Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 14260 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 14260 24 Ankieta - średnia ocena: 6,6324 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

14260 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Był sobie pewien chłopiec, który odnalazł nową życiową pasję - utrudnianie graczom życia. Postanowił windować ceny duplikatów do niebotycznych kwot, nawet pochwalił się tym na kanale klanowym:

2014-04-23 16:48:07 -> [KLAN] ktos amu sobir kopiowal, fajnie sie podbija Big Grin

Pewnemu skrzywdzonemu graczowi bardzo się to nie podobało, przybiegł z płaczem do wujka Buca i wyżalił się ze swojego nieszczęścia. Pluszowy Bucolek pogłaskał po główce, otarł łezki i obiecał, że sprawą się zajmie.
I oto nadszedł czas dla prawdziwego superbohatera!
Jak prawdziwy superbohater, SuperBucol przywdział strój kąpielowy z wielką literą B na piersi, założył gacie na spodnie, pelerynę z worka na śmieci oraz maskę z lateksu i zajrzał do panelu, który dzierżawi od Konrada w zamian za tuzin dziewic miesięcznie. I oto co ujrzał:

Złoty Krawat Geniuszu (+3) 3 0 / 16 / x / x / x 2014-04-24
20:43:52
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 4 0 / 16 / x / x / x 2014-04-24
19:41:41
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 2 7 / 15 / x / x / x 2014-04-24
18:02:41
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 2 7 / 15 / x / x / x 2014-04-24
17:19:01
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 2 7 / 15 / x / x / x 2014-04-24
16:28:01
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 4 2 / 17 / x / x / x 2014-04-24
16:10:52
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 2 160 / 0 / x / x / x 2014-04-23
18:45:05
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 2 160 / 0 / x / x / x 2014-04-23
18:34:05
Złoty Łańcuch Siły (+3) 8 9 / 35 / x / x / x 2014-04-23
20:41:31
Złoty Łańcuch Siły (+3) 3 2 / 26 / x / x / x 2014-04-23
17:31:31
Szmaragdowy Krawat Siły (+3) 2 270 / 0 / x / x / x 2014-04-23
19:08:35
Szmaragdowy Krawat Siły (+3) 49 4 / 25 / x / x / x 2014-04-23
17:00:35
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 3 30 / x / x / 4 / x 2014-04-24
19:28:27
Złoty Krawat Geniuszu (+3) 1 0 / x / x / 4 / x 2014-04-24
17:06:27
Szmaragdowy Krawat Siły (+3) 2 37 / x / x / 5 / x 2014-04-24
20:20:31
Miedziany Krawat Geniuszu (+3) 2 180 / x / x / 3 / x 2014-04-24
17:57:03
Miedziany Krawat Geniuszu (+3) 3 160 / 0 / x / x / x 2014-04-23
18:18:50
Złoty Łańcuch Siły (+3) 2 37 / x / x / 5 / x 2014-04-24
17:55:52
Złoty Łańcuch Siły (+3) 2 37 / x / x / 5 / x 2014-04-24
17:23:52

Złośliwy mały chłopiec, który tak ciężko zranił bezbronnego gracza dawał we wszystkich aukcjach przynajmniej 15ks, a zdarzało się że i 4-5kp. Osoba, która brała udział w duplikowaniu zmanipulowanych aukcji musiała te oferty przebić, ale mały złośliwy chłopiec nie brał udziału w dalszej licytacji, tylko podbijał inne przedmioty. Z pewnością miał dzięki temu ogromną frajdę.

SuperBucol przerażony tym haniebnym czynem postanowił skorzystać z pomocy narzędzia, które było ostatnią deską ratunku. Usiadł przed zwierciadłem i wyszeptał:
,,Lustereczko, powiedz przecie, kto tak wkurza graczy na trzynastym świecie?"

Po chwili zastanowienia na powierzchni zwierciadła pojawiła się informacja:
ID 14260
Postać Melis

Wiele godzin musiał nasz stróż prawa i porządku poświęcić na przemyślenie, co zrobić z tym zagubionym, małym złośliwym chłopcem. Jednak chęć przyłożenia mu z bani była silniejsza, wobec czego została użyta bucarmata z banem stałym.



Dziękuję, pozamiatane.


Możesz sobie szukać nowego konta Wink



Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R13
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-04-2014 23:26 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie odnalazl nowa zyciowa pasje, tylko przy pierwszej licytacji, ktora trwala ponad godzine, gdzie bylo ponad 50 przebic po 1kk, przy nastepnych aukcjach, dalem moja oferte i dalem sobie spkoj z licytacja, bo wiecej niz srednia uwzgledniona w pierwszej licytacji nie zamierzalem dac
majac w obserwowanych 20/20 leg pref suf 2h + co chwila jakies czapki, z braku czasu na zabawy z kopiami amuletow szla oferta i koniec tematu

klanowka troche wyrwana z kontekstu, bo oprocz spamu na klanowym piszemy na ircu, skupuje amuletu, gdzyz po wprowadzeniu aren i dopalek do lucka, chcialem skonczyc klejenie tyta lucka na szyje

podsumowujac placz w obronie

ceny ktore dalem, byly na podstawie ceny za przedmiot przy normalnej licytacji, jesli kupilbym ten przedmiot za ta cene, zglosilbym aukcje, ale ze bylo jeszcze X przebic po mojej ofercie, to sie nie fatygowalem

ps.
wlasnie ci pisalem w grze jak mi wyskoczylo z wyjasniem tylko ofert, a tu "BAN" Big Grin

/edit

zapomniałem się podpisać

Pozdrawiam, Melis r13

Tongue

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ameniasty: 25-04-2014 00:32.

24-04-2014 23:36 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie kupuję tego tłumaczenia

odsyłam Cię do C47

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-04-2014 23:37 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Szauma
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2012
Postów: 104
Klan: -ES-
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o +2 , ale sam muszę się tutaj wtrącić bo moim zdaniem jest coś nie halo.

Tak wiem , ceny wysokie, ale jeżeli ktoś ma jaja i łeb na karku to będzie wiedział jak użyć zakupione przedmioty , żeby skleić dobrą podstawę do jakiś szerszych czynów. Sam miałem zamiar kupić kilka z tych elementów (nawet dałem ofki), ale przez brak czasu i przez to , że o niektórych z tych aukcji zapomniałem nie biłem się , a wychodzi na to , że walczyłbym ze swoim klanowiczem.

Przykładowo
Cena Tytana xxx celności na szyję wynosi jakieś 24-26kd. Przy pomocy takich składników można zamknąć się przy cenie jakiś 15kd góra. Czy Szanowny Pan Operator uważa , że jeżeli możemy stracić nawet te głupie 1-2 kd więcej, ale zyskać i tak na tym i mieć satysfakcje z własnej sklejki?


Mówiłem teraz TYLKO i wyłącznie o jednym , niewygórowanym przedmiocie. Melis mówi nam tutaj o tytanie lucka , co jest już większym wyczynem oraz większym problemem , bo nie każdy ma chęć czekać po 1-2 tygodnie na jeden składnik. Osobiście uważam , że jeżeli kogoś stać to może dać trochę więcej. Tylko nie rozumiem stanowiska Pana Operatora. Bo ktoś sobie kopiował , a Melis to kupił to zasłużył na bana? Jestem osobą która ma 24/7 włączony komputer i mogę wysłać kopię rozmów z naszego klanowego IRC jak się nie mylę z 3 ostatnich dni. Będzie mogło to być potwierdzeniem tego co mówi Melis. Ale dlaczego ów gracz ma być karany za to , że potrzebował również coś , co kto inny , a miał większe możliwości materialne?
Dlaczego nie jest jakiś określony czas w którym musi to on zgłosić do Operatora zaistniałą sytuację? Szczerze, to przykro mi to stwierdzić , bo Bucu po sytuacji jaką miałem na R17 z kontem Fotomop i udzialonej Twojej pomocy w której zobaczyłem , że są jednak osoby w BW teamie które traktują ludzi jak ludzi jestem zszokowany tą sytuacją, bo jednak nigdzie nie ma określonego czasu w którym Melis miał się zgłosić. Nawet nie dostał przysłowiowego 24h na wyjaśnienie...
24-04-2014 23:58 Szauma jest offline Szukaj postów użytkownika: Szauma Dodaj Szauma do Listy kontaktów
Mario1
Member


Data rejestracji: 19-08-2008
Postów: 25
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro już rozdawane sa bany za niekupowanie sprzętu, to pytam jak teraz mamy grać, kiedy przestać licytować i czy w ogóle przestawać przebijać licytacje??

uważam że ban jest niesłuszny i myślę, że większość graczy będzie tego zdania, a jak nie to proszę zbanować wszystkich graczy którzy przebijają aukcje które sam licytuję. W końcu jak można zbanować jednego, to innych też.

__________________
R13: KRZYWY RYJ
R12: ANTITHEI
R5: Dziubeczek
24-04-2014 23:59 Mario1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario1 Dodaj Mario1 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skargi, zażalenia -> C47

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 00:00 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszę o +1 za spam, ale kategorycznie i absolutnie r15 chce również takich bajek/historyjek z superbohaterem Bucem w roli głównejSmile Serio.


Daje 10/10Big Grin

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)
25-04-2014 00:06 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odsyłam wszystkich do spam tematu, jest na górze

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 00:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ku opini publicznej, oprócz wyjaśnien na pw do adminów

cena 15ks - 3kż - 150 (z powodu bloków), po rozbiciu w studni 2KD, otrzymujemy, 6KŻ (300) 2KS (20) 2KK?, a bez bloków podobne przedmioty szły powyżej 3KD

Jedyne o co można się przyczepić, to fakt oferty, zamiast ceny minimalnej, 4 czy 5kk, 15KS, czy 4-5KP, spowodowane to było, niechęcia do kązdorazowej licytacji, która by trwała ponad 60min przy minimalnych przebiciach na 30s przed końcem aukcji, jak to zwykle ma miejsce

Oferty na przedmiot były w granicach cen rynkowych, a przedewszystkim w ramach rozsądku, fakt, że ktoś chce sobie "pokopiować" nie oznacza, że ma wyłączność co do aukcji, a innych ewentualnych interesantów, trzeba zbanować.


edit:
JA NAWET TYCH PRZEDMIOTOW NIE KUPILEM, BO MOJE OFERTY ZOSTALY KILAKROTNIE PRZEBITE, TAM SZUKAJCIE PUSHU Red Face

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ameniasty: 25-04-2014 01:56.

25-04-2014 01:47 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdyby nie Twoje oferty, to by nie dochodziły do takich astronomicznych kwot. Zdecydowana większość aukcji to były dwie lub trzy oferty: pierwsza (mała), Twoja (duża) i przebicie. Przebicie wynikało z potrzeby zakupienia duplikatu - problem stary jak świat.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 02:31 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje oferty były bazowane na POPRZEDNICH AUKCJACH, OWE MOJE OFERTY NIE SA WYGÓROWANE, ANI NIE PODCHODZĄ POD PUSH, GDZIE LICZAC LICZBE OFERT, MOJA JEST PIERWSZA, więc czego ty tu na siłe szukasz?

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ameniasty: 25-04-2014 02:42.

25-04-2014 02:36 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

we wcześniejszych aukcjach widzę znacznie mniejsze (wręcz drobne) kwoty. Nie widzę podstaw do rzucania 150, 170, czy nawet 270 za taki śmieć.






Aukcja wygrana przez Ciebie:

Złoty Krawat Geniuszu (+3) 1 0 / x / x / 4 / x 2014-04-24
17:06:27

więc udało się wygrać jedną aukcję

kolejne podbite:
Miedziany Krawat Geniuszu (+3) 2 30 / x / x / 4 / x 2014-04-24
20:53:03
Szmaragdowy Krawat Siły (+3) 3 0 / x / x / 6 / x 2014-04-24
22:03:31

dalej ta sama technika

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 02:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka technika? O czym ty mówisz? Po pierwsze, wyrobiłeś sobie jakieś zdanie, na wyssanych z palca przekonaniach i jednej wiadomości klanowej wyrwwanej z kontekstu, jesteś zupełnie nieobiektywny, bo nawet nie bierzesz pod uwagę, ZE LICYTUJACYCH BYŁO WIECEJ NIŻ JA + KTOS, KTO WYSTAWIAŁ, gdzie widac to PO ILOŚCI OFERT W RÓZNYCH AUKCJACH (no chyba, ze typ sam siebie przebijal)

cytat:
Buc napisał(a)
Był sobie pewien chłopiec, który odnalazł nową życiową pasję - utrudnianie graczom życia. Postanowił windować ceny duplikatów do niebotycznych kwot, nawet pochwalił się tym na kanale klanowym:

2014-04-23 16:48:07 -> [KLAN] ktos amu sobir kopiowal, fajnie sie podbija Big Grin

Pewnemu skrzywdzonemu graczowi bardzo się to nie podobało, przybiegł z płaczem do wujka Buca i wyżalił się ze swojego nieszczęścia. Pluszowy Bucolek pogłaskał po główce, otarł łezki i obiecał, że sprawą się zajmie.
I oto nadszedł czas dla prawdziwego superbohatera!
Jak prawdziwy superbohater, SuperBucol przywdział strój kąpielowy z wielką literą B na piersi, założył gacie na spodnie, pelerynę z worka na śmieci oraz maskę z lateksu i zajrzał do panelu, który dzierżawi od Konrada w zamian za tuzin dziewic miesięcznie. I oto co ujrzał:

.....

Złośliwy mały chłopiec, który tak ciężko zranił bezbronnego gracza dawał we wszystkich aukcjach przynajmniej 15ks, a zdarzało się że i 4-5kp. Osoba, która brała udział w duplikowaniu zmanipulowanych aukcji musiała te oferty przebić, ale mały złośliwy chłopiec nie brał udziału w dalszej licytacji, tylko podbijał inne przedmioty. Z pewnością miał dzięki temu ogromną frajdę.

SuperBucol przerażony tym haniebnym czynem postanowił skorzystać z pomocy narzędzia, które było ostatnią deską ratunku. Usiadł przed zwierciadłem i wyszeptał:
,,Lustereczko, powiedz przecie, kto tak wkurza graczy na trzynastym świecie?"

Po chwili zastanowienia na powierzchni zwierciadła pojawiła się informacja:
ID 14260
Postać Melis

Wiele godzin musiał nasz stróż prawa i porządku poświęcić na przemyślenie, co zrobić z tym zagubionym, małym złośliwym chłopcem. Jednak chęć przyłożenia mu z bani była silniejsza, wobec czego została użyta bucarmata z banem stałym.



Dziękuję, pozamiatane.


Możesz sobie szukać nowego konta Wink


Widać twój obiektywizm i profesjonalne podejście do sprawy, uznałeś, że osoba, która kopiuje przedmioty, jest tutaj poszkodowana, bo musi ZA KOPIE, PŁACIĆ JAK ZA NORMALNY PRZEDMIOT i postanowiłeś za WSZELKĄ CENE stanąc W JEJ OBRONIE, bo przecież jak SOBIE KOPIUJESZ PRZEDMIOTY, to w/g tego co napisałeś, każdy kto będzie licytował taki przedmiot jest złośliwym małym chłopcem, którego życiową pasją jest utrudnianie życia innym.

Daje OFERTĘ, W WYSOKOŚCI 4 KP za miedziany KRAWAT GENIUSZU, przedmiot, który można +/- sobie SKLEIĆ, TRZEMA-CZTEREMA KAMIENIAMI PRZEMIANY, a jako, że jest to przedmiot GOTOWY, to jakas prowizja dla sprzedajacego, DAJE TAKĄ OFERTĘ, BO NIE MAM CZASU KLIKAC PRZEZ GODZINE, PRZY KAŻDYM JEDNYM PRZEDMIOCIE BO KTOŚ LUBI SOBIE PODBIJAĆ 30 SEKUND PRZED KOŃCEM AUKCJI, BO MAM DO UPILNOWANIA 50 INNYCH AUKCJI

Powiedz mi, czego ty sie chcesz przyczepić?
1) Oferta była normalna, żaden push, POLICZ SOBIE ILE CO KOSZTUJE
- Skoro nawet mnie ktoś przebił, to KOLEJNY DOWÓD, ZE OFERTA NIE NIE BYŁA ZA WYSOKA
2) Nie kupiłem tych przedmiotów, bo nie chciałem PUSHOWAĆ, płacić więcej niż jest przedmiot warty, nie z powodu, że mnie nie stać, bo nie jestem idiotą
3) W poprzednich aukcjach były niższe kwoty, bo NIE BYŁO ZAPOTRZEBOWANIA, CENĘ KREUJE RYNEK, JA JESTEM POTRZEBUJĄCYM, JA PODBIJAM CENE, bo CHCE KUPIC(nie w tym przypadku, bo nie kupiłem po az tak wygorwanych cenach, jakie byly w kolejnych przebiciach)
4) Mogę Ci zagwarntować, że ceny nisko sufixowych amu poszły by w górę, na tak długo, dopóki nie skleję, tego czego POTRZEBUJĘ, a CENY ROSNA, bo JEST ZAPOTRZEBOWANIE
5) Gdybym wygrał tą aukcje za 270, był ją zgłosił i byśmy inaczej rozmawiali

Podsumowując, wpakowałeś mi bana bo zalicytowałem, a tobie sie wydaje, ze ja chcialem poprostu nabić cenę, bez zamiaru kupna, gdzie taka sytuacja nie miała miejsca, bo co to za logika, licytować kopiowany przedmiot, wywalajac kamienie w powietrze, gdy nawet nie chce sie go kupic?
Osoba(y), które mnie przebiły, wcale nie musiały tego robić, kupiłbym w/w przedmioty, aukcje zgłosił, ewentalny nadmiar uciać (ale komu, skoro to kopie), ALE ONE TAK SAMO JAK JA, CHCIAŁY KUPIĆ TE PRZEDMIOTY, BO ICH DO CZEGOŚ POTRZEBOWAŁY

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ameniasty: 25-04-2014 03:40.

25-04-2014 03:02 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
_Jigga_
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2011
Postów: 8
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc ! Dolewasz tylko oliwy do ognia. Gracze mają już powyżej dziurek w nosie idiotycznego systemu "aukcyjnego" jaki jest w BW (celowo w cudzysłowie), w którym nie można nic kupić jeśli nie siedzi się 24/h w grze. Patrząc się Buc na Twoją "logikę" to można jasno stwierdzić że chcesz by na serwerze grali tylko Ci, którzy w BW siedzą 24/7 bo dla graczy normalnych zaglądających tu w chwili wolnego po pracy, zajęciach własnych czy rodzinnych zwyczajnie nie ma miejsca.

Zakoduj sobie raz a dobrze Buc.
WIĘKSZOŚĆ graczy nie ma tyle czasu by wyczekiwać długie godziny przebijając oferty by wygrać przedmiot... zwłaszcza jeśli jest ich 50 do kupienia. Zerkamy na aukcje. Upatrujemy cele. Rzucamy ofertę w kwocie jaką jesteśmy w stanie zapłacić za przedmiot. Ci gracze rzadko przebijają oferty po 5% bo na to zwykle czasu nie ma a dają najczęściej średnią rynkową licząc na cud, że może zaglądając ponownie do BW uda im się coś wygrać) Jeśli tego nie rozumiesz, że ludzie nie mają czasu ślęczeć przy akcjach po kilka godzin dziennie non-stop, to zdaje się Administracja pomyliła się wybierając Ciebie na to stanowisko albo Administracja żyje wyłącznie w wirtualnym świecie i nie ma wymagające pracy, własnych rodzin czy obowiązków...o zgrozo !!!

Po przeczytanych dziesiątkach tematów z banami traktującymi o tym, że ktoś (nazwijmy to po ludzku) "PRÓBUJE WYGRAĆ AUKCJE MIMO BRAKU CZASU"... coraz większa rzesza graczy BW przekonuje się, że gra ta ma w głębokim poważaniu LUDZI PRACY.

Oświadczam że często licytuję w podobny sposób (co Zbanowany gracz Melis) przedmioty na których mi zależy, licząc na ten właśnie cud. Jeśli wygrywam i cena przekracza cenę rynkową albo nawet jest nieco poniżej, to zgłaszam aukcję do Operatora bo nie wiadomo czy cena rynkowa którą można wyliczyć sobie w zakończonych jest cena rynkową względem "widzi mi się" Operatora. No sorry sami stworzyliście ten klimat.

Jeśli uważasz że zbrodnią jest brak czasu na licytację to proszę...Licytowałem w ten sposób setki: Złota Bransoleta Siły (+3), Szmaragdowa Bransoleta Władzy (+3) m.in.. Niestety z braku czasu wygrałem jedynie paręnaście sztuk...a jeśli próba wygrania przedmiotu to przestępstwo to śmiało banuj ... sprawdź może dostaniesz odznakę superbohatera za złapanie "groźnego przestępcę"... i będziesz mógł już zakładać gacie pod spodnie Smile ...

serwer R9 ID-23499 Postać Jigga

Jeśli jesteś BUC świadomy... że BW idzie w złym kierunku pomóż nam to zmienić. Jeśli tego nie jesteś świadomy zbanuj 80% serwerów w tym mnie bo na inny sposób licytacji NIE STAĆ NAS CZASOWO... chociaż reszta graczy będzie świadoma w jaka stronę "poszło" BW.
25-04-2014 14:05 _Jigga_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Jigga_ Dodaj _Jigga_ do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dyskusje na temat Pręgierza R13

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 14:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpisujesz innym na posty, a go głównego zainteresowanego nie masz nic do powiedzenia
Dałeś mi bana za PUSH, gdzie ja nawet nie kupiłem nic, jak już, wiec powód bana należałoby zmienić, mógłbyś zbanować za "sztucznie windowane cen", jak to napisałeś mi nw pw, ale to nie miało miejsca, bo wyżej wymienione aukcje, zawierały LICYTACJĘ, po kilka przebić, dałeś bana za "podejrzenia" po przeczytaniu wieloznacznej wiadomości klanowej czy sb klanowym, którą już kilkakroć wyjaśniłem

Nie możesz banować uczciwie grających graczy, bo Tobie się "wydaje". Sytuację dokładnie opisałem i wyjaśniłem, sadzę, że tu wina leży po stronie Pana admina, z jakiś urazem, co do prawdomówności innych ludzi
Oferty nie były wygórowane, kwestia rozpoczęcia licytacji od takiej sumy a nie innej, z powodu braku czasu by aktywnie licytować po 80 przedmiotów dziennie, gdzie aukcje niekiedy przedłużają się powyżej jedej godziny.
Nie rób z narzędzia administracyjnego większego pośmiewiska, bo to już dawno temu przestało być śmieszne

ps.
słyszałem, że jesteś z wykształcenia prawnikiem, a nawet oskarżenia nie umiesz sformułować, nie dość, że zbanowałeś bez powodu, bo pushing nie miał miejsca, to jeszcze opierasz swoja decyzje na własnej nie obiektywnej opini wytworzonej na własnych osobistych domniemaniach.

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ameniasty: 25-04-2014 14:41.

25-04-2014 14:36 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko w tej sprawie wyjaśniłem:
1) Uważam, że aukcje były sztucznie windowane w górę
2) Wypowiedź na SB klanowym utwierdza mnie w tym przekonaniu
3) Twoje oferty były mocno wygórowane i nie mają pokrycia w poprzednich aukcjach
4) Mam ugruntowane zdanie na ten temat, dlatego uważam spór ze mną za zbędny, dlatego odesłałem Cię do wyższych instancji, może oni będą mieli inny pogląd na sprawę

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 14:38 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Błagam Cie, wytłumacz mi, na jakiej podstawie uważasz, że moje oferty były wygórowane, skoro 15ks, 3kż, czy 4-5kp w zależności od bloku, to są ceny przedmiotów po rozbiciu kamieni, a samo sklejenia takiego przedmiotu to sam koszt zużycia tych 4-5KP w zależności od sufa

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ameniasty: 25-04-2014 14:43.

25-04-2014 14:43 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ponieważ zanim zacząłeś bawić się w te aukcje, to one schodziły za drobne kwoty, rzędu kilka,kilkanaście kk. Czasami więcej, ale to już było zgłaszane jako przepłacenie

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 15:03 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I uzasadnienia, że cena wzrosła, bo chętnych na zakup przybyło, nie rozumiesz, nie uznajesz, za mało różowe?
Ja naprawdę nie rozumiem, dałeś mi bana, bo gram od 3ech lat uczciwie, wraz z rozwojem postaci dorobiłem się uczciwie waluty obowiązującej w grze - kamieni, bo licytuje przedmiot, używając mojego drobku w grze, ponieważ mam potrzebę go kupić, a licytuję bo mogę=mam kamienie?
Czy tu błąd jest, nie mogę=bo mam kamienie
Ja nawet tych aukcji nie wygrałem, wiec znowu czemu ban za "PUSH", uzasadnienie cen i sposobu licytacji znasz, GDZIE JA TU REGULAMIN ZŁAMAŁEM? BO ZALICYTOWAŁEM PRZEDMIOT KTÓRY CHCĘ KUPIĆ?

ps.
Nikt nie odbiera tego telefonu u was w siedzibie -_-

__________________
r13 Melis
r19 Melis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ameniasty: 25-04-2014 15:15.

25-04-2014 15:14 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podstawowa forma kontaktu z Administracją gry to PW na forum

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 15:25 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podstawową formą, trochę za długo to trwa, sprawa na 5min, a zabawy w pisanie już drugi dzień trwa i oprócz ustalenia, że mi zablokowałeś dostęp do gry, tytułem wykroczenia, którego nie zrobiłem, bo push'u się nie dopuściłem, dalej mam zablokowane konto, a ty się upierasz przy swoich deluzjach.
Byłbyś tak uprzejmy, jako "pracownik", podać mi aktywny numer telefonu kontaktowego do twojego pracodawcy czy zleceniodawcy, nie będę wnikał na bazie jakiej umowy zajmujesz się sprawami administracyjnymi

__________________
r13 Melis
r19 Melis
25-04-2014 16:16 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Zorzaforever
Triple Ace


images/avatars/avatar-18289.jpg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 193
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Melis skoro tak szybko dążyłeś do tego tytana szczęścia to co za problem ogarnąć JEDNĄ osobę do kopiowania ? U Ciebie w ES jest kil;ka chętnych osób, wtedy ustawiacie sobie swoje cm, puszczacie na aukcje 4 sztuki gośc zgarnia 8 itd. Nie masz czasu to umów się z nim żeby puścił Ci na aukcje w godzinach w których będziesz miał dostęp do internetu i gwarantuje Ci że w tydz byś sobie złożył tego tytana upragnionego.

moje skromne zdanie

Pozdro
Lis

__________________
Zorza_forever

25-04-2014 16:57 Zorzaforever jest offline Szukaj postów użytkownika: Zorzaforever Dodaj Zorzaforever do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam czasu pilnować tych wszystkich aukcji, a co dopiero je kopiować, sklelam zwinnego samoboja w leg 2h, dałem ofki na amu i odpusciłem tą zakładke, wróciłem do pilnowania składników leg 2h, podirytowany godzinna licytacji kopi, gdzie bylo 50+ przebic napisalem klanowke czy na sb, zeby sobie rozladowac wkurzenie, a pan Buc, niedość że mnie zbanował za PUSH to jeszcze mi naubliżał w pierwszym poście.

__________________
r13 Melis
r19 Melis
25-04-2014 16:59 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ameniasty napisał(a)
Podstawową formą, trochę za długo to trwa, sprawa na 5min, a zabawy w pisanie już drugi dzień trwa i oprócz ustalenia, że mi zablokowałeś dostęp do gry, tytułem wykroczenia, którego nie zrobiłem, bo push'u się nie dopuściłem, dalej mam zablokowane konto, a ty się upierasz przy swoich deluzjach.
Byłbyś tak uprzejmy, jako "pracownik", podać mi aktywny numer telefonu kontaktowego do twojego pracodawcy czy zleceniodawcy, nie będę wnikał na bazie jakiej umowy zajmujesz się sprawami administracyjnymi


Dla graczy nie jest przewidziany kontakt telefoniczny

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 17:00 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka dyskryminacja! A dla interesantów?

__________________
r13 Melis
r19 Melis
25-04-2014 18:34 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kontakt przez PW na forum lub e-mail

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 18:35 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To przestaje być zabawne, masz problemy z koncentracja, rozumieniem tekstu pisanego, czy po prostu nie umiesz czytać? Ja się pytam o kontakt telefoniczny, ty mi mówisz, ze dla graczy nie ma, pytam o kontakt telefoniczny dla interesantów, ty mi mówisz forum, mam dzwonić "Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH" czy jak to sie zwie?
Patrząc i oceniając twoje zachowanie z przestrzeni ostatnich dni, miedzy innymi, to co dziś zrobiłeś z aukcjami na r9 powiedziałbym, że jakieś problemy z alkoholem czy innymi używkami mogły wystapić, stąd takie nieporozumienia występują.
Pomimo faktu, że mnie bezpodstawnie w oparciu o deluzje pozbawiłeś ostatnimi czasy jedynej rozrywki w życiu, tj klinikanie w wampiry, to jestem całym sercem z tobą, nie wpadaj w nałóg, walcz do końca, nigdy się nie poddawaj, a na pewno sytuacja sie poprawi

__________________
r13 Melis
r19 Melis
25-04-2014 18:50 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jak już się dodzwonisz, to nie zapomnij o tym przekazać moim przełożonym Tongue

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2014 19:02 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Re: 14260 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
2014-04-23 16:48:07 -> [KLAN] ktos amu sobir kopiowal, fajnie sie podbija Big Grin

...

Możesz sobie szukać nowego konta Wink


Skoro i tak dostanę swoje za napisanie tutaj to nie będę się zastanawiał nad słowem pisanym w kontekście wulgaryzmów.

Po pierwsze:

Jakim prawem, wysnuwasz cokolwiek na podstawie wiadomości wewnątrzklanowej nie znając pełnego kontekstu, wcześniejszych wypowiedzi melisa czy jego sposobu pisania i formy żartów?
Pomijam już fakt, że kwestie, które się dzieją w klanie, zostają w klanie, nic Ci do tego. Nie było tam żadnej groźby realnej więc nie masz żadnego prawa się w to zagłębiać.
Osoba, od której to dostałeś powinna dobrowolnie zmienić klan, bo dużo szukania nie będzie aż się wyłoni sprawca. Jeśli nikt Ci tego nie zgłosił to wypowiedź zdobyłeś bezprawnie. Tak czy tak, gówno nie dowód.

Po drugie:

Twoje zachowanie w tym temacie jest bardzo nieprofesjonalne. Specjalnie zostawiłem zacytowaną ostatnią linijkę z Twojego żałosnego postu... Ja się domyślam, że za przykład przyjąłeś sobie zachowanie swojego wspaniałego mentora Sushiego, który regularnie w ten sposób się z graczami kontaktuje. Do tej pory miałem o Tobie lepsze zdanie, jednak widzę, że niepotrzebnie... Woda sodowa uderzyła do głowy czy ki diabeł?

Po trzecie:

Z tego co pamiętam to pojawiały się swego czasu tematy o banowaniu za kopiowanie. Czemu w takim razie kopiujący nie został zbanowany? Przecież to jest ustawianie transakcji handlowych, zgodnie z regulaminem... Patrzymy wybiórczo?

Po czwarte:

cytat:

Firma K2m Doradztwo Inwestycyjne Maciej Prasal w Książce Firm - Siedziba firmy: Gdańska 149, 90-536 Łódź, woj. łódzkie. Możesz skontaktować się z firmą dzwoniąc pod numer telefonu: 426326389.


melis może spróbuj osobiście skoro telefon nieaktualny. Ewentualnie możesz spróbować chyba w CEIDG, Urzędzie Statystycznym, Urzędzie Skarbowym, ZUS. Dostępne tam dane chyba powinny być aktualne. Nie wiem czy prawnie muszą ale wypadałoby.
26-04-2014 02:54 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 14260

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH