczne Szorty Siłacza

i sprzedaż tych portek

Legendarne Doskonałe Runiczne Szorty Siłacza - 13kk + Leg. Dsk Kusza Reakcji + Leg. Db. Run Spodnie

dlaczego wyceniający nieuczciwie nie zostali ukarani za ewidentne oszustwa?????
bo nie ma takiego haczyka w regulaminie????

dlaczego Calipso997 nie został ukarany za ewidentne oszustwa w wycenach albo za próbę puszu na aukcji?

on sie tylko próbował wpasować w regulamin dla swoich korzyści tak?????????

4. pustakowanie za niekupiony item

klan Calipso997 pustakuje mój klan za niekupione portki
czy to jest wyraz uczciwości czy jedynie regulamin gry takich działań nie zabrania??????????


nie piszcie mi o uczciwości w kontekście regulaminu

moja prośba do władz jest wyrazem mojej uczciwości ludzkiej
Uri ze swoimi udowodnionymi oszustwami nie różni się niczym od tych których oszustwa są nieudowodnione a są oszustwami w aspekcie ludzkim

a że ma szczęście do ludzi czytaj do mnie która ma ochotę o niego powalczyć?
widocznie na to zasługuje Smile

K.
15-03-2014 09:27 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ależ nikt ci go nie odbiera - jeśli ma zapał do gry może założyć nowe konto
i znów z tobą rozmawiać, jak nie chce od początku może przejąć konto nieaktywne od znajomego
i ciągnąć dalej - jeśli jednak występowała wina to powinna i być kara
ciągniecie o upadaniu
znam gry które bez nadzoru operatorskiego upadały dużo szybciej niż bw

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
15-03-2014 09:39 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzie ja napisałam o tym by go nie karać??????
ja proszę tylko o to by mógł skorzystać z prawa odwołania od bana stałego ze skutkiem pozytywnym........
15-03-2014 09:43 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
ZjadaczMebli-
Full Member


images/avatars/avatar-16380.jpg

Data rejestracji: 07-12-2009
Postów: 64
Klan: BLACK DRAGONS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Kluczbork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem na tak, ja potrafie przegrywac i przyznac sie do bledu - no i wybaczac nawet sie nauczylem ostatnio Pleased Uri czlowiek dobry, dupa twarda jak sam skur(#$@%T Big Grin

__________________

15-03-2014 10:44 ZjadaczMebli- jest offline Szukaj postów użytkownika: ZjadaczMebli- Dodaj ZjadaczMebli- do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZjadaczMebli- napisał(a)
ja jestem na tak, ja potrafie przegrywac i przyznac sie do bledu - no i wybaczac nawet sie nauczylem ostatnio Pleased Uri czlowiek dobry, dupa twarda jak sam skur(#$@%T Big Grin



kocham cię Marcinku :*

masz klasę człowieku nonono.......
15-03-2014 10:59 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
tygrysek 13
Triple Ace


Data rejestracji: 10-01-2011
Postów: 187
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt faktem, że kolejne bany prowadzą do upadku serwera. Co z tego, że się klika i ma się drop, jak nie ma się komu sprzedać. Nie jestem zwolennikiem anarchii, wręcz przeciwnie. Ale regulamin jest tutaj mocno naciągany i traktowany wybiórczo. Myślę droga administracjo, że należy się nad tym zastanowić, bo Wam gra padnie jak Czas Wojny.

__________________
Nick w grze: Tygrysek13

Na wszystkich serwerach gdzie tylko gram

Kupujesz coś ode mnie daj ofkę

15-03-2014 11:01 tygrysek 13 jest offline Szukaj postów użytkownika: tygrysek 13 Dodaj tygrysek 13 do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne bany prowadzą do upadku serwera? Może pora zacząć grać zgodnie z regulaminem gry?

Może waszym zdaniem należy znieść cały regulamin gry aby serwery nie upadły? Smile
Takie tłumaczenie jest śmieszne...

I nie mam nic przeciwko do odblokowywaniu graczy po odwołaniu jest to sprawa operatora danego serwera.

Szanuje Uriego i życzę mu jak najlepiej

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GreSs: 15-03-2014 13:58.

15-03-2014 12:35 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
Kolejne bany prowadzą do upadku serwera? Może pora zacząć grać zgodnie z regulaminem gry?

Może waszym zdaniem należy znieść cały regulamin gry aby serwery nie upadły? Smile
Takie tłumaczenie jest śmieszne...


panie Gress no spadł mi pan jak gruszka z wierzby
przedstawiciel prawa brzmi dumnie
przedstawiciel prawa respektujący prawo brzmi jeszcze dumniej

proszę pana zatem o odniesienie się do słów T moderatora Pożeracza Dusz który oficjalnie i bez skrępowania głosi na sb publicznym iż do banów za wulgaryzmy będzie zgłaszał tylko mnie i moich klanowiczów co więcej on to robi
proszę jego uczciwość jako przedstawiciela prawa ocenić, skomentować w kontekście uczciwości o jakiej ja piszę

mogłabym zgodnie z regulaminem tego forum zgłosić jego poczynania do kogoś tam
nie zgłaszam
dla mnie szkodliwość społeczna czynu pana T moderatora Pożeracza jest znikoma w kontekście wszystkiego tego czego udziałem są ludzie grający w tę grę i korzystający z tego forum

ale do tego co ja napisałam w wyróżnionych optymistycznym kolorem punktów pan się nie odnosi
dlaczego????????????????????????????

proszę nie kazać mi myśleć nawet iż podobnie jak Pożeracz Dusz jest pan w tej chwili klanowiczem pustakującego nas SCR i jest pan stronniczy



odwołuję się do pana jak do człowieka i taki jest wydźwięk mojej prośby
a prośba dotyczy człowieka który w żaden sposób nie jest ani nawet klanowo związany ze mną.....

o Urim można powiedzieć tylko iż jest ikoną serwera
a nad ikonami i gustami się nie dyskutuje prawda?...Smile



ma pan szczęście iż edytował pan posta
ma pan u mnie plusssssssssssss i to ogromny Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 15-03-2014 14:10.

15-03-2014 14:09 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
H-ana
Double Ace


Data rejestracji: 18-03-2010
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Minetka napisał(a)
mam bany na 4 postaciach tylko i włącznie z powodu bezsensu regulaminu którego nie umiem zaakceptować


Może jak nie akceptujesz regulaminu to nie graj w tą grę? Może przemyśl sprawę i podaj jakieś konkretne (nie z kosmosu i nie z głębi Twego niezrozumiałego dla świata jestestwa wzięte) propozycje zmian w regulaminie, które uczynią go mniej bezsensownym dla Ciebie i pewnie innych. Może zamiast jak zawsze siać zamęt i obrażać innych (bo się z Tobą nie zgadzają) spróbuj jakiegoś konstruktywnego działania. Może namów jednego gracza (dowolnego) żeby grał uczciwie zamiast promować wałki i krzyczeć o przejście nad nimi do porządku dziennego. Może zacznij zmiany od siebie a nie ciągle próbuj zmieniać innych...

__________________
r6 r13 H-ana
15-03-2014 14:39 H-ana jest offline Szukaj postów użytkownika: H-ana Dodaj H-ana do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do pracy tmoda to jego praca związana jest z utrzymywaniem porządku na forum ale w moim przekonaniu powinien dawać przykład nie tylko na forum ale również w grze...

Nawiązując do sytuacji związanej z sb: Tmod powinien zgłaszać naruszenia regulaminu nie tylko graczy z innych klanów ale również swojego... Jednym słowem powinien być bezstronny a nie uwziąć się na daną osobę czy też klan i czekać aż kogoś poniosą emocje. (Jest coś takiego jak kodeks Trade Moderatora)

Co do sytuacji związanej z "wojna": nie będę się wypowiadał bo po prostu nie biorę w tym udziału.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GreSs: 15-03-2014 14:41.

15-03-2014 14:40 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
Co do pracy tmoda to jego praca związana jest z utrzymywaniem porządku na forum ale w moim przekonaniu powinien dawać przykład nie tylko na forum ale również w grze...

Nawiązując do sytuacji związanej z sb: Tmod powinien zgłaszać naruszenia regulaminu nie tylko graczy z innych klanów ale również swojego... Jednym słowem powinien być bezstronny a nie uwziąć się na daną osobę czy też klan i czekać aż kogoś poniosą emocje. (Jest coś takiego jak kodeks Trade Moderatora)

Co do sytuacji związanej z "wojna": nie będę się wypowiadał bo po prostu nie biorę w tym udziału.



panie Gressssss dziękuję

no tak prawie dziękuję......pan się przyjrzy tej wojnie o portki
bycie kolorowym zobowiązuje do obserwacji.

.....ale konkluzje na temat T moda no malinoweeeeeeeee i dyplomatyczne - bez nicku
w końcu to pana kumpel z roboty nie?

malinowo Smile Wink


Haneczko prosiłam
podać ci płaszcz i kapelusz??????...Smile

wiele razy zwracałam administracji uwagę na bezsensy w regulaminie i moje propozycje zmian
bez efektu
w tematach przeze mnie promowanych i w takich w których piszę nie wypowiadają się panowie administratorzy gry
nie wiem zatem czy się ze mną zgadzają czy nie
nie wiem czy retoryka ze mną jest za trudna?
nie wiem

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 15-03-2014 15:04.

15-03-2014 14:52 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
TUROK*
Top Nup 2014


images/avatars/avatar-11012.gif

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 149
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Uri Boyka napisał(a)
wypowiem się raz i nie będę więcej, gdyż nie widze celu ... Żadnych multi nie posiadam i nie posiadałem .. co było sprawdzane rok temu przez administrację.. jedynie miałem 1x zasiadanie z kolega za co dostałem bana na kilka dni gdyż poprosiłem w święta o zalogowanie się i założenie expy co zrobił z telefonu. Więcej grzechów nie pamiętam.




To by było na tyle w temacie nie wiem po co to spamowisko robicie Smile ) uri wynajoł adwokatów chyba Big Grin widać , że ma za dużo kasy po swoich zmianach nicków Pleased

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK*: 15-03-2014 15:16.

15-03-2014 15:14 TUROK* jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK* Dodaj TUROK* do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK* napisał(a)
cytat:
Uri Boyka napisał(a)
wypowiem się raz i nie będę więcej, gdyż nie widze celu ... Żadnych multi nie posiadam i nie posiadałem .. co było sprawdzane rok temu przez administrację.. jedynie miałem 1x zasiadanie z kolega za co dostałem bana na kilka dni gdyż poprosiłem w święta o zalogowanie się i założenie expy co zrobił z telefonu. Więcej grzechów nie pamiętam.




To by było na tyle w temacie nie wiem po co to spamowisko robicie Smile ) uri wynajoł adwokatów? Smile



taaaaaaaa i to dobrych Smile Smile

to pana jako przedstawiciela SCR poproszę o skomentowanie uczciwość wycen Calipso
i skarg skladanych przez H-anę na mnie i moich klanowiczów w obliczu wulgaryzmów na sb np Uriego rotfl rotfl rotfl
15-03-2014 15:19 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
TUROK*
Top Nup 2014


images/avatars/avatar-11012.gif

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 149
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK*: 15-03-2014 15:23.

15-03-2014 15:23 TUROK* jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK* Dodaj TUROK* do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK* napisał(a)


ech tego noooooo czy pan jest rasistą?...Smile Smile

jakby by to powiedział Szalony Kefir za Tuwimem jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia niech nie ubiera tego w Murzynki.... Big Grin
15-03-2014 15:27 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TUROK* ostrzeżenie słowne za spam...

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

15-03-2014 15:35 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Został poruszony temat Pożeracza w temacie, więc i ja się wypowiem Smile

w Team'ie nie wiem jakim cudem, ale znajdują się osoby, które de facto nigdy nie powinny się tam znaleźć. Pomijam aspekt bucowatości tego T-Moda, ale prezentowany przez niego poziom intelektualny jak i kultura są po prostu żałosne. Wygląda jak dziecko, które leczy swoje kompleksy właśnie modowaniem na forum BW i krzyczy "ej, patrzcie jaki ja jestem fajny! Big Grin ". To jest przykre.

Następna sprawa - w większości odwołania od banów po 30 dniach powinny być jednak pozytywne. W moim odczuciu należy zmniejszyć właśnie górną poprzeczkę bana do 30 dni, tylko w naprawdę karygodnych przypadkach dawać stałki i od razu bez możliwości odwołania. Gracz łamie regulamin wielokrotnie? Trudno, niech siedzi i parę razy po 30 dni na banie. Taka kara ma zupełnie inny wydźwięk niż ban stały.

Tyle ode mnie w temacie.
15-03-2014 19:04 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
qharz
Junior Member


images/avatars/avatar-25196.jpg

Data rejestracji: 14-03-2008
Postów: 23
Klan: BD
Kraina: Necropolia IV
Skąd: A Ty?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja się przychylę nic nieznaczący "członek" r6 i BD

Proszę.
Oddajcie mi tatusia Pleased

__________________
R6-qharz
ID-11255
15-03-2014 19:23 qharz jest offline Szukaj postów użytkownika: qharz Dodaj qharz do Listy kontaktów
r14Lookas
Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

RE: List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak możecie w ogóle pisać takie głupoty?
Chyba nie po to jest regulamin, który KAŻDY - zakładając konto - zaakceptował, żeby później płakać za łamanie go.
Nikt nie dostałby bana, gdyby go przestrzegał. Osobiście gram w BW od początku 2011r i nigdy nie dostałem bana pow 3 dni (przekleństwo na ogólnym), który oczywiście słusznie mi się należał.

Jakby UriBoryka nie zasiadałby to grałby dzisiaj z nami. Koniec i kropka.

I albo wszyscy gramy jak równy z równym - przestrzegając regulaminy - albo, jak wam się coś nie podoba, pożegnajcie się z BW.


Moim zdaniem sam temat zasługuje na +1 za szczególną głupotę...

__________________
Lookas
16-03-2014 12:26 r14Lookas jest offline Szukaj postów użytkownika: r14Lookas Dodaj r14Lookas do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
RE: List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
r14Lookas napisał(a)
Jak możecie w ogóle pisać takie głupoty?
Chyba nie po to jest regulamin, który KAŻDY - zakładając konto - zaakceptował, żeby później płakać za łamanie go.
Nikt nie dostałby bana, gdyby go przestrzegał. Osobiście gram w BW od początku 2011r i nigdy nie dostałem bana pow 3 dni (przekleństwo na ogólnym), który oczywiście słusznie mi się należał.

Jakby UriBoryka nie zasiadałby to grałby dzisiaj z nami. Koniec i kropka.

I albo wszyscy gramy jak równy z równym - przestrzegając regulaminy - albo, jak wam się coś nie podoba, pożegnajcie się z BW.


Moim zdaniem sam temat zasługuje na +1 za szczególną głupotę...


to ja ci chcę uścisnąć dłoń wzorowy obywatelu BW
chcę by twoja uczciwość na mnie spłynęła jako potok biblijnej prawie mądrości......i prawości ducha.....chcę być doskonała jak ty........


a poważnie nie wierzę w to co o sobie mówisz

nie odniosłeś sie w żadnym stopniu to moich rozważań na temat pseudo uczciwości w kontekście regulaminu
łamanie uczciwości zgodnie z regulaminem jest do przyjęcia człowieku doskonały?


bo skargi Calipso dotyczące portek w końcowej fazie kiedy już wiadomo było iż nic nie uzyska dotyczyły tylko i włącznie wpasowania się w regulamin ze swoimi interesami nawet kosztem pogrzebania opa..wyjątkowa hienowatość

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 16-03-2014 12:49.

16-03-2014 12:31 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
Guglus
Double Ace


Data rejestracji: 17-10-2009
Postów: 140
Klan: RoM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boże, widzisz i nie grzmisz ...

__________________
Guglus

gram online: http://www.zagraj.republika.pl
16-03-2014 12:36 Guglus jest offline Szukaj postów użytkownika: Guglus Dodaj Guglus do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Guglus napisał(a)
Boże, widzisz i nie grzmisz ...

uczciwi i najuczciwsi członkowie rodziny SCR w uczciwym natarciu......

najpierw H-ana ..pierwsza z uczciwych o której szacunku do siebie tak wiele Sebuniu mówiłeś na sb przyszła do tematu dać po mordzie mnie.......słowem nie wspominając na temat twojego odbanowania.....

później twój przyjaciel od chrupania z sb wkleił Murzynka......

Elszuwar wpadł zaprezentować swój respekt wobec regulaminu gry

Gugluś tylko grzmi ..ciekawe czemu bezgłośnie....


prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie
a wśród grona przyjaciół psy zająca zjadły.....
16-03-2014 13:02 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
r14Lookas
Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

RE: List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Minetka noo i widzisz... jedni mogą żyć z regulaminem innie nie...

Najlepszym wyjściem dla Ciebie byłoby stworzenie swojej własnej gry - wtedy sama będziesz decydować czy regulamin będzie potrzebny czy nie i zobazymy wtedy ile osób będzie w tą grę grało...

i skończę już tą polemikę bo skoro nie doczytałaś w moim poście odnośnie twoich rozważań to napiszę jeszcze raz (ostatni):

REGULAMIN JEST PO TO ŻEBY GO PRZESTRZEGAĆ! jeżeli ktoś nie przestrzegał to z jakiej racji nie przyznać mu bana?

__________________
Lookas
16-03-2014 13:15 r14Lookas jest offline Szukaj postów użytkownika: r14Lookas Dodaj r14Lookas do Listy kontaktów
Guglus
Double Ace


Data rejestracji: 17-10-2009
Postów: 140
Klan: RoM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ja wiem czy takie to jest ciekawe, iż grzmię bezgłośnie ? Po prostu nie widzę sensu tego postu jak i Twoich próśb. Jak ktoś gra uczciwie to niema bana, a jak ktoś nie przestrzega regulaminu to musi się liczyć, że prędzej czy później i tak go ktoś na tym przyłapie.
Powiedz mi Minetka, czemu chcesz aby ktoś był równiejszy niż inni ? Bo Tobie jest go brak ?

__________________
Guglus

gram online: http://www.zagraj.republika.pl
16-03-2014 13:23 Guglus jest offline Szukaj postów użytkownika: Guglus Dodaj Guglus do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Minetka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Minetka napisał(a)
a gdzie ja napisałam o tym by go nie karać??????
ja proszę tylko o to by mógł skorzystać z prawa odwołania od bana stałego ze skutkiem pozytywnym........



cytat:
Minetka napisał(a)
"źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"



a Uri nie jest bardziej nieuczciwy od tych którzy swoimi nieuczciwościami i kombinowaniem wpasowują się jedynie w regulamin gry i forum
by osiągać korzyści dla siebie i swoich niecnych interesów


K.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 16-03-2014 13:27.

16-03-2014 13:26 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
r14Lookas
Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

RE: List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kara musi być. inaczej każdy gracz będzie robił wałki i po 30 dniach bana powróci szczęśliwy do gry... Admini nie mogą na takie coś pozwolić...

__________________
Lookas
16-03-2014 13:27 r14Lookas jest offline Szukaj postów użytkownika: r14Lookas Dodaj r14Lookas do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » List otwarty do administracji panów C 47 i adagio- operatora serwa 6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH